mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 949 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16 ... 48  Następna strona
Autor Wiadomość
***

Posty: 650
Dołączył(a): 21.05.2005
Offline
PostNapisane: 30 gru 2005, 19:19 
Cytuj  
Pio napisał(a):
Demandread napisał(a):
Pio napisał(a):
Kto twierdzi ze shadow priest slaby jest to chyba nie widzial gracza ktory umie grac ta klasa. [...]

Ok, to ja nie widzialem - chetnie zobacze jak priest rozwala dwoch wojow albo dwoch rogow, dwoch lockow, dwoch hunterow - please, let me see it !!!!!1111oneoneeleven


wejdz na sertwer Al'Akir, wejdz np na battlegroundy i zobacz jak morduje priiest o krywie "Help" (teraz juz nie farmi tak BG bo juz nabil 14 range :P ) Btw to u nas pierwszy High Warlord ktory nabil 14 range grajac sam, bez gildi i zorganizowanej grupy

Juz ide robic 60lvl zeby zobaczyc jak koles wykreca green rep leecherow. Jakis film z nim ? ( ten zapodany post wyzej jest o drucie zdaje sie ? :wtf: ).


_________________
This is 10% luck,
20% skill,
15% concentrated power of will,
5% pleasure,
50% pain,
And 100% reason to remember the name!

**

Posty: 494
Dołączył(a): 26.03.2005
Offline
PostNapisane: 30 gru 2005, 19:28 
Cytuj  
sciagnij sobie filmik zaz 'a on ownujesz wszystkich na duelu w 2 filmie a w pierwszym robi sobie ally hunt :D poszukaj na warcraftmovies.com >> search czy cos : zas alliance hunter ; P


ps. ostatnio sam zabilem 2 rogali na wsg ja lvl 29 rogale 29 i 27 jeden mnie zaatakowal 2 po chwili dobiegl nie mieli chlopaki szans ;:D:D a solo priest vs ruge jest banalne dla priesta rogue musi sie napocic zeby ubic priesta : ] a jak sie ma shadow form to wogole :P i jeszcze vampiric embrance + devoruing plauge ( czy jak to tam sie zwie :D ) to juz wogole odlot ;P konczysz walke z full hp bez wiekszych problemow


Posty: 29
Dołączył(a): 28.07.2005
Offline
PostNapisane: 30 gru 2005, 19:34 
Cytuj  
Jest tam duel druida z Help'em gdzie pod koniec filmu;]

***
Avatar użytkownika

Posty: 13268
Dołączył(a): 7.11.2004
Offline
PostNapisane: 30 gru 2005, 20:31 
Cytuj  
2540 napisał(a):
ps. ostatnio sam zabilem 2 rogali na wsg ja lvl 29 rogale 29 i 27 jeden mnie zaatakowal 2 po chwili dobiegl nie mieli chlopaki szans ;:D:

Zabic priestem low lvl rogali to pryszcz, pogadaj z tymi z epic daggerami, ambushem za XXX crit i trinketem na fear.


_________________
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 30 gru 2005, 21:08 
Cytuj  
albo z thunderfury... ;d


_________________
.

***

Posty: 650
Dołączył(a): 21.05.2005
Offline
PostNapisane: 31 gru 2005, 02:29 
Cytuj  
Liczylem, ze ktos zapoda jakis movie z walka jakiegos guru shadowpriestow z jakims rownym sobie przynajmniej stuffem ludkiem. To, ze priest nawalony epikami z uzyciem trinketu z 10min cooldownem zlozy dwoch kolesi w greenach co dopiero dobili 60lvl nie swiadczy chyba o tym, ze to boska klasa koles, kt. steruja postacia jest pro, lol. Starczy zrobic dmg wiekszy nzi shield w ciagu tych 15sec i priest lezy - mind fly channel, mind blast cooldown, trzeba byc in front of the target, a potega fera z 26sec cooldownem powala samym brzmieniem.

Widzialem juz filmy gdzie magowie ownowali, druidzi ownowali, lockowie czy rogi, ale jeszcze filmu gdzie priest pokazalby cos wiecej niz mindcontrol na jakims elite mobku nie widzialem. Filmik sciagnalem, zaraz obejrze.

2540 napisał(a):
[...]ps. ostatnio sam zabilem 2 rogali na wsg ja lvl 29 rogale 29 i 27 jeden mnie zaatakowal 2 po chwili dobiegl nie mieli chlopaki szans ; a solo priest vs ruge jest banalne dla priesta rogue musi sie napocic zeby ubic priesta : ] a jak sie ma shadow form to wogole i jeszcze vampiric embrance + devoruing plauge ( czy jak to tam sie zwie ) to juz wogole odlot ;P konczysz walke z full hp bez wiekszych problemow

Dobij do 60tki, to pogadamy.


_________________
This is 10% luck,
20% skill,
15% concentrated power of will,
5% pleasure,
50% pain,
And 100% reason to remember the name!

