mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 50 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3  Następna strona
Autor Wiadomość
******

Posty: 4659
Dołączył(a): 12.02.2005
Offline
PostNapisane: 27 sty 2006, 14:58 
Cytuj  
Shadhun_ napisał(a):
O kurcze. moge cie dotknąć ?. Kolejny pizduś który uważa sie za lepszego z powodu że gra tam a nie gdzie indziej. Matko plaga jakaś.


nie czuje sie lepszy poprostu sa momenty w ktorych jesli nie znasz swojej klasy perfekcyjnie nie przezyjesz, a gankowanie do takich rzeczy nie nalezy.

kikas napisał(a):
Strasznie wyogromniles to wszystko. Ja na BL <PvP serv> gram od retaila. (wczesniej wiele bet ale nvm)

ja mialem na BL (teraz na Drak'Thul) rogue lv60

kikas napisał(a):
I jeszcze nie zdazylo mi sie zeby gankowal mnie jakis hight lvl dluzej jak do 3 zabic.

ORLY? nigdy nie spotkales TSA i Nithlum (czy jak im tam)?

kikas napisał(a):
BG to nic w porownaniu z akcjami jakie moga zajsc na normalnych terenach. Najpieniejsze chwile gry WoWa to wlasnie dla mnie takie akcje.


fakt tego mi brakuje na PvE ze jak mi jakis los tagnie moba to nie moge mu wytlumaczyc gdzie jest GY :( ale da sie zyc (moonfire, pull 5-6mobow, bear form FTW)

kikas napisał(a):
Swietna zabawa byla gdy sie gonilismy po calym SV i wkoncu mnie dopadli.

fakt to sa fajne akcje niestety po wprowadzeniu BG, liczba takich akcji sie bardzo zmniejszyla

kikas napisał(a):
ps Zgadzam sie PvP to hardcore mode w World of Warcraft'cie

o_O no ja sie nie zgodze mimo ze moj 1st char byl na PVP i czasem sobie nim gram jak znudzi mi sie PvE. Poprostu klimat na PvE jest zdecydowanie inny, do pelni szczescia mi brakuje tylko aby SilverMoon stal sie serverem PvP

RoozTer napisał(a):
Oh fabianek jestes tak elo jak ziomal robiony czerstwym fiutkiem,


daruj sobie osobiste wycieczki to tylko swiadczy o tym ze nie dorosles do internetu.

RoozTer napisał(a):
ownujesz w pvp rogusem

mozesz mi pokazac gdzie to napisalem?

RoozTer napisał(a):
ale zarazem jestes pro pve i pvp ssie,

czy jestem pro pve nei mi oceniac :P a fakt pvp droodem ssie :P

RoozTer napisał(a):
Pizdus to odpowiednie slowo dla carebearsow takich jak ty.

twoja sygnatura swiadczy o tobie najlepiej


_________________
Noregoth active
Flonoe, Milea retired

*

Posty: 5321
Dołączył(a): 19.11.2004
Offline
PostNapisane: 27 sty 2006, 15:02 
Cytuj  
Cytuj:
nie czuje sie lepszy poprostu sa momenty w ktorych jesli nie znasz swojej klasy perfekcyjnie nie przezyjesz, a gankowanie do takich rzeczy nie nalezy.


Sa tez aspekty grania twoja klasa ktorych sie nie nauczysz powiększając sobie penisa robieniem instancji w x osób, ani na BG, Na przyklad kiedy zbierasz soebie carebearowe kfiatuski na carebearowy raid do carebearowego instance a w plecy wjezdza ci rogue i druid. A ty potrafisz to jeszcze wygrac.


_________________
I say starighten yuh crooked ways.
Blessed is the man that walketh not in the counsel of the ungodly.

*****

Posty: 2293
Dołączył(a): 25.12.2004
Offline
PostNapisane: 27 sty 2006, 15:10 
Cytuj  
Fabianek napisał(a):
twoja sygnatura swiadczy o tobie najlepiej


O jestes pierwszym ktory nie zrozumial w niej ironii i pogardy dla tego portalu, gz u won the bannana - the chiquita one!

