mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 70 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4  Następna strona
Autor Wiadomość
*****

Posty: 2293
Dołączył(a): 25.12.2004
Offline
PostNapisane: 6 sty 2006, 11:24 
Cytuj  
Opluj i zvanischuj sie potem ambush i spring i autostealth xD "PISS OF THE BIATCH!"

******

Posty: 3152
Dołączył(a): 11.02.2005
Offline
PostNapisane: 6 sty 2006, 12:28 
Cytuj  
Cytuj:
o ile on jest lama albo twoj DPS przewyzsza go w bardzo znaczacy sposob


Mi sie wydaje czy ten fragment dotyczy wszystkich mozliwych walk ? :P

******

Posty: 4659
Dołączył(a): 12.02.2005
Offline
PostNapisane: 6 sty 2006, 12:37 
Cytuj  
Qraczek napisał(a):
Mi sie wydaje czy ten fragment dotyczy wszystkich mozliwych walk ? :P


niezupelnie znany mi wyjatek to druid vs mage, dps druida nigdy nie przewyzszy dpsa maga (a jesli przewyzsza to nie mag tylko vending machine) a nie znam druida ktory by mial problem z wygraniem z magiem 1v1.


_________________
Noregoth active
Flonoe, Milea retired

******

Posty: 3152
Dołączył(a): 11.02.2005
Offline
PostNapisane: 6 sty 2006, 13:22 
Cytuj  
Pomijajac fakt, ze dobrze wyposazony mag, moze dobrze wyposazonemu drudowi zrobic z dupy jesien sredniowiecza, zanim ow druid zorientuje sie co go trafilo. I uprzedzajac to co zamierzasz napisac przy duzym farcie druid moze podobnie zownowac maga.

Tylko ze w przypadku walk trwajacych 3 sekundy to trudno mowic o DPSie ...

******

Posty: 4659
Dołączył(a): 12.02.2005
Offline
PostNapisane: 6 sty 2006, 13:29 
Cytuj  
Qraczek napisał(a):
Pomijajac fakt, ze dobrze wyposazony mag, moze dobrze wyposazonemu drudowi zrobic z dupy jesien sredniowiecza, zanim ow druid zorientuje sie co go trafilo. I uprzedzajac to co zamierzasz napisac przy duzym farcie druid moze podobnie zownowac maga.

Tylko ze w przypadku walk trwajacych 3 sekundy to trudno mowic o DPSie ...


please podaj build i gear ktorym mag ownuje druida goscie majace profile ponizej nie daja rady:
http://wow.allakhazam.com/profile.html?84026
http://wow.allakhazam.com/profile.html?93224
http://wow.allakhazam.com/profile.html?89333
http://wow.allakhazam.com/profile.html?183012 <- polecam szczegolnie ten
http://wow.allakhazam.com/profile.html?531424


tip: reju na sobie caly czas, moonfire all the time, wskakiwanie za plecy, 40% hp instant heal - tego nie przebije zaden mag

i tak wiem ze magowie maja przej... z druidami i to nie kwestia skilla poprostu taki mag nie moze nic zrobic na powyzszy tip


_________________
Noregoth active
Flonoe, Milea retired

******
Avatar użytkownika

Posty: 3185
Dołączył(a): 13.12.2004
Offline
PostNapisane: 6 sty 2006, 13:35 
Cytuj  
Ja sie nie dziwie ze nie ownuja, spojrzalem na pierwszy profil, jak mag ma 75% hp tego co druid i 80-90% many to nie ma wala zeby dal rade :) Do tego mag lv60 i 12 lifetime killsow? Gdzie on sie chowal? :)

Poza tym liczy sie taktyka i element zaskoczenia, no i crity. Z dobrym wiatrem mag moze zrobic 4k dmg z instant spellow w szybkim czasie. Frost nova, blink, instant spelle, silence, to wszystko pomaga :)


_________________
Nestor#1522

******

Posty: 3152
Dołączył(a): 11.02.2005
Offline
PostNapisane: 6 sty 2006, 13:39 
Cytuj  
Trinket, trinket, pyro, fireball, blastwave/fireblast, gdzies po srodku pom ...

