mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 112 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6
Autor Wiadomość
***
Avatar użytkownika

Posty: 10140
Dołączył(a): 13.10.2005
Offline
PostNapisane: 29 gru 2005, 17:19 
Cytuj  
Nie.

*

Posty: 52
Dołączył(a): 23.10.2005
Offline
PostNapisane: 30 gru 2005, 01:42 
Cytuj  
vidi21 napisał(a):
To co napisales zasluguje na lol :) (tak sobie napisalem nie bierz tego do siebie)

Ale sie z tym zgadzam ... czesciowo... bo ja np nie mam build 21/8/22 tylko taki jak w profilu i jade co chce :) i jakby nie pisac wiem co to jest np herbatka itd hehe

dla mnie wlasnie hunter jak pisalem jest naprawde latwy...

PS: najbardziej smieszy mnie rogal pod pvp ze swordami lololol



Nie sugerowalem ze jedyny wlasciwy to 21/8/22, a napisalem "malo kto uzywa" bo jest to jeden z lepszych buildow. Ranga pvp ma sie nijak do skila, ja mam 13 na rogalu, 14 jest nieosiagalna z powodu blahego, nie mam czasu by 12-14h na dzien w teamie siedziec w AB. Range, nawet 13 czy i 14 mozna wyfarmowac, kwestia poswiecenia czasu.

Ja stwierdzam jedynie ze duzo rogue uwaza sie za pro, bo potrafia zabic kogos gdy ten zajety jest mobem, lub innym przeciwnikiem. Prawdziwe pvp to 1v1 z czego malo osob zdaje sobie sprawe, sadza ze jak w AV,AB wjada w clothera ambushem i zdejma mu resztke hp uwazaja sie za pro, a tak nie jest.

Co do pvp tez nalezy sie zastanowic, czy jest to 1v1 przed IF czy w jakiejs przypadkowej sytuacji gdy we 2 wpada sie na siebie, czy w ab lub av.

***

Posty: 650
Dołączył(a): 21.05.2005
Offline
PostNapisane: 30 gru 2005, 03:23 
Cytuj  
Malovich napisał(a):
[...] Prawdziwe pvp to 1v1 z czego malo osob zdaje sobie sprawe, sadza ze jak w AV,AB wjada w clothera ambushem i zdejma mu resztke hp uwazaja sie za pro, a tak nie jest. [...]

Zeby jeszcze umieli dobic, ale wielu nawet tego nie umie i jak im ambush nie scrituje to panikuja, lol :)


_________________
This is 10% luck,
20% skill,
15% concentrated power of will,
5% pleasure,
50% pain,
And 100% reason to remember the name!

**

Posty: 212
Dołączył(a): 13.07.2005
Offline
PostNapisane: 30 gru 2005, 10:05 
Cytuj  
Demandread napisał(a):
Zeby jeszcze umieli dobic, ale wielu nawet tego nie umie i jak im ambush nie scrituje to panikuja, lol :)



Takie jest życie rogusa ze cały czas musi liczyc na farta :wink:

****

Posty: 1474
Dołączył(a): 30.11.2004
Offline
PostNapisane: 30 gru 2005, 11:40 
Cytuj  
pamietam jak lalem ze smiechu jak siedzialem sobie na ab misiem przy fladze i zaatakowal mnie rogue... miss, miss, dodge, miss, miss, dodge, po czym dal vanisha i tyle go widzialem :D fart jak smok, pewnie pomyslal ze jakis haxor ze mnie ;)

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 30 gru 2005, 11:56 
Cytuj  
nie lepiej bylo siedziec w tym niewidzialnym kotku? ;)


_________________
.

****

Posty: 1474
Dołączył(a): 30.11.2004
Offline
PostNapisane: 30 gru 2005, 12:16 
Cytuj  
mialem na rekach glovsy za pvp ktore podnosza detect stealth i widzialem ze sie czai.. wtedy zawsze lepiej misiem przyjac pierwsze ciecia ;)

******

Posty: 4659
Dołączył(a): 12.02.2005
Offline
PostNapisane: 30 gru 2005, 13:25 
Cytuj  
Malovich napisał(a):
Nie sugerowalem ze jedyny wlasciwy to 21/8/22, a napisalem "malo kto uzywa" bo jest to jeden z lepszych buildow.


