mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 13 ] 
Autor Wiadomość

Posty: 12
Dołączył(a): 11.10.2005
Offline
PostNapisane: 6 sty 2006, 15:19 
Cytuj  
Po patch 1.9 zauwazylam problem ze skillem fishingu. Gram w WoWa od tygodnia, wczesniej mialam 3 miesiace przerwy- być moze cos sis od tego czasu zmienilo i skill ten nie 'leci' rybka po rybce" na pierwszych levelach. A dokladnie sprawa ma sie tak: zlowilam 4 rybki przed patchem i dostalam 4 punkty skilla, po patchu zlowilam okolo 50 ryb i skill nie podskoczyl nawet o jeden punkt. Napisalam oczywiscie ticketa do GM, ale w odpowiedzi jedynie podziekowali za zgloszenie.
Czy ktos ma podobny problem, tudziez moglby to sprawdzic uczac sie fishingu i probujac "zlapac" jakies punkty skilla?
Dziekuje z gory.

******

Posty: 4659
Dołączył(a): 12.02.2005
Offline
PostNapisane: 6 sty 2006, 15:20 
Cytuj  
zalezy na jakim levelu fishingu jestes aktualnie na poczatku idzie co "rybka" a im blizej 300 tym wolniej, z 290->300 to juz kosmos


_________________
Noregoth active
Flonoe, Milea retired


Posty: 12
Dołączył(a): 11.10.2005
Offline
PostNapisane: 6 sty 2006, 15:23 
Cytuj  
No wlasnie w tym problem, ze zaczelam ten skill dopiero teraz na nowej postaci. Moja stara postac (druid 60lvl na Azjol Nerub) nie miala tego problemu i skill 'zasuwal' rybka po rybce do jakichs 75 pkt. A teraz lowie jak szalona i ani 1 punkcik :)

*

Posty: 6394
Dołączył(a): 16.08.2005
Offline
PostNapisane: 6 sty 2006, 15:27 
Cytuj  
Ponoć jest jakiś bug. Zresztą patch 1.9 to same skupisko bug'ów. Niektórzy ten patch uważają za gwóźdź do trumny WoWa :lol: a biorąc pod uwagę fakt, że są poteżne lagi i w godzinach 13-22 od paru dni praktycznie nie da się grać, to chyba mają racje...


Posty: 12
Dołączył(a): 11.10.2005
Offline
PostNapisane: 6 sty 2006, 15:31 
Cytuj  
Lagi byly przed patchem, imo problem tkwi w duzej ilosci graczy, ktorzy podostawali ( nota bene dostepnego juz wszedzie, nawet w media markt bez zamowien) WoWa na gwiazdke. Bugi to tez kwestia kazdego kolejnego patcha- po prostu poprawia to po tygodniu calej masy zgloszen, ze cos jest nie tak.
Wracajac do tematu- czy ktos moglby zalozyc na chwile nowa postac lub nauczyc sie fishingu i sprobowac 'zlapac' jakies punkty skilla na tych pierwszych levelach?

***

Posty: 803
Dołączył(a): 27.09.2005
Offline
PostNapisane: 6 sty 2006, 15:39 
Cytuj  
TobiAlex napisał(a):
Ponoć jest jakiś bug. Zresztą patch 1.9 to same skupisko bug'ów. Niektórzy ten patch uważają za gwóźdź do trumny WoWa :lol: a biorąc pod uwagę fakt, że są poteżne lagi i w godzinach 13-22 od paru dni praktycznie nie da się grać, to chyba mają racje...