******

Posty: 4659
Dołączył(a): 12.02.2005
Offline
PostNapisane: 27 sty 2006, 15:11 
Cytuj  
Shadhun_ napisał(a):
Sa tez aspekty grania twoja klasa ktorych sie nie nauczysz powiększając sobie penisa robieniem instancji w x osób, ani na BG, Na przyklad kiedy zbierasz soebie carebearowe kfiatuski na carebearowy raid do carebearowego instance a w plecy wjezdza ci rogue i druid. A ty potrafisz to jeszcze wygrac.


hmmmm a co w tym trudnego:
1. trinket (zakladajac ze rogue zaczol z CS),
2. travel form
3a. kkthxbye

a jesli drood uzyje hibernate to heal, bear form, rooty na rogue i proba ucieczki

shadlum znasz druida ktory wygra z podobnie wyequipowanymi druid+rogue?

tip: to jest niemozliwe poniewaz 1v1 drood vs drood trwa w nieskonczonosc wiec z takim party mozna zagrac tylko i wylacznie na remis


_________________
Noregoth active
Flonoe, Milea retired

*

Posty: 5321
Dołączył(a): 19.11.2004
Offline
PostNapisane: 27 sty 2006, 15:12 
Cytuj  
No jak to mówią nie wyssał tego z mlekiem matki ;].

Moze ssie smoczusia ?.


_________________
I say starighten yuh crooked ways.
Blessed is the man that walketh not in the counsel of the ungodly.

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2708
Dołączył(a): 10.08.2003
Offline
PostNapisane: 27 sty 2006, 15:18 
Cytuj  
Ej odczepcie sie od pizdu... Fabianka uciekl z serwerka pvp bo mu czesto robili ziaziu:| Psytulmy Fabianka:|

******

Posty: 4659
Dołączył(a): 12.02.2005
Offline
PostNapisane: 27 sty 2006, 15:23 
Cytuj  
@shadlum to jak znasz druida ktory wygra z podobnie wyequipowanymi druid+rogue? albo moze masz chociaz to z frapsowane?


_________________
Noregoth active
Flonoe, Milea retired

*

Posty: 5321
Dołączył(a): 19.11.2004
Offline
PostNapisane: 27 sty 2006, 15:27 
Cytuj  
Po pieresze, naucz sie pisać poprawni mojego nicka.

Po drugie , co mnie obchodzi druid ? Czy ja gram druidem ?.

Wogole daje ci ignora, bo mnie zdenerwowałeś z rana !


_________________
I say starighten yuh crooked ways.
Blessed is the man that walketh not in the counsel of the ungodly.

*

Posty: 6394
Dołączył(a): 16.08.2005
Offline
PostNapisane: 27 sty 2006, 15:27 
Cytuj  
Vercin, Ty żyjesz :) No ja też uciekłem z PvP na PvE, bo mi "często robili ziaziu" :lol: z tym, że nie mojemu hunterowi czy rogalowi (rogalem to raczej ja robiłem komuś "ziaziu") a druidowi, który mając 37lvl fajnie był gankowany przez bandę noobów ally 5x 60lvl.

*

Posty: 6394
Dołączył(a): 16.08.2005
Offline
PostNapisane: 27 sty 2006, 15:30 
Cytuj  
Shadhun, grasz szamanem...

PS.
Nie denerwuj się :)

******
Avatar użytkownika

Posty: 3185
Dołączył(a): 13.12.2004
Offline
PostNapisane: 27 sty 2006, 15:32 
Cytuj  
Fabianek napisał(a):
shadlum znasz druida ktory wygra z podobnie wyequipowanymi druid+rogue?

tip: to jest niemozliwe poniewaz 1v1 drood vs drood trwa w nieskonczonosc wiec z takim party mozna zagrac tylko i wylacznie na remis


Mam sobie lv59.. siedze w ungoro i soluje devilsaury, w polowie pulla rogue (54) i druid (60) wskakuja mi na plecy. Zabijam rogala, druid mnie cos tam drapie, niestety devilsaur mnie dopadl..

Res.

