mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 72 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4  Następna strona
Autor Wiadomość
***

Posty: 670
Dołączył(a): 3.12.2004
Offline
PostNapisane: 30 sty 2006, 17:31 
Cytuj  
Qraczek napisał(a):
Nie nooo .. bez przesady ... takich co fully buffed (no .. bez hardcoru moze) maja mniej niz 3k to malo widzialem.


Jeszcze jest szansa na double blossom.

:)


_________________
Emesio, UD mage Balnazaar EU http://wow.allakhazam.com/profile.html?631397 (retired)
Emesio, UD mage Shattered Hand US http://wow.allakhazam.com/profile.html?240771 (retired)
Emesio, UD mage Frostmane EU (aka NE rogue bez profilu i też retired)

*

Posty: 120
Dołączył(a): 5.04.2002
Offline
PostNapisane: 30 sty 2006, 18:32 
Cytuj  
r_ADM napisał(a):
Meditation na dlugich walkach (dluzszych niz minute) to swietny talent. Lepszy niz arc mind. Arc mind daje ci ile, 500-600 many ? to nawet nie sa 3 frostbolty. Meditation to ok. 400 many co minute. Nawet w MC walki trwaja dluzej nic 2 minuty co daje ci ok 800 many wiecej. Razem z mage armour to swietna kombinacja.

2 punkty w imp blizzard nie sa po to zeby maksowac dmg we frost. Za to wiecej many wiekszy dmg.

Bonus z ZHC zmniejsza sie o 35, nie o polowe. A moj rekord crit 3800 jest bez zadnych external buffow.

ps. ee tam od razy dobranoc. 4.5k hp nie strace tak od razu ;)


Jaki masz sprzet ze zrobiles 3800 crit bez buffow???

*

Posty: 120
Dołączył(a): 5.04.2002
Offline
PostNapisane: 30 sty 2006, 18:40 
Cytuj  
BiGi napisał(a):
evilcrusader napisał(a):
BiGi napisał(a):
omg rozwalaja mnie ludzie mowiacy ze frost mage > all. Ci ludzie po prostu nie wiedza co to znaczy miec fire maga z uber equip, trinketami do dmg itp.... w duelach taki mag mojego misiunia zdejmuje w kilka sek jak chce - i gowno moge z tym zrobic naprawde... Sam mam maga kupionego 60 lvl z mc/pvp equip i jak dla mnie frost sux... kwestia gustu mysle.




hahaha a ciekawe co bedzie jak kakura wejdzie resist ??? poczekasz ladnie te 8 secund na kolejnego instanta? przy forscie wyrobisz sie bez problemu..


slyszales kiedys o itemach +% chance hit with spells?


Chance to hit odnosi sie tylko do bazowych 5% szansy na nie trafienie czarem(przy zalozeniu tych samych leveli atakujacego i ofiary), wiec mowieni o tym w kontekscie resistow z fire nie ma najmniejszego sensu. Mozesz miec i +100 do hit, jesli twoj traget mam " fire reza">0 czary beda tlumione.

**

Posty: 295
Dołączył(a): 13.02.2005
Offline
PostNapisane: 31 sty 2006, 01:07 
Cytuj  
a tak btw. mozna miec jeszcze 2nd profesje?

**

Posty: 376
Dołączył(a): 13.08.2003
Offline
PostNapisane: 31 sty 2006, 01:21 
Cytuj  
A wiec to moj build.

http://www.wow-europe.com/en/info/basics/talents/mage/talents.html?3040505102014300000000000000005053031023001000

Mówiac wymaxowac miałem na myśli, jak najwiekszy dmg z frostbolta który jest stały. Ten build sie nadaje tylko w MC/BWL. Poniewaz dostaje w sumie + 9 % dmg i + 3 % crit do frost bolt. Z Curse of Elements waliłem non stop po 1000 fb a z trinkietami do 1400.

Arcane Meditation sie NIE STAKUJE z mage armor. To talenty bezurzyteczne. Build jest świetny na Ragnarosie zrbiłem 96 k DMG i byłem drugimm dd w rajdzie po hunterze z 104 k. A ogólnie na caly rajd byłem pierwszy z 1,48 mln dmg. Hunter poszedł z psem pospacerowac 10 min :> i go wyprzedziłem ^^.


