mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 98 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5
Autor Wiadomość
***

Posty: 670
Dołączył(a): 3.12.2004
Offline
PostNapisane: 19 sty 2006, 11:38 
 
tatar napisał(a):
Nigdy, nawet w najtańszym burdelu nie spotkałem kurwy, która byłaby dumna z faktu, że jest kurwą, przełamałeś konwenanse. Brzydzę się takim mięsem.


Brutalnie powiedziane.

I bardzo prawdziwe w tym przypadku.


_________________
Emesio, UD mage Balnazaar EU http://wow.allakhazam.com/profile.html?631397 (retired)
Emesio, UD mage Shattered Hand US http://wow.allakhazam.com/profile.html?240771 (retired)
Emesio, UD mage Frostmane EU (aka NE rogue bez profilu i też retired)

*

Posty: 92
Dołączył(a): 7.09.2005
Offline
PostNapisane: 19 sty 2006, 11:43 
 
tatar napisał(a):

smolik: Nigdy, nawet w najtańszym burdelu nie spotkałem kurwy, która byłaby dumna z faktu, że jest kurwą, przełamałeś konwenanse. Brzydzę się takim mięsem.

Dokładnie, popieram, bardzo dobrze ujęte zachowanie pana smolika.

******
Avatar użytkownika

Posty: 3478
Dołączył(a): 27.05.2005
Offline
PostNapisane: 19 sty 2006, 11:49 
 
Ja bym nie porownywal kurwy do oszusta :[

******

Posty: 3152
Dołączył(a): 11.02.2005
Offline
PostNapisane: 19 sty 2006, 11:52 
 
A ja bym powiedzial zeby nie karmic trolla ... :wtf:

****

Posty: 1775
Dołączył(a): 12.11.2001
Offline
PostNapisane: 19 sty 2006, 12:09 
 
Wiesz... nie musisz mnie od razu stukać , nie pozwoliłbym na to :<

Czyli jakie kurwy spotykałeś? Wolisz takie które trafiły do polski handlem , nie znają polskiego , a za granicą mogą mieć rodzinę ?

Brzydzę się tobą chlip :oops: :oops: :oops: Pewnie jeszcze powiesz że jej musisz pomagać :<

Sam , wolałbym taką która jest z siebie dumna i robi to z pełną świadomością.

Natomiast i tak , w tym momencie zbaczasz z topicu , a moja odpowiedź jest na tyle nie na temat co twoja...
Chodziło o metody zarabiania , a wy piszecie czy wam się to podoba czy nie. Z takim nastawieniem i myśleniem , możecie iść do Drzyzgi.Tam siedzą ludzie , którzy mają głód wyrażania opinii. Każdy musi wziąć ten mikrofon i wyrazić swoją niechęć do danej osoby "Jak pan mógł ?! A co z innymi ludźmi ? Ja sobie tego nie wyobrażam! Pewnie w życiu prywatnym jest pan...."
Dostają prawo głosu , nie po to bo kogoś obchodzi co dany typ myśli - bo zazwyczaj odzywają się najbardziej tępi, tylko żeby podkręcić atmosferę plebsem:<

Możecie pisać że mnie zbanują , moglibyście się postarać żeby zmienili procedurę otwierania listów na forum blizza , czy o innych przypadkach których padliście ofiarą ew. jak temu zaradzić - cokolwiek na temat.
Ale plx oszczędźcie mi waszego szlochu... Prawdopodbnie jest więcej osób które by coś tutaj napisały jak bardzo mnie nie cierpią , ale tego nie robią bo nic tego nie zmieni a opinia kogoś w internecie jest mało warta.

Tak jak już mówiłem to jest gra ... jak nabierzecie trochę doświadczenia , i przestaniecie być noobami to takie formy zarabiania waszym kosztem nie będą wam towarzyszyć , a będą mogły śmieszyć jak otworzycie skrzynkę , i zobaczycie tego typu list.... Oswajanie się z tym trochę trwa.

******

Posty: 3152
Dołączył(a): 11.02.2005
Offline
PostNapisane: 19 sty 2006, 12:16 
 
Prosze o pomoc w sklasyfikowaniu Smolika. Opcje sa dwie (zaczerpniete http://ftp.de.sinuspl.net/pub/docs/klas ... _troli.htm).

TROLL MANIAKALNY (antilocalisatora propirata). Gatunek ten jest wyjątkowo niebezpieczny, po pierwsze ze względu na swoją agresję, którą przewyższa inne trolle, po drugie ze względu na zdolność do niemal natychmiastowej regeneracji (raz ubity troll maniakalny rychło wraca na grupę), a po trzecie ze względu na przywiązanie do haseł, których zdecydował się "bronić".

