mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 8 ] 
Autor Wiadomość

Posty: 3
Dołączył(a): 2.01.2006
Offline
PostNapisane: 10 sty 2006, 17:26 
 
Mam pytanie!!! Pod koniec grudnia sprawiłem sobie WoW'a. Wczoraj skończył mi sie dziesięciodniowy guest- pass. W związku z zaistniałą sytuacją (ciągłe lagi, które praktycznie uniemożliwiają rozgrywkę) mam zamiar poczekać z aktywacją 30 dniowego darmowego konta do końca kłopotów {ciekawe jak długo :( }. Nie wiem tylko czy po pewnym czasie darmowy, 30dniowy free pass mi nie przepadnie i czy w jakiś sposób sie nie zdeaktywuje??? Proszę o odpowiedź. Z góry dzieki !

***

Posty: 906
Dołączył(a): 21.10.2002
Offline
PostNapisane: 10 sty 2006, 17:39 
 
Jak sie nie zuuzyl to nie przepadnie.

***
Avatar użytkownika

Posty: 18803
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 10 sty 2006, 17:41 
 
Jesli nie wpiszesz cd-key z zakupionej gry to mozesz czekac ile chcesz.

*

Posty: 137
Dołączył(a): 17.10.2005
Offline
PostNapisane: 10 sty 2006, 18:26 
 
Z tego co zrozumial przegrales "darmowy" miech i musisz zaplacic lecz nie chcesz. Nie martw sie konto przejdze w stan frozen, a ty zaktywujesz je kiedy chcesz - np. za rok ;p

**

Posty: 356
Dołączył(a): 7.08.2004
Offline
PostNapisane: 10 sty 2006, 18:36 
 
Cytuj:
Wczoraj skończył mi sie dziesięciodniowy guest- pass.... mam zamiar poczekać z aktywacją 30 dniowego darmowego konta do końca kłopotów

I własnie z tego to wywnioskowałeś?? :wtf:


Posty: 3
Dołączył(a): 2.01.2006
Offline
PostNapisane: 10 sty 2006, 20:33 
 
Engra napisał(a):
Z tego co zrozumial przegrales "darmowy" miech i musisz zaplacic lecz nie chcesz. Nie martw sie konto przejdze w stan frozen, a ty zaktywujesz je kiedy chcesz - np. za rok ;p


Do tej pory grałem na 10-dniowym guest- passie, nie aktywowałem jeszcze 30-dniowego darmowego konta. Nie chodzi o to, że nie chce zapłacić, tylko o to by nie przepadł mi darmowy, pierwszy miesiąc grania, gdy go długo nie aktywuję!!!


Posty: 46
Dołączył(a): 6.06.2005
Offline
PostNapisane: 10 sty 2006, 21:00 
 
Pomyśl logicznie...
Gdyby było tak jak Ty mówisz to we wszystkich pudełkach które w chwili obecnej leżą sobie w sklepach, hurtowniach, bazarach czy jakimkolwiek innym miejscu gdzie można kupić ofoliowanego (czytaj: jeszcze nie wykorzystanego) WoWa to w każdym z nich po pewnym czasie zaczęło by ubywać tych darmowych dni... Pomyśl jakiego miałbyś zonka gdybyś kupił grę za miesiąc i pomimo tego, że na opakowaniu pisze "Darmowy miesiąc gry gratis" (czy jakoś tak), Ty takowego nie dostajesz i musisz odrazu bulić.

(Tu powinno się pojawić zdjęcie malutkich trybików pracujących w Twojej głowie)

Pomyśl również, że guest-pass a retail to dwa osobne klucze.

(trybiki)

Dlatego też niezależnie od tego ile sobie będziesz grę trzymał za szafą i nie aktywujesz konta, tyle czasu te 30dni będą aktualne.
Aktywacja konta (założenie) *na kluczu z retaila* = rozpoczęcie odliczania tych 30dni

(I teraz nad Twoją głową pojawia się żarówka i myślisz sobie pewnie "Hmm, że też na to nie wpadłem...")

*

Posty: 137
Dołączył(a): 17.10.2005
Offline
PostNapisane: 10 sty 2006, 21:15 
 
:oops:
Pisalem to w szkole i jakos tak wyszlo :oops:

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 8 ] 


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.