mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1158 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22 ... 58  Następna strona
Autor Wiadomość
******

Posty: 3152
Dołączył(a): 11.02.2005
Offline
PostNapisane: 16 sty 2006, 12:57 
Cytuj  
Training points = Poziom peta * (poziom wiernosci peta - 1)

Generalnie pet wziety na 60 lvlu po doprowadzeniu do poziomu wiernosci 6 bedzie mial tyle samo TP co pet ktorego wziales na 10 lvlu i biegasz z nim cale zycie. Sentyment nie ma tu zadnego znaczenia ....

****

Posty: 1406
Dołączył(a): 8.06.2005
Offline
PostNapisane: 16 sty 2006, 13:16 
Cytuj  
Ale powiem że levelowanie peta to strasznie nudne zadanie, tzw. mindless grinding i na dodatek straszne czasochłonny. Lepiej sobie wziąść chyba nietoperza z ZG


_________________
O.o

******

Posty: 3152
Dołączył(a): 11.02.2005
Offline
PostNapisane: 16 sty 2006, 13:48 
Cytuj  
No to zalezy do czego chyba, nie ?

Ale topikow o petach jest pewno z 1000 na tym forum - zreszta powyzej tez pare linkow jest ....

A tak skrotowo (moim skromnym zdaniem)
Do PvE, grindu, farmienia itd - mis
+duzy armor
+duzo staminy
+mozna karmic chlebem od maga
- nie mozna nauczyc dasha - czyli godzine zanim do moba dobiegnie (bez przesady oczywiscie)

Do PvP, nietoperz z ZG lub bardzo szybki kot (The Rake (10 lvl Mulgore), Broken Tooth (lvl 37 chyba Badlands)).
+szybko biega/lata - dogania wszystko (chyba ... do potwierdzenia ... nie mam pojecia o PvP hunterem :P)
+maly attack speed - czyli interrupt casterow
-nie wiem :P

Do lightowego PvP i PvE - jakis normalny kocur (chocby z WSa - tam masz od razu na 60 lvlu)
+szybko biega
+sredni attack speed czyli nie przeszkadza casterom tak bardzo jak nietoperz chociazby
+mozna w przeciwienstwie do misia nauczyc go dasha czyli do moba dobiega momentalnie jak ma focus
-trzeba karmic miesem ... nie chce zrec chleba

To takie drobne uwagi mojego autorstwa - jak ktos ma ochote to niech rozwija.

**

Posty: 316
Dołączył(a): 21.11.2004
Offline
PostNapisane: 16 sty 2006, 13:58 
Cytuj  
embe napisał(a):
Po sugestiach i wlasnych przemysleniach zrobilem cos takiego i bede testowal, ciekaw jestem czy sie przywyczaje do innego stylu gry :)

http://www.worldofwarcraft.com/info/cla ... 0510303150

Drugie pytanie to czy uzyskanie takich pieknych dmg powyzej 1500 to juz kwestia tylko i wylacznie sprzetu gdzie bonusy agility sa tak duze ?

Jakie widzieliscie max dmg zadawane przez Huntera, oczywiscie nie jest mowa o jakis extremalnych rank 14 chodzacych w naj naj sprzecie, tylko o powiedzmy "normanych" :)


imp HM zmien na Howk Eye obowiazkowy skill w MC/BWL daje mozliwosc statnia poza zasiegiem curse a to 9 % wiekszego dmg to nie dotyczy calego twojego powerka rtlko samego marka co w rzeczywisctosci przeklada sie na okolo 15 ap :)

co do dmg to kwestia sprzetu i szczescia
moj rekord to 2990 z aimed i koles ( mag ) nakryl sie nogami po jednym hitku, ale od czasu 1,7 to maxa jakiego wyciagnolem 2670
przez 1,7 mortal shots mial wuiekszy bonus do dmg i z uber sprzetme mozna bylo przekroczyc 3k dmg spokojnie

