mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 5893 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65 ... 295  Następna strona
Autor Wiadomość
****
Avatar użytkownika

Posty: 1020
Dołączył(a): 23.01.2003
Offline
PostNapisane: 27 sty 2006, 12:06 
Cytuj  
/auctioneer embed on
/informant embed on


_________________
Sathorn#2230

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 27 sty 2006, 12:10 
Cytuj  
Libero napisał(a):
Poszukuje moda, który dodaje do portretu przeciwnika ikonke pokazującą jego klase. Wolałbym żeby mod nie robił nic innego. Jeśli było to przepraszam
moim zdaniem ten jest najładniejszy :]
http://www.curse-gaming.com/mod.php?addid=1804


_________________
psn

*****

Posty: 2857
Dołączył(a): 31.12.2005
Offline
PostNapisane: 27 sty 2006, 16:00 
Cytuj  
Poszukuje moda, ktory umozliwi mi przeciaganie casting bara...

oczywiscie probowalem CastBarDrag, ale nie dziala.

*

Posty: 6259
Dołączył(a): 30.07.2004
Offline
PostNapisane: 27 sty 2006, 16:58 
Cytuj  
Move Anything

Poszukaj na curse gaming.


_________________
Obrazek

*****

Posty: 2857
Dołączył(a): 31.12.2005
Offline
PostNapisane: 27 sty 2006, 19:27 
Cytuj  
Za cholere nie ruszy tego bara... caly czas jest w tym samym miejscu. Uzywam takiego replacementa na casting bar, moze to jset powod... ale od dluzszego czasu nie moge ruszac castbarem nawet jak nie mialem jeszce tego addona zmieniajacego jego wyglad. Jak w gypsymodzie ruszam okienikiem 'castbar' to nic sie nie dzieje. Dzielny Casting Bar stoi twardo w miejscu jednym, broniac sie odważnie i hardo przed jakakolwiek próbą naruszenia jego.


Posty: 13
Dołączył(a): 28.01.2006
Offline
PostNapisane: 28 sty 2006, 09:57 
Cytuj  
Jaki mod pozwoli mi na przesunięcie "okienkek": mojego, moba i drużyny bez wpływu na ich wygląd? Szukałem odpowiedzi naswoje pytanie w tym temacie ale nie udało mi się znaleźć. Zgórydziękuje za pomoc.

***

Posty: 665
Dołączył(a): 22.09.2005
Offline
PostNapisane: 28 sty 2006, 10:39 
Cytuj  
Jest wiele modow do zmiany wygladu unit frames. Najbardziej elastyczne sa Discord Unit Frames.


Posty: 13
Dołączył(a): 28.01.2006
Offline
PostNapisane: 28 sty 2006, 13:37 
Cytuj  
Zoltan napisał(a):
Jest wiele modow do zmiany wygladu unit frames. Najbardziej elastyczne sa Discord Unit Frames.


Miałem go ale mi sie nie podobal. Aktualnie używam Archaeologist. Z tgo co czytałem nie ma on opcji przesówania unit frames... Bardzo bym prosił o podanie nazwy moda który tylko przesówa te "okienka". Z góry dziękuje.

***

Posty: 665
Dołączył(a): 22.09.2005
Offline
PostNapisane: 28 sty 2006, 13:51 
Cytuj  
Sorry, nie doczytalem, myslalem, ze chodzi o zmiane wygladu :). Sprobuj MoveAnything.


Posty: 13
Dołączył(a): 28.01.2006
Offline
PostNapisane: 28 sty 2006, 14:13 
Cytuj  
Zoltan napisał(a):
Sorry, nie doczytalem, myslalem, ze chodzi o zmiane wygladu :). Sprobuj MoveAnything.


Dzięki za błyskawiczną odpowiedź :). Juz mi działa :). I mam jeszcze jedno pytanie: czy jest jakiś mod który powoduje że jeżeli klikne na nick jakiegoś gracza to pojawi mi się zakładka "who".. standardowo jest tylko wship i inv a myśle że "who" bardzo bysię przydało.
Ps: sory że nie zapytałem o to wcześniej i robie kolejne posty ale zapomniałem o tym :p.
I jak zwykle z góry dziękuje za pomoc :).

**

Posty: 295
Dołączył(a): 13.02.2005
Offline
PostNapisane: 28 sty 2006, 15:12 
Cytuj  
ja mam pytanko co do cosma :) - czy ma on mozliwosc "dostawiania" slotow tzn miejsc np.: zamiast jedynie jednego paska skrotow do czarow ma sie kilka :>

*

Posty: 6259
Dołączył(a): 30.07.2004
Offline
PostNapisane: 28 sty 2006, 16:53 
Cytuj  
Mam w planach w niedalekiej przyszlosci kupic crafty pewnych przedmiotow w zwiazku z czym przydalby mi sie dodatek do tooltipa, ktory informowalby mnie, zebym tego przedmiotu nie wstawial na AH. Oczywiscie nie zadam wszechwiedzacego dodatku, ktory powie mi do jakich craftow jest on wymagany. Jedyne czego potrzebuje to mozliwosc ustawienia reagentowi flagi "Needed" zebym nie musial w pamieci nosic recepturki.
Jest cos takiego?


