mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 57 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3  Następna strona
Autor Wiadomość
**

Posty: 481
Dołączył(a): 2.07.2005
Offline
PostNapisane: 12 sty 2006, 22:29 
 
Pomiędzy d2 i d2lod jest raczej spora różnica i sądze, że BC też raczej wprowadzi większe zmiany. Oczywiście trzeba będzie 10 patch-ów żeby naprawić błędy z BC ale w końcu będzie ok.


_________________
Kapitan Gramatyka napisał(a):
gdzie ty do cholery widzisz cytat lub cytaty zostalo z twojego cytatu przytoczone tylko slowo a ty zrobiles z tego pare cytatow no moge ci tylko pogatulowac glupoty


Posty: 27
Dołączył(a): 28.12.2005
Offline
PostNapisane: 12 sty 2006, 22:36 
 
Ze ktos mieszka w USA to wcale nie zwalnia go z obowiazku przestrzegania chocby najbardziej podstawowych zasad pisowni jezyka polskiego. Jest to forum prowadzone w jezyku polskim i dlatego smiem twierdzic, ze takim jezykiem tutaj sie poslugujemy. A ze niektorzy robia to na tyle nieumiejetnie, ze az "oczy bola" to juz niestety ich sprawa. Albo pisze sie poprawie, albo nie pisze sie wcale. I nie przemawia do mnie fakt, ze dana osoba zna angielski na poziomie Amerykanina/Anglika, ale interesuje mnie znajomosc naszego jezyka. Jak kolega wyzej napisal, Word ma to do siebie, ze posiada wspaniala opcje sprawdzania pisowni.

Pozdrawiam
Pawson

***
Avatar użytkownika

Posty: 529
Dołączył(a): 17.12.2001
Offline
PostNapisane: 12 sty 2006, 23:25 
 
W opcjach mozna ustawic jenzyk boarda na Angielski. To ci od teraz po Angielsku bende pisac.

Bylem uzytnikiem tego forum ponad 4 lata i nie mialem problemu wczesniej.

Na koniec dodaje: Prosze sie zabic IRL.


_________________
League of Legends

Obrazek

***

Posty: 657
Dołączył(a): 7.04.2004
Offline
PostNapisane: 12 sty 2006, 23:54 
 
Asmax napisał(a):
Libero napisał(a):
Go away analfabeto


Zobacz najpierw gdzie mieszka Astax:[
Mimo, ze od xx lat przebywa w USA to pisze lepiej niz niejeden czlek z darmowych.

Co mam czytac życiorys każdego autora posta?
Sorry ale ja jestem wzrokowcem i nie toleruję takich bohomazów.

Niech zrobi sobie podpis, że się uczy jeszcze polskiego. Solved

*

Posty: 6914
Dołączył(a): 26.01.2003
Offline
PostNapisane: 13 sty 2006, 00:17 
 
Wystarczy looknac na profil.
A jak macie jakis problem do tego to jest magiczna opcja ignoruj. Ja zawsze lubilem styl astaxa na automapie/forum itd;)


_________________
Rzabolek

TYLKO ELMINISTER

***

Posty: 620
Dołączył(a): 20.11.2005
Offline
PostNapisane: 13 sty 2006, 01:13 
 
Astax has been ganked by group of trolls. Tak powaznie to zycze wam panowie, mniemam perfekcyjnie poslugujacy sie jezykiem angielskim aby wam kazdy wypominal wasze bledy. Pamietajcie ze gdybyscie korzystali z worda to byscie pisali poprawniej od szekspira, a przeciez warcraft wspaniale dziala w windowed.


_________________
[GM]Dave>> Hail, Adventurer.
[GM]Dave>> What begins with B and rhymes with Ban?
Player>> Umm...
Player>> Ban?
[GM]Dave>> If you insist.

******

Posty: 4659
Dołączył(a): 12.02.2005
Offline
PostNapisane: 13 sty 2006, 12:07 
 
@Asmax tak jak sobie zazyczyles dodalem Go do ignore bo mam dosc twoich bledow, a ze jestem wzrokowcem to nie zamierzam ich powtarzac.

A innych prosze o cytowanie postow Astaxa tylko po poprawieniu bledow ortograficznych.


To ze ktos mieszka w USA nie zwalnia go od pisania poprawnie.


_________________
Noregoth active
Flonoe, Milea retired


Ostatnio edytowano 13 sty 2006, 13:37 przez Fabianek, łącznie edytowano 3 razy
*

Posty: 5321
Dołączył(a): 19.11.2004
Offline
PostNapisane: 13 sty 2006, 12:42 
 
True.

Z drugiej strony gdyby któryś z gupków z darmowych napisał takiego posta i usprawiedliwiał sie tym że w Polsce nie mieszka to juz widze jakby był zjechany od góry do dołu. Nikt nawet nie dociekałby czy to prawda czy fałsz. Ale w życiu są równi i równiejsi ;).


_________________
I say starighten yuh crooked ways.
Blessed is the man that walketh not in the counsel of the ungodly.

*

Posty: 69
Dołączył(a): 15.06.2005
Offline
PostNapisane: 13 sty 2006, 12:56 
 
http://www.ebgames.com/ebx/product/259896.asp

*

Posty: 6259
Dołączył(a): 30.07.2004
Offline
PostNapisane: 13 sty 2006, 13:28 
 
Shadhun_ napisał(a):
Z drugiej strony gdyby któryś z gupków z darmowych napisał takiego posta i usprawiedliwiał sie tym że w Polsce nie mieszka to juz widze jakby był zjechany od góry do dołu.