_________________
http://www.thedust-guild.pl/
I <3 BL Arvold
http://forums.wow-europe.com/thread.htm ... 4168&sid=1

**

Posty: 299
Dołączył(a): 30.01.2005
Offline
PostNapisane: 31 sty 2006, 12:27 
Cytuj  
jakies zrodelko o zekomym nie stackowaniu sie mage armour z meditation ?!

a z AP bylbys pierwszym dmg dealerem. :P

***

Posty: 867
Dołączył(a): 1.04.2005
Offline
PostNapisane: 31 sty 2006, 15:33 
Cytuj  
Ile razy mozna mowic...mage armor stackuje sie z meditation.....dwuch magow u nas to ma i im to DZIALA.

******

Posty: 4659
Dołączył(a): 12.02.2005
Offline
PostNapisane: 2 lut 2006, 15:07 
Cytuj  
mam 2 n00b pytania dotyczace maga. Ten mag jest dosc specyficzny, bo jego docelowym przeznaczeniem bedzie grindowanie mobow za pomoca AoE a nie pojedynczych np. elite'ow.

1. Wymyslilem sobie taki build:
http://www.wow-europe.com/en/info/basic ... 1000000000
dolozylem pyroblast ze wzgledu na to ze a noz sie trafi w czasie grindu jakis rare-elite to zeby miec mocne otwarcie. czy to ma sie szanse sprawdzic? Chcialbym zachowac blast wave bo ma najlepszy stosunek dmg do many oraz ten daze ;-) jesli bedzie lipa to wtedy:
http://www.wow-europe.com/en/info/basic ... 1020501341

2. Ktora laska dla tego maga bedzie lepsza:
a. Glowing Brightwood Staff - 15sta 29int
b. Elemental Mage Staff +36 frost/fire dmg
z jednej strony sta i int co jest bardzo potrzebne takiemu magowi z drugiej strony +dmg ktory jest rownie potrzebny


_________________
Noregoth active
Flonoe, Milea retired

***
Avatar użytkownika

Posty: 16876
Dołączył(a): 12.09.2005
Offline
PostNapisane: 2 lut 2006, 15:28 
Cytuj  
Powinieneś kosztem czegoś przypakowac blizzarda. Jego spowolnienie da dużą przewage w grindzie przy użyciu AoE. (moby nie zołają ucieć z obszaru uderzenia...)
http://www.wow-europe.com/en/info/basic ... 0320501301
Imho taki build powinien być idealny do grindu AoE.
Pullujesz powiedzmy 10 mobow, wbiegasz nie Forst Nova, blink, Blizzard, Blizzard, Evocation, prost nova Cone Of Cold I to co przezylo Dobijasz Arcane Explosion. To tylko teoria, ale moby powinny ruszać się tak powoli, że nie powinny mieć szans na dobiegnięcie do ciebie. Przy odrobinie szczescia Z każdego ataku Forst wejdą cirty i te 10 mobów padnie niemal z miejsca. Na elity można podobnie ale zamiast Blizzarda Fost Bolt, no i build jest nastawiony na maksymalne spowolnienie wroga...


Ostatnio edytowano 2 lut 2006, 15:37 przez iniside, łącznie edytowano 1 raz
******

Posty: 4659
Dołączył(a): 12.02.2005
Offline
PostNapisane: 2 lut 2006, 15:31 
Cytuj  
iniside napisał(a):
Powinieneś kosztem czegoś przypakowac blizzarda. Jego spowolnienie da dużą przewage w grindzie przy użyciu AoE. (moby nie zołają ucieć z obszaru uderzenia...)


nie bardzo jest kosztem czego, po za tym nigdyn ie probowalem blizza do aoe grindu moj obecny strat to:
- Flamestrike
- jesli malo mobow sie pullnelo to pull jakims fire blastem wzglednie wandem
- zebranie ich do "kupy"
- nova
- flamestrike
- cone of cold
- ae do czasu az im zejdzie debuff z CoC
- blast wave
- ae az do smierci....

ich lub mojej.
oczywiscie bedac caly czas w ruchu :)

skoro mowisz ze nie zdarza wyjsc z obszaru razenia to sproboje z blizzem jakis respec zrobie moze kolo 50tki co by trenowac docelowa taktyke :D


_________________
Noregoth active
Flonoe, Milea retired

**

Posty: 299
Dołączył(a): 30.01.2005
Offline
PostNapisane: 2 lut 2006, 16:06 
Cytuj  
Moim zdaniem aoe build na fire to pomylka.

flame strike dot dmg nie bedzie dzialal bo moby caly czas beda sie kierowaly w twoja strone. cast time jest strasznie dlugi. blastwave ma za dlugi cooldown, zeby mozna bylo na tym polegac.

build inside'a jest dobry tylko 3 punkty z permafrostu wrzucic w winters chill co by mobki jeszcze bardziej spowolnic.