Na podstawie wieloletnich obserwacji doszliśmy do wniosku, że mechanizm uwewnętrzniania hasła, tak typowy dla trolla maniakalnego, zbliżony jest działaniem do sposobu, w jaki troll zagrodowy przyswaja sobie Netykietę. Troll maniakalny, zasłyszawszy w otoczeniu przypadkowe zdanie (na przykład "Quake jest lepszy od Unreala", "Światem rządzą Żydzi", "Macintosh rulez!"), zaczyna utożsamiać je z samym sobą. Sądzimy, że trolle maniakalne traktują te zdania jak swoje imiona. Jakakolwiek polemika z wybranym zdaniem jest podeptaniem imienia trolla, a więc wyzwaniem go na śmiertelny bój. Proszę jednak zauważyć, że troll maniakalny nie jest tak inteligentny jak troll zagrodowy, ponieważ w przeciwieństwie do niego nie może zostać przyuczony do niewygłaszania uwewnętrznionego hasła ani do jego zmiany.

Liczne doświadczenia, podparte obserwacjami, każą nam sądzić, że troll maniakalny, który generuje w Usenecie bardzo długie wątki angażujące liczne osoby postronne, nie rozumie słów swoich wrogów. Mimo usilnych prób, nie tylko naszych, nie udało nam się znaleźć jakichkolwiek związków skojarzeniowych między wypowiedziami ludzi, a odpowiedziami udzielanymi im przez trolle maniakalne. Ponadto troll maniakalny bardzo często spontanicznie atakuje przypadkowe osoby, które w jego mniemaniu podeptały jego imię. Takie sytuacje zdarzają się znacznie częściej, gdy w jednym miejscu spotka się kilka osobników trolla maniakalnego o różnych imionach.

TROLL SAMOPOWTARZALNY (nudziarus dilletantus). Troll samopowtarzalny jest trollem unikalnym, gdyż charakteryzuje się bardzo niewielką dawką agresji. Zamiast tego, cierpi z powodu słowotoku - tym dłuższego, im mniej rozumie z wypowiedzi, do której się odnosi. Przejawia też skłonność do używania skomplikowanych słów, których oczywiście nie rozumie, a którymi zapewne chce zadziwić innych. Jeden z trolli odkrytych na grupie pl.rec.gry. komputerowe.rpg lubował się na przykład używaniu takich słów jak "konotacja" i "deklinacja" (zauważmy, że jedno zaczyna się na k, a drugie - na d). Istnieje hipoteza mówiąca, że troll samopowtarzalny lubi wsłuchiwać się w dźwięk własnego głosu, toteż pisanie listów mobilizuje go do dopisywania dalszego ciągu (nie wiemy jeszcze, na jakiej zasadzie następuje zakończenie pisania posta - prawdopodobnie ciągłe czytanie na głos prowadzi po pewnym czasie do ochrypnięcia).

******

Posty: 4659
Dołączył(a): 12.02.2005
Offline
PostNapisane: 19 sty 2006, 12:17 
 
@up TROLL MANIAKALNY (antilocalisatora propirata)


_________________
Noregoth active
Flonoe, Milea retired

***

Posty: 670
Dołączył(a): 3.12.2004
Offline
PostNapisane: 19 sty 2006, 12:18 
 
Smolik napisał(a):
Wiesz... nie musisz mnie od razu stukać , nie pozwoliłbym na to :< (ciach)


Tak sobie przeglądnąłem Twoje posty i wiesz co Ci powiem...

patrząc na ich poziom - rozumiem Twoje frustracje.


_________________
Emesio, UD mage Balnazaar EU http://wow.allakhazam.com/profile.html?631397 (retired)
Emesio, UD mage Shattered Hand US http://wow.allakhazam.com/profile.html?240771 (retired)
Emesio, UD mage Frostmane EU (aka NE rogue bez profilu i też retired)

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2450
Dołączył(a): 20.11.2001
Offline
PostNapisane: 19 sty 2006, 12:31 
 
Smolik napisał(a):
(...)a opinia kogoś w internecie jest mało warta.(...)



Kolejny pixel.
BTW to co wogole piszesz na tym forum i je czytasz?

******

Posty: 4659
Dołączył(a): 12.02.2005
Offline
PostNapisane: 19 sty 2006, 12:43 
 
@smolik, takie male proste 2 pytania:
1. skoro nie grasz juz w wow to po co tu zagladasz, nie sadzisz ze to strata czasu ktory moglbys wykorzystac w duzo efektywniejszy sposob, np. oszukiwac ludzi in RL lub w innej grze?

2. Czy czujesz sie lepiej pokazujac innym jaki jestes Trolus Polakus Pospolitus?


_________________
Noregoth active
Flonoe, Milea retired

****

Posty: 1775
Dołączył(a): 12.11.2001
Offline
PostNapisane: 19 sty 2006, 12:46 
 
W temacie WoW piszę na temat gry... lub.ew żeby znaleźć też informacje jakieś z nią związane.

Opinia kogoś ma sens jeżeli dotyczy tematu np. podziału skilli , itemów , instanców... Wtedy ma to jakąś wartość.

To tak jakby to porównać do rozmowy na temat hunter items... jedni mówią że zostali zninjowani , hunterzy się cieszą , a tamci płaczą. Czy coś z tego wynika? nie... kompletnie nic , a tylko utrudnia doszukiwanie się satysfakcjonujących odpowiedzi / informacji.

