mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 5302 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 107, 108, 109, 110, 111, 112, 113 ... 266  Następna strona
Autor Wiadomość
**
Avatar użytkownika

Posty: 308
Dołączył(a): 17.05.2005
Offline
PostNapisane: 20 sty 2006, 15:37 
Cytuj  
wylenialy napisał(a):
Jesli macie zbindowane stance to pod jakie kombinacje klawiszy. Chciałbym poznac wasze zdanie i proszę o przyklady ( czy lepiej np. z shiftem czy ctrl itp.)


Nie uzywam macr. Mam poprzestawiane troche klawisze, bo poruszajac sie na wasd, trudno jest mi szybko siegnac klawiszy od 6-0. Wiec te przyciski od 6-0 zmienilem na q, e, r, f, tylda, a zmiane stancji ustawilem na mysze (mx 500 ma troche tych klawiszy) Moja rada to nauczyc sie grac korzystajac z klawiatury, a nie klikac mysza skille. Dodatowo zmiane stancji mozna ustawic tak (podam swoj przyklad): w berserker i defensive stan pod klawiszem E mam zmiane na battle stance, a w battle stance pod E mam overpower. Wiec jak widze Dodge to tylko wciskam 2 razy E i mam overpower.

***

Posty: 513
Dołączył(a): 21.06.2005
Offline
PostNapisane: 20 sty 2006, 17:36 
Cytuj  
ja mam tak: na pasku pokolei skile uruchamiane przez: 1,2,3,4,6,q,e,r,c,v i dodatkowo f bandaz i g mount...

wszystkie skile ktore wymagaja zmiany stancji mam zmacrowane...


Posty: 30
Dołączył(a): 24.11.2005
Offline
PostNapisane: 20 sty 2006, 20:19 
Cytuj  
Z = Battle X = Def C = Zerg
Reszta normalnie.
Intercept? C + 1 i tyle.!c

***

Posty: 513
Dołączył(a): 21.06.2005
Offline
PostNapisane: 21 sty 2006, 14:17 
Cytuj  
hmm wlasciewie to mam problem, mianowicie:
skile ktore wymagaja okreslnej stancji mam pod makro ktore sprawdza jaka mam teraz i jesli potrzebnie to ja zmienia a potem uzywa skila,
a jesli skil moze byc uzyty np. w battle i zerg stance (jak np. execute) to jakie makro uzyje skilla jesli jestem w battle/zerg i ktore zmieni stance na zerg jesli jestem w def?

moze troche zagmatwalem ale chodzi o to:

jesli jestem w battle > execute
jesli jestem w def > zerg > execute
jesli jestem w zerg > execute

jak takie makro zrobic pod 1 przyciskiem?

*

Posty: 6259
Dołączył(a): 30.07.2004
Offline
PostNapisane: 21 sty 2006, 14:55 
Cytuj  
Venomo napisał(a):
jak takie makro zrobic pod 1 przyciskiem?


/script texture,name,isActive,isCastable = GetShapeshiftFormInfo(2); if isActive then CastSpellByName("Berserker Stance"); else CastSpellByName("Execute(Rank X)"); end;

Powinno zadzialac. Makro troche jakby "odwrotne". Sprawdza czy jestes w Def Stance. Jesli tak to zmienia na berserker. Jesli nie jestes w def stance to wali execute.

Nie sprawdzone makro, bo pisze je z miejsca gdzie nie mam mozliwosci uruchomienia WoW.


_________________
Obrazek

***

Posty: 513
Dołączył(a): 21.06.2005
Offline
PostNapisane: 21 sty 2006, 15:21 
Cytuj  
Zychoo napisał(a):
Venomo napisał(a):
jak takie makro zrobic pod 1 przyciskiem?


/script texture,name,isActive,isCastable = GetShapeshiftFormInfo(2); if isActive then CastSpellByName("Berserker Stance"); else CastSpellByName("Execute(Rank X)"); end;

Powinno zadzialac. Makro troche jakby "odwrotne". Sprawdza czy jestes w Def Stance. Jesli tak to zmienia na berserker. Jesli nie jestes w def stance to wali execute.