******

Posty: 4659
Dołączył(a): 12.02.2005
Offline
PostNapisane: 2 lut 2006, 16:10 
Cytuj  
kk dzieki za wskazowki, flamestrike uzywam tylko i wylacznie jako pull i jak moby sa w novie wiec cast time nie jest jakos strasznie bolesny :) poki co 4-5 moby -1 -2 levele na pull wiec zle nie jest fakt czasem gine i to boli


_________________
Noregoth active
Flonoe, Milea retired

*

Posty: 92
Dołączył(a): 7.09.2005
Offline
PostNapisane: 7 lut 2006, 13:11 
Cytuj  
Ja mam pytanie do magowych weteranów.
Mag o którym mowa jest odpalany właściwie tylko do MC/ZG (farm) BWL (firemaw). Jest presja na magów na zwiększenie DMG, w związku z tym postanowiłem pożegnać 33frost/18arc i pójść głębiej w arcane. Teraz pytanie: jak daleko iść w arcane? Czy dojść do
1) Arcane Instability i zachować ice block (chciał bym go zostawić dla bezpieczeństwa),
2) Arcane Power i zrezygnować z ice blocka (czy chwilowy, z 3 minutowymi przerwami, przyrost dmg dzięki AP jest na tyle duży że opłaca się to wziąść za cenę ice blocka)
Czekam na opinie :)

*edit* aha.. może ktoś też rozwieje w końcu pogłoski o stackowaniu/nie stackowaniu się Arcane Meditation z Mage Armor

***

Posty: 620
Dołączył(a): 20.11.2005
Offline
PostNapisane: 7 lut 2006, 13:30 
Cytuj  
Domin napisał(a):
Ile razy mozna mowic...mage armor stackuje sie z meditation.....dwuch magow u nas to ma i im to DZIALA.


_________________
[GM]Dave>> Hail, Adventurer.
[GM]Dave>> What begins with B and rhymes with Ban?
Player>> Umm...
Player>> Ban?
[GM]Dave>> If you insist.

***
Avatar użytkownika

Posty: 16876
Dołączył(a): 12.09.2005
Offline
PostNapisane: 7 lut 2006, 13:46 
Cytuj  
IMHO lepiej mieć mniejszy stały dmg niż duży ale kilkusekundowy + dużo many powyżej 7k. Lepiej walić długo i stablinie niż krótko i mocno :). Zawsze to lepsze niż póxniej strzelanie wandem...

*****

Posty: 2872
Dołączył(a): 18.05.2004
Offline
PostNapisane: 7 lut 2006, 13:53 
Cytuj  
r_ADM napisał(a):
Moim zdaniem aoe build na fire to pomylka.

flame strike dot dmg nie bedzie dzialal bo moby caly czas beda sie kierowaly w twoja strone. cast time jest strasznie dlugi. blastwave ma za dlugi cooldown, zeby mozna bylo na tym polegac.


Może moje levelowanie nie jest oparte na aoe, ale zdarzało mi się tak grindować czasami.

Build 30/21 fire/arc.

Walka wygląda tak: pul, w jakikolwiek sposób.
Jak mobki się zbiorą to nova. Flamestrike, PoMFlamestrike, Blastwave i biegamy dookoła IAE ew. wrzucić gdzieś CoC.

Sam flamestrike potrafi criticnąć po 900dmg +dot +stunt, blastwave to samo, więc IMO to nie takie złe skille do aoe build.

***

Posty: 756
Dołączył(a): 9.10.2003
Offline
PostNapisane: 7 lut 2006, 14:00 
Cytuj  
Jerry napisał(a):
Ja mam pytanie do magowych weteranów.
Mag o którym mowa jest odpalany właściwie tylko do MC/ZG (farm) BWL (firemaw). Jest presja na magów na zwiększenie DMG, w związku z tym postanowiłem pożegnać 33frost/18arc i pójść głębiej w arcane. Teraz pytanie: jak daleko iść w arcane? Czy dojść do
1) Arcane Instability i zachować ice block (chciał bym go zostawić dla bezpieczeństwa),
2) Arcane Power i zrezygnować z ice blocka (czy chwilowy, z 3 minutowymi przerwami, przyrost dmg dzięki AP jest na tyle duży że opłaca się to wziąść za cenę ice blocka)
Czekam na opinie :)

*edit* aha.. może ktoś też rozwieje w końcu pogłoski o stackowaniu/nie stackowaniu się Arcane Meditation z Mage Armor

Jeżeli postać ma być używana tylko w trakcie raidów to możesz spróbować np. taki build. Jeżeli chodzi o drzewko frost to zostawił bym tak jak jest. A co się tyczy arcane to możesz pozmieniać kilka rzeczy np. wywalić PoM i zmaxować Meditation albo pozbyć się Arcane Subtlety, jeżeli alliance może się bez tego talentu obyć. AP to skill bardziej PvP niż PvE. Być może odgrywa jakąs tam rolę w trakcie Ragnarosa i to w zasadzie tyle.

