mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 748 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38  Następna strona
Autor Wiadomość
***

Posty: 867
Dołączył(a): 1.04.2005
Offline
PostNapisane: 26 sty 2006, 17:58 
Cytuj  
Hmm probowal ktos schowac magow tak aby byli poza LoS MT i jego healerow na Nefie? Czy wild poly trafia bez LoS checka?

***
Avatar użytkownika

Posty: 12370
Dołączył(a): 23.04.2002
Offline
PostNapisane: 26 sty 2006, 18:01 
Cytuj  
nasi magowie wlazili do tej nory skad wylatywaly dragonkin


_________________
"Trust your heart if the seas catch fire, live by love though the stars walk backward."

**

Posty: 305
Dołączył(a): 25.11.2004
Offline
PostNapisane: 26 sty 2006, 18:05 
Cytuj  
Ja zadam pytanie moze i nublarskie...

Z gildia obecnie przymiezamy sie do BWL, Razorwhore'a... ta... przymiezamy sie od montha jakos, wszystkie outdoor bossy ( poza Taerarem i Lethonem ) juz zaliczylismy, a na durnym Razzie stajemy... Uprzedzam pytanie - Horda. Najlepiej jak nam poszlo to 73% bez jakichs ogromnych strat w phase one. Ale to musial byc jakis cud (albo moj overheal), bo obecnie stoimy na poziomie 2-3 jajka.

I pytanie - Kitting czy Killing ?! Obecnie idziemy taktyka numer dwa. I pytanie - ktora lepsza, wyprobowana i jakies ogolne rady prosze, ale dla Hordy bo porownywac Pala z Szamem to jakby porownywac Porsche z Maybachem - nie istnieje skala porownania, za duze roznice...


_________________
QpSeCzolg i na ryby...

"Demokracja tym sie różni od Anarchii, że jest cichsza."

**
Avatar użytkownika

Posty: 327
Dołączył(a): 9.08.2003
Offline
PostNapisane: 26 sty 2006, 18:30 
Cytuj  
My stosujemy kitting. Killujemy tylko magow (jak najszybciej) i generalnie jakos sie udaje

**

Posty: 221
Dołączył(a): 15.12.2004
Offline
PostNapisane: 27 sty 2006, 09:10 
Cytuj  
My robimy to dosc niestandardowo bo Legionistow kituja warriorzy. Generalnie tak: kontrolerem jest MT gdyz po rozbiciu jajek zdjecie z niego aggro jest praktycznie niemozliwe wiec o zadne overhealowanie sie nie martw. 4 druidow usypia 4 smoki, 4 hunterow kituje po 2 smoki, jesli cos nie idzie i ktores sa na luzie to warlocy albo najlepiej priesci je fearuja albo kontroler usypia (skill Razorgora).
Zabijamy wszystko do 10 jajka, od tego czasu warriorzy kituja legionistow poprzekatnej miedzy platformami. Po tej samej przekatnej szamani stawiaja totemy. Reszta zabija magow. Jak zostaje 4-5 jajek to Volley (skill Razora) na przemian z fearem, frost Nova itp.
Jak wszystkie jajka sa rozbite to Smok siada na kontrolerze/MT i dalej to juz standard. MT z przodu, drugi tank z tylu i pingpong. Po conflagu smok wraca do MT wiec sprawa jest z aggro prosta.


_________________
YARWP - Yet Another Retired Wow Player
YAREP - Yet Another Retired EvE Player

***

Posty: 756
Dołączył(a): 9.10.2003
Offline
PostNapisane: 27 sty 2006, 09:49 
Cytuj  
Domin napisał(a):
Hmm probowal ktos schowac magow tak aby byli poza LoS MT i jego healerow na Nefie? Czy wild poly trafia bez LoS checka?

Ja próbowałem się chować w jakiś dziwnych zakamarkach, wybiegać poza los i nic, ciągle sheepowałem. ;)

*

Posty: 92
Dołączył(a): 7.09.2005
Offline
PostNapisane: 27 sty 2006, 09:51 
Cytuj  
BaltazaR napisał(a):
... 4 hunterow kituje po 2 smoki...