Fabianku, ja nie mowie ze to standard, i ze dzieje sie do codziennie i ze kazdy mag z kazdym druidem moze to samo zrobic. Oczywiscie potrzebne jest troche farta, jakies krity itd.

Zreszta to mialem na mysli od poczatku. "moze" znaczylo w tym przypadku "ma szanse", a nie "zawsze tak robi". Get it ?

I nie postuj mi tu jakis mega-super-wypasionych magow z allakhazama (jak zakladam to z Twojej gildii ...) bo niestety allakhazama tez mi lobuzy zablokowali. Ale jako ze jestes przewidywalny to zakladam ze maja TOEPa, ZHC, AMa z offhandem z AV (ew. laskie z Nefa lub laske z rank 14) i pierdyliard sprzetu ze spell dmgem (Robe of Archmage, Mishundare, Ring of Spell Power itd. itd. itd). Zgadlem ? :)

******

Posty: 4659
Dołączył(a): 12.02.2005
Offline
PostNapisane: 6 sty 2006, 13:42 
Cytuj  
nie to nie z mojej gildii to z IS'ow z mojej jest tylko ten pierwszy.

Wiesz zakladajac ze tobie wchodza crity to zeby bylo uczciwie to przeciwnikowi tez powinny ;-) bo zalozenie mi wchodzi 10 critow pod rzad i 10 procow a przeciwnikowi nie to troche mylne ;-)


Qra - a moge zapytac kto i dlaczego ci to po blokowal? bo nei bardzo widze sens tego dlatego ze nie zablokowali ci mmorpg.pl


_________________
Noregoth active
Flonoe, Milea retired

******

Posty: 3152
Dołączył(a): 11.02.2005
Offline
PostNapisane: 6 sty 2006, 13:50 
Cytuj  
Fabianek napisał(a):
Wiesz zakladajac ze tobie wchodza crity to zeby bylo uczciwie to przeciwnikowi tez powinny ;-) bo zalozenie mi wchodzi 10 critow pod rzad i 10 procow a przeciwnikowi nie to troche mylne ;-)


Primo .. nie 10 , tylko 3.

Secundo - napisalem ze
Cytuj:
I uprzedzajac to co zamierzasz napisac przy duzym farcie druid moze podobnie zownowac maga

doczytales czy nie ?

Tertio - napisalem kto .. Lobuzy ... :)

******

Posty: 4659
Dołączył(a): 12.02.2005
Offline
PostNapisane: 6 sty 2006, 13:56 
Cytuj  
Qraczek napisał(a):
Fabianek napisał(a):
Wiesz zakladajac ze tobie wchodza crity to zeby bylo uczciwie to przeciwnikowi tez powinny ;-) bo zalozenie mi wchodzi 10 critow pod rzad i 10 procow a przeciwnikowi nie to troche mylne ;-)


Primo .. nie 10 , tylko 3.


tak samo naked rogue moze w ten sposob zownowac prot warka w t2 ;-)
dobra koniec offtopic :)

Qraczek napisał(a):
Secundo - napisalem ze
Cytuj:
I uprzedzajac to co zamierzasz napisac przy duzym farcie druid moze podobnie zownowac maga

doczytales czy nie ?

doczytales

Qraczek napisał(a):
Tertio - napisalem kto .. Lobuzy ... :)

a dlaczego? ;-)


_________________
Noregoth active
Flonoe, Milea retired

*

Posty: 6394
Dołączył(a): 16.08.2005
Offline
PostNapisane: 6 sty 2006, 14:13 
Cytuj  
spelcast napisał(a):
shaman jest bardzo prosty do zabicia zakladam sobie 1h i tarcze odpalam rank 1 soc on purge, purge, purge podchodze on frost shock znowu rank 1 soc purge, purge, purge tak pare razy az mu sie mana skoniczy wtedy 2h i bye bye shamanku


Tyle, że ja jestem enh shaman i nie bazuje na manie. Od wczoraj na BG czy to przed Orgri nie mam najmniejszycgh problemów z LOLadynem. Bez tych swoich blesingów LOLadyn jest słaby a ja mogę całą manę na Purge przeznaczyć, tyle że zanim mana mi się skończy to w tym czaise LOLadyn już nie żyje :lol:

Vorten napisał(a):
Mam tylko helm a tier2 ale tez fajnie wyglada.