Siegfried napisał(a):
ja dodam pytanie: czy pet jest zalezy od buildu, czy to prawda ze beast master jest typowym buildem pve czy rowniez marksman sie sprawdza? czym nalezy sie kierowac przy wyborze peta do buildu?


pure pve build to wlasnie marksman
beast jest jedynie dobry do grindu i do pvp


_________________
gole babki i czekoladki


Ostatnio edytowano 16 sty 2006, 14:05 przez naro, łącznie edytowano 2 razy
**

Posty: 316
Dołączył(a): 21.11.2004
Offline
PostNapisane: 16 sty 2006, 13:59 
Cytuj  
jeszcze co to petow

teraz attak speed peta zostal nerfniety i nie ma specjalnego znaczenia
od miska lepszy jest dzik ( tak dzika swinia )
dlaczeog
bo ma postawowa cech miska ( je buleczki robione przez maga ), a co najwazniejsze mozna tez go nauczyc dasha

mialem kiedys takiego nazywal sie PROsiaczek


zasadniczo to ja teraz mam 2 pety do grindowania jako, ze duzo siedze w silithiusie to moj pet ma max ress na nature i na shadow, staminka i troche armorku


_________________
gole babki i czekoladki

***

Posty: 653
Dołączył(a): 22.12.2005
Offline
PostNapisane: 16 sty 2006, 14:58 
Cytuj  
Maxymalny poziom przywiazania sie peta do playera to 6-(best friend)?? jak tak to neich mi ktos powie skad mam skolowac 50 Tp na natural armor i 75 na stamine :wtf: bo to troche dziwne jest jak mam gotowe do nauki a pet nie ma TP :har: a za lvl dostaje +15 TP

******

Posty: 3152
Dołączył(a): 11.02.2005
Offline
PostNapisane: 16 sty 2006, 15:15 
Cytuj  
Marcin15 napisał(a):
Maxymalny poziom przywiazania sie peta do playera to 6-(best friend)?? jak tak to neich mi ktos powie skad mam skolowac 50 Tp na natural armor i 75 na stamine :wtf: bo to troche dziwne jest jak mam gotowe do nauki a pet nie ma TP :har: a za lvl dostaje +15 TP


Moze tak - maksymalnie pet moze miec 300 TP (60 lvl, 6 poziom). Niestety nie mozesz miec wszystkiego naraz - musisz wybierac. Niestety nie da sie zrobic kociego terminatora, ktory bedzie mial 6k armoru, 5k zycia, wszystkie zdolnosci specjalne na najwyzszych poziomach i wszystkie resisty na najwyzszych poziomach (120 bodajze) tak zeby odbijal ogonem fireballe, frostbolty, shadowbolty i nigdy nie dal sie zmienc w owce .... Niestety wtedy kot musiably zmienic sie w szamana (nerf shammies pls kk, thx bye)

Wyobraz sobie, ze to troche tak jak z Twoim buildem - musisz cos wybrac, jakby co to mozesz sie oduczyc itd. Albo duzo armoru, duzo staminy, albo mniej armoru, wiecej resistow itd.

(jesli teraz nastapi pytanie o build dla peta to sie zastrzele)

******
Avatar użytkownika

Posty: 3478
Dołączył(a): 27.05.2005
Offline
PostNapisane: 16 sty 2006, 15:22 
Cytuj  
Najlepiej dwa pety miec - jeden PvP drugi PvE.
Qraczek jaki build ? Zastrzeliles sie juz ? :D

***

Posty: 910
Dołączył(a): 16.02.2005
Offline
PostNapisane: 16 sty 2006, 16:53 
Cytuj  
o ile sie nie myle pet moze mieć chyba wiecej TP...
mam huntera i na 33lvlu moj kociak ma ponad 300TP (trenowany od 5lvla)
A saber tamowany na 60lvlu lvlu ma wogóle -40TP...wtf?


_________________
>>>Sygnatura została zablokowana.<<<
Aby przywrócić sygnature wyślij sms-a o tresci SYGNATURA na numer 1337.