imho dobry build to taki build z ktorym _tobie_ sie gra dobrze i dobrze sie w nim czujesz. np. ja do builda 21/8/22 nie moglem sie przekonac. Probowalem biegac na nim jakies 2 week na lv60 i sporo wczesniej poprostu taki rogue to dla mnie gimp, oczywiscie masa osob uwaza ze to jedyny wlasciwy build. Ja preferuje 20/31/0 (sword), oraz 30/8/13 lub 31/8/12 (dagger). A znajomy uzywa builda 0/22/29 i czuje sie w nim swietnie i w zyciu nie zmieni na 21/8/22


_________________
Noregoth active
Flonoe, Milea retired


Posty: 12
Dołączył(a): 18.05.2005
Offline
PostNapisane: 3 sty 2006, 10:29 
Cytuj  
ja gram juz 2 postacia rogalem i moge powedziec tylko jedno: rogal vs hunter da sie wygrac jezeli hunter jest noob. dodatkowo zauwazylem ze
21/8/22 nie daje duzo bo co moze pomoc preparation jezeli masz strzalke na glowie? rzucasz vanish a on ci z tgo dziwnego strzalu co daze robi pozniej inne syfy i po tobie. nalezy wzac tez pod uwage pety ktore maja sprinta i w momncie gdy gonisz huntera, wchodza ci na plecy i daze. jedynym rozwiazaniem moze byc stun lock ale to tez jak juz pisalem musisz z noobkiem sie bic.

btw nie ma nic lepszego jak sie pojawic obok 2 hunterow ... smierc w krotkim czasie :]


_________________
TPSssie :[
http://wow.allakhazam.com/profile.html?452482 <-zazwyczaj nie aktualne :]


Posty: 14
Dołączył(a): 11.02.2005
Offline
PostNapisane: 3 sty 2006, 10:48 
Cytuj  
Glizda napisał(a):
...dodatkowo zauwazylem ze
21/8/22 nie daje duzo bo co moze pomoc preparation jezeli masz strzalke na glowie? rzucasz vanish a on ci z tgo dziwnego strzalu co daze robi pozniej inne syfy i po tobie...


vanish tylko po to, zeby np. znowu otworzyc z CS - warunek, ze musisz byc blisko niego ;)


Posty: 12
Dołączył(a): 18.05.2005
Offline
PostNapisane: 3 sty 2006, 10:52 
Cytuj  
mjenso napisał(a):
vanish tylko po to, zeby np. znowu otworzyc z CS - warunek, ze musisz byc blisko niego ;)


jak jest dobry hunter nigdy nie bedziesz blisko :D


_________________
TPSssie :[
http://wow.allakhazam.com/profile.html?452482 <-zazwyczaj nie aktualne :]

***

Posty: 805
Dołączył(a): 28.01.2005
Offline
PostNapisane: 3 sty 2006, 11:50 
Cytuj  
Moze mnie ktos uswiadomi co takiego niesamowitego stalo sie z hunterem ze jest o 10 dlugosci lepszy niz przed zmianami. Ja zauwazylem duze zmiany w drzewie beastmastery, dzieki czemu hunter beastmaster zyskal wiele. Ale to jest jakis procent hunterow. Sting usypiajacy jest wielka kupa bo nie mozna go miec razem ze scatterem. Hunter survival/marksman ma crit nieznacznie mniejszy niz przed zmianami (20% odeszlo doszlo troszke z agi jak sie ma survival lub z aury u marksmana). Moze jest odrobine czesciej (no ze 3-4% przy survival). Smieszne jest gadanie ze hunter atakuje to wali za 2000+ z aimed shota. Przeciez to jest ze 25% szansy na crit. Poprostu najczesciej nawet nikt nie zauwaza ze to byl aimed shot. Jak taki warek dostanie z 500 bez crita to nawet nie wie ze go atakuja. Ile ja juz sie nasluchalem od kumpli jak to ich jedzie hunter z gigantycznego critem potem posyla peta ktorego nie da sie zatrzymac no i oczywiscie bez przerwy trzyma w pulapce - dobrze ze jeszcze nie wali na poczatek usypiajacego stinga (oczywiscie sa to przezycia z bg gdzie po przeciwnej stronie bylo 5 hunterow na 15 graczy).

Przed zmianami mozna bylo klienta kitowac i wsadzac w pulake i teraz mozna tak samo. A hunter beastmaster w MC chyba slaby jest.

W mass pvp hunter wymiatal i wymiata, w 1 na 1 to bym nie przesadzal, np co stracil mag ze juz nie moze sie blinknac w dead zone i zatluc huntera jak dawniej? A rogue mial ciezko i ma.

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 112 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.