mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 5302 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 110, 111, 112, 113, 114, 115, 116 ... 266  Następna strona
Autor Wiadomość

Posty: 29
Dołączył(a): 3.02.2005
Offline
PostNapisane: 30 sty 2006, 16:24 
Cytuj  
Deshroom napisał(a):
@Przemko
nie bardzo rozumiem bo masz w profilu dwa miecze a przeciez dual ssie. tak ssie
dodatkowo masz strasznie mało HP.
wogóle natomiast nie rozumiem jak dla warriora przejęcie aggro gdy ma healera jest instant dead - zawsze mi się wydawało że to włąsnei o to chodzi w party, a im wiekszy warrior zadaje dmg tym chyba lepiej


moze nieprecyzyjnie sie wyrazilem :)
w pvp wydaje mi sie ze dual ssie (nie sprawdzalem nie wiem, jak pisalem siedze non stop w instancjach teraz), w pve sprawuje sie bardzo dobrze.

co do tego instant dead to czesto bylo tak ze healerzy pilnowali przede wszystkim main-tankow - inni mieli nizszy priorytet w leczeniu, po prostu jak zdazalo mi sie przywalic za mocno - healer skupiony na mt po prostu nie zdazyl mnie wyleczyc (przynajmniej tak mi sie zawsze potem tlumaczyli).

co do hp to fakt, malo - ciezko mi znalezc odpowiedni balans miedzy +hit, +crit, stamina i str tak zeby bylo w miare ok, nie ma sie za bardzo kogo poradzic bo fury dual wield jest zadkoscia (przynajmniej ja nie spotkalem nikogo z doswiadczeniem na tyle duzym zeby mi byl w stanie cos konstruktywnego poradzic).


_________________
Obrazek

****

Posty: 1474
Dołączył(a): 30.11.2004
Offline
PostNapisane: 30 sty 2006, 16:25 
Cytuj  
mamy w glidii jednego uber dual warriora (gra tak od zawsze chyba) i w instancjach wymiata - ale ma imba equip.. ten miecz z chromagusa 1h jest wyczesany - w offhandzie tez jakies monstrum (z 1 z 4 dragow cos co polecialo) ogolnie fajnie to wyglada jak taki NE tlucze mieczami wiekszymi od siebie jak kosiara ;)

**
Avatar użytkownika

Posty: 308
Dołączył(a): 17.05.2005
Offline
PostNapisane: 30 sty 2006, 16:28 
Cytuj  
Grajac fury - Heroic Strike robi duze aggro, moze zamiast tego uzywac Cleave z talentami?

***

Posty: 665
Dołączył(a): 22.09.2005
Offline
PostNapisane: 30 sty 2006, 16:28 
Cytuj  
Przemko napisał(a):
co do hp to fakt, malo - ciezko mi znalezc odpowiedni balans miedzy +hit, +crit, stamina i str tak zeby bylo w miare ok, nie ma sie za bardzo kogo poradzic bo fury dual wield jest zadkoscia (przynajmniej ja nie spotkalem nikogo z doswiadczeniem na tyle duzym zeby mi byl w stanie cos konstruktywnego poradzic).

Z samych enchantow wyciagnalbys pewnie ponad 300hp wiecej (helm, spodnie, +7 na buty zamiast +40 ac, +9 na bracery). Zamiast necka z Hakkara lepszy jest ten z Onyxii (ma stamine i hit, choc mniej AP). Pierscienie do wymiany...

****

Posty: 1061
Dołączył(a): 26.08.2005
Offline
PostNapisane: 30 sty 2006, 16:31 
Cytuj  
ogolnie ostatnio przegladam filmiki pvp warrior DW , i powiem ze jak juz zdobede pare itemow (troszke blyskotek quicktrikeing ring ,i troszeczke szmelcu z bwl) to chyba sie rerollne na dw, zabijasz 2x szybciej niz z buildem ms , crit rate jest wysoki ,a crity nie schodza ponizej 1k...na plate (szamaciaze i reszta low def to cos kolo 1600 crit) czyli jest niezle,a bije sie z predkoscia blyskawicy...taki rogal tylko ze wiecej hp i def'a :D


