mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 5893 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64 ... 295  Następna strona
Autor Wiadomość
*****

Posty: 2857
Dołączył(a): 31.12.2005
Offline
PostNapisane: 20 sty 2006, 13:49 
Cytuj  
Sproboj CC watch - masz wgląd na wszystkie stuny i inne 'movement imparing effects' : http://www.curse-gaming.com/mod.php?addid=2572

*****

Posty: 2857
Dołączył(a): 31.12.2005
Offline
PostNapisane: 20 sty 2006, 13:53 
Cytuj  
Cashasty, jaki addon powoduje ze wyglad okienka z obrazkiem Twojej postaci w lewym gornym rogu wyglada tak a nie inaczej? :) Chodzi mi o to, ze nie ma tego "kolka" tylko wszystko jest w prostokacie.

Pytanie 1: Jaki addon powoduje, ze gdy jestesmy w druzynie, to zamiast tych wielgachnych okienek i obrazkow, sa takie male paski i tylko mala ikonka pokazujaca klase, no i imie? Pytam bo strasznie duzo miejsca zawala mi party window...

*

Posty: 6259
Dołączył(a): 30.07.2004
Offline
PostNapisane: 20 sty 2006, 13:54 
Cytuj  
niebezimienny napisał(a):
Cashasty, jaki addon powoduje ze wyglad okienka z obrazkiem Twojej postaci w lewym gornym rogu wyglada tak a nie inaczej? :) Chodzi mi o to, ze nie ma tego "kolka" tylko wszystko jest w prostokacie.

Nymbia's Perl Unitframes.


_________________
Obrazek

****

Posty: 1607
Dołączył(a): 3.07.2004
Offline
PostNapisane: 20 sty 2006, 15:04 
Cytuj  
Obrazek

co to za dwa mody CT i RA (ponad tymi oznaczonymi strzałkami), jeden to chyba CT_party_raid, a drugi?


_________________
Nothing will stop the whining. They could remove deathcoil, make fear a 10 second cast and make seduce regenerate health like polymorph and people would still whine.
Obrazek

*****

Posty: 2857
Dołączył(a): 31.12.2005
Offline
PostNapisane: 21 sty 2006, 11:07 
Cytuj  
Czy ktos wie moze co moze byc przyczyna totalnego resetu UI? Juz drugi raz sie tak dzieje! Wchodze do gry, a tam:

nie ma flexbara
na srodku ekranu lata monkey quest
na nim damage meters
titan jest nieprzeroczysty i wyswietla dane ktore wylaczylem
ikonki modow na minimapce sa porozwalane
autobuff zaczyna mi na wejsciu wlaczac ice barrier, dampen magic, fire ward, itd.
cooldown count off
gatherer nie wyswietla nic

ogolnie czarna rozpacz. Juz drugi raz mi sie tak stało, nie wiem dlaczego, pierwszy raz to bylo wczoraj kiedy wywalilem gatherera zeby zainstalowac jego nowsza wersje... teraz sam nie wiem czemu, bo od wczoraj nic nie ruszalem z addonami. Pomocy, bo jak trzeci raz sie tak stanie, to mnie normalnie krew zaleje...

***

Posty: 657
Dołączył(a): 7.04.2004
Offline
PostNapisane: 21 sty 2006, 11:35 
Cytuj  
Poszukuje moda, który dodaje do portretu przeciwnika ikonke pokazującą jego klase. Wolałbym żeby mod nie robił nic innego. Jeśli było to przepraszam

****

Posty: 1607
Dołączył(a): 3.07.2004
Offline
PostNapisane: 21 sty 2006, 11:52 
Cytuj  
http://www.curse-gaming.com/mod.php?addid=836


_________________
Nothing will stop the whining. They could remove deathcoil, make fear a 10 second cast and make seduce regenerate health like polymorph and people would still whine.
Obrazek


Posty: 16
Dołączył(a): 21.01.2006
Offline
PostNapisane: 21 sty 2006, 22:15 
Cytuj  
Witam, mam problem z dab'em... mianowicie po loadowaniu nowej lokacji micro menu bar i bag bar zmieniaja polozenie. Musze wtedy wejsc do opcji dab'a i jedynie wejsc do opcji tych barow ale jest to na dluzsza mete !@$#@#@$#

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 21 sty 2006, 23:07 
Cytuj  
Alternatywa do Class Viewera jest ClassIcons, ktorego sam uzywalem, bardzo dobry, http://www.curse-gaming.com/mod.php?addid=1804


_________________
.


Posty: 42
Dołączył(a): 24.11.2005
Offline
PostNapisane: 22 sty 2006, 01:15 
Cytuj  
zapisz sobie ustawiania i wystarczy ze bedzie je za kazdym razem ladowal (jwst to w misc options)

*

Posty: 5321
Dołączył(a): 19.11.2004
Offline
PostNapisane: 22 sty 2006, 01:23 
Cytuj  
Na pewno da tez sie załadować ustawienia z linii komend, a wtedy wystarczy zrobic sobie macro pod jednym guziczkiem i voila.


