mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1257 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 63  Następna strona
Autor Wiadomość
*****
Avatar użytkownika

Posty: 2451
Dołączył(a): 10.03.2004
Offline
PostNapisane: 12 sty 2006, 15:18 
Cytuj  
wszystkie serwery "leżą" ktoś wie dlaczego i na jak długo?:) sorka nie mam za bardzo czasu szukać więc jak ktoś wie to prosze o odpowiedź, a jak nie wiecie to bez flame'u:)


_________________
Nazywanie kogoś idiotą nie jest obelgą tylko diagnozą


Ostatnio edytowano 12 sty 2006, 15:21 przez Neonin, łącznie edytowano 1 raz
******

Posty: 4659
Dołączył(a): 12.02.2005
Offline
PostNapisane: 12 sty 2006, 15:19 
Cytuj  
bo blizzard sie pomylil i zamiast serverow przeniosl routery ;-)

a na powaznie to http://www.wow-europe.com/en/serverstatus/ wszystkie up ;-)


_________________
Noregoth active
Flonoe, Milea retired


Ostatnio edytowano 12 sty 2006, 15:23 przez Fabianek, łącznie edytowano 1 raz
*
Avatar użytkownika

Posty: 182
Dołączył(a): 10.12.2005
Offline
PostNapisane: 12 sty 2006, 15:22 
Cytuj  
Ehh wlasnie wow sie wywalil, 2 godziny wczesniej niz wczoraj. Ciekawe czy jutro o 12 padnie. To jest juz przegiecie codziennie coraz wczesniej:(

*****

Posty: 2872
Dołączył(a): 18.05.2004
Offline
PostNapisane: 12 sty 2006, 16:12 
Cytuj  
Neonin napisał(a):

[ciap]

MMO to w Polsce tak wielki rynek że jak się coś o MMO pisze to jedynie w kontekście jakiegoś koreańczyka, który zszedł w int. kafejce.
Ale co tam - podeślę materiały znajomym:)


W sumie to o MMO można było by tylko wspomnieć.

Ja raczej taki artykuł/materiał wyobrażam sobie na zasadzie. Walka polskich klientów (w domyśle: małych/biednych/bogu ducha winnych) z ogromnymi zachodnimi firmami (w domysle: Złymi/bezosobowymi/kolosami).

Taki temat jest dość chwytliwy. Czy grupa klientów, źle traktowanych, olewanych, może wygrać z kolosem. Czy europejskie i polskie organizacje które mają chronić konsumentów rzeczywiście są skuteczne itp itd.

Myśle że dało by się z tego wysmażyć jakiś niezły materiał. A dalej już by poszło łatwo. Jak jest sprawa w mediach to znaczy że rzeczywiście "jest sprawa" i może więcej odpowiednich organizacji by się tym zainteresowało.


Ermm sorry troche się rozmarzyłem. Ostatnio mam tak na pieńku z Blizz EU że jak bym spotkał ich bossa to z przyjemnością bym mu osobiście doje#$%ał :P


Posty: 12
Dołączył(a): 18.05.2005
Offline
PostNapisane: 12 sty 2006, 17:19 
Cytuj  
mi okolo 15 zaczelo lekko przycinac a od 17 zamrozenie i dc. sprawdzilem trase do serwera (Defias Bro.) i wszystki pakiety ICBM czy jak im tam dochodza a ping normalmy. Szczerze mowiac ne mam juz pojeccia czym to moze byc spowodowane, ale jedyne co wiem to jest to ze nie zaplace za kolejny miesiac i bede monitorowal na forum czy sie cos poprawilo bo jakby na to nie parzec gra mnie niezle wciagnela. ide spac do 23+- 30 minut bo wtedy pewnie odlaguje :|


_________________
TPSssie :[
http://wow.allakhazam.com/profile.html?452482 <-zazwyczaj nie aktualne :]

*

Posty: 76
Dołączył(a): 30.05.2005
Offline
PostNapisane: 12 sty 2006, 17:47 
Cytuj  
Z tego co się dowiedziałem (nie oficjalne źródła), to w poniedziałek wszystko powinno wrócić do normy ...

*

Posty: 98
Dołączył(a): 27.05.2005
Offline
PostNapisane: 12 sty 2006, 17:49 
Cytuj  
ktory poniedzialek :) ?


Posty: 12
Dołączył(a): 18.05.2005
Offline
PostNapisane: 12 sty 2006, 17:51 
Cytuj  
a ranga pojdzie sie jebac bo BG robic nie idzie :|


_________________
TPSssie :[
http://wow.allakhazam.com/profile.html?452482 <-zazwyczaj nie aktualne :]

*

Posty: 76
Dołączył(a): 30.05.2005
Offline
PostNapisane: 12 sty 2006, 17:52 
Cytuj  
Cerner napisał(a):
ktory poniedzialek :) ?

W najbliższy :P

*

Posty: 185
Dołączył(a): 9.02.2005
Offline
PostNapisane: 12 sty 2006, 17:53 
Cytuj  
A jakie sa te nieoficjalne zrodla i jaka ma byc przyczyna poprawy?

***

Posty: 703
Dołączył(a): 5.02.2005
Offline
PostNapisane: 12 sty 2006, 17:55 
Cytuj  
Wlasnie...


_________________
WoW: Shadowsong Boomkin - active
WAR: RP@K8P, WE@Azgal - retired
WoW: Sporeggar RP-PvP shamzor - retired
EvE Online, AoC - retired

*

Posty: 76
Dołączył(a): 30.05.2005
Offline
PostNapisane: 12 sty 2006, 17:59 
Cytuj  
Dokładnych powodów, dlaczego tak było, to nie wiem, ale chyba coś testowali i się krótko mówiąc zwaliło ... nieoficjalne źródła to moja ciocia,
która skontaktowała się z koleżanką, która pracuje w tepsie. Do poniedziałku mają to wszystko uporządkować, ale o ile dobrze słyszałem, to tepsa będzie chciała wprowadzić większy abonament za neostrade.