Ostatnio edytowano 16 sty 2006, 16:55 przez bargaw, łącznie edytowano 1 raz
******

Posty: 3152
Dołączył(a): 11.02.2005
Offline
PostNapisane: 16 sty 2006, 16:55 
Cytuj  
bargaw napisał(a):
o ile sie nie myle pet moze mieć chyba wiecej TP...
mam huntera i na 33lvlu moj kociak ma ponad 300TP (trenowany od 5lvla)


Giev screens ....
albo
Check again ....

TP=Training Points

***

Posty: 653
Dołączył(a): 22.12.2005
Offline
PostNapisane: 16 sty 2006, 20:05 
Cytuj  
HUH pokaz screna bo nie wieze :P a moze pomyliles TP z predkoscia twojeje neostrady :lol:

***

Posty: 886
Dołączył(a): 3.08.2005
Offline
PostNapisane: 17 sty 2006, 22:00 
Cytuj  
bargaw napisał(a):
A saber tamowany na 60lvlu lvlu ma wogóle -40TP...wtf?


:roll: przewin troche wyzej to masz

*

Posty: 116
Dołączył(a): 16.11.2004
Offline
PostNapisane: 18 sty 2006, 10:12 
Cytuj  
Powiedzcie mi drodzy hunterzy, jak wam sie podoba Scatter shot. Ja właśnie zamieniłem go na survival skills (+3%crit, lepsze pułapki i agility). Bo w sumie ten scatter (przynajmniej na tych co mnie atakują) średnio działa. Rogue jak mi wrzuci cripping poison, a warrior 'harmstring', to na wet po wystrzale nie zdąże uciec przed nimi.
Pozdrawiam
at

**

Posty: 316
Dołączył(a): 21.11.2004
Offline
PostNapisane: 18 sty 2006, 10:58 
Cytuj  
po ss nie uciekasz :P

robisz FD, trap i spokojnie odchodzisz ( badaze/woda/food - w miare potrzeb )
naciagamy aimed, mullti, cs, ( reszta wedlug wlasnych preferencji )


_________________
gole babki i czekoladki

*

Posty: 116
Dołączył(a): 16.11.2004
Offline
PostNapisane: 18 sty 2006, 14:12 
Cytuj  
Z moich doswiadczen wynika, ze FD jest tylko do PvE. Zeby wyjsc z walki i postawic pulapkę, trzeba się oddalić na ileśtam yardów. a z 50% speed jest to raczej ciężko przez 4sekundy
Pozdrawiam
at

***

Posty: 653
Dołączył(a): 22.12.2005
Offline
PostNapisane: 18 sty 2006, 15:03 
Cytuj  
atilia napisał(a):
Z moich doswiadczen wynika, ze FD jest tylko do PvE. Zeby wyjsc z walki i postawic pulapkę, trzeba się oddalić na ileśtam yardów. a z 50% speed jest to raczej ciężko przez 4sekundy
Pozdrawiam
at

:o :o :o :o :o :o :o
OMG
A FD do PvE sie niby nie przydaje :o :o a jak zbierzesz agro to co nie przydaje sie :o pomysl i dopiero cos pisz :wink: i to co piszerz to nie PvE tylko PvP jak mowisz o walce w playeramii :]

**

Posty: 316
Dołączył(a): 21.11.2004
Offline
PostNapisane: 18 sty 2006, 15:08 
Cytuj  
to co napisalem jest poparte rocznymi doswiadczeniami i FD to podstawa w pvp tak samo jak aimed czy ss
kazdy normalny zawodnik po ss robi fd i trapuje kolesia wlasnie z tego wzgledu ze po samym ss nie zdazysz odejsc od przeciwnika, ale masz czas zeby spokoojnie zrobic fd ( wyjsc z combat ) i postawic trapa,
a potem to juz hulaj dusza :)

moj main char to hunter
http://wow.allakhazam.com/profile.html?204342
to sie cholera pochwalilem :)