Co do tematu - tak się składa, że to ja szamków wykańczam taktyką "a poczekam aż będzie oom" wtedy i wtedy go wykończe".

Działa...


Jak wyżej. Mana do leczenia ew. do Shocka rang 1 do przerwania leczenia (jak LOLadyn nie jest pod tym swoim bombelkiem) :lol:

***

Posty: 867
Dołączył(a): 1.04.2005
Offline
PostNapisane: 6 sty 2006, 17:39 
Cytuj  
Fabianek napisał(a):
Qraczek napisał(a):
Pomijajac fakt, ze dobrze wyposazony mag, moze dobrze wyposazonemu drudowi zrobic z dupy jesien sredniowiecza, zanim ow druid zorientuje sie co go trafilo. I uprzedzajac to co zamierzasz napisac przy duzym farcie druid moze podobnie zownowac maga.

Tylko ze w przypadku walk trwajacych 3 sekundy to trudno mowic o DPSie ...


please podaj build i gear ktorym mag ownuje druida goscie majace profile ponizej nie daja rady:
http://wow.allakhazam.com/profile.html?84026
http://wow.allakhazam.com/profile.html?93224
http://wow.allakhazam.com/profile.html?89333
http://wow.allakhazam.com/profile.html?183012 <- polecam szczegolnie ten
http://wow.allakhazam.com/profile.html?531424


tip: reju na sobie caly czas, moonfire all the time, wskakiwanie za plecy, 40% hp instant heal - tego nie przebije zaden mag

i tak wiem ze magowie maja przej... z druidami i to nie kwestia skilla poprostu taki mag nie moze nic zrobic na powyzszy tip


Full feral druid, pada w 2 sec, bez NS heala to moze miec nawet 7k hp i tak mu to gowno da. Ownujacy build druida to full resto, ale jak mag ma inzynierke i zarzuci Flash Bombe wlaczy trinkety i Ap to zanim sie konczy efekt bombki druid lezy i kwiczy, farmowanie perel to mordega ale zawsze mam ~15 w plecaku :) Najfajniejsze jest ze dmg nie przerywa efektu, bombka, dostal crita z frostbolta za 3.3k i ciagle mial debuffa i latal jak opetany.

W duelach jest zakaz inyznierki (przynajmniej na Deathwing) wiec juz ciezej, jak nie wejdzie crit z shattera zanim druid kliknie shift to zazwyczaj dupa :D

*

Posty: 137
Dołączył(a): 17.10.2005
Offline
PostNapisane: 6 sty 2006, 20:54 
Cytuj  
Pala nie lubilem nie przez sposob walki tylko przez wyglad - ext char po rogue(czyli za miech) to bedzie pal :D


Posty: 5
Dołączył(a): 27.10.2005
Offline
PostNapisane: 6 sty 2006, 23:43 
Cytuj  
Zoltan napisał(a):
Thar napisał(a):
Nie da sie ? :P Widzialem kilku wojownikow co poprostu przerzucali bronie, z 2 reczniakow przeskakiwali na tarcze i cos kiedy juz paladynowi zblizal sie czas leczonka, zawijali sie w bandaze jak on sie bublowal i nie byly to walki jedno stronne.

Oczywiscie z podejsciem ze sie nie da ciezko coskolwiek wygrac.

Bla bla. Widziec mozna rozne rzeczy, ja mam wielu znajomych paladynow z roznymi buildami/itemami, znam klase i czesto sie dueluje. Bez wiekszego wysilku i bandazowania da sie wygrac z paladynem o ile on jest lama albo twoj DPS przewyzsza go w bardzo znaczacy sposob. Z kolesiem w epikach, z dobra bronia i 9k armoru -> powodzenia.


