mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 949 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17 ... 48  Następna strona
Autor Wiadomość
**

Posty: 484
Dołączył(a): 12.06.2005
Offline
PostNapisane: 1 sty 2006, 14:50 
Cytuj  
18/0/33 albo 20/0/31 to jedyne możliwości shadowpriesta.
A propos Mantrida, w jego przypadku skill > itemy, poza tym był jednym z pierwszych, którzy używali na masową skalę engineeringu w pvp.


_________________
Raylah Blood Elf Paladon
Burning Legion EU-PVP
HEAL GNOEM YOU HAEV IT??

***

Posty: 906
Dołączył(a): 21.10.2002
Offline
PostNapisane: 1 sty 2006, 14:53 
Cytuj  
No post 60 shadow 18/0/33 i holy 21/30/0, a poza tym jak kto woli.

*

Posty: 57
Dołączył(a): 28.11.2005
Offline
PostNapisane: 1 sty 2006, 15:30 
Cytuj  
testowalem wiele build'ow ale imo 17/0/34 jest optymalny do PvP ;)

*

Posty: 57
Dołączył(a): 28.11.2005
Offline
PostNapisane: 3 sty 2006, 15:08 
Cytuj  
jak pisalem zaczalem krecic wlasny film, noi mam juz jedna scene gdzie Mag60 - 12ranga i 58 chca mnie zjechac w Tyr's Hand - ogolnie kupa smiechu wiec zapraszam do ogladania:D

http://www.megaupload.com/?d=46ZZMZID

**

Posty: 252
Dołączył(a): 1.11.2005
Offline
PostNapisane: 14 sty 2006, 08:09 
Cytuj  
wracajac troche do dyskusji ze shadow priest jest słaby jesli ktos chce tak powiedziec niech sciagnie i obejrzy film http://www.warcraftmovies.com/movieview.php?id=13086 - rank 14 shadow priest jest sporo AB kilka walk 1vs1 ally albo 1vs3 polecam ;)

*

Posty: 5321
Dołączył(a): 19.11.2004
Offline
PostNapisane: 14 sty 2006, 11:59 
Cytuj  
Pytanko :

Ile statsow powinienem poswiecic podczas grindowania dla itemów z+ shadow damage ?.


_________________
I say starighten yuh crooked ways.
Blessed is the man that walketh not in the counsel of the ungodly.

**

Posty: 365
Dołączył(a): 16.02.2005
Offline
PostNapisane: 14 sty 2006, 12:28 
Cytuj  
do grinda to ja uzywam +spi wymaxowany set ;] +spi tap talent i niekonczaca sie mana ;]

*

Posty: 5321
Dołączył(a): 19.11.2004
Offline
PostNapisane: 14 sty 2006, 12:29 
Cytuj  
Wogole bez + shadow dmg ? . Hmm dziwne.


_________________
I say starighten yuh crooked ways.
Blessed is the man that walketh not in the counsel of the ungodly.

***

Posty: 657
Dołączył(a): 7.04.2004
Offline
PostNapisane: 14 sty 2006, 13:14 
Cytuj  
Priestem nie grałem (może zaczne), ale duży spirit wydaje się sensowny.
Endless mana > all

*

Posty: 5321
Dołączył(a): 19.11.2004
Offline
PostNapisane: 14 sty 2006, 14:12 
Cytuj  
Szybkie kille = czesciej spirit tap...


_________________
I say starighten yuh crooked ways.
Blessed is the man that walketh not in the counsel of the ungodly.

***

Posty: 650
Dołączył(a): 21.05.2005
Offline
PostNapisane: 14 sty 2006, 20:19 
Cytuj  
oski napisał(a):
wracajac troche do dyskusji ze shadow priest jest słaby jesli ktos chce tak powiedziec niech sciagnie i obejrzy film http://www.warcraftmovies.com/movieview.php?id=13086 - rank 14 shadow priest jest sporo AB kilka walk 1vs1 ally albo 1vs3 polecam ;)

Szkoda, ze poza shamanem gral z samymi noobami. O tym, ze shadow priest > mage to raczej wiadomo ( tym bardziej, ze przeciwnicy nie wygladali na rownie dopakowanych sprzetowo jak on ), a warrior bez berserka czy paladyn co nawet stuna nie rzuci...i z zadnym lockiem nie ma filmu, a szkoda. Kolejny farmer z 14ranga i tyle.

Peace.


_________________
This is 10% luck,
20% skill,
15% concentrated power of will,
5% pleasure,
50% pain,
And 100% reason to remember the name!

*

Posty: 5321
Dołączył(a): 19.11.2004
Offline
PostNapisane: 15 sty 2006, 02:45 
Cytuj  
Lordzie D. bo tak jest wlasnie z tym priestem, latwy do opanowania ,malo skilli ,dobry dmg. Ale priestem muru nie przebijesz , cudów nie ma co oczekiwac. To nie rogue gdzie mozna duzo nadrobic umiejetnosciami manualnymi.

Btw nikt mi za bardzo nie chciał pomóc wiec sam sobie pomoglem, poszukalem troszke i znalazłem dosyć fajny poradnik dla lvlujących priestów.

http://forums.worldofwar.net/showthread.php?t=352475

Moze sie komus przyda.


_________________
I say starighten yuh crooked ways.
Blessed is the man that walketh not in the counsel of the ungodly.

*****

Posty: 2199
Dołączył(a): 3.07.2002
Offline
PostNapisane: 16 sty 2006, 08:49 
Cytuj  
Shadhun_ napisał(a):
Lordzie D. bo tak jest wlasnie z tym priestem, latwy do opanowania ,malo skilli ,dobry dmg. Ale priestem muru nie przebijesz , cudów nie ma co oczekiwac. To nie rogue gdzie mozna duzo nadrobic umiejetnosciami manualnymi.