_________________
gole babki i czekoladki

*

Posty: 116
Dołączył(a): 16.11.2004
Offline
PostNapisane: 18 sty 2006, 16:15 
Cytuj  
Cytuj:
atilia napisał:
Z moich doswiadczen wynika, ze FD jest tylko do PvE. Zeby wyjsc z walki i postawic pulapkę, trzeba się oddalić na ileśtam yardów. a z 50% speed jest to raczej ciężko przez 4sekundy
Pozdrawiam
at

Marcin15 napisał:
OMG
A FD do PvE sie niby nie przydaje a jak zbierzesz agro to co nie przydaje sie pomysl i dopiero cos pisz i to co piszerz to nie PvE tylko PvP jak mowisz o walce w playeramii


Marcin15 - nie chcę urazić normalnie rozwijających się 15-latków, ale umiejętność czytania tekstu ze zrozumieniem nawet jak na ten wiek nikła.

Żebyś się nie przemęczał analizując ten tekst znowu, podpowiem, że ja napisałem, że FD jest do PvE, a ty mi 'z mordą' , "A FD do PvE sie niby nie przydaje ..."

Co do umiejących czytać (naro) : U mnie niestety to nie działa (sprawdzałem wielokrotnie na duelu), albo może nie umiem tego zrobić ;p
Trapa mogę walnąć jedynie jak się oddalę na ok 30yd.

at

***

Posty: 517
Dołączył(a): 26.12.2005
Offline
PostNapisane: 18 sty 2006, 16:38 
Cytuj  
atila nie tak

robisz scater shot zaraz potem fd i automatycznie wylazisz z walki. wtedy (nawet jak lezysz jeszcze na ziemi) klikasz trap i po sprawie


_________________
Obrazek

***

Posty: 653
Dołączył(a): 22.12.2005
Offline
PostNapisane: 18 sty 2006, 16:55 
Cytuj  
atilia napisał(a):
Cytuj:
atilia napisał:
Z moich doswiadczen wynika, ze FD jest tylko do PvE. Zeby wyjsc z walki i postawic pulapkę, trzeba się oddalić na ileśtam yardów. a z 50% speed jest to raczej ciężko przez 4sekundy
Pozdrawiam
at

Marcin15 napisał:
OMG
A FD do PvE sie niby nie przydaje a jak zbierzesz agro to co nie przydaje sie pomysl i dopiero cos pisz i to co piszerz to nie PvE tylko PvP jak mowisz o walce w playeramii


Marcin15 - nie chcę urazić normalnie rozwijających się 15-latków, ale umiejętność czytania tekstu ze zrozumieniem nawet jak na ten wiek nikła.

Żebyś się nie przemęczał analizując ten tekst znowu, podpowiem, że ja napisałem, że FD jest do PvE, a ty mi 'z mordą' , "A FD do PvE sie niby nie przydaje ..."

Co do umiejących czytać (naro) : U mnie niestety to nie działa (sprawdzałem wielokrotnie na duelu), albo może nie umiem tego zrobić ;p
Trapa mogę walnąć jedynie jak się oddalę na ok 30yd.

at


Mega OMG jedziesz mnei a sam nie wiesz jak sie stawia trapy przy uzyciu FD
wyjasnie ci zebys potem nie gadal ze sie nei znam czy nie umiem czytac ze zrozumieniem..blalala
Aby postawic Trapa w czasie walki za pomoca FD-Flight Death (czy jak tam :P ) musisz miec peta ustawionego na pasiw czyli jak niby umierasz--FD pet przestaje Bic cel i combat mode sie wylacza wtedy ciagle klikajac na (dowolnego) trapa wstajesz i trapik sie zalacza koles wpada w trapa i sie zamraza potem Aihmed i przewazniej jak koles ma nawet 50% HP i wejdzie ci crit to jest koniec walki :wink:
Edit:
Napisalem to w tym samym momencie co kolega nademna :wink:
Edit 2 :]
Naro -Ladniutki ten twoj Hunterek:)

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1158 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22 ... 58  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.