Wybacz ale do twojego komentarza lepiej pasuje "bla bla bla", ja rozumiem że dla niektorych ludzie w epikach są już ULTIMATE WEAPONEM ale prosze pamietaj że przeciwnik tego 9k armorowego (to nie jest strasznie duzo) paladyna z epicka bronia może również mieć epicki gear i bronie, qrde może mieć nawet 2 epickie bronie :P. Tak że twoj argument znaczy tyle :

grey < green
green < blue
itd
All < Epix

No to tyle. A wracajac do tematu z nowymi zmianami paladyna po 1 bublowaniu sie albo blessowaniu protekcji itp masz debuffa na 1 min, wiec to juz nie jest tak kolorowo. Spytaj swoich kolegow, albo wiesz co Rerolluj pala :P
Buziaki pa.

**

Posty: 243
Dołączył(a): 16.08.2005
Offline
PostNapisane: 9 sty 2006, 15:20 
Cytuj  
Domin chyba blesing of protection ? Palek używający blessing of protection na maga jest delikatnie mówiąc głupi. Btw ja zdejmuje maga bez 'eye for eye' ;) troche sie musze przy tym napocić ale jest to możliwe, a co do szamana to robie tak jak Vorten.


_________________
Obrazek
http://armory.wow-europe.com/#character ... &n=Proximo


Posty: 17
Dołączył(a): 7.12.2005
Offline
PostNapisane: 10 sty 2006, 16:04 
Cytuj  
spelcast napisał(a):
shaman jest bardzo prosty do zabicia zakladam sobie 1h i tarcze odpalam rank 1 soc on purge, purge, purge podchodze on frost shock znowu rank 1 soc purge, purge, purge tak pare razy az mu sie mana skoniczy wtedy 2h i bye bye shamanku


to cos ciulowatych tych szamanów spotykasz.

***

Posty: 910
Dołączył(a): 16.02.2005
Offline
PostNapisane: 10 sty 2006, 16:59 
Cytuj  
zanim mu sie mana skonczy ty zginiesz 8)


_________________
>>>Sygnatura została zablokowana.<<<
Aby przywrócić sygnature wyślij sms-a o tresci SYGNATURA na numer 1337.

******

Posty: 3152
Dołączył(a): 11.02.2005
Offline
PostNapisane: 10 sty 2006, 17:04 
Cytuj  
OOoo .. nastepny skillzzzzzorrrr :D

***

Posty: 910
Dołączył(a): 16.02.2005
Offline
PostNapisane: 10 sty 2006, 18:56 
Cytuj  
no tak....crity z WF siegają nawet do 3k ew. 2k na playteboyu
z 1h nie zadajesz mu znaczącego dmg, nawet nie mozesz miec blessa.
ja (bez jakiegos uber gearu) mam 5k many i 3.5k hp
, jakbym purgowal cie przy każdym blessnięciu to nawet 2gim rankiem..5000/190=26, na pali srednio wale 300/400 600/1200z wf. To jakbyś mial 4k hp(średnio tyle palki maja w gearze na srednim poziomie) policzmy...300dmg co 3.8 sec + 1200 co 5*3.6=18
5*300=1500 + 1200= 2700 zakładając, że walniemy 5razy i dostaniemy jednego wf proca(bez critów). To trwało by 18s a gdybyśmy purgowali co sec minimum 26. Więc 26/18=1.(4) Mnożąc dmg robiony w 18 przez 1.(4) wychodzi 3899, wiec 1shock i po sprawie. Przy tym nie mamy cooldownow na shocki wiec mozemy przerywać wszystkie heale. Zostaje bubble i "UDEN LO"Eh...

To jest statystyka.... :]


P.S. nie uwzględniałem critów, a one lubią wchodzić razem z windfury 8)


_________________
>>>Sygnatura została zablokowana.<<<
Aby przywrócić sygnature wyślij sms-a o tresci SYGNATURA na numer 1337.

**

Posty: 243
Dołączył(a): 16.08.2005
Offline
PostNapisane: 10 sty 2006, 19:25 
Cytuj  
Hmm od kiedy shaman nie ma cd na shocki ?


_________________
Obrazek
http://armory.wow-europe.com/#character ... &n=Proximo

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 70 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.