****

Posty: 1474
Dołączył(a): 30.11.2004
Offline
PostNapisane: 31 gru 2005, 10:50 
Cytuj  
bawilem sie shadow priestem na 60 dosyc duzo bo przez miecha mialem konto kumpla z glidii i musze powiedziec ze w pvp to sie wymiata, ale nie podoba mi sie to, ze to raczej klasa dla noskili bo masz do uzycia 5 ofensywnych spelli na krzyz w shadowform i do tego uber... a jak sie dupa pali to fear, shield, 8 heali do pelna shadowform i bijemy dalej ;) chyba tym sie gra w pvp latwiej niz palem :D

shadowpriest ma tez jedna zasadnicza wade - jest tylko do pvp i grindu, do bwl juz w tym sie isc nie da ;)

**

Posty: 484
Dołączył(a): 12.06.2005
Offline
PostNapisane: 31 gru 2005, 12:11 
Cytuj  
Demandread, jeśli grasz na BL i chcesz dostać wpierdol od shadopriesta to nie ma sprawy - napisz do mnie.


_________________
Raylah Blood Elf Paladon
Burning Legion EU-PVP
HEAL GNOEM YOU HAEV IT??

***

Posty: 906
Dołączył(a): 21.10.2002
Offline
PostNapisane: 31 gru 2005, 12:41 
Cytuj  
Rayla napisał(a):
Demandread, jeśli grasz na BL i chcesz dostać wpierdol od shadopriesta to nie ma sprawy - napisz do mnie.


Zajmijcie sie konstruktywna krytyka, a nie "czyj tata jest wiekszy".


Ostatnio edytowano 31 gru 2005, 14:06 przez Calis, łącznie edytowano 1 raz
***
Avatar użytkownika

Posty: 13268
Dołączył(a): 7.11.2004
Offline
PostNapisane: 31 gru 2005, 13:16 
Cytuj  
BiGi napisał(a):
ale nie podoba mi sie to, ze to raczej klasa dla noskili bo masz do uzycia 5 ofensywnych spelli na krzyz w shadowform i do tego uber...

Powiedzialbym raczej, ze priest to swietna klasa przeciw noskillom. Spory dmg i dobre warunki do wygrania z kazda praktycznie klasa, ale bardzo maly wplyw na sama walke. Jezeli pojawia sie gracz zaprawiony w PvP to priest musi generalnie uzywac tych swoich 3 skilli na krzyz tak czy siak, rozwiazan ktorymi mozna przeciwnika zaskoczyc lub takich typu "moge zrobic to albo tamto a przeciwnik ochroni sie tylko przed jedna z tych rzeczy" praktycznie nie ma.
Czekam zatem na patch 1.10 i zmiany u priesta (jak narazie od bety poprawili ze cztery tooltipy przy spellach i pozwolili na mining/otwieranie skrzyn etc w shadowform)


_________________
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent

**

Posty: 484
Dołączył(a): 12.06.2005
Offline
PostNapisane: 31 gru 2005, 14:25 
Cytuj  
Cytuj:
Zajmijcie sie konstruktywna krytyka, a nie "czyj tata jest wiekszy".
- Do kolegi argumenty słowne nie docierają więc złożyłem oferte żeby mógł to przetestować w praktyce.

Jedyny buff shadowpriesta od release to możliwość jazdy na mouncie w shadowform. A to że z potrafiącym grać shadowpriestem na bg nikt nie rozpoczyna walki 1vs1 nie ulega wątpliwości. Szkoda mi kasy na respec i czasu na frapsowanie ><


_________________
Raylah Blood Elf Paladon
Burning Legion EU-PVP
HEAL GNOEM YOU HAEV IT??

***

Posty: 650
Dołączył(a): 21.05.2005
Offline
PostNapisane: 31 gru 2005, 14:30 
Cytuj  
Nie gram na BL - postaci mam Shadowsong, (BB migracja) Balnazzar i teraz w wyniku ostatnich akcji z lagami zmuszony zostalem do startu na Chromaggusie.

Nagraj jak mozesz jakis filmik krotki, gdzie killujesz 2 kolesi w porownywalnym z Twoim stuffem i zarzuc - chetnie sie czegos naucze.

Ja osobiscie w pelni zgadzam sie z tomugueen w temacie priesta i PvP.

Peace.


_________________
This is 10% luck,
20% skill,
15% concentrated power of will,
5% pleasure,
50% pain,
And 100% reason to remember the name!

