mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 29 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2
Autor Wiadomość

Posty: 19
Dołączył(a): 10.12.2005
Offline
PostNapisane: 11 gru 2005, 02:51 
Cytuj  
Wsumie dzięki za pomysły, rano rozbiore komputer i wyczyszcze wiatraczek dokłądnie, nie będe leciał odrazu z kasą po nowy bo kogo na to stać :D
Defragmentacje też się zrobi :D Pokombinuje i zdam raport to już będzie coś wiadomo ...


Posty: 19
Dołączył(a): 10.12.2005
Offline
PostNapisane: 11 gru 2005, 12:33 
Cytuj  
No Juz zdjagnozowałem problem ...
Problemem był oczywiście zawolno kręcący się wiatrak przy karcie graficzniej...
Dzięki wszystkim...


Posty: 37
Dołączył(a): 18.10.2005
Offline
PostNapisane: 3 sty 2006, 14:00 
Cytuj  
Cytuj:
Mam mały problem z wow, gdy zaczynam grać wszystko jest ok ale po jakimś czasie mam dziwnego laga... ekran "zamarza" i lopóję się dzwięk. Trwa to kilka sekund i wszystko jest ok. Tym dłużej gram tym powtarza się to coraz częściej i dłużej trwa... nie wiem o co biega.

Ja tez nie wiem :( Ale mam to samo. Jedyne co mi pomaga gdy to zaczyna sie dziac to przeinstalowanie windy z gra :| Wiem ze brzmi to idiotycznie, ale po reinstalu mam zazwyczaj minimum miesiac spokoju.

**

Posty: 249
Dołączył(a): 24.08.2005
Offline
PostNapisane: 3 sty 2006, 16:29 
Cytuj  
mam podobny problem ale to sie dzieje tylko w mc. u mnie pomaga wylaczenie dzwieku. moim zdaniem wina lezy po stronie chipu obslugujacego dzwiek (nie mam karty dzwiekowej tylko badziew na plycie glownej). kiedy jest zbyt duzo echa komp niewyrabia.


Posty: 37
Dołączył(a): 18.10.2005
Offline
PostNapisane: 3 sty 2006, 17:27 
Cytuj  
Czlowieku. Z nieba mi spadles. U mnie rowniez w MC wystepuje eskalacja problemu. I co? Wylaczasz dzwiek i jest ok? Jesli tak, to powiedz gdzie ten dzwiek wylaczasz, w grze, czy definitywnie z systemu wyrzucasz urzadzenie?

***

Posty: 906
Dołączył(a): 21.10.2002
Offline
PostNapisane: 3 sty 2006, 18:24 
Cytuj  
Maloc napisał(a):
Czlowieku. Z nieba mi spadles. U mnie rowniez w MC wystepuje eskalacja problemu. I co? Wylaczasz dzwiek i jest ok? Jesli tak, to powiedz gdzie ten dzwiek wylaczasz, w grze, czy definitywnie z systemu wyrzucasz urzadzenie?


W biosie najlepiej wylaczyc.

**

Posty: 249
Dołączył(a): 24.08.2005
Offline
PostNapisane: 3 sty 2006, 19:37 
Cytuj  
Maloc napisał(a):
Czlowieku. Z nieba mi spadles. U mnie rowniez w MC wystepuje eskalacja problemu. I co? Wylaczasz dzwiek i jest ok? Jesli tak, to powiedz gdzie ten dzwiek wylaczasz, w grze, czy definitywnie z systemu wyrzucasz urzadzenie?


w opcjach wow'a. po wylaczeniu wszystko chodzi ok.


Posty: 37
Dołączył(a): 18.10.2005
Offline
PostNapisane: 18 sty 2006, 18:05 
Cytuj  
:( To jest w zasadzie moj pozegnalny post. Za pare dni mija prepaid, a ja nastepnego nie zakupie. Problem z topiku mnie zwyciezyl. Probowalem wszystkiego, ale nic nie pomoglo. Kiedys przeinstalowanie windy i Wowa zalatwialo sprawe i byl to ostateczny srodek zaradczy. Teraz juz nawet to nie pomaga. Dziwne jest to ze gierka dziala gdy loguje sie jakas mniejsza postacia, a moj 60 lewelowiec sie zawiesza.
Czy ktos ma jeszcze jakis pomysl, prucz tych co byly poruszane? Mam jeszcze kilka dni by powalczyc :(
Przypominam - objaw - gra staje w miejscu, dzwiek sie lupuje, a jedyne co moge zrobic to twardy reset, bo z klawiszy nie reaguje nic (ani zwinac do paska, ani CTRL + ALT + DEL)

******

Posty: 3152
Dołączył(a): 11.02.2005
Offline
PostNapisane: 19 sty 2006, 12:06 
Cytuj  
Maloc napisał(a):
:( To jest w zasadzie moj pozegnalny post. Za pare dni mija prepaid, a ja nastepnego nie zakupie. Problem z topiku mnie zwyciezyl. Probowalem wszystkiego, ale nic nie pomoglo. Kiedys przeinstalowanie windy i Wowa zalatwialo sprawe i byl to ostateczny srodek zaradczy. Teraz juz nawet to nie pomaga. Dziwne jest to ze gierka dziala gdy loguje sie jakas mniejsza postacia, a moj 60 lewelowiec sie zawiesza.
Czy ktos ma jeszcze jakis pomysl, prucz tych co byly poruszane? Mam jeszcze kilka dni by powalczyc :(
Przypominam - objaw - gra staje w miejscu, dzwiek sie lupuje, a jedyne co moge zrobic to twardy reset, bo z klawiszy nie reaguje nic (ani zwinac do paska, ani CTRL + ALT + DEL)


Jak sie 60levelowiec zawiesza to moze to kwestia 60-lvlowca ? W Wowie generalnie dzieja sie rozne rzeczy - z ciekawszych moich wymienie

a) po zalogowaniu go gry niewidoczna postac - w Character screen postac cala biala - sam model, brak tekstur. Kazda inna postac dziala ok. Rozwiazanie ? Usuniecie czesci plikow, odpowiedzialnych za storeowanie modelu postaci na kompie.

b) w oknie wyboru postaci jedna z postaci stala na golasa. po zalogowaniu do gry - wszystko ok. po wylogowaniu znowu na golasa. i tak przez tydzien - potem samo przeszlo.

Generalnie jesli gra dziala i mozesz zalozyc inna postac to sprobuj to zrobic i przebiec sie do miejsca w ktorym stoi 60ka. Jesli problem wystapi, znaczy ze to moim zdaniem cos z polaczeniem itd. itp.

Jesli problem nie wystapi to ticketowalbym do Blizza i niech inwestyguja (naiwny jestem, ale moze pomoga). Kiedys byla akcja ze zmianami ID niektorych przedmiotow (ludziom sie dziwne epiki pojawialy w Inventory potem ginely) itd. Byc moze masz cos na postaci takiego, co powoduje crash gry - unlikely however possible.

Byc moze masz skopane cos z postacia na serwerze i twoj klient nie jest w stanie przezyc tego bledu (np. masz zbugowane drzewo talentow itd.).

Generalnie probuj, bo jesli 10 postaci dziala a 1 nie dziala to postac jest spieprzona, a nie komp.

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 29 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.