mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 123 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 3, 4, 5, 6, 7  Następna strona
Autor Wiadomość
*

Posty: 6394
Dołączył(a): 16.08.2005
Offline
PostNapisane: 9 sty 2006, 15:54 
Cytuj  
Fabainek, swego czasu w Orgri leciały yelle, że Huragan to ninja. Już niestety nie pamiętam o co poszło.

******

Posty: 3152
Dołączył(a): 11.02.2005
Offline
PostNapisane: 9 sty 2006, 15:55 
Cytuj  
Flame warning !

******

Posty: 4659
Dołączył(a): 12.02.2005
Offline
PostNapisane: 9 sty 2006, 15:57 
Cytuj  
TobiAlex napisał(a):
Na stronie rajdów ML można przeczytać - próba powalenia magmy (MC), podejście do pająka (ZG).


czy moge zapytac co to magma? MAgmadar czy golemagg?


_________________
Noregoth active
Flonoe, Milea retired

*

Posty: 6394
Dołączył(a): 16.08.2005
Offline
PostNapisane: 9 sty 2006, 15:58 
Cytuj  
Qrczaczek no widzisz, huragan "zawsze wszystko wie najlepiej", ale teraz to już przegiął pałe. Sorrki


Ostatnio edytowano 9 sty 2006, 16:01 przez TobiAlex, łącznie edytowano 2 razy
*

Posty: 6394
Dołączył(a): 16.08.2005
Offline
PostNapisane: 9 sty 2006, 15:59 
Cytuj  
Fabianek napisał(a):
TobiAlex napisał(a):
Na stronie rajdów ML można przeczytać - próba powalenia magmy (MC), podejście do pająka (ZG).


czy moge zapytac co to magma? MAgmadar czy golemagg?


Magmadar

******

Posty: 3152
Dołączył(a): 11.02.2005
Offline
PostNapisane: 9 sty 2006, 16:00 
Cytuj  
Uwazalbym na chwalenie sie byciem za Magmadarem przy Fabianku.
<troll mode=on> Fabianek ma w koncu Nefa na farm status <troll mode=off>

******

Posty: 4659
Dołączył(a): 12.02.2005
Offline
PostNapisane: 9 sty 2006, 16:04 
Cytuj  
TobiAlex napisał(a):
Magmadar


hmmm no coz wiesz kazdy mierzy sily na zamiary, jedne raid groupy sluchaja liderow i jada wszystko co popadnie inne robia co chca i nie moga ise przez pierwsze gianty w mc przebic. Wiesz najgorzej jest jak sie zbierze banda indywidualistow (no off huragan) i kazdy wie najlepiej co nalezy robic.
Tak naprawde od tego czy gildia bedzie ownowala wszystko zalezy do tego jaki respekt ma lider (zakladajac ze nie beda sie porywali z motyka na slonce)

@Qra stajesz sie jestes nudny :P wymysl cos orginalnego, moze cos w stylu fabianek farmuje 10h na dobe?


_________________
Noregoth active
Flonoe, Milea retired

***

Posty: 665
Dołączył(a): 22.09.2005
Offline
PostNapisane: 9 sty 2006, 16:07 
Cytuj  
Fabianek napisał(a):
TobiAlex napisał(a):
Magmadar


hmmm no coz wiesz kazdy mierzy sily na zamiary, jedne raid groupy sluchaja liderow i jada wszystko co popadnie inne robia co chca i nie moga ise przez pierwsze gianty w mc przebic. Wiesz najgorzej jest jak sie zbierze banda indywidualistow (no off huragan) i kazdy wie najlepiej co nalezy robic.
Tak naprawde od tego czy gildia bedzie ownowala wszystko zalezy do tego jaki respekt ma lider (zakladajac ze nie beda sie porywali z motyka na slonce)

Dokladnie. Wbrew temu, co lubia sobie wmawiac niektorzy ludzie, grupa zlozona z 39 srednio-slabych graczy, dobrego lidera i sluchajaca bez szemrania dojdzie dalej niz 40 wymiataczy, kazdy z wlasnym pomyslem. Instancji w WOWie nie czysci sie dzieki jakims niesamowitym skillom tylko dzieki dobrej taktyce i trzymaniu sie jej, szczegolnie w czasach kiedy 30 minut po zabiciu jakiegos bossa takta + film sa na sieci. Raz na 50 runow zdarza sie, ze ktos jakims blyskiem ratuje grupe, bo cos przypadkiem poszlo nie tak, ale to sa wyskoki.