Byl taki koles. I nawet nie byl glupkiem, bo posty mial AFAIR calkiem do rzeczy. Jedyny jego problem polegal na nienajlepszej polszczyznie, w nieco innym stylu niz ta Astaxa. Tlumaczyl sie, ze od dziecka mieszka w niemczech, ze przeprasza itd. Powiedziano mu ze jest przedszkolakiem i zeby STFU, wiec to zrobil i juz sie nie pojawia (chyba, bo nie pamietam nicka).
Dlatego tez przygladam sie tej dyskusji z ironicznym usmiechem.


_________________
Obrazek

******

Posty: 4659
Dołączył(a): 12.02.2005
Offline
PostNapisane: 13 sty 2006, 13:35 
 
roball napisał(a):
Zycze wam zeby ktos na eng. boardach was objechal z gory na dol a to ze zrobicie kilka bledow, rly. :oops:


kilka??? ilosc bledow tego goscia we wszystkich postach to nie jest kilka a kilkadziesiat

sam przelicz search.php?search_author=Astax sadzac po ilosci postow to tych bledow moze byc nawet kilkaset bo skoro napisal ~350 postow a w kazdym ktory przeczytalem byly prznajmniej 2 bledy to rachunek jest prosty


_________________
Noregoth active
Flonoe, Milea retired

****

Posty: 1125
Dołączył(a): 2.11.2004
Offline
PostNapisane: 13 sty 2006, 14:12 
 
widze ze ktos was zjechal na jakism forum za pisanie po angielski z bledami a teraz sie mscicie - jezeli jestescie tacy doskonali to dajcie ignore i koniec teamtu


_________________
Obrazek

*

Posty: 5321
Dołączył(a): 19.11.2004
Offline
PostNapisane: 13 sty 2006, 16:19 
 
Cytuj:
Dlatego tez przygladam sie tej dyskusji z ironicznym usmiechem.


Co widać na avatarze ;).


_________________
I say starighten yuh crooked ways.
Blessed is the man that walketh not in the counsel of the ungodly.

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 13 sty 2006, 16:54 
 
widze, ze temat zszedl na OT, tez za 1 razem zwracalem uwage Astax'owi, bo nie znalem jego profilu ;p Moznaby sie o to klocic ale trzeba przyznac, ze nieciekawie sie to czyta. Tez jestem wzrokowcem, zapamietuje i pozniej walne gafe ;p A moze lepiej jakby pisal po angielsku?


_________________
.

***

Posty: 657
Dołączył(a): 7.04.2004
Offline
PostNapisane: 13 sty 2006, 17:25 
 
Jak dla mnie może pisac po agnielsku. Dyskusji naprawdę by nie było gdyby dodał sobie do siga, że nie mieszka w Polsce. Nie jestem "czepialski" i potrafię to zrozumiec. Potrzebuję jedynie tej tłumaczącej sedno sprawy informacji.

***
Avatar użytkownika

Posty: 529
Dołączył(a): 17.12.2001
Offline
PostNapisane: 13 sty 2006, 19:59 
 
Fabianek napisał(a):
sadzac po ilosci postow


Fabianek
*

Posts: 2093
Joined: 12 Feb 2005

+1-800-GETALIFE
------------------------------------------------------------

Asmax, ikona, roball, Zychooredlum, Highlander i Peonz0r: Dzenki za poparcie.

@Trollmen: :roll: C U forum trolls. Have fun learning English, I know you can do it. While you are at it, learn to use the internet and maybe you will discover "ignore" option.

Edit: Fixed quote.


_________________
League of Legends

Obrazek

****

Posty: 1367
Dołączył(a): 22.11.2001
Offline
PostNapisane: 13 sty 2006, 20:45 
 
widze ze zebrala sie nardowa komisja ds. jezyka polskiego :D lol

Pawson napisał(a):
co do farmerów jak wiadomo wielu chińczyków jest na skraju nędzy i ubustwa i taka praca chocby dla nich to juz jest coś, lepsze to niż iść na ulice poprostu sprubójcie ich zrozumieć. Na tak wielka ska ...


_________________
retired...


Posty: 13
Dołączył(a): 21.12.2005
Offline
PostNapisane: 13 sty 2006, 21:46 
 
1. No spoko... jest takie coś jak dyslekja. A nawet jak się nie jest dyslektykiem to można popełnić pare błędów.

2. Jeśli gość jest z Ameryki to czy myślicie, że będzie miał polskiego Worda?! :/ Pozatym kto ma ochotę sprawdzać swojego posta.

3. "A innych prosze o cytowanie postow Astaxa tylko po poprawieniu bledow ortograficznych."
Lol...

4. A jeśli jesteście tacy pR0 to czemu nie używacie polskich liter? Przecież inni 'nie mogą patrzeć na wasze posty'...

n/C

**

Posty: 481
Dołączył(a): 2.07.2005
Offline
PostNapisane: 13 sty 2006, 21:51 
 
Jeżeli już nie chce to niech nie używa polskich liter, ale (no offence Astax) mógłby chociaż pisać dobrze wyrazy. To chyba nietrudne?


_________________
Kapitan Gramatyka napisał(a):
gdzie ty do cholery widzisz cytat lub cytaty zostalo z twojego cytatu przytoczone tylko slowo a ty zrobiles z tego pare cytatow no moge ci tylko pogatulowac glupoty

*

Posty: 6914
Dołączył(a): 26.01.2003
Offline
PostNapisane: 13 sty 2006, 21:57 
 
Lingwista nie jestem, ale jednak wydaje mi sie, ze jest to trudne!


_________________
Rzabolek

TYLKO ELMINISTER

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 57 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Google [Bot] i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.