mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 72 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4  Następna strona
Autor Wiadomość
***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 28 sty 2006, 10:24 
Cytuj  
ale najpierw musisz miec ten uber gear ;p a z frostem mozna sie pobawic i w pve i pvp ;p


_________________
.


Posty: 42
Dołączył(a): 24.11.2005
Offline
PostNapisane: 28 sty 2006, 12:41 
Cytuj  
BiGi napisał(a):
omg rozwalaja mnie ludzie mowiacy ze frost mage > all. Ci ludzie po prostu nie wiedza co to znaczy miec fire maga z uber equip, trinketami do dmg itp.... w duelach taki mag mojego misiunia zdejmuje w kilka sek jak chce - i gowno moge z tym zrobic naprawde... Sam mam maga kupionego 60 lvl z mc/pvp equip i jak dla mnie frost sux... kwestia gustu mysle.




hahaha a ciekawe co bedzie jak kakura wejdzie resist ??? poczekasz ladnie te 8 secund na kolejnego instanta? przy forscie wyrobisz sie bez problemu..

***

Posty: 836
Dołączył(a): 10.04.2005
Offline
PostNapisane: 28 sty 2006, 12:47 
Cytuj  
Mam teraz maga arc/fire na 60 lv ale z bardzo slabym sprzetem.Dopiero co dignolem wiec nie mialem okazji zdobyc lepszego sprzetu ale jako fire mag musze przyznac ze gine szybciej niz bandyci w walce z Chuckiem Norrisem, ale rekompensuja mi to crity jakie moga wejsc w przeciwnikow.Narazie mam ochote zmienic go na frost build, a gdy przyjdzie lepszy sprzet to na nowo zabawa z fire.


_________________
Cytuj:
#wow-pl - czyli smrod, robactwo i drobna administracja

**

Posty: 299
Dołączył(a): 30.01.2005
Offline
PostNapisane: 28 sty 2006, 15:00 
Cytuj  
Moim nieskromnym zdaniem lepiej byc fire przy marnym sprzecie. Jak sie ma dobry sprzet to frostbolt wchodzi za 900+ do tego snare. Z trinketami mozna warka rozwalic na 3 strzaly bez crita :)

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 28 sty 2006, 15:07 
Cytuj  
ale temat jest przeciez takze o tym by byc dobrym w pve, gildie zazwyczaj wymagaja frosta w mc.


_________________
.

***

Posty: 756
Dołączył(a): 9.10.2003
Offline
PostNapisane: 28 sty 2006, 17:10 
Cytuj  
Jeżeli chodzi o levelowanie to polecam fire.

Co do PvE end game to wszystko zależy od stopnia opanowania danego bossa. Na etapie nauki frost jest napewno lepszy, zarówno w MC jak i w BWL. Ale kiedy ma się te krainy na farm status to nasze talenty nie mają większego znaczenia.

Jeżeli chodzi o resisty to lubię czytać te komentarze z serii "A co będzie jak trafisz na kogoś z 250 FR"... W world PvP takie coś spotkało mnie 2 razy a gram magiem od marca. Jak ktoś jest na tyle inteligentny żeby grindować lub farmować normalne moby nosząc taki sprzęt to wydaje mi się, że zabicie go przy pomocy frost nie powinno być zbyt trudne.

Evilcrusader: Frost build bez AP i trinketów walczący i "wyrabiający się bez problemu" przeciwko druidowi? Fajnie, fajnie... :) Generalnie, niezły post, bardzo... zgodny z realiami.

**

Posty: 295
Dołączył(a): 13.02.2005
Offline
PostNapisane: 30 sty 2006, 10:48 
Cytuj  
troche pobilem lvl i prawda fire robi duzy dmg ale jak rzucalem czary fire/arcane to max 1-2 moby zabijalem w ice/arc to dochdozi czasem do 5 ;]..
btw. moglby mi ktos pomoc rozlozyc pkt w ice/arc - 31 w ice i reszta w arc

*

Posty: 92
Dołączył(a): 7.09.2005
Offline
PostNapisane: 30 sty 2006, 11:51 
Cytuj  
Ja do niedawna używałem 33/18 frost/arcane
http://www.wow-europe.com/en/info/basic ... 1020501351

Teraz mam prawie to samo ale dołożyłem -40% threat na arcane missiles, zaczęliśmy bwl a tam już strach agro ściągać. AM stało się dobrym openerem :)

****

Posty: 1474
Dołączył(a): 30.11.2004
Offline
PostNapisane: 30 sty 2006, 13:02 
Cytuj  
evilcrusader napisał(a):
BiGi napisał(a):
omg rozwalaja mnie ludzie mowiacy ze frost mage > all. Ci ludzie po prostu nie wiedza co to znaczy miec fire maga z uber equip, trinketami do dmg itp.... w duelach taki mag mojego misiunia zdejmuje w kilka sek jak chce - i gowno moge z tym zrobic naprawde... Sam mam maga kupionego 60 lvl z mc/pvp equip i jak dla mnie frost sux... kwestia gustu mysle.




hahaha a ciekawe co bedzie jak kakura wejdzie resist ??? poczekasz ladnie te 8 secund na kolejnego instanta? przy forscie wyrobisz sie bez problemu..


slyszales kiedys o itemach +% chance hit with spells?