*

Posty: 6394
Dołączył(a): 16.08.2005
Offline
PostNapisane: 9 sty 2006, 16:08 
Cytuj  
Spoko Fabienek, ale huragan wjechał na moją osobę i na gildę w której jestem a ani o mnie ani o gildii w której jestem nie ma nawet zielonego pojęcia. Nawet na tych samych servach nie gram.

******

Posty: 4659
Dołączył(a): 12.02.2005
Offline
PostNapisane: 9 sty 2006, 16:14 
Cytuj  
Zoltan napisał(a):
Raz na 50 runow zdarza sie, ze ktos jakims blyskiem ratuje grupe, bo cos przypadkiem poszlo nie tak, ale to sa wyskoki.


i to tylko w easy instancjach, a w mc bwl (i chyba zg nie lubie tej instnacji to nie wiem do konca) nie ma szans bo reso druid nie przejmie aggro po padzie last tanka a jak przejmie to healerzy nie sa przygorowani na leczenei druida ktory nei jest na MT list wiec i tak zaraz padnie.

Jedyne czym mozna blysnac w tych isntancjach to przy wipe gdy nie ma SS up (co sie nie zdarza w zgranych grupach):
- rogue: vanish, wyjscie ooc, uzycie kabli
- hynter: fd, wyjscie ooc, uzycie kabli

i to wszystko co moze zrobic indywidualista.


takze objezdzanie jakiejkolwiek gildii za zbyt wolny progress jest poprostu smieszne bo to nie gildia jest winna tylko lider ktory nie ma autorytetu. No chyba ze huragan/tobi jestescie liderami swoich raid grup


_________________
Noregoth active
Flonoe, Milea retired

*

Posty: 6394
Dołączył(a): 16.08.2005
Offline
PostNapisane: 9 sty 2006, 16:23 
Cytuj  
Fabianek napisał(a):
takze objezdzanie jakiejkolwiek gildii za zbyt wolny progress jest poprostu smieszne bo to nie gildia jest winna tylko lider ktory nie ma autorytetu. No chyba ze huragan/tobi jestescie liderami swoich raid grup


Chciałbym zauważyć, że to huragan wjechał na moją gildię nie znając kompletnie żadnych faktów... wjechał na moją gildię a sam jest w takiej, która nie ma praktycznie żadnych osiągnieć.

huragan rajd liderem? chyba przy łownieniu rybek w AB :lol:
"a teraz zakładamy przynente... chwila, niech ally przejedzie... ok, rzucamy wędki..."

Sorki za offtop, nie ja zacząłem...

******

Posty: 3152
Dołączył(a): 11.02.2005
Offline
PostNapisane: 9 sty 2006, 16:24 
Cytuj  
@Zoltan - nie uogolnialbym. Banda 60ka w zielonym crapie gowno zwojuje w BWLu, chocby nimi Napoleon kierowal. Spojrz na priesta w zielonym crapie i ubranego chociaz czesciowo w T1 i troche dobrych niebieskich. POmijajac fakt, ze ma 2 razy mocniejsze heale to jeszcze ma 2 razy wiecej many. Wiec co by nie mowic, sprzet jest potrzebny. A banda 60tek w T1/T2 raczej nie zwipuje na pierwszych gigantach. TO oczywiscie sytuacje ekstremalne, ale nie mowilbym, ze wszystko tkwi w dowodzeniu.

@TobiAlex - pomijajac gear ktory wyciagnalem z MC, powiem Ci ze chcialbym byc w sytuacji gdzie ucze sie MC. Za kazdym pierwszym killem mialem straszna radoche - fajnie byloby to powtorzyc.

@Fabianek - czy to takie nudne ? Nie powiedzialbym, tym bardziej ze poki co wspomniales o tym wiecej razy niz ja ;) Zreszta byl troll warning, wiec czuje sie czesciowo usprawiedliwiony :)

*

Posty: 6394
Dołączył(a): 16.08.2005
Offline
PostNapisane: 9 sty 2006, 16:26 
Cytuj  
Qraczek napisał(a):
@TobiAlex - pomijajac gear ktory wyciagnalem z MC, powiem Ci ze chcialbym byc w sytuacji gdzie ucze sie MC. Za kazdym pierwszym killem mialem straszna radoche - fajnie byloby to powtorzyc.