Ide ich szukac. 2 minuty pozniej znajduje martwego devilsaura, znajomego rogala i huntera 60. ravage, shred, clearcast, shred, FB, rogal padl ponizej 5-6s. Biore sie za huntera, po 4 minutach concussive shot vs feral charge hunter dostaje z moonfire i zdycha, a ja kradne im skorke z devilsaura ;]

Jakis czas pozniej znajduje rogala i druida znowu jak bija devilsaura, standardowo wjezdzam w rogala, szybko ginie. Za jakis czas druid wraca lootnac devilsaura, wjazd z tylu, rootnal mnie, cos probowal sie leczyc, bearform, dostal 2 crity ze shreda w tym misku + finished i sie przewrocil.

Wniosek - jak dobrze rozplanujesz walke to druidem da sie spokojnie wygrac 1v2 ;] Element zaskoczenia jest tutaj bardzo wazny ;] Lv60 rogala rozlozylem po tym jak mi ambusha sprzedal jak na mouncie bylem. Miska z ponad 8000 armora nie da sie tak latwo zabic, a dopiero zaczynam zabawki zbierac ;]

Zlota zasada - druid moze wszystko i nie umiera nigdy, jak chuck norris.

Edit: Moze spojrz w swoja sygnaturke? :)


_________________
Nestor#1522


Ostatnio edytowano 27 sty 2006, 15:33 przez Nestor, łącznie edytowano 1 raz
*

Posty: 5321
Dołączył(a): 19.11.2004
Offline
PostNapisane: 27 sty 2006, 15:33 
Cytuj  
Tak nestor ale takich rzeczy pr0fesjonalisci robiacy w 5 min strat w 2 osoby nie potrafią . Tylko idioci na serverach pvp.


_________________
I say starighten yuh crooked ways.
Blessed is the man that walketh not in the counsel of the ungodly.

******

Posty: 4659
Dołączył(a): 12.02.2005
Offline
PostNapisane: 27 sty 2006, 15:42 
Cytuj  
@Nestor no to widze ze miales Baaaaaaaardzo skilled przeciwnikow skoro druid dal sie zabic druidowi to n/c bo jak sam napisales: Druid nie umiera nigdy.

prosta matematyka: 6k hp w bear form / 170dps w cat from wliczajac skille ofc (to najlepszy dps druida jaki widzialem) to ponad 35 sekund okladania no jesli koles w tym czasie sie nie uleczyl to o czym ty piszesz?

tip: nawet vs pure feral drood:
1. bash -> heall
2. bash -> dodge -> barkskin -> regroth -> reju -> HT -> bear form

grajac zgodnie z tym co BiGi opisal w http://www.mmorpg.pl/viewtopic.php?t=12919 nie da sie przegrac 1v1 drood vs drood

Cytuj:
Moze spojrz w swoja sygnaturke?

raczej ten drood z ktorym walczyles powinien na nia spojrzec


Shadhun_ napisał(a):
Po pieresze, naucz sie pisać poprawni mojego nicka.

sry :)

Shadhun_ napisał(a):
Po drugie , co mnie obchodzi druid ? Czy ja gram druidem ?.


o_O no to przeczytaj co napisales (wyboldowalem ci rzecz na ktora powinienes zwrocic uwage)

Shadhun_ napisał(a):
Sa tez aspekty grania twoja klasa ktorych sie nie nauczysz powiększając sobie penisa robieniem instancji w x osób, ani na BG, Na przyklad kiedy zbierasz soebie carebearowe kfiatuski na carebearowy raid do carebearowego instance a w plecy wjezdza ci rogue i druid. A ty potrafisz to jeszcze wygrac.


moja klasa jest drood :P


_________________
Noregoth active
Flonoe, Milea retired

*

Posty: 6259
Dołączył(a): 30.07.2004
Offline
PostNapisane: 27 sty 2006, 16:49 
Cytuj  
Fabianek napisał(a):
z ciekawych doswiadczen na pve polecam zrobienie scholo a wlasciwie samego barova (bo reszta jest easy) bez: warriora, paladyna i priesta. Ja robilem w skladzie: 2xdrood(0/20/31, 7/0/44), mage, hunter i rogue. W takich momentach widac kto zna swoja klase a nie w momencie jak 5x60 gankuje 1xlv30

Na PvE instancje sa znerfowane, a napis Elite przy mobach to tylko taka plakietka bez pokrycia, easy mode. Dlatego wam sie to udalo, na serwerze PvP barov jest tylko nieco slabszy od Ragnarosa na PvE. Rly!