**

Posty: 376
Dołączył(a): 13.08.2003
Offline
PostNapisane: 30 sty 2006, 13:02 
Cytuj  
W mojej gildii na 8 magow w tej chwili hyba 6 ma build fire, jeden elemental i jeden 31 arc/20 frost. Mc jest na farm status i tam raczej ludzie nie przykładaja wiekszego znaczenia do build.

Jedynie w BWL wymagane jest aby kazy mial arcane subtelty + ludzie sobie pasuja aby kazdy mial po 3 czesci Netherwind. Prawde mowiac dopiero zaczynamy Nefariana wiec nie wiem jak tam wypadna firemagowie. Generalnie w BWL od magow wymagamy duzo many, niezły mana tick + instant arcane explosion. W wiekszowsci walk i tak tzreba uwazac aby nie przeagrowac wiec am ftw.

Na fierowym buidzie robie około 60 k dmg na ragnarosie. W porównaniu do frost gdzie miałem 80-90 k to ruznica jest znaczna. Ale i tak u mnie w gildii hunterzy robia na nim ponad 100 k. Wiec pierwsze miejsca i tak sa poza moim zasiegiem. Nikt sie tez specjalnienie boczy na mój build. Tak wiec moim zdaniem wszytko zalezy od gildii i jej aktualnych potrzeb.

P.S Dzis robie build 28 arc 23 frost i wymaksuje dmg z frost bolta. Ciekawe jak sie to sprawdzi :


_________________
http://www.thedust-guild.pl/
I <3 BL Arvold
http://forums.wow-europe.com/thread.htm ... 4168&sid=1

**

Posty: 299
Dołączył(a): 30.01.2005
Offline
PostNapisane: 30 sty 2006, 14:48 
Cytuj  
wymaksowany dmg z frosta to jest 31 arc/20 frost

******

Posty: 3152
Dołączył(a): 11.02.2005
Offline
PostNapisane: 30 sty 2006, 15:49 
Cytuj  
Arvold napisał(a):
P.S Dzis robie build 28 arc 23 frost i wymaksuje dmg z frost bolta. Ciekawe jak sie to sprawdzi :


O_O ... temat o magu w ktorym sie jeszcze nie wypowiedzialem ? Nerf ! :P

Arv: sprawdza sie bardzo dobrze. Tona many, dobry dmg i ciagle masz iceblocka. Generalnie polecam.
r_adm: To raczej burst dmg. I co z tego jesli twoj combat log wyglada nastepujaco:
Your Frostbolt hits Firewalker for 1100.
Your Frostbolt crits Firewalker for 2200.
Firewalker's Fire Blossom hits you for 3000.

Skoro w tym momencie nie mozesz sobie Iceblocka wrzucic ? :P (tylko blagam, nie przypierdalajcie sie do liczb, sa wziete z kosmosu i wiem ze mozna spokojnie z AP i trinketami 1,5k hita i 3k crita trzasnac ....)

***

Posty: 670
Dołączył(a): 3.12.2004
Offline
PostNapisane: 30 sty 2006, 16:13 
Cytuj  
Qraczek napisał(a):
r_adm: To raczej burst dmg. I co z tego jesli twoj combat log wyglada nastepujaco: Your Frostbolt hits Firewalker for 1100. Your Frostbolt crits Firewalker for 2200. Firewalker's Fire Blossom hits you for 3000.


Jeszcze bym dodał:

"You die".

/mourn


_________________
Emesio, UD mage Balnazaar EU http://wow.allakhazam.com/profile.html?631397 (retired)
Emesio, UD mage Shattered Hand US http://wow.allakhazam.com/profile.html?240771 (retired)
Emesio, UD mage Frostmane EU (aka NE rogue bez profilu i też retired)

******

Posty: 3152
Dołączył(a): 11.02.2005
Offline
PostNapisane: 30 sty 2006, 16:18 
Cytuj  
emesio napisał(a):
Qraczek napisał(a):
r_adm: To raczej burst dmg. I co z tego jesli twoj combat log wyglada nastepujaco: Your Frostbolt hits Firewalker for 1100. Your Frostbolt crits Firewalker for 2200. Firewalker's Fire Blossom hits you for 3000.


Jeszcze bym dodał:

"You die".

/mourn


Nie nooo .. bez przesady ... takich co fully buffed (no .. bez hardcoru moze) maja mniej niz 3k to malo widzialem. Chociaz zdarzylo mi sie nieopatrznie zarzucic frostbolta w Firewalkera tuz po summonie i przed buffami i zlozylem sie w jednym strzale - jakies 2,8k unbuffed mam.