Tu także chciałbym zauważyć, że to huragan... nie ja zacząłem tej gadki o tym, co gildia robi.

******

Posty: 3152
Dołączył(a): 11.02.2005
Offline
PostNapisane: 9 sty 2006, 16:29 
Cytuj  
Widzialem filmik na ktorym Huragan solowal Nefa (padl dopiero przy zergu) wiec nie bylbym taki pewny ...

***

Posty: 665
Dołączył(a): 22.09.2005
Offline
PostNapisane: 9 sty 2006, 16:32 
Cytuj  
Qraczek napisał(a):
@Zoltan - nie uogolnialbym. Banda 60ka w zielonym crapie gowno zwojuje w BWLu, chocby nimi Napoleon kierowal.

Jezeli lider idzie z ludzmi w zielonych do BWL to jest idiota :)

***

Posty: 665
Dołączył(a): 22.09.2005
Offline
PostNapisane: 9 sty 2006, 16:32 
Cytuj  
Qraczek napisał(a):
Widzialem filmik na ktorym Huragan solowal Nefa (padl dopiero przy zergu) wiec nie bylbym taki pewny ...

Nef byl wtedy na 15-tym levelu, Huragan dopadl go w Westfall?

******

Posty: 4659
Dołączył(a): 12.02.2005
Offline
PostNapisane: 9 sty 2006, 16:39 
Cytuj  
@qra odnosnie troll mode: hmm afaik wspomnialem o tym tylko raz, ew. jak ktos pytal co z nefem to moze drugi czy trzeci a ty conajmniej piec razy, chyba pora wrocic do podstawowki na nauke lcizenia do 10ciu ;-)

@qra odnosnie reszty: dlatego tak gnamy do kolejnych instancji, wlasnie po to "aby to przezyc jeszcze raz" chociaz fakt poki co najwieksza radoche sprawilo mi ubicie lucifrona. Ten pierwszy boss ktorego bije 40 osob a zycie mu schodzi jak krew z nosa, ach i ten /dnd MC, need something send me a mail. ;-)
a teraz? cokolwiek bysmy nie robili bez wzgledu na to czy explorujemy czy farmujemy non stop gadam z ludzmi, ech stare dobre czasy.

@qra zwroc uwage ze zoltan sie zgodzil ze mna a ja napisalem: "pod warunkiem ze sie nie porywaja z motyka na slonce" czyli na jezyk wow'owy: z green crapami na bwl.


_________________
Noregoth active
Flonoe, Milea retired

*****

Posty: 2199
Dołączył(a): 3.07.2002
Offline
PostNapisane: 9 sty 2006, 16:50 
Cytuj  
qraczek, fabianek.... widze, ze na miejsce jednego pixela sie dwa nowe pojawili i spamuja forum gdzie i jak sie da... Tak wiec ostrzezenie dla was, przystopowac z glupimi gadkami i offtopem z kazdym nowym postem...


_________________
Nie mam pomyslu na signature

******

Posty: 3152
Dołączył(a): 11.02.2005
Offline
PostNapisane: 9 sty 2006, 17:11 
Cytuj  
Uprzejmie prosze o mozliwosc lekkiego offtopowania na forum w godzinach 16-17 (ostatnia godzina pracy). podkreslam , lekkiego ...

W miare mozliwosci powstrzymam sie w innych godzinach (wlasnie zaraz wyjde z pracy ...)

*

Posty: 157
Dołączył(a): 9.12.2005
Offline
PostNapisane: 9 sty 2006, 22:25 
Cytuj  
Bullet napisał(a):
no widzisz tylko pogratulować, ale w większości przypadków jest jednak inaczej. Ja nie ma takich problemów bo zawsze gram tylko z ludźmi z własnej gildi

W sumie na co komu bron z ktorej nie bedzie korzystal tylko u venda opyli??


_________________
http://podziemiezbrojne.blox.pl/html/13 ... tml?170609

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 123 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 3, 4, 5, 6, 7  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.