mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1158 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23 ... 58  Następna strona
Autor Wiadomość
*

Posty: 116
Dołączył(a): 16.11.2004
Offline
PostNapisane: 18 sty 2006, 17:08 
Cytuj  
Cytuj:
Marcin15 napisał:
Mega OMG jedziesz mnei a sam nie wiesz jak sie stawia trapy przy uzyciu FD


Jak widać każdy pewne rzeczy umie gorzej robić niż inne. W moim przypadku jest to stawianie trapa w FD ;p

Wcale nie jadę na nikogo. Ja tylko napisałem, że nie umiem postawić trapa z FD, a Ty się zacząłeś drzeć nie wiadomo o co, wrzeszcząc mi o jakimś aggro od mobów.

Ale nic. Mili respondenci mnie pouczyli, że należy trapa dawać na leżąco, za co im serdecznie dziękuję

Pozdrawiam
at

***

Posty: 517
Dołączył(a): 26.12.2005
Offline
PostNapisane: 18 sty 2006, 19:55 
Cytuj  
fd FEIGN death

i tyle chcialem powiedziec :D


_________________
Obrazek

***

Posty: 517
Dołączył(a): 26.12.2005
Offline
PostNapisane: 18 sty 2006, 22:53 
Cytuj  
to ja moze zadam tez swoje pytanie:

jak sobie radzicie z szamanem, ktory was jumpuje ? (podkreslam on mnie a nie ja jego :) - mowa oczywsicie jak gram hunterem)

ja zawsze wale scater shot, fd, trap, mark, cs, i inne shoty + zawsze viper sting i dostaje wpierdol. podkreslam, ze nie mam builda na surv tylko glownie na marksm (nie mam jeszcze na tyle dobrego sprzetu zeby mi sie oplacalo zmieniac na surv)

moj problem polega glownie na tym, ze szaman wali non stop frost shockiem + totemy i nie moge od niego odbiec. a jak mi sie uda to pare strzalow i znow szaman jest obok. oczywiscie dziala taktyka strzal i bieg strzal i bieg ale nie mam ochoty zabijac szmana przez 10 minut.


_________________
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 636
Dołączył(a): 2.12.2005
Offline
PostNapisane: 19 sty 2006, 14:38 
Cytuj  
vidi21 napisał(a):
...nie mam ochoty zabijac szmana przez 10 minut.
Inaczej sie nie da :lol: Tzn jest mozliwosc ale potrzebujesz do tego niezlego sprzetu - po zalozeniu trapa i marka, dajesz aimed+multi+cs+viper w tym momencie (przynajmniej w moim wypadku) shamen zaczyna sie leczyc, wtedy wrzucasz scattera (powinien sie juz przeladowac), odbiegasz tylko na tyle aby moc z ranged strzelac i dajesz kolejngego aimed+multi i jak sie uda to vipera, jak wszystko poszlo ok to powinien gryzc glebe ale jak nie to idziesz na meele i czekasz az ci sie FD przeladuje i znowu probojesz go ztrapowac.

***

Posty: 517
Dołączył(a): 26.12.2005
Offline
PostNapisane: 19 sty 2006, 18:51 
Cytuj  
no wlasnie ;/ to jest maly problem bo niestety moj sprzet jest jeszcze bardzo przecietny :) do odwiedzenia mc jeszcze daleko a o 400+ agility to snie po nocach hehe

a warkow podobnie zalatwiasz? strasznie mnie wkurza jak mnie jumpnie i szarzuje bez przerwy - do tego jak to juz jest gnom to w ogole przesrane bo nie moge mu walnac cs :/

ale mimo wszystko szaman najgorszy- warek sie przynajmiej nie leczy a szaman tym leczeniem i spamowaniem frost shocka moze niezle wkurwic...


_________________
Obrazek

**

Posty: 494
Dołączył(a): 26.03.2005
Offline
PostNapisane: 19 sty 2006, 23:03 
Cytuj  
jaki build jest dobry na battlegroundy ?? zastanawialem sie nad beastmastery na full ale sam nie jestem pewnien bo dopiero zaczynam ta klasa :P

***
Avatar użytkownika

Posty: 636
Dołączył(a): 2.12.2005
Offline
PostNapisane: 20 sty 2006, 00:09 
Cytuj  
Z warkiem podobnie, z tym ze nie uzywasz vipera tylko scorpida lub venom, zalezy od sytuacji (Jak venom to zawsze po scatterze bo wczesniej przerwie ci scattera). Z warkiem to jest generalnie bieganie od trapa do trapa a jak sie nie uda to scatter a i dosc wazna rzecz to miec insygnia no i surfooted talent sie przydaje).