_________________
I say starighten yuh crooked ways.
Blessed is the man that walketh not in the counsel of the ungodly.

*

Posty: 92
Dołączył(a): 30.01.2005
Offline
PostNapisane: 22 sty 2006, 04:24 
Cytuj  
Mam jedno pytanie, nie wiem czy to sprawa modow ale czy spotkal sie ktos z czyms takim:Gram sobie bezproblemowo nie ma lagow , dolaczam do party jest ok.Problem sie zaczyna gdy dolaczam do raid grupy, niewazne czy AV czy MC.W momencie dolaczenia zaczynaja sie dla mnie lagi i do tego dziwne co pare/parenascie sekund dostaje freeza na 2-3 sekundy.Z modow uzywam tych najpopularniejszych ctmoda ctraida, spellalert sct .Jesli ktos mial taki problem i udalo mu sie go rozwiazac plz o odpowiedz.

**

Posty: 249
Dołączył(a): 24.08.2005
Offline
PostNapisane: 22 sty 2006, 05:03 
Cytuj  
ant napisał(a):
Mam jedno pytanie, nie wiem czy to sprawa modow ale czy spotkal sie ktos z czyms takim:Gram sobie bezproblemowo nie ma lagow , dolaczam do party jest ok.Problem sie zaczyna gdy dolaczam do raid grupy, niewazne czy AV czy MC.W momencie dolaczenia zaczynaja sie dla mnie lagi i do tego dziwne co pare/parenascie sekund dostaje freeza na 2-3 sekundy.Z modow uzywam tych najpopularniejszych ctmoda ctraida, spellalert sct .Jesli ktos mial taki problem i udalo mu sie go rozwiazac plz o odpowiedz.


w ktoryms ctmodzie byl bug, scignij najnowsza wersje i sprawdz

*

Posty: 92
Dołączył(a): 30.01.2005
Offline
PostNapisane: 23 sty 2006, 00:27 
Cytuj  
w ktoryms ctmodzie byl bug, scignij najnowsza wersje i sprawdz[/quote]

Wszystko wskazuje na to ze pomoglo, dzieki Lob :)

***
Avatar użytkownika

Posty: 18803
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 23 sty 2006, 12:05 
Cytuj  
Nadal mam problem i nie wiem jak sie z nim uporac, uzywam groupbutton ale nie dziala na Venture ( kropka w nazwie ), jesli ktos uzywa to moze wie jak sie uporac z tym problemem ?

*

Posty: 96
Dołączył(a): 7.02.2005
Offline
PostNapisane: 23 sty 2006, 15:12 
Cytuj  
Witam...

Mam pytanko. Używam Cosmosa, GuildAdsów i RSPFlag. Chciałem instalnąć sobie Discord Bars (czy jakoś tak - chodzi o ten mod do mieszania z pasakami i action buttonami).

Otóż, zassałem najnowszą wersję z curse gaming, zainstalowałem i zima. Oryginalne barsy zostały na miejscu, ikonki skilli "wyskoczyły ze swoich miejsc, ale ustawić się nie dadzą ni cholery. A tak wogóle, to WoW pokazuje Discorda jako mod out of date.

Co z tym fantem zrobić i czy ewentualnie jest jakaś świeża wersja tego moda?


_________________
"Marzenia mają to do siebie, że się nie spełniają. Jeśli są nasze." - Match

**

Posty: 241
Dołączył(a): 1.11.2005
Offline
PostNapisane: 25 sty 2006, 23:24 
Cytuj  
witam moze mi ktos podac nazwe moda ktry pozwala umieszczac jakies notki na mapie?
dzieki
jak ktos jest mily to moze i linka zapodac:)


_________________
Be strong Believe...:)


Posty: 5
Dołączył(a): 25.01.2006
Offline
PostNapisane: 25 sty 2006, 23:40 
Cytuj  
BaSiC napisał(a):
Nie boicie sie, ze za takie mody Blizz moze bany rozdawac?

Oficjalny mod Blizza wyszedl tylko jeden - o niego na pewno nikt sie czepial nie bedzie, ale reszta... ?
Sam uzywam cosmos`u i szukam oficjalnej informacji, ze za jego uzywanie bana nie dostane..


czy cosmod pokazuje kordy ??????? tylko to mnie interesuje ??


_________________
World of Warcraft Best Game 10/10
Nick Lool LvL ?? :PP Serwer haumurush
.:::Horda:::. UnDeD Rogue ....RulerZ !@!
GG: = 1227070 = Pozdro ...===>
http://www.monstersgame.pl/?ac=vid&vid=17013409


Posty: 42
Dołączył(a): 24.11.2005
Offline
PostNapisane: 26 sty 2006, 13:33 
Cytuj  
ehh lol'e



1-- wjedz w opcje adonsow ustaw tam zeby zaladowac wszytkie adoonsy czy jakos tak -

jak juz wczaczysz gra w konsoli wpisz /dab i tu juz pobaw sie z opcjami minie troche czasu zanim zkumasz co i jak .


2- http://www.curse-gaming.com/mod.php?addid=1305 mod



3- tak ale polecam bardziej linka wyzej

*

Posty: 137
Dołączył(a): 17.10.2005
Offline
PostNapisane: 26 sty 2006, 19:09 
Cytuj  
Cos mi sie z moim auctioneerem dzieje - rano dzialal normalnie a teraz nakladaja mi sie na siebie okienka :(
Innym modom zresetowaly sie ustawienia :/

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 5893 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64 ... 295  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.