_________________
Obrazek

*

Posty: 157
Dołączył(a): 19.01.2005
Offline
PostNapisane: 27 sty 2006, 16:49 
Cytuj  
Jak widać jesscze musiz sie nauczyc czytac dzieciaku. Jesli nie widzisz ze slowo "twoja" zostalo uzyte w calkowicie innym znaczeniu. No ale tego w gimnazjum nie ucza :).


_________________
kek ?

******
Avatar użytkownika

Posty: 3185
Dołączył(a): 13.12.2004
Offline
PostNapisane: 27 sty 2006, 16:50 
Cytuj  
Fabianek napisał(a):
@Nestor no to widze ze miales Baaaaaaaardzo skilled przeciwnikow skoro druid dal sie zabic druidowi to n/c bo jak sam napisales: Druid nie umiera nigdy.

prosta matematyka: 6k hp w bear form / 170dps w cat from wliczajac skille ofc (to najlepszy dps druida jaki widzialem) to ponad 35 sekund okladania no jesli koles w tym czasie sie nie uleczyl to o czym ty piszesz?

tip: nawet vs pure feral drood:
1. bash -> heall
2. bash -> dodge -> barkskin -> regroth -> reju -> HT -> bear form



Sozmait, ale ten drugi przypadek nie przejdzie, jak wychodzisz z miska to masz 1000-1500hp. Jesli przypadkiem mam duzo combo pointow to w tym momencie leci crit ze shreda poprawiony FB i nie zdazy rzucic regrowtha ;] I tak bylo :)

Koles sie leczyl ale specjalnie mu to nie pomagalo, zwazywszy ze mial jakiegs dziwnego speca i gral w stresie :)

Chcialbym zauwazyc ze to 170dps to moze to 'biale' dps w paperdollu jest. Wliczajac claw i shred spokojnie mozna z tego zrobic 300-400dps w zaleznosci od critow.
Do tego 35s okladania, w tym czasie to jedynie frienzied regen moze zrobic, bo jak wyjdzie z misia to crity wchodza jak w maslo i lifespan zweza sie do 5s :)

Konczac te arcyciekawe dywagacje, druidem da sie zrobic wszystko :) Wylevelowalem 2 drutow na pvp serverach i bede sie tego trzymal. Jak dajesz sie kampic to albo jestes dupa albo poprostu glupi. Nawet jak 10 osob na tobie stoi to robisz logout i idziesz tv poogladac. Niech sie bawia :)


_________________
Nestor#1522

***

Posty: 787
Dołączył(a): 1.04.2005
Offline
PostNapisane: 27 sty 2006, 17:45 
Cytuj  
@Nastor Agree

Mam druida 60 lvl i zgadzam sie ze Druid moze zrobic wszystko :]

Razu pewnego chodzilem sobie moim druidem po SV (jak to ja lubie robic :)) Spotkalem grupke hordziakow (5) kazdy lvl ~42. Wienc jak to mialem w zwyczaju pakuje sie w Cat Form > Prowl > CZekanie. Uwielbialem Cat Form gdy polowalem na horde bo czulem sie jak prawdziwy drapiezca...czekajacy na slaby moment stada...czekajacy az ktos sie oddali od reszty :))) I gdy moment byl dobry zaatakowalem. Jeden padl niemal natychmiast z drugim musialem sie bawic (to bylo jeszcze przed patchem 1.8 ktory wzmocnil feral druida) a reszte 3 musialem sobie zostawic na pozniej Dash > Prowl o od nowa :] Zabawa byla naprawde dla mnie przednia dopuki nie przybylo 4x60lvl'e Naprawde to w tym wsyztskim bylo najpiekniejsze gdy ja zabijalem im pod nosem kolegow i uciekalem (na druida ni ma chu**) niestety moja pewnosc siebie wkoncu przekroczyla granice i padlem :P wtedy pierwszy raz w zyciu ktos mnie gankowal. Otoczyli moje zwloki czekajac na mountach. Ale jak juz mowilem na druida ni ma....

