mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 98 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5  Następna strona
Autor Wiadomość
*

Posty: 92
Dołączył(a): 7.09.2005
Offline
PostNapisane: 17 sty 2006, 14:55 
 
Porażka jak ludzie robią takie rzeczy i jeszcze się do tego beztrosko przyznają zamiast siedzieć cicho po zrobieniu kupy.

*

Posty: 180
Dołączył(a): 14.11.2004
Offline
PostNapisane: 17 sty 2006, 15:46 
 
Jerry napisał(a):
Porażka jak ludzie robią takie rzeczy i jeszcze się do tego beztrosko przyznają zamiast siedzieć cicho po zrobieniu kupy.



True.
To jest karygodna. Traktuje to prawie jak kradzież.


Posty: 2
Dołączył(a): 8.12.2005
Offline
PostNapisane: 17 sty 2006, 17:28 
 
overkilll napisał(a):
True.
To jest karygodna. Traktuje to prawie jak kradzież.


Nie jak kradzież tylko jak oszustwo. Tak czy inaczej karygodne. Tak a propos kiedyś było info o wniesieniu sprawy do sądu o kradzież mienia online =). To oczywiście w Chinach lub w Korei było.

*

Posty: 65
Dołączył(a): 2.07.2005
Offline
PostNapisane: 17 sty 2006, 17:53 
 
była tez inna sytuacja u żółtków, jedne pożyczył drugiem jakis miecz wart w realu ~2000zł. Ten mu nieoddał, koleś zgłosił sprawe na policji, ci go wyśmiali... no i facet wszedl w berserk mode i zrobił backstabbla na kumplu który mu zakosił miecz :P

***
Avatar użytkownika

Posty: 12796
Dołączył(a): 17.08.2005
Offline
PostNapisane: 17 sty 2006, 18:59 
 
Betonowy Toi-Toi napisał(a):
Ja się nie chwaliłem, chciałem pokazać ludzką naiwność :)


wdłg. mnie, sam jestes naiwny. Skąd ja mam wiedzieć, że czasem tego meila który dostałem nie jest od Ciebie? Na prawdę ludzie, pomyślcie nad tym co napiszecie next time bo się wstydzę za Polaków w takich momentach.

*

Posty: 6259
Dołączył(a): 30.07.2004
Offline
PostNapisane: 17 sty 2006, 19:05 
 
Sobtainer napisał(a):
wdłg. mnie, sam jestes naiwny.

A wg. mnie to mylisz pojecia. Naiwne to sa jego ofiary.


_________________
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 12796
Dołączył(a): 17.08.2005
Offline
PostNapisane: 17 sty 2006, 19:08 
 
Zychoo napisał(a):
Sobtainer napisał(a):
wdłg. mnie, sam jestes naiwny.

A wg. mnie to mylisz pojecia. Naiwne to sa jego ofiary.


nie nie myle pojęć, gość w pewnym momencie sie po prostu przejedzie - w tym momencie jest naiwny :)

****

Posty: 1775
Dołączył(a): 12.11.2001
Offline
PostNapisane: 17 sty 2006, 20:06 
 
kag napisał(a):
Smolik napisał(a):
Ja wysłałem ponad 100 wiadomości za 500g.... w końcu jakiś debil , albo nietrzeźwy mi zapłacił...

Ale miałem ubaw jak się wkurzał sam na siebie , bo blizz palcem mnie nie tknął :<


faktycznie masz powod do dumy, gratulacje


Jestem z siebie bardzo dumny , nawet nie wiesz jak się ucieszyłem wtedy - taki dzień dziecka : P

Używałem jakiegoś programu , ale nie pamiętam jakiego bo to było kilka miesięcy temu a już w wow'a nie gram ;[

Wydawało mi się że 500g można mieć ... sam tyle miałem w momencie jak dobiłem 60'ty. Wybierałem tylko wyepixowane ofiary ; p

****

Posty: 1775
Dołączył(a): 12.11.2001
Offline
PostNapisane: 17 sty 2006, 20:07 
 
Sobtainer napisał(a):
Betonowy Toi-Toi napisał(a):
Ja się nie chwaliłem, chciałem pokazać ludzką naiwność :)


wdłg. mnie, sam jestes naiwny. Skąd ja mam wiedzieć, że czasem tego meila który dostałem nie jest od Ciebie? Na prawdę ludzie, pomyślcie nad tym co napiszecie next time bo się wstydzę za Polaków w takich momentach.


To tylko gra : D

***

Posty: 670
Dołączył(a): 3.12.2004
Offline
PostNapisane: 18 sty 2006, 00:06 
 
Smolik napisał(a):
To tylko gra : D


Oszust jest oszustem. Nawet w to tylko grze. Nie zmniejsza to rangi oszustwa.