Co do builda na battlegroundy to zaleznie od twoich oczekiwan. Jesli chcesz nabijac duzy CP stojac z tylu to marksmanship zdaje spawe rewelacyjnie ale jesli chodzi o walke w mniejszych grupach albo solo to bez survivalu albo beast-mastery sie nie obedzie oba dobre ale zupelnie inne. W BM siadasz spokojnie odpalasz peta idziesz na kawe jak wracasz masz niezywego castera, jezeli jednak wolisz bardziej polegac na sobie to survival bardziej Ci sie spodoba, no i BM jest bezuzyteczne w endgame-instancach.
Sorry za slang ale anglojezyczna gildia skrzywia ludzi :P

*

Posty: 5321
Dołączył(a): 19.11.2004
Offline
PostNapisane: 20 sty 2006, 00:21 
Cytuj  
Cytuj:
a szaman tym leczeniem i spamowaniem frost shocka moze niezle wkurwic...


To ci kurwa pospamuje.. za 4 razem jestes immune....


_________________
I say starighten yuh crooked ways.
Blessed is the man that walketh not in the counsel of the ungodly.


Posty: 19
Dołączył(a): 10.12.2005
Offline
PostNapisane: 20 sty 2006, 03:10 
Cytuj  
Ja chciałem wrócic do tej sprawy SC>FD>TRAP .... jest jakiś mod albo da sie jakoś zmodyfikowa wow'a ( nadpisac cos w xhtml , chodz mi o cos w stylu configa tak jak do Counter - Strike np. lub jakos inaczej ) zeby Pet bo SC ustawiał się na pasiwe ... tak zeby dalo sie wylonczyc takze tą opcje bo na PvE to raczej by przyszkadzało.

Osobiście nie używałem tej kombinacji SC>FD>TRAP... tylko jak sie zblizał to WC, bieg na niego ( tak zeby musiał obrucic kamera o 180 stopni ... niektorzy maja z tym problem ^^1-2sec dla mnie ) Concusive Shot, Venom/Scorpid/Viper i tak w kólko... i tez sie sprawdza ale wydaje mi sie ze
SC>FD>TRAP jest ciekawszą opcją.

**
Avatar użytkownika

Posty: 7427
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 20 sty 2006, 03:27 
Cytuj  
W Marksmanie powyzej Scattera nie ma nic interesujacego. IMO Beast jest dobre w PvP na clotherow a survival na pozostalych. I skoro hunter jest w stanie bez problemu wykonczyc bez talentow w Beast clothera, natomiast problem stanowic bedzie wykonczenie pozostalych klas bez rozwiniecia surv to wybor buildu staje sie oczywisty - 0/21/30. natomiast w PvE surv nie jest warty nawet jednego punktu - beast z dodatkiem markksmana pozwala ubic kazdego moba szybko, latwo i bez wiekszych strat many.Ale hunt to klasa na PvP - tam dopiero pokazuje swoje mozliwosci.
Nie wiem czy ktos wspomnial o wygladzie peta - mozna stamowac takie ktore wygladaja jak cat form druta, albo travel. Zawsze ulamki sec kiedy cel bedzie walil w peta zamiast w nas :)

**

Posty: 269
Dołączył(a): 22.11.2004
Offline
PostNapisane: 20 sty 2006, 05:32 
Cytuj  
L!b3ro napisał(a):
Ja chciałem wrócic do tej sprawy SC>FD>TRAP .... jest jakiś mod albo da sie jakoś zmodyfikowa wow'a ( nadpisac cos w xhtml , chodz mi o cos w stylu configa tak jak do Counter - Strike np. lub jakos inaczej ) zeby Pet bo SC ustawiał się na pasiwe ... tak zeby dalo sie wylonczyc takze tą opcje bo na PvE to raczej by przyszkadzało.


robisz po prostu makro
/script CastSpellByName("Scatter Shot");
/script PetFollow();

jak niebedzie chcialo dzialac sciagasz Zorlen Hunter fuctions

stosuje identyczne do fd i trapa zeby mi to moje pasiaste cos nie przerywalo ww :)


_________________
..::Char profile::..

*

Posty: 6259
Dołączył(a): 30.07.2004
Offline
PostNapisane: 20 sty 2006, 09:14 
Cytuj  
Shadhun_ napisał(a):
To ci kurwa pospamuje.. za 4 razem jestes immune....