Btw nikt mi za bardzo nie chciał pomóc wiec sam sobie pomoglem, poszukalem troszke i znalazłem dosyć fajny poradnik dla lvlujących priestów.

http://forums.worldofwar.net/showthread.php?t=352475

Moze sie komus przyda.


tak samo jak i prosty szaman, malo skilli prosty do opanowania. Shad, przestan tak mowic, bo nie ma klas w tej grze ktore maja wiecej i mniej skilli, kazda mozna czynic cuda, tylko trzeba to umiec. Ja teraz na holy specu ( i kiedys na shadow) radze sobie w pvp jako tako ( jak juz musze, bo mi sie znudzilo). Holy priest na pvp ( szczegolnie ab i av) to cudenko, ktore pozwala przewazyc szale zwyciestwa. Bo priest jest od leczenia, a nie robienia dmg taka jest prawda. DPS nalezy na BG zostawic warkom i rogue ( no dobra, magusie tez czasami cos potrafia zrobic)


_________________
Nie mam pomyslu na signature

***
Avatar użytkownika

Posty: 13268
Dołączył(a): 7.11.2004
Offline
PostNapisane: 16 sty 2006, 09:39 
Cytuj  
Ale chyba nie twierdzisz, ze taki priest ma wiecej mozliwosci kotrolowania walki niz np, rogue i uzywa wiekszej ilosci skilli...

Jak pisal shad_ priestem muru nie przebijesz, ma okreslone zdolnosci i nie ma za bardzo jak zakombinowac. Jedyny moment, gdzie naprawde moglem sie wykazac w PvP to mag z flaga i ja go healujacy przy 5 aliantach dookola (tak przez kilkanascie minut naporu palagejoof), chociaz oczywiscie to mag musial zajac sie glownie CC + dmg.


_________________
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent

*****

Posty: 2199
Dołączył(a): 3.07.2002
Offline
PostNapisane: 16 sty 2006, 09:50 
Cytuj  
tomugeen napisał(a):
Ale chyba nie twierdzisz, ze taki priest ma wiecej mozliwosci kotrolowania walki niz np, rogue i uzywa wiekszej ilosci skilli...

Jak pisal shad_ priestem muru nie przebijesz, ma okreslone zdolnosci i nie ma za bardzo jak zakombinowac. Jedyny moment, gdzie naprawde moglem sie wykazac w PvP to mag z flaga i ja go healujacy przy 5 aliantach dookola (tak przez kilkanascie minut naporu palagejoof), chociaz oczywiscie to mag musial zajac sie glownie CC + dmg.


Na podstawie tego co napisales - Kazda klasa moze sie wykazac... tylko w miejscu gdzie tego potrzeba!! Priest nie jest od kontrolowania walki, priest jest od kontrolowania jak dlugo jego grupa( czy flag carrier) bedzie zyl. Bo ta gra to jest teamplay, a nie solo bieganie w shadow formie, jak to sie niektorym wydaje.


_________________
Nie mam pomyslu na signature

*

Posty: 57
Dołączył(a): 28.11.2005
Offline
PostNapisane: 16 sty 2006, 11:05 
Cytuj  
Niema jak kombinowac? wystarczy dodac inzynierie, Goblin rocket helm/ gnomish mind control cap + granaty i mozna niezle namieszac, do tego dodac szybki reflex dobre bindy, niskie latency wysoki fps i mozna sie bawic :D

*

Posty: 5321
Dołączył(a): 19.11.2004
Offline
PostNapisane: 16 sty 2006, 11:26 
Cytuj  
Cytuj:
tak samo jak i prosty szaman, malo skilli prosty do opanowania.


ES. FS. FlS, Purge,Stomp,Rem Poison, Tremor T, Gr T, EB T, FN T, LB, CL, LS, to skille shama ktore najczesciej uzywam w walce...


_________________
I say starighten yuh crooked ways.
Blessed is the man that walketh not in the counsel of the ungodly.

***
Avatar użytkownika

Posty: 10851
Dołączył(a): 12.02.2004
Offline
PostNapisane: 16 sty 2006, 11:34 
Cytuj  
lutus napisał(a):
tak samo jak i prosty szaman, malo skilli prosty do opanowania.


LOL :)))))

***
Avatar użytkownika

Posty: 13268
Dołączył(a): 7.11.2004
Offline
PostNapisane: 16 sty 2006, 16:55 
Cytuj  
Co nie zmienia faktu, ze jak mi wskoczy rogue na plecy, to daje dota, wpuszczam szkieletora (onxia offhand) i zaczynam sie modlic. Jak rogue nie jest PvPer czy epixer, to nic mi nie robi. W przeciwnym wypadku nie mam nic do powiedzenia.

Niestety aktywna defensywa priesta zostala zabita wraz z pojawianiem sie trinketow na fear. Magiem czy rogue zawsze jakos daje rade zakombinowac gdy mnie napadnie aliancik. Priestem mam o polowe mniej mozliwosci (bylem shadow, jestem holy i kombinowalem z wieloma sposobami walki - nawet dot, renew i trzymanie wroga w MC)

Priest ma po prostu zubozone mozliwosci.


_________________
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent

***

Posty: 650
Dołączył(a): 21.05.2005
Offline
PostNapisane: 16 sty 2006, 17:00 
Cytuj  
Dokladnie, priestem mozna rozlozyc co najwyzej maga. Jesli komus udaje sie pokonac inna klase, to znaczy, ze albo byla przepasc w sprzecie, albo koles nie mial pojecia o PvP.


_________________
This is 10% luck,
20% skill,
15% concentrated power of will,
5% pleasure,
50% pain,
And 100% reason to remember the name!

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 949 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17 ... 48  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.