Z drugiej strony , jak jeden napisze że smolik jest zły , to łączycie się w cierpieniu i powstaje full integracja - w takim wymiarze , ma sens.

*

Posty: 92
Dołączył(a): 20.12.2005
Offline
PostNapisane: 19 sty 2006, 12:59 
 
Nie trzeba sugerowac sie czyjas opinia - wystarczy poczytac Twoje wypowiedzi, z ktorymi nie zgadza sie wiekszosc (?). Cos w tym zatem musi byc prawda?
No ale przeciez moja wypowiedz nie ma zadnego znaczenia - ot kolejne pixele w internecie. ;)

Ale chyba zrobilo sie flame i OT... :(

****

Posty: 1775
Dołączył(a): 12.11.2001
Offline
PostNapisane: 19 sty 2006, 13:11 
 
Fabianek napisał(a):
@smolik, takie male proste 2 pytania:
1. skoro nie grasz juz w wow to po co tu zagladasz, nie sadzisz ze to strata czasu ktory moglbys wykorzystac w duzo efektywniejszy sposob, np. oszukiwac ludzi in RL lub w innej grze?

2. Czy czujesz sie lepiej pokazujac innym jaki jestes Trolus Polakus Pospolitus?


1. Nie gram , ale kilku moich kolegów gra , więc kontakt z grą mam.
Jeżeli "efektywniejszy sposób" nawiązuje do jednej z moich wypowiedzi , to muszę dodać że porównywałem to do zabijania mobów. Jest to kwestia psychiki , nie jestem w stanie bić mobów. Nie że są za trudne , tylko po dwóch mobach nie jestem w stanie zabić więcej bo po prostu nie mam cierpliwości do robienia tej samej czynności w kółko co minutę , przez kilka godzin. Każdy inny sposób zarabiania jest dla mnie bardziej efektywny. Wolę coś mówić , opowiadać , czy żebrać jak to nazywacie.
Każda gra jest dobra.
W RL jeszcze mi się nie zdarzyło.

2. Ta nazwa ładnie brzmi , ale nie pospolitus ... pospolitus możesz odnieść do czegoś , czego jest więcej. Z tego co widzę jestem tu sam.
Czuję się lepiej , ale nie dlatego że pokazuję innym , tylko pokazuję sobie jaki jestem.


Posty: 5
Dołączył(a): 7.06.2005
Offline
PostNapisane: 19 sty 2006, 13:16 
 
Ty masz kolegow?

***

Posty: 755
Dołączył(a): 12.10.2005
Offline
PostNapisane: 19 sty 2006, 13:22 
 
Ta dyskusja sprowadza sie do kwestii zasad.

Jeden je ma i woli ujebac sie niemilosiernie, ale zdobyc ten gold uczciwie i moc pozniej spojrzec w lustro. Drugi woli dostac go klamstwem w kilka sekund.

Cala sztuka pracowac nad soba i znalezc te zasady... Myslicie, ze ja nigdy nie mialem takiej pokusy ? A sprobuje, moze sie nabiora... T
ylko, ze wtedy sobie mowie dlaczego mam taki byc ? Jak bede siebie postrzegal ? Dlaczego mam robic z siebie takiego "polskiego cwaniaczka" ?
Jedni o to dbaja, inni nie... Tych drugich jest wiekszosc i dlatego w tym kraju jest taka mentalnosc a nie inna.


PS. "z tego co widze, jestem tu sam" - rozczaruje cie... takich jak ty sa w tym kraju miliony !! polaczkow kombinatorkow, cwaniakow, chamow, ktorzy tylko szukaja jak innego zrobic w ch... jak kogos wykorzystac i pokazac jacy to sa sprytni w negatywnym tego slowa znaczeniu.


Ostatnio edytowano 19 sty 2006, 13:25 przez simo, łącznie edytowano 1 raz
***
Avatar użytkownika

Posty: 13268
Dołączył(a): 7.11.2004
Offline
PostNapisane: 19 sty 2006, 13:23 
 
Hahah... jak ja uwielbiam ludzi podniecajacych sie smolikiem ;]

Gratz, malo kto tak szybko potrafi zjednac ludzi z tego forum przeciwku "temu zlemu"

ihihihh... karmic, karmic ludzie!


_________________
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent

***

Posty: 670
Dołączył(a): 3.12.2004
Offline
PostNapisane: 19 sty 2006, 13:25 
 
tomugeen napisał(a):
ihihihh... karmic, karmic ludzie!


No tak. Za daleko od wikendu zeby nie karmic. Cos trzeba robic :)


_________________
Emesio, UD mage Balnazaar EU http://wow.allakhazam.com/profile.html?631397 (retired)
Emesio, UD mage Shattered Hand US http://wow.allakhazam.com/profile.html?240771 (retired)
Emesio, UD mage Frostmane EU (aka NE rogue bez profilu i też retired)

*****

Posty: 2199
Dołączył(a): 3.07.2002
Offline
PostNapisane: 19 sty 2006, 13:28 
 
smolik jak zwykle przesadza, reszta sie wkurza, zamykamy wylegarnie


_________________
Nie mam pomyslu na signature

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 98 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.