_________________
Emesio, UD mage Balnazaar EU http://wow.allakhazam.com/profile.html?631397 (retired)
Emesio, UD mage Shattered Hand US http://wow.allakhazam.com/profile.html?240771 (retired)
Emesio, UD mage Frostmane EU (aka NE rogue bez profilu i też retired)

*

Posty: 5321
Dołączył(a): 19.11.2004
Offline
PostNapisane: 18 sty 2006, 00:41 
 
W pokerze tez ? ;)


_________________
I say starighten yuh crooked ways.
Blessed is the man that walketh not in the counsel of the ungodly.

****
Avatar użytkownika

Posty: 1020
Dołączył(a): 23.01.2003
Offline
PostNapisane: 18 sty 2006, 10:22 
 
Smolik napisał(a):
To tylko gra : D


Nie to nie tylko gra to Twoj charakter, jak to mowil moj ojciec Kurwa to nie zawod - to charakter


_________________
Sathorn#2230

***

Posty: 670
Dołączył(a): 3.12.2004
Offline
PostNapisane: 18 sty 2006, 10:25 
 
Shadhun_ napisał(a):
W pokerze tez ? ;)


Ogólnik.

Tak, jeżeli oszukuje, na przykład podmienia karty na te w rękawie, to jest oszustem. Nawet w pokerze.


_________________
Emesio, UD mage Balnazaar EU http://wow.allakhazam.com/profile.html?631397 (retired)
Emesio, UD mage Shattered Hand US http://wow.allakhazam.com/profile.html?240771 (retired)
Emesio, UD mage Frostmane EU (aka NE rogue bez profilu i też retired)

*****

Posty: 2199
Dołączył(a): 3.07.2002
Offline
PostNapisane: 18 sty 2006, 10:25 
 
Shadhun_ napisał(a):
W pokerze tez ? ;)


W pokerze sie nie oszukuje, tylko blefuje:) Poza tym oszustwo w pokerze ( znaczenie kart, podmiana kart itp) jest karana w pro swiadku dozywotnim bananem na wszelkie turnieje, wiec... tak nawet w pokerze.


A Smolik... nikomu tutaj nie zaimponujesz swoimi tekstami, no moze adminowi, ktory ci obdazy jakims owocem.


_________________
Nie mam pomyslu na signature

******

Posty: 3152
Dołączył(a): 11.02.2005
Offline
PostNapisane: 18 sty 2006, 10:42 
 
Jablkiem ?

*

Posty: 110
Dołączył(a): 11.02.2005
Offline
PostNapisane: 18 sty 2006, 12:48 
 
Hmm... To tylko gra... w normalnym życiu nie zapieprzasz ze cmentarza, żeby się resnąc... W normalnym życiu nie mówisz co chwila... zabiłem go ... gra jest dla zabawy. Oszukiwanie jest podłe.. ale to tylko gra. A w grze można stać sie chyba wreszcie złym? :evil:


_________________
Czarz :: Warr ::

******

Posty: 3152
Dołączył(a): 11.02.2005
Offline
PostNapisane: 18 sty 2006, 12:58 
 
Czarzasty napisał(a):
Hmm... To tylko gra... w normalnym życiu nie zapieprzasz ze cmentarza, żeby się resnąc... W normalnym życiu nie mówisz co chwila... zabiłem go ... gra jest dla zabawy. Oszukiwanie jest podłe.. ale to tylko gra. A w grze można stać sie chyba wreszcie złym? :evil:


Mialem sie nie wypowiadac , ale jednak ...

Chcialbym zebys zbieral pol roku na epic mounta, po czym "przez przypadek" oddal komus cala swoja kase (nie zrozum mnie zle - nie zycze Ci tego). Ciekaw jestem czy powiedzialbys wtedy " eee tam .... to tylko gra, a ten co mi teraz nie chce oddac postanowil byc w tej grze tym zlym ...".

Nie wiem jak Ty, ja bym sie ciezko wkurwil (mi na szczescie to nie grozi ... nigdy nie mam kasy ...)

***

Posty: 670
Dołączył(a): 3.12.2004
Offline
PostNapisane: 18 sty 2006, 13:01 
 
Czarzasty napisał(a):
Hmm... To tylko gra... w normalnym życiu nie zapieprzasz ze cmentarza, żeby się resnąc... W normalnym życiu nie mówisz co chwila... zabiłem go ... gra jest dla zabawy. Oszukiwanie jest podłe.. ale to tylko gra. A w grze można stać sie chyba wreszcie złym? :evil:


Kompletnie mylisz pojęcia.