_________________
jey#2178
BF3: jeyjeykrk
PSN: jeyjeykrk

***

Posty: 665
Dołączył(a): 22.09.2005
Offline
PostNapisane: 30 sty 2006, 16:50 
Cytuj  
Marti napisał(a):
ogolnie ostatnio przegladam filmiki pvp warrior DW , i powiem ze jak juz zdobede pare itemow (troszke blyskotek quicktrikeing ring ,i troszeczke szmelcu z bwl) to chyba sie rerollne na dw, zabijasz 2x szybciej niz z buildem ms , crit rate jest wysoki ,a crity nie schodza ponizej 1k...na plate (szamaciaze i reszta low def to cos kolo 1600 crit) czyli jest niezle,a bije sie z predkoscia blyskawicy...taki rogal tylko ze wiecej hp i def'a :D

Nie wierz, we wszystko co zobaczysz. Crity ponad 1k to wyciagasz z dobrym 2h, z DW od swieta (chyba, ze bloodthirst).

****

Posty: 1061
Dołączył(a): 26.08.2005
Offline
PostNapisane: 30 sty 2006, 16:55 
Cytuj  
no chyba ze jestes zbuffowany jak swinia :D (pot+50str ,enrage,crusader etc ;p )


_________________
jey#2178
BF3: jeyjeykrk
PSN: jeyjeykrk

***

Posty: 513
Dołączył(a): 21.06.2005
Offline
PostNapisane: 30 sty 2006, 17:06 
Cytuj  
no nie wydaje mi sie ze dw ssie w pvp... ms mozna ze spokojem zastapic pumelem, ew. poprawic war stompem, a dmg jest wiekszy...

***

Posty: 665
Dołączył(a): 22.09.2005
Offline
PostNapisane: 30 sty 2006, 17:16 
Cytuj  
Venomo napisał(a):
no nie wydaje mi sie ze dw ssie w pvp... ms mozna ze spokojem zastapic pumelem, ew. poprawic war stompem, a dmg jest wiekszy...

Bez urazy, ale LOL. Pummel to sobie mozesz robic w 1na1, ale w grupa na grupe istotne jest wrzucenie na kolesia MS zanim rzuci sie na niego assist train. Dmg tez nie jest wiekszy z podstawowego powodu: nikt nie bedzie spokojnie stal w zasiegu zeby kolo z DW mogl swoj DPS na nim wyladowywac.

***

Posty: 653
Dołączył(a): 22.12.2005
Offline
PostNapisane: 30 sty 2006, 17:17 
Cytuj  
Zoltan napisał(a):
Marti napisał(a):
ogolnie ostatnio przegladam filmiki pvp warrior DW , i powiem ze jak juz zdobede pare itemow (troszke blyskotek quicktrikeing ring ,i troszeczke szmelcu z bwl) to chyba sie rerollne na dw, zabijasz 2x szybciej niz z buildem ms , crit rate jest wysoki ,a crity nie schodza ponizej 1k...na plate (szamaciaze i reszta low def to cos kolo 1600 crit) czyli jest niezle,a bije sie z predkoscia blyskawicy...taki rogal tylko ze wiecej hp i def'a :D

Nie wierz, we wszystko co zobaczysz. Crity ponad 1k to wyciagasz z dobrym 2h, z DW od swieta (chyba, ze bloodthirst).


:o moj kolega jest warkiem i crity po 1k+ wchodza mu bez problemowo (tak nie ma na sobie buffow) wiec nei wiem o co ci chodzi :wink:

***

Posty: 665
Dołączył(a): 22.09.2005
Offline
PostNapisane: 30 sty 2006, 17:25 
Cytuj  
Marcin15 napisał(a):
:o moj kolega jest warkiem i crity po 1k+ wchodza mu bez problemowo (tak nie ma na sobie buffow) wiec nei wiem o co ci chodzi :wink:

Tak Ci opowiadal? Zauwaz, ze dyskusja jest o broni 1h. Oblicz sobie jaki taka bron musi miec top dmg, zeby wyciagnac krytyk 1k+. Jest to mozliwe pewnie (Deathbringerem), ale nie "bezproblemowo" i nie co chwile.

***

Posty: 513
Dołączył(a): 21.06.2005
Offline
PostNapisane: 30 sty 2006, 17:55 
Cytuj  
Zoltan napisał(a):
Venomo napisał(a):
no nie wydaje mi sie ze dw ssie w pvp... ms mozna ze spokojem zastapic pumelem, ew. poprawic war stompem, a dmg jest wiekszy...