Nie sprawdzone makro, bo pisze je z miejsca gdzie nie mam mozliwosci uruchomienia WoW.


dzieki, tez tego probowalem, ale problem z tym makrem jest taki, ze ikonke makra mam caly czas podswietlona, tzn. czy w combat czy nie, czy jestem za daleko czy nie, czy przeciwnik ma <20% hp czy nie ZAWSZE jest podswietlona nie zaleznie od stancji... da sie cos z tym zrobic?

*

Posty: 6259
Dołączył(a): 30.07.2004
Offline
PostNapisane: 21 sty 2006, 15:29 
Cytuj  
Niestety, na chwile obecna moj skill w pisaniu makr nie jest wystarczajaco wysoki. Podejrzewam, ze da sie napisac kod, ktory podmieni ikonke makra na ikonke odpowiedniego skila z wszelkimi udogodnieniami jakie to niesie, ale ja nie wiem jak to zrobic.


_________________
Obrazek

*

Posty: 110
Dołączył(a): 11.02.2005
Offline
PostNapisane: 21 sty 2006, 19:01 
Cytuj  
Cytuj:
dzieki, tez tego probowalem, ale problem z tym makrem jest taki, ze ikonke makra mam caly czas podswietlona, tzn. czy w combat czy nie, czy jestem za daleko czy nie, czy przeciwnik ma <20% hp czy nie ZAWSZE jest podswietlona nie zaleznie od stancji... da sie cos z tym zrobic?


Przede wszystkim nalezy zainsatlowac cooldown count

To taki miły modzik, który wyswietal ile czasu na kazdej z ikon pozostalo do cooldownu skila.

Dalej nalezy się nauczyć ile rage potrzebuje kazdy skil.
uzwyac macr w formie: jesli dobra stancja to odpalaj skila, jesli zla to to zmieniaj stancje. Tudziez na odwrot.
Dalej madrze rozmiescic skile pod klawiszami:
U mnie np:
spacja - MS oczywiscie macro.. wlasciwe w trakcie walki wiem juz co bede chcial uywac i zawczasu zmieniam stancje.
f - execute
e - overpower
alt-s - sweping strikes
2 - bloodrage
r - intercept
q - hammstring
shift-e shield bash

to sa tylko niektore przyklady
z myszki odpalam na przyklad potiony i mark of honor, strzelanie
[/quote]


_________________
Czarz :: Warr ::

***

Posty: 513
Dołączył(a): 21.06.2005
Offline
PostNapisane: 21 sty 2006, 21:15 
Cytuj  
ja z setupem nie mam problemu, uzywam daba i wszystko gra poza skillami ktorych mozna uzywac w 2 stancjach..

**

Posty: 365
Dołączył(a): 16.02.2005
Offline
PostNapisane: 22 sty 2006, 06:13 
Cytuj  
jedno male pytanie czym lepiej siekac ludzi w low lvl 20-29 wsg ;] aktualnie mam http://wow.allakhazam.com/item.html?witem=1975

http://wow.allakhazam.com/item.html?witem=7730
http://wow.allakhazam.com/item.html?witem=6687

czy moze lepiej jakies 2 zabawki 1h ? ale raczej wole zostac przy 2h lubie ogladac crity po 300+ ;D rekord z tego mieczyka 405dmg

a to moj maly rzeznik ;]
http://wow.allakhazam.com/profile.html?762027
ale troche zjebalem bo fear jest wkurzajacy strasznie nie wiedzialem ze insygnia u wara nie dziala na fear... tak bym wziol ud


Posty: 1
Dołączył(a): 22.01.2006
Offline
PostNapisane: 22 sty 2006, 14:27 
Cytuj  
Witam i siema :P

Zamowiłem juz WoW'a i zamierzam grac wojem, ale nastawiam sie bardzej na PvP i jak narazie nie mam pomyslu na build sprawdzajacy sie dobrze na PvP, i tu pojawia sie moje pytanie czy ktos z was zna dobry build na PvP oprocz standardowego 31 Arms i 20 Fury??