3 razy starczy =]


_________________
Obrazek

*

Posty: 116
Dołączył(a): 16.11.2004
Offline
PostNapisane: 20 sty 2006, 10:57 
Cytuj  
A czy opłaca się wypieprzyć 'improved parry chance 5%' w zamian za 'improved wing clip'. Bo zanim się na parry doczekam żeby counterattack wrzucić, to mam 20% zdrowia. Czy ten wing clip naprawdę działa? Bo jak testowałem 'clewer traps', gdzie co 4-ta powinna zatrzymywać wroga, to nie bardzo.

at

******

Posty: 3152
Dołączył(a): 11.02.2005
Offline
PostNapisane: 20 sty 2006, 11:41 
Cytuj  
Shadhun_ napisał(a):
Cytuj:
a szaman tym leczeniem i spamowaniem frost shocka moze niezle wkurwic...


To ci kurwa pospamuje.. za 4 razem jestes immune....


Bo jak wiadomo 4 frost shocki to malo dmgu :P

***
Avatar użytkownika

Posty: 636
Dołączył(a): 2.12.2005
Offline
PostNapisane: 20 sty 2006, 11:42 
Cytuj  
Wingclip jest o wiele lepszy od Counterattack i ma wiekszy procrate. Z Counterem myk polega na tym ze zawsze musisz byc zwrocony wprost na wroga aby dostac parry a winglicpem mozesz nawet potraktowac ziomkow ktorzy sa za toba :wink:

**

Posty: 494
Dołączył(a): 26.03.2005
Offline
PostNapisane: 20 sty 2006, 16:52 
Cytuj  
a jak bede chcial chodzic na wczesne bg'sy to lepiej dawac najpierw w marksmana czy bm ??

***
Avatar użytkownika

Posty: 636
Dołączył(a): 2.12.2005
Offline
PostNapisane: 20 sty 2006, 17:23 
Cytuj  
2540 napisał(a):
a jak bede chcial chodzic na wczesne bg'sy to lepiej dawac najpierw w marksmana czy bm ??
Nie wiem czy dobrze rozumiem pojecie "wczesnych bg'sow" ale jesli chodzi o BG < 60 LvL to powiem tak - sila calego drzewa Beast Mastery opiera sie o ostatni (31 punktowy talent) Bestial Wrath, bez niego nie warto inwestowac w ten typ talentow wiec pozostaje nam Marksmanship i Survival w zaleznosci od preferencji i stylu gry.

**

Posty: 494
Dołączył(a): 26.03.2005
Offline
PostNapisane: 21 sty 2006, 08:01 
Cytuj  
@up
okej dzieki : ]

*

Posty: 180
Dołączył(a): 14.11.2004
Offline
PostNapisane: 22 sty 2006, 17:51 
Cytuj  
Zakhan napisał(a):
L!b3ro napisał(a):
Ja chciałem wrócic do tej sprawy SC>FD>TRAP .... jest jakiś mod albo da sie jakoś zmodyfikowa wow'a ( nadpisac cos w xhtml , chodz mi o cos w stylu configa tak jak do Counter - Strike np. lub jakos inaczej ) zeby Pet bo SC ustawiał się na pasiwe ... tak zeby dalo sie wylonczyc takze tą opcje bo na PvE to raczej by przyszkadzało.


robisz po prostu makro
/script CastSpellByName("Scatter Shot");
/script PetFollow();

jak niebedzie chcialo dzialac sciagasz Zorlen Hunter fuctions

stosuje identyczne do fd i trapa zeby mi to moje pasiaste cos nie przerywalo ww :)


Ja daje odwrotnie np:
/script PetFollow();
/script CastSpellByName("Scatter Shot");

I tak jak pisałeś. Mam tak z FD i SS

***

Posty: 590
Dołączył(a): 16.09.2005
Offline
PostNapisane: 23 sty 2006, 11:57 
Cytuj  
powiedzcie mi, czy jak szybko opuszcze darnassus i okolice (ponizej 10 lvl) to czy quest na zwierze , jak i reszte questow dla huntera bede mogl wykonac w IF i okolicy?

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1158 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23 ... 58  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.