Co do Arcane Meditation i Mage Armor to sam chciałbym wiedzieć jak jest. Teorii jest tyle ilu magów. ;) Przydałby się jakieś liczby.

******

Posty: 3152
Dołączył(a): 11.02.2005
Offline
PostNapisane: 7 lut 2006, 14:15 
Cytuj  
Jerry napisał(a):
Ja mam pytanie do magowych weteranów.
Mag o którym mowa jest odpalany właściwie tylko do MC/ZG (farm) BWL (firemaw). Jest presja na magów na zwiększenie DMG, w związku z tym postanowiłem pożegnać 33frost/18arc i pójść głębiej w arcane. Teraz pytanie: jak daleko iść w arcane? Czy dojść do
1) Arcane Instability i zachować ice block (chciał bym go zostawić dla bezpieczeństwa),
2) Arcane Power i zrezygnować z ice blocka (czy chwilowy, z 3 minutowymi przerwami, przyrost dmg dzięki AP jest na tyle duży że opłaca się to wziąść za cenę ice blocka)
Czekam na opinie :)

*edit* aha.. może ktoś też rozwieje w końcu pogłoski o stackowaniu/nie stackowaniu się Arcane Meditation z Mage Armor


http://wow.allakhazam.com/profile.html?733796

Ja sobie chwale 28/23.

Jak juz pisalem pare razy - najlepsze z frosta (w tym IB i imp blizz), i 28 w arcane (wlasnie z nieprzerywalnymi missiles (Firemaw anyone ?)) i POMem (sytuacja awaryjna na Domo :P - POM Sheep ftw)

**

Posty: 299
Dołączył(a): 30.01.2005
Offline
PostNapisane: 7 lut 2006, 15:29 
Cytuj  
Cytuj:
Walka wygląda tak: pul, w jakikolwiek sposób.
Jak mobki się zbiorą to nova. Flamestrike, PoMFlamestrike, Blastwave i biegamy dookoła IAE ew. wrzucić gdzieś CoC.


fire zre duzo wiecej many. frost jest w tym zakresie duzo bardziej wydajny.

Co do pytania Jerry'ego.

Chcesz robic najwiekszy mozliwy dmg idziesz w arcane power + frost. Wszystko inne to polsrodki.

Cytuj:
Jak juz pisalem pare razy - najlepsze z frosta (w tym IB i imp blizz)


bezuzyteczne w pve i na pewno nie sluzy do maksowania dmg z frosta :P


_________________
Obrazek

******

Posty: 4659
Dołączył(a): 12.02.2005
Offline
PostNapisane: 7 lut 2006, 16:14 
Cytuj  
r_ADM napisał(a):
Cytuj:
Walka wygląda tak: pul, w jakikolwiek sposób.
Jak mobki się zbiorą to nova. Flamestrike, PoMFlamestrike, Blastwave i biegamy dookoła IAE ew. wrzucić gdzieś CoC.


fire zre duzo wiecej many. frost jest w tym zakresie duzo bardziej wydajny.


o_O ja na magu nie znam sie tak jak ty ale umiem liczyc
aoe fire ma najlepszy stosunek mana/dmg dla porownania:

Frost:
Blizzard: 1400 / 1192 ~= 1.18 (z talentami spowolnia moby)
Nova 145 / 95 ~= 1.53 (zatrzymuje moby w miejscu na 8sec)
CoC 555 / 265 ~= 2.09

Arcane:
Arcane Explosion 390 / 263 ~= 1.48

Fire:
Flamestrike 990 / 799 ~= 1.24 (dmg + dot)
Blast Wave 545 / 544 ~= 1.00

chyba ze ty tylko uzywasz frost spelli np. nova + blizzard to wtedy w ogolnym rozrachunku fakt frost wyjdzie tanszy ale jesli po blizzardzie bijesz moby przy uzyciu AE to z pewnoscia wyjdzie drozej :)

Cala sztuka w wykorzystaniu fire spelli polega na trzymaniu moby w zasiegu dzialania flamestrike :)


_________________
Noregoth active
Flonoe, Milea retired

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 72 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.