Ps. Jeżeli takie pytanie juz padlo i odpowiedz tez to bardzo przepraszam, ale dojechalem do strony 37 i wysiadlem :)

****

Posty: 1061
Dołączył(a): 26.08.2005
Offline
PostNapisane: 22 sty 2006, 16:49 
Cytuj  
nie ma innego dobrego builda na pvp ,tzn mozesz zrobic build fury/arms ale na to potrzeba dobrych broni 1h , z mc/bwl ,a skoro dopiero zaczynasz gre,to radze build pvp ,zdobyc szybko 60lvl dorwac w lape blackhanddoomsaw albo ice barbed spear


_________________
jey#2178
BF3: jeyjeykrk
PSN: jeyjeykrk

*

Posty: 51
Dołączył(a): 21.01.2006
Offline
PostNapisane: 22 sty 2006, 21:41 
Cytuj  
ciekawe czemu warrior jest tak popularny. chyba dlatego za po:
1.jest dobry
2.niema problemu z doborem zbrój

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 22 sty 2006, 21:48 
Cytuj  
Tom`Ash napisał(a):
ciekawe czemu warrior jest tak popularny. chyba dlatego za po:
1.jest dobry
2.niema problemu z doborem zbrój

taa...jasne, dobranie setu do pve i przyzwoitego do pvp to rzeczywiscie banal (ironia)... ta, warrior potrafi byc dobry ale irytuje nerf z patchu na patch... a z ciekawosci, jakie masz doswiadczenie z WoWem?


_________________
.


Ostatnio edytowano 23 sty 2006, 10:46 przez Highlander, łącznie edytowano 1 raz
***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 23 sty 2006, 10:39 
Cytuj  
Highlander napisał(a):
Tom`Ash napisał(a):
ciekawe czemu warrior jest tak popularny. chyba dlatego za po:
1.jest dobry
2.niema problemu z doborem zbrój

taa...jasne, dobranie setu do pve i przyzwoitego do pvp to rzeczywiscie banal... ta, warrior potrafi byc dobry ale irytuje nerf z patchu na patch... a z ciekawosci, jakie masz doswiadczenie z WoWem?
IMO mnie warrior jest najdroższa do utrzymania klasą w grze. bardzo zależna od sprzetu i drogą w naprawach.
krafting FR jest bardzo drogi a każdy tank musi go zrobić.
pełna naprawa dla mnie to 25 gold


_________________
psn

*

Posty: 51
Dołączył(a): 21.01.2006
Offline
PostNapisane: 23 sty 2006, 15:29 
Cytuj  
to fakt jest drogi ale za to przypakowany. Ma dużo żyć dobry dmg. No i potrzebny w party i w gildiach.

******

Posty: 4659
Dołączył(a): 12.02.2005
Offline
PostNapisane: 23 sty 2006, 15:37 
Cytuj  
Tom`Ash napisał(a):
Ma dużo żyć dobry dmg..


[troll mode=on]

kek a ile konkretnie ma warrior zyc? 7 jak kot, czy 2 jak szaman lub warlock poprosze o dokladniejsze info ;-)

[/troll mode]


_________________
Noregoth active
Flonoe, Milea retired

***

Posty: 665
Dołączył(a): 22.09.2005
Offline
PostNapisane: 23 sty 2006, 15:43 
Cytuj  
Domyslam sie, ze chodzi o HP, ale to tez troche mit. Tank bedzie mial duzo HP, ale w PVP wiele nie zdziala. Z kolei sprzet DPS zazwyczaj nie ma zbyt wiele staminy. Znam crit-maniakow, ktorzy biegaja z 4.2k hp, ale to jest juz przesada. Osobiscie wole poswiecic te 2-3% crit i trzymac sie jednak w okolicach 5k co najmniej, ale to nadal zadna rewelacja, bo znam hunterow czy nawet rogue'ow ktorzy tez dobijaja do tej granicy.

*

Posty: 51
Dołączył(a): 21.01.2006
Offline
PostNapisane: 23 sty 2006, 15:59 
Cytuj  
jeśli ma sprzęt typowo na hp to zadko jaka kalsa moze go zdołać dogonic .

***

Posty: 665
Dołączył(a): 22.09.2005
Offline
PostNapisane: 23 sty 2006, 16:00 
Cytuj  
Tom`Ash napisał(a):
jeśli ma sprzęt typowo na hp to zadko jaka kalsa moze go zdołać dogonic .

Tak, ale wtedy bije jak przedszkolak, wiec nikt sobie nie bedzie zawracal nim glowy.

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 5302 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 107, 108, 109, 110, 111, 112, 113 ... 266  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.