Po prostu w tym momencie zaczynasz sie modlic zeby:
1) healer Cie zauwazyl
2) ten pierdzielony zbanishowany Lava Reaver ktory stoi kolo Ciebie nie wyszedl w magiczny sposob z banisha ... :D

**

Posty: 299
Dołączył(a): 30.01.2005
Offline
PostNapisane: 30 sty 2006, 16:26 
Cytuj  
dobry mag nie potrzebuje ice blocka :P dobry tank i w ostatecznosci limited invulnerability pot w zupelnosci wystarcza.

a co do builda 28/23 to zdecydowanie nie jest najlepszy build do wymaksowania dmg z frosta. zakladajac nawet, ze koniecznie musisz miec tego ice blocka to wkladasz we frost dodatkoweg 2 punkty, ktory juz nic nie zmieniaja. lepiej zrobic 30/21. wymaksowac arcane meditation i dac 3/4 w arc mind.

PS. I gwoli scislosci:
Your Frostbolt hits Firewalker for 1800.
Your Frostbolt crits Firewalker for 3600.
Aggro: from Firewalker.
Imba tank taunt. :)

pansp. ;)

******

Posty: 4659
Dołączył(a): 12.02.2005
Offline
PostNapisane: 30 sty 2006, 16:37 
Cytuj  
r_ADM napisał(a):
PS. I gwoli scislosci:
Your Frostbolt hits Firewalker for 1800.
Your Frostbolt crits Firewalker for 3600.
Aggro: from Firewalker.


o_O mozesz podac swoj profil? u nas najlepszy mag wali za jakies ~1200 normalne hity i to niekoniecznie.


_________________
Noregoth active
Flonoe, Milea retired

**

Posty: 299
Dołączył(a): 30.01.2005
Offline
PostNapisane: 30 sty 2006, 16:42 
Cytuj  
nie mam profilu na alla. a te liczby sie biora z toep/zhc/ap. oczywiscie taki dmg nie jest staly.

******

Posty: 4659
Dołączył(a): 12.02.2005
Offline
PostNapisane: 30 sty 2006, 16:43 
Cytuj  
r_ADM napisał(a):
nie mam profilu na alla. a te liczby sie biora z toep/zhc/ap. oczywiscie taki dmg nie jest staly.


ah :)


_________________
Noregoth active
Flonoe, Milea retired

******

Posty: 3152
Dołączył(a): 11.02.2005
Offline
PostNapisane: 30 sty 2006, 16:48 
Cytuj  
r_ADM napisał(a):
dobry mag nie potrzebuje ice blocka :P dobry tank i w ostatecznosci limited invulnerability pot w zupelnosci wystarcza.

a co do builda 28/23 to zdecydowanie nie jest najlepszy build do wymaksowania dmg z frosta. zakladajac nawet, ze koniecznie musisz miec tego ice blocka to wkladasz we frost dodatkoweg 2 punkty, ktory juz nic nie zmieniaja. lepiej zrobic 30/21. wymaksowac arcane meditation i dac 3/4 w arc mind.


Mam 4/4 w Arc Mind - chyba mowimy jednak o innych buildach. Meditation to imo waste - raczej nie czujesz tej regeneracji, szczegolnie ze sam Mage Armor zapewnia Ci 30%. A te "dodatkowe 2 punkty" we frost siedza miedzy innymi w Imp Blizzardzie, ktory jak wiadomo tez sie czasem przydaje.

r_ADM napisał(a):
PS. I gwoli scislosci:
Your Frostbolt hits Firewalker for 1800.
Your Frostbolt crits Firewalker for 3600.
Aggro: from Firewalker.
Imba tank taunt. :)


320-350 dmg gearu, coe na mobie, oba trinkety i AP. niech Ci bedzie, z tym ze crit wejdzie juz mniejszy bo zhc da Ci tylko polowe pierwotnego dmgu :P a prosilem zeby sie nie przypierdalac do cyferek ....

I gwoli scislosci:
Tank's Taunt was resisted.

DO-BRA-NOC :)

**

Posty: 299
Dołączył(a): 30.01.2005
Offline
PostNapisane: 30 sty 2006, 17:17 
Cytuj  
Meditation na dlugich walkach (dluzszych niz minute) to swietny talent. Lepszy niz arc mind. Arc mind daje ci ile, 500-600 many ? to nawet nie sa 3 frostbolty. Meditation to ok. 400 many co minute. Nawet w MC walki trwaja dluzej nic 2 minuty co daje ci ok 800 many wiecej. Razem z mage armour to swietna kombinacja.

2 punkty w imp blizzard nie sa po to zeby maksowac dmg we frost. Za to wiecej many wiekszy dmg.

Bonus z ZHC zmniejsza sie o 35, nie o polowe. A moj rekord crit 3800 jest bez zadnych external buffow.

ps. ee tam od razy dobranoc. 4.5k hp nie strace tak od razu ;)

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 72 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.