Na wzajemne zabijanie się, bieganie z cmentarza - godzisz się uruchamiając grę, bo takie są jej zasady. Jeżeli nie godzisz się na zabijanie - idziesz na serwer RP, w którym nie zabiją Cię. Ale to wciąż - są zasady gry ustalone przez jej twórców.

A oszutstwo jest wciąż oszustwem. Nie da się być trochę oszustem.


_________________
Emesio, UD mage Balnazaar EU http://wow.allakhazam.com/profile.html?631397 (retired)
Emesio, UD mage Shattered Hand US http://wow.allakhazam.com/profile.html?240771 (retired)
Emesio, UD mage Frostmane EU (aka NE rogue bez profilu i też retired)

****

Posty: 1775
Dołączył(a): 12.11.2001
Offline
PostNapisane: 18 sty 2006, 18:32 
 
Qraczek napisał(a):
Czarzasty napisał(a):
Hmm... To tylko gra... w normalnym życiu nie zapieprzasz ze cmentarza, żeby się resnąc... W normalnym życiu nie mówisz co chwila... zabiłem go ... gra jest dla zabawy. Oszukiwanie jest podłe.. ale to tylko gra. A w grze można stać sie chyba wreszcie złym? :evil:


Mialem sie nie wypowiadac , ale jednak ...

Chcialbym zebys zbieral pol roku na epic mounta, po czym "przez przypadek" oddal komus cala swoja kase (nie zrozum mnie zle - nie zycze Ci tego). Ciekaw jestem czy powiedzialbys wtedy " eee tam .... to tylko gra, a ten co mi teraz nie chce oddac postanowil byc w tej grze tym zlym ...".

Nie wiem jak Ty, ja bym sie ciezko wkurwil (mi na szczescie to nie grozi ... nigdy nie mam kasy ...)


Gdybyś pół roku zbierał na epic mount'a , golda byś stracił , a potem miałbyś się wkurwić "ciężko" na samego siebie to radziłbym się nad sobą zastanowić :<

Tomuś , czemu jesteś smutny ?
-bo tata chodzi cały czas zły , krzyczy , i wszystko go denerwuje...
macie jakieś problemy rodzinne ? rodzice rozmawiają ze sobą ?
-nie mamy, ale tata siedzi ostatnio cały czas przy komputerze...
pracuje?
-nie... ktoś go scamnął na 500g i teraz musi odrabiać. A przynajmniej tak mówi , bo ani ja , ani mama nic z tego nie rozumiemy : (



Cytuj:
Na wzajemne zabijanie się, bieganie z cmentarza - godzisz się uruchamiając grę, bo takie są jej zasady. Jeżeli nie godzisz się na zabijanie - idziesz na serwer RP, w którym nie zabiją Cię. Ale to wciąż - są zasady gry ustalone przez jej twórców.


Jest taka zasada gry , i życia - że za głupotę się płaci. Dlatego lubię głupich ludzi :<
Po co mam zbierać pół roku na epic mount'a , jak mogę go mieć a czas przeznaczyć na coś bardziej pożytecznego kosztem kogoś kto i tak to odrobi ? ; [?

Najśmieszniejsze w tym jest to , iż po takim oszustwie ludzie doszukują się winnego za to scammera... a scamming zawsze będzie , oszuści też , a jedynym sposobem unikania tego jest walka z własnym idiotyzmem...

**

Posty: 263
Dołączył(a): 29.02.2004
Offline
PostNapisane: 18 sty 2006, 18:47 
 
Smolik napisał(a):
Po co mam zbierać pół roku na epic mount'a , jak mogę go mieć a czas przeznaczyć na coś bardziej pożytecznego kosztem kogoś kto i tak to odrobi ? ; [?

Najśmieszniejsze w tym jest to , iż po takim oszustwie ludzie doszukują się winnego za to scammera... a scamming zawsze będzie , oszuści też , a jedynym sposobem unikania tego jest walka z własnym idiotyzmem...



a to juz wiem czemu tu jest tak ch...wo, bo tu jest za duzo takich ludzi.
Po co w ogole cokolwiek robic, lepiej oszukac albo ukrasc, ofiara i tak to odrobi.

Winnym za scam jest scammer, nie wiem co jest smiesznego w laczeniu oszustwa z oszustem. Zlodzieje tez pewnie byli od zawsze co nie znaczy ze nie nalezy ich karac.


A tak w ogole to juz ten watek coraz mnie sie nadaje do wow a coraz bardzoej do flames.


_________________
We live as we dream - alone. [J.Conrad]

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 98 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Google [Bot] i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.