Mialem takie lagi we wtorek i srode, teraz juz nie mam problemu:) Wiec patch to naprawil u mnie


_________________
http://rince.mybrute.com/

***

Posty: 906
Dołączył(a): 21.10.2002
Offline
PostNapisane: 6 sty 2006, 15:41 
Cytuj  
Panowie watek jest o rybach :>

*

Posty: 6394
Dołączył(a): 16.08.2005
Offline
PostNapisane: 6 sty 2006, 15:54 
Cytuj  
Dalisa napisał(a):
Lagi byly przed patchem, imo problem tkwi w duzej ilosci graczy, ktorzy podostawali ( nota bene dostepnego juz wszedzie, nawet w media markt bez zamowien) WoWa na gwiazdke. Bugi to tez kwestia kazdego kolejnego patcha- po prostu poprawia to po tygodniu calej masy zgloszen, ze cos jest nie tak.
Wracajac do tematu- czy ktos moglby zalozyc na chwile nowa postac lub nauczyc sie fishingu i sprobowac 'zlapac' jakies punkty skilla na tych pierwszych levelach?


Użyj tracera, to zobaczysz czy to wina graczy czy routerów Telia...

Wiem, że to wątek o fishingu a bug z fishingiem ma coś wspólnego z patchem 1.9 a ten ma dużo bug'ów, pomimo, że był opóźniony a już nie wspomnę jak długo stał realm testowy.

*

Posty: 50
Dołączył(a): 5.05.2004
Offline
PostNapisane: 6 sty 2006, 15:59 
Cytuj  
A nie powinieneś pójść do trainera, żeby wskoczyć na kolejny poziom ?


Posty: 12
Dołączył(a): 11.10.2005
Offline
PostNapisane: 6 sty 2006, 16:07 
Cytuj  
Ja mam dopiero 4 punkty skilla :-) wyżej właśnie nie chce iść.

Apropo's wypowiedzi kolegi wyżej

Cytuj:
Użyj tracera, to zobaczysz czy to wina graczy czy routerów Telia...

Użyj http://www.wow-europe.com/en/serverstatus/ w godzinach problemów z serwerami i lagami, to zobaczysz skad bierze sie problem routerow...
:) Najlatwiej jest psioczyc na tworcow gry, ale w jakimkolwiek problemie wina zawsze leży po obu stronach konfliktu w proporcjach 50/50- jakby na to nie patrzec. Kiedys bylo mniej graczy i mniej problemow z serwerami, czyz nie? Duzo graczy- duzo problemow, trudno jest Bllizardowi przygotowac sie na taka liczbe graczy po prostu z dnia na dzien.
Ale to tylko moja opinia i moge sie mylic.

***

Posty: 695
Dołączył(a): 18.03.2005
Offline
PostNapisane: 6 sty 2006, 16:20 
Cytuj  
Ja chyba też padłem ofiarą okrutnego buga bo przez 2h wytrwale farmowałem air elementale w silithus i NIC z nich nie wypadło! Nawet air elemental (zawsze wypadało od cholery) nie mówiąc już o essence of air, bo właśnie na tym mi zależało. Wysłałem ticket do GMa z zapytaniem ale nie doczekałem się odpowiedzi, bo dzisiaj dla mnie problemy z serwami zaczęły się już wcześniej ><.

A właśnie, dzisiaj też po raz pierwszy miałem okazję zobaczyć jak korrak pomagał nam w AV zdobywać IB GY - przybiegł za kimś z ally, kto rezował się na SF, zabił biedaka po czym systematycznie zaczął zabijać hordę powoli zmierzając w kierunku IB. Było sympatycznie choć raczej na pewno nie working as intended...


_________________
Altaya | BF4


Posty: 12
Dołączył(a): 11.10.2005
Offline
PostNapisane: 6 sty 2006, 16:25 
Cytuj  
Wlasnie polowilam chwile i po 3 dniach bezskillowego lowienia.... juz sie to 'cos' odblokowalo, wiec chyba naprawiono conieco.
Dzieki za pomoc.

***
Avatar użytkownika

Posty: 529
Dołączył(a): 17.12.2001
Offline
PostNapisane: 6 sty 2006, 17:40 
Cytuj  
Jest opis o tym bugu na forum wow-a (US) i ze robiom na to hotfix.


_________________
League of Legends

Obrazek

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 13 ] 


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.