Bez urazy, ale LOL. Pummel to sobie mozesz robic w 1na1, ale w grupa na grupe istotne jest wrzucenie na kolesia MS zanim rzuci sie na niego assist train. Dmg tez nie jest wiekszy z podstawowego powodu: nikt nie bedzie spokojnie stal w zasiegu zeby kolo z DW mogl swoj DPS na nim wyladowywac.


nigdy nie gralem w zadnej "pro" pvp grupie ale z tego co wiem to najpierw sie bije healera, i lepiej zrobic pummela i miec healing z glowy na 5 sec niz wrzucic ms i miec 10sec 50% reduction...
z tego co napisales wynika ze ten kogo bijecie w pierwsze kolejnosci to nie healer...

co do dystansu - ja nie mam problemu z utrzymaniem kolesia przy sobie

***

Posty: 653
Dołączył(a): 22.12.2005
Offline
PostNapisane: 30 sty 2006, 17:57 
Cytuj  
ooo bron 1h sorki msyallem ze chodzi oglnie:P a tak wogole to z 1h mozna miec crita podchodzacego pod 1k ale to z jakims czarem (czy jak to sie u warka nazywa-umiejetnosc?? :D) heroic stike czy cos tym stylu(nie znam sie) ale wydaje mi sie ze crit z tej umiejetnosci powinien byc powyzej 1k :]

<tak nie znam sie bo nie gram warkiem ale mniej wiecej mam ogolne pojecie o wszystkich kklasach>
Koniec wypocin :wink:

***

Posty: 886
Dołączył(a): 3.08.2005
Offline
PostNapisane: 30 sty 2006, 18:14 
Cytuj  
strzeszczenie posta marcina:

"da sie, ale nie da sie, bo da sie ale ze skillem, znam sie troche na kazdej klasie"

nice. teraz kopiujemy i doklejamy do kazdego tematu jako odpowiedz.

**

Posty: 413
Dołączył(a): 28.02.2005
Offline
PostNapisane: 30 sty 2006, 18:30 
Cytuj  
Marcin15 napisał(a):
ooo bron 1h sorki msyallem ze chodzi oglnie:P a tak wogole to z 1h mozna miec crita podchodzacego pod 1k ale to z jakims czarem (czy jak to sie u warka nazywa-umiejetnosc?? :D) heroic stike czy cos tym stylu(nie znam sie) ale wydaje mi sie ze crit z tej umiejetnosci powinien byc powyzej 1k :]

<tak nie znam sie bo nie gram warkiem ale mniej wiecej mam ogolne pojecie o wszystkich kklasach>
Koniec wypocin :wink:
pewnie chodzi ci o overpower ktory moze byc uzyty po dodge przeciwnika i ma 50% szansy na crit


_________________
Obrazek

***

Posty: 886
Dołączył(a): 3.08.2005
Offline
PostNapisane: 30 sty 2006, 18:43 
Cytuj  
a nie np, execute? pamietam jak warek na 42 mowil ze mu z tego wszedl crit za 2,5 k....

***

Posty: 665
Dołączył(a): 22.09.2005
Offline
PostNapisane: 30 sty 2006, 18:46 
Cytuj  
Zemus napisał(a):
a nie np, execute? pamietam jak warek na 42 mowil ze mu z tego wszedl crit za 2,5 k....

pewnie execute, bo to niezalezne od broni.

**

Posty: 413
Dołączył(a): 28.02.2005
Offline
PostNapisane: 30 sty 2006, 19:48 
Cytuj  
Zemus napisał(a):
a nie np, execute? pamietam jak warek na 42 mowil ze mu z tego wszedl crit za 2,5 k....
execute mozna uzyc gdzy przeciwnik ma ok 10% hp wiec roznicy to juz nie robi czy crit czy nie i tak go zabijesz


_________________
Obrazek

***

Posty: 513
Dołączył(a): 21.06.2005
Offline
PostNapisane: 30 sty 2006, 19:56 
Cytuj  
wulfgar napisał(a):
Zemus napisał(a):
a nie np, execute? pamietam jak warek na 42 mowil ze mu z tego wszedl crit za 2,5 k....
execute mozna uzyc gdzy przeciwnik ma ok 10% hp wiec roznicy to juz nie robi czy crit czy nie i tak go zabijesz

20% i mniej...

**

Posty: 413
Dołączył(a): 28.02.2005
Offline
PostNapisane: 30 sty 2006, 20:00 
Cytuj  
okolo 10% to jest mniej niz 20% :]


_________________
Obrazek

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 5302 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 110, 111, 112, 113, 114, 115, 116 ... 266  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.