_________________
Obrazek


Posty: 2
Dołączył(a): 28.01.2006
Offline
PostNapisane: 28 sty 2006, 17:18 
Cytuj  
Tak, jest mod o nazwie "Reagent helper". Pokazuje, do jakiej profesji jest wymagany dany item: przykladowo pod soul dust pisze enchanting albo pod moss agate engineering i blacksmithing. Mi się on ściągnął razem z cosmosem Nie jestem pewien, czy ten mod napewno tak się nazywał, ale w razie czego możesz ściągnąć cosmos i wszystkie pozostałe mody wyłączyć.
Teraz moje pytanie:
Jeśli chcę dodać efekt Wing Clipa, Concusive shot, (nie improved) i wszystkie stingi dla huntera do moda CCWatch to co mam zrobić? Wpisuje "/ccwatch config", wchodze do zakładki learn i ustawiam skill "wingclip, duration: 10, type: debuff, group:5" (Nie jestem pewien, czy to dobrze),a jak używam wing clipa to nie pojawia się bar (pasek) CCWatcha (nie chce improved wing clipa, poprostu zwyklego wing clipa- co robię nie tak??). Wiem, że się da, bo widziałem, jak hunter na filmiku Rifle lovin 4 miał w CCWatchu ustawionego zwykłego wingclipa i concusive shot. Szukałem w opcji search i pytałem się na innym forum. Nic nie znalazłem. Na stronie addona nie pisze, jak dodawać nowe skille, tylko jest napisane, że jest taka możliwość. CCWatcha można znaleźć tutaj.


_________________
- Chuck Norris przeszedł wszystkie gry mmorpg
- Jest tylko jeden potwór którego nie pokonają wszyscy Koreańczycy razem wzięci - Chuck
- Chuck potrafi zrobić z 2 linien clothów broń zwaną jako Sulfuras, Leg of Chuck
- Chuck ma 15 rangę w Honor


Ostatnio edytowano 28 sty 2006, 17:25 przez waszkeromon, łącznie edytowano 1 raz
*

Posty: 6259
Dołączył(a): 30.07.2004
Offline
PostNapisane: 28 sty 2006, 17:22 
Cytuj  
waszkeromon napisał(a):
Tak, jest mod o nazwie: Reagent helper. Pokazuje, do jakiej profesji jest wymagany dany item: Przykladowo pod soul dust pisze enchanting albo przy moss agate engineering i blacksmithing (nie pamietam co jeszcze). Mi się on ściągnął razem z cosmosem.
.

Ten mod nie zalatwia sprawy. Wiem, ktory item jest potrzebny do jakiego trade skilla. Pytanie tylko do ktorej recepturki.


_________________
Obrazek

**
Avatar użytkownika

Posty: 7080
Dołączył(a): 13.05.2005
Offline
PostNapisane: 29 sty 2006, 11:39 
Cytuj  
Czy jest mod,w ktorym moge zaprogramowac np. dwa sety ekwpiunku i je potem stosowac jednym przyciskiem? Mam kompletnie inny sprzet do instance a inny do PvP i wkurza mnie zmienianie wszystkiego recznie :)


_________________
rufen.@steam
rufenn@psn
rufen@wot

***
Avatar użytkownika

Posty: 13268
Dołączył(a): 7.11.2004
Offline
PostNapisane: 29 sty 2006, 11:51 
Cytuj  
RufeN napisał(a):
Czy jest mod,w ktorym moge zaprogramowac np. dwa sety ekwpiunku i je potem stosowac jednym przyciskiem? Mam kompletnie inny sprzet do instance a inny do PvP i wkurza mnie zmienianie wszystkiego recznie :)

Np. wardrobe


_________________
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent

**
Avatar użytkownika

Posty: 7080
Dołączył(a): 13.05.2005
Offline
PostNapisane: 29 sty 2006, 12:00 
Cytuj  
tomugeen napisał(a):
RufeN napisał(a):
Czy jest mod,w ktorym moge zaprogramowac np. dwa sety ekwpiunku i je potem stosowac jednym przyciskiem? Mam kompletnie inny sprzet do instance a inny do PvP i wkurza mnie zmienianie wszystkiego recznie :)

Np. wardrobe

Thx, tego mi bylo trzeba.


_________________
rufen.@steam
rufenn@psn
rufen@wot

****
Avatar użytkownika

Posty: 1020
Dołączył(a): 23.01.2003
Offline
PostNapisane: 29 sty 2006, 14:27 
Cytuj  
O wiele lepszy jest Item Rack


_________________
Sathorn#2230

**

Posty: 356
Dołączył(a): 7.08.2004
Offline
PostNapisane: 29 sty 2006, 14:36 
Cytuj  
Obrazek
To powyżej to część moda Necrosis przeznaczonego dla Warlocków, bardzo przydatne okienko pokazujące czas dotów/curse na mobach.
Szukam takiego modzika- dokładnie tego co pokazałem na screenie (lub podobnego) którego mógłbym uzywac z priestem.
Ktos widział? Używa?

*

Posty: 107
Dołączył(a): 4.04.2005
Offline
PostNapisane: 29 sty 2006, 14:41 
Cytuj  
Sprobuj wymienionego wyzej CC watcha, podobno pokazuje ile zostaje czasu na Sw:P ile na Blackout.

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 5893 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65 ... 295  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.