Posty: 41
Dołączył(a): 26.07.2005
Offline
PostNapisane: 12 sty 2006, 18:01 
Cytuj  
Dzisiaj dostałem bana na acc. Napisałem page'a do pierdolonego blizza co się stało, why itp. Ofc nie odpisali. Jednak ten sam problem nie spotakał tylko mnie. Paru kolegów z tD ma to samo(nie będe wymieniał nickow, jedynie moge powiedziec ze maja wartosciowe konta) . Jednak im blizz odesłał dlaczego dostali bana. chodzi o forme płatnosci . cos im sie nie zgadza. Wogole nie wiem o co im chodzi. 1 kolega płaci pre-paidem 2 kolega kartą 3 tak samo 4 swoja karta , Więc WTF. 2 dni temu oplaciłem miech i nawet nie moge se pograc. h8h8h8h8 blizz , nie dba o swoich klientow, ale co to dla nich 4 w tył ;<
Mam nadzieję ze sprawa sie wyjasni.


_________________
.......::::: ThE dUsT::::::::......
Obrazek
Abraxus Undead Rogue @Burning Legion@ teraz
Unbelievable Undead Priest @Burning Legion@ kiedyś

**

Posty: 241
Dołączył(a): 1.11.2005
Offline
PostNapisane: 12 sty 2006, 18:04 
Cytuj  
majac 30 frre day z nowej gry moge zamrozic konto?


_________________
Be strong Believe...:)

*

Posty: 107
Dołączył(a): 14.09.2005
Offline
PostNapisane: 12 sty 2006, 18:06 
Cytuj  
Też tak kiedyś miałam 2 razy i o dziwo zawsze sie tak dzieje w czwartek lub piatek tak że w weekend o wowie mozna zapomnieć.Wychodzi na to że czasem maja problem z płatnościami mi zabrali z konta ale zapomnieli przedłuzyć czas gry za co potem przepraszali ple ple ple...ale dni oddali 3:)

***

Posty: 578
Dołączył(a): 7.10.2005
Offline
PostNapisane: 12 sty 2006, 18:13 
Cytuj  
ee a jakis % do zabranych dni nie dali?? :) zlodzieje :]. natomiast inicjatywa bardzo fajna. z jednej strony wydaje sie ze i tak to duzo nie moze, ale z 2 strony w ue jednak o prawa klienta sie dba i jakby to ruszylo blizz moglby miec cieplo (tylko zal by bylo pewnie z tygodniowego wylaczenia serwerow gdyby wszystki naraz chcieli przeniesc ;))


Posty: 46
Dołączył(a): 28.12.2005
Offline
PostNapisane: 12 sty 2006, 18:23 
Cytuj  
Daymio napisał(a):
Dokładnych powodów, dlaczego tak było, to nie wiem, ale chyba coś testowali i się krótko mówiąc zwaliło ... nieoficjalne źródła to moja ciocia,
która skontaktowała się z koleżanką, która pracuje w tepsie. Do poniedziałku mają to wszystko uporządkować, ale o ile dobrze słyszałem, to tepsa będzie chciała wprowadzić większy abonament za neostrade.


niech ktoś mnie pierdolnie bo jebne ze śmiechu bo tata marcina powiedzał LOL

***
Avatar użytkownika

Posty: 12796
Dołączył(a): 17.08.2005
Offline
PostNapisane: 12 sty 2006, 18:23 
Cytuj  
ja już Panowie powoli mam dosyć. nie chce płakać Wam tutaj itd. bo i tak wiecie o co chodzi.

Ale qrwa na 130 osob w Gildi zeby bylo 10 online to jest juz kurwa przegiecie. Ten Blizzard zaczyna mnie wkurwiac. Sor zaklniecie, ale juz naprawde wymiekam przed tymi debilami.

a takie pierdolenie ze ciocia i mamusia powiedzialy, to sa gowno warte. Jak blizz cos napisze oficjalnie to wtedy mozna w to wiezyc. Mojej sasiadki moze sie zapytam? moze bedzie cos wiedziala......... qrwa mac

No nic nie idzie robic, centralnie nic bo za duzo wiary na tpsa zeby mozna bylo cokolwiek zrobic w wowie. Dupa, wszystkie raidy sa z dnia na dzien przekladane, a jak juz maja byc to od 23 - 1 w nocy. No ludzie, dajcie ze spokoj...........

<sor za placz ale juz mnie to kurwa wkurwia>

True, poniosło mnie. Sor :) <pwned>


Ostatnio edytowano 12 sty 2006, 18:31 przez Sobtainer, łącznie edytowano 1 raz
**

Posty: 314
Dołączył(a): 9.10.2004
Offline
PostNapisane: 12 sty 2006, 18:30 
Cytuj  
Sobtainer napisał(a):
Ale qrwa na 130 osob w Gildi zeby bylo 10 online to jest juz kurwa przegiecie. Ten Blizzard zaczyna mnie wkurwiac. Sor zaklniecie, ale juz naprawde wymiekam przed tymi debilami.


To przestan sie wkurwiac na blizzarda bo sami na forach napisali, ze nia maja na to wplywu. Jak juz to bardziej podziekuj tepsie/telii za ich eksperymenty. Chillout bro.

*

Posty: 67
Dołączył(a): 30.10.2005
Offline
PostNapisane: 12 sty 2006, 18:34 
Cytuj  
DirectC napisał(a):
Tak nawiasem pytając, ludzie z dsl'em, mają ten sam problem?


OFC kurwa OFC

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1257 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 63  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.