Dla takich akcji gram w WoWa! Szkoda ze juz nie gram druidem i mam nadzieje ze moja nowa klasa bede mogl robic podobne akcje...

@Fabianek - ok powiem inaczej - Servery PvE sa bardziej spokojne i bezstresowe i troszke latwiej sie lvluje. Zgodzisz sie?

[ot] jak moge wstawic sobie jakiegos avatara? [/ot]

******

Posty: 4659
Dołączył(a): 12.02.2005
Offline
PostNapisane: 28 sty 2006, 00:49 
Cytuj  
kikas napisał(a):
@Fabianek - ok powiem inaczej - Servery PvE sa bardziej spokojne i bezstresowe i troszke latwiej sie lvluje. Zgodzisz sie?


jasne ze sie zgodze do tego doloze ze ludzia sa mniej chciwi i bardziej skorzy do pomocy (np. t1/t2 z exalted w AD czego ma szukac w scholo)

@Nestor 300-400dps o_O to ty chyba T5 nosisz, bo 300dps (zakladajac pesymistycznie) = ~15s walki ze scarletem w heart glen, nie ma bata :P zebys mial taki DPS jesli grasz na legit serverach. A to 170dps to bialy i zolty dmg, zainstaluj recapa i sprawdz jesli mialbys 300-400dps to bys rogali ownowal a przynajmniej im dorownal.


_________________
Noregoth active
Flonoe, Milea retired

****

Posty: 1217
Dołączył(a): 11.10.2005
Offline
PostNapisane: 28 sty 2006, 07:46 
Cytuj  
Ja do tego kolesie co niby rozwalil, druta i rogala stary albo ladnie umiesz sciemnac, albo grales naprawde z konkretnymi NOOOOOBAMI i to jesze do kwadratu, wjezdzasz w rogala mowisz ?? Druid ci wtedy daje hibernate leczy rogala i juz praktycznie masz po sprawie, i nie dyskutujmy na ten temat bo to sie mija z celem, wiadomo ze spotkasz taka prae masz po dupie i tyle... boze co za ludzie :P


_________________
Śmierć jest czymś normalnym...


Posty: 20
Dołączył(a): 14.04.2005
Offline
PostNapisane: 28 sty 2006, 09:18 
Cytuj  
Gram na serwerze PvE i stwierdzam że to bardzo przyjemna rozgrywka. Ale to kwestia GUSTU. wcześniej miałem maga 50lv na BL i tez było fajnie ale brakowało mi czegoś. Sytuacje jakie niektórzy opisali jak to ktos ich kill a oni potem się chyba można tak napisać mszczą zdażały się nie raz ale wszystko ma swoje granice. Jak nie było honoru to czasami wychodziłem z gry na 15 minut bo jak tylko res to zaraz mnie kill. Ale to też jakaś atrakcja :) . Co do wypowiedzi że na pve są nooby i gracze easy mode to proponuję najpierw pograć na takowych serwerach a potem zabierać głos w dyskusji. Fakt jak ktoś grał w D2 na HC to pvp jest bardzo dobrym tego odzwierciedleniem ale nieuwierzę że 90% wypowiadających się tutaj gralo postaciami HC. Spora część ludzi na 60lv u mnie na serwie gra na wlaczonym pvp, na BG kolejki ogromne a ludzi z przed ostatnim rakiem jest sporo choć to niekoniecznie mówi o ich klasie. Raidy na miasta tak hordy jak i aly przynajmniej raz w tygodniu. Wniosek wiec taki każdy gra tam gdzie lubi wielu na pve ma lepiej opanowaną postać niż niektórzy na pvp. gadanie że to easy mod jest pieprzeniem za przeproszeniem ludzi którzy sądzą że jak grają na pvp to są niesamowici bo oni musza się odganiać od przeciwnej frakcji. Sami się zdecydowaliście jak sądzę świadomi więc nie piszcie teraz że jest ciężko i nie mówcie że reszta to nooby i gracze z plakietkami z pacyfką.


_________________
Obrazek

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 50 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.