mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 70 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4
Autor Wiadomość
***
Avatar użytkownika

Posty: 529
Dołączył(a): 17.12.2001
Offline
PostNapisane: 12 sty 2006, 17:43 
Cytuj  
bargaw napisał(a):
Purge jasne, ale uzywam moda który mi pokazuje ile many ktoś zuzył na to i widze jak ktos np. Paladin +Seal of Command(100) nie używam wtedy purge, conajwyżej niższy rank.
Głównym celem jest niedanie mu możliwości judgementowania nas, gdyż taki judgement z SoC może critnąć za 1k.


Prosze podac nazwe moda!

Narazie mi sie wydaje ze jako Elemental shaman mam nizka szanse pszeciwko paladynem, bo walka dluga i mana mi sie wyczerpi.

Chyba nowa taktyke musze uzyc. Jedna gdzie nie uzywam many az on nie uzyle bubble. Wtedy zrobie mu malom masakre, ale i tak on moze pot lub Lay on Hands :(

Najgorsza sprawa ze wienkszosc tych paladynskich napastnikow ma lepszy spszent odemnie.

Pod koniec podaje dwa pytania:
1) Czy zna ktos moda ktory liczy paladyna cooldown na Hammer of Justice?
2) Ma ktos pojencie czy Tremor Totem Repentance kasuje? Ja mysle ze tak ale nei jestem 100%.


_________________
League of Legends

Obrazek

***

Posty: 910
Dołączył(a): 16.02.2005
Offline
PostNapisane: 12 sty 2006, 20:16 
Cytuj  
Tremor niweluje chyba charm/fear/sleep, a repeatance to chyba sleep
ale nigdy nie wiadomo kiedy go uzyje, no i wg. mnie lepiej jest uzywać earthbind totem


_________________
>>>Sygnatura została zablokowana.<<<
Aby przywrócić sygnature wyślij sms-a o tresci SYGNATURA na numer 1337.

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2447
Dołączył(a): 4.03.2005
Offline
PostNapisane: 12 sty 2006, 21:34 
Cytuj  
Cytuj:
1) Czy zna ktos moda ktory liczy paladyna cooldown na Hammer of Justice?

60 sek , z talentami 45 sek


_________________
Obrazek

***

Posty: 569
Dołączył(a): 6.08.2005
Offline
PostNapisane: 18 sty 2006, 20:29 
Cytuj  
hmm patrzac na to co na 2 stronie jest napisane o dru vs mage
nie czytalem zbytnio co napisaliscie ale
chodzi mi o frost maga: poly jak wyjdzie jakos to jeszcze raz poly odpala sie 2 trinkety + arcane power: frost bolt +pom+ frost bolt + fire blast jesli nie zresuje a kryty kolo 4k nawet moga wejsc z z pojedynczego frost bolta(pamietajmy ze beda 2) to papa dru


Posty: 3
Dołączył(a): 18.01.2006
Offline
PostNapisane: 18 sty 2006, 23:13 
Cytuj  
Jest to moj pierwszy post, wiec chcialbym sie w nim serdecznie przywitac ze wszystkimi forumowiczami: "Czesc!".

Odnosnie tematu:.

Moj build wyglada nastepujaco:
16/21/14
16 - zmniejszony cooldown i clearcasting
21 - do parry. 2h i flurry oczywiscie.
14 glownie na combat healing.

Nigdy niemialem problemow z zabiciem paladyna. Zawsze na plate uzywam 1h+shield ze wzgledu na powiekszoscy armor . Jako ze mam szybka bron 1h (1.70 speed) to crity wypadaja dosc czesto. Co za tym idzie, flurry rownierz,. Czesto w taki sposob robie crity z +2 swings from WF..

ogolnie by wygrac walke z paladynem trzeba pojsc w survival. Dmg mozemy mu zadawac powoli, czasami poprawiajac flame shockiem (podobny damage co ES ale mniejszym kosztem many). Dodatkowe obrazenia zadajemu mu bronia i searing totem, Mane musimy oszczedzac na combat healing. healowanie contrujemy es-1, by w znaczacy sposob nie tracic many. Przydaje nam sie rownierz trinket z pvp, by niwelowac stunned.

***

Posty: 910
Dołączył(a): 16.02.2005
Offline
PostNapisane: 19 sty 2006, 09:32 
Cytuj  
niema co invuneralve mail ftw:P shaman z shieldem:D


_________________
>>>Sygnatura została zablokowana.<<<
Aby przywrócić sygnature wyślij sms-a o tresci SYGNATURA na numer 1337.

****

Posty: 1009
Dołączył(a): 23.02.2005
Offline
PostNapisane: 19 sty 2006, 15:10 
Cytuj  
53smurf napisał(a):
hmm patrzac na to co na 2 stronie jest napisane o dru vs mage
nie czytalem zbytnio co napisaliscie ale
chodzi mi o frost maga: poly jak wyjdzie jakos to jeszcze raz poly odpala sie 2 trinkety + arcane power: frost bolt +pom+ frost bolt + fire blast jesli nie zresuje a kryty kolo 4k nawet moga wejsc z z pojedynczego frost bolta(pamietajmy ze beda 2) to papa dru


druid wychodzi z poly dowolnym shiftem, wiec generalnie rzucanie tego spela na niego mija sie z celem


_________________
Keron -> http://armory.wow-europe.com/character- ... ll&n=kERON

******

Posty: 4659
Dołączył(a): 12.02.2005
Offline
PostNapisane: 19 sty 2006, 15:49 
Cytuj  
Robus napisał(a):
druid wychodzi z poly dowolnym shiftem, wiec generalnie rzucanie tego spela na niego mija sie z celem


no nie dokonca, cel jest prosty jesli druid nie ma trinketu z bwl (u nas idze na DE w innych raid grupach pewnie tez) to zmiana formy jest drozsza od poly tak wiec mag wychodzi do przodu jak chodzi o mana war


_________________
Noregoth active
Flonoe, Milea retired


Posty: 3
Dołączył(a): 18.01.2006
Offline
PostNapisane: 20 sty 2006, 16:59 
Cytuj  
Fabianek: niemasz racji.

Moze i mag wychodzi do przodu na tym manawar,ale po co druidowi mana ?

Na healspelle wystarczy mu to co sie podregenerowala kiedy byl przemieniony, pozatym istnieje talent w balance, ktory zmniejsza koszt kazdej przemiany.

***

Posty: 620
Dołączył(a): 20.11.2005
Offline
PostNapisane: 20 sty 2006, 17:18 
Cytuj  
Z tego co pamietam nie mozna poly wiecej niz 4 czy 5 razy ten sam target.


_________________
[GM]Dave>> Hail, Adventurer.
[GM]Dave>> What begins with B and rhymes with Ban?
Player>> Umm...
Player>> Ban?
[GM]Dave>> If you insist.

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 70 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Google [Bot] i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.