**

Posty: 212
Dołączył(a): 13.07.2005
Offline
PostNapisane: 31 gru 2005, 14:40 
Cytuj  
Priest może zabić dwoch przeciwników choc nie naraz tylko po kolei...choc potrzebuje nieco lepszy sprzęt od przeciwników, najlepiej +shadow dmg / mana/sec, a np pomyśl sobie czy taki rogue lub mag może zabić dwóch przeciwników nie tracąc przy tym życia, wyjątkiem moze byc jakis uber rogue z thunderfury i innym scyzorykiem...przynjamniej takie jest moje zdanie z moich obserwacji

Cytuj:
http://wow.allakhazam.com/profile.html?464486 - jannson shadownup


Pro :wink:


_________________
Każdy jest kowalem własnego losu. Najczęściej niewykwalifikowanym
RL > WoW

***
Avatar użytkownika

Posty: 13268
Dołączył(a): 7.11.2004
Offline
PostNapisane: 31 gru 2005, 15:01 
Cytuj  
Cytuj:

a co ma ten profil do PvP?
Przeciez to typowy edngame instance shadow PvE build.
Sam zastanawiam sie nad czyms takim niedlugo.
W zasadzie zostawia wszystkich innych casterow w tyle jesli chodzi o dmg na single target. Z tymi konkretnie itemami to pewnie 1 czy 2 rogue bija go DPSem (przy czym taki priest zbiera duzo nizszy dmg).
Po prostu PvE shadow ssie na 60, ale zbuffowany epixami sieka lepiej niz warlock czy mag tego samego poziomu.

Niestety, jest i druga strona medalu. Poza dmg nie ma w zasadzie nic co pomogloby w PvP (brak silence, res stuna itd)


_________________
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent

***

Posty: 906
Dołączył(a): 21.10.2002
Offline
PostNapisane: 31 gru 2005, 15:38 
Cytuj  
No build tego kolesia jest raczej nedzny, ni to pvp ni pve...

***
Avatar użytkownika

Posty: 13268
Dołączył(a): 7.11.2004
Offline
PostNapisane: 31 gru 2005, 16:05 
Cytuj  
Nedzny? to wlasnie idealny build do PvE.
-45% threat,
-10% dla wroga na resist
+10% many
-10% mana cost instantow
2 ticki wiecej dota
moost shadow dmg

Czego tu brakuje damage dealerowi?
(podkreslam ze znajomy z tym samym buildem ale gorszymi itemami robi w BWL srednio 5dps, zaraz za rogue)


_________________
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent

**

Posty: 484
Dołączył(a): 12.06.2005
Offline
PostNapisane: 31 gru 2005, 16:10 
Cytuj  
Cytuj:
a co ma ten profil do PvP?
- zacytować tytuł wątka?

Cytuj:
No build tego kolesia jest raczej nedzny, ni to pvp ni pve...
- uzasadnij plx.

Shadowpriest z pve buildem jest teraz niekompletny, brakuje kilku skilli jak ss wlocka, polly maga ect bo są one potrzebne coraz częściej. Poza tym chciałbym zobaczyć porównanie maga, shadowpriesta i locka ze sprzętem na tym samym poziomie (itemy tego shadownuba są jednak trochę imba).


_________________
Raylah Blood Elf Paladon
Burning Legion EU-PVP
HEAL GNOEM YOU HAEV IT??

***
Avatar użytkownika

Posty: 13268
Dołączył(a): 7.11.2004
Offline
PostNapisane: 31 gru 2005, 16:55 
Cytuj  
Rayla napisał(a):
Poza tym chciałbym zobaczyć porównanie maga, shadowpriesta i locka ze sprzętem na tym samym poziomie (itemy tego shadownuba są jednak trochę imba).

http://wow.allakhazam.com/profile.html?156284 to wlasnie on robi 5 dmg w bwl. Nie jest bynajmniej imba w porownaniu z magami i lockami z jego gildii.

Jedyna wada to, rzeczywiscie, brak tych unikalnych skilli (ale jeden czy dwoch pure dmg dealerow nie przeszkadza)


_________________
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent

*

Posty: 57
Dołączył(a): 28.11.2005
Offline
PostNapisane: 1 sty 2006, 13:34 
Cytuj  
Demandread napisał(a):
Nagraj jak mozesz jakis filmik krotki, gdzie killujesz 2 kolesi w porownywalnym z Twoim stuffem i zarzuc - chetnie sie czegos naucze.


Pytanie o sens: szukasz po roku od premiery imba klasy, czy Gosu?

Jesli to drugie to zgodze sie z przedmowcami ,Zaz i wszystkie nabufowane +dmg movie to jeszcze nie ta klasa co DrakeDog czy Mantrid

A jesli chodzi o Potege Shadow Priesta w PvP, to mialem juz kilka takich akcji ze faktup jak po sylwku :D

***

Posty: 906
Dołączył(a): 21.10.2002
Offline
PostNapisane: 1 sty 2006, 14:47 
Cytuj  
Ok ok moment :) Imo na 60 sa jedyne dwie szluszne drogi albo raidowanie (holy) albo pvp (prawie full shadow). Oczywiscie nie chce nikomu niczego narzucac :)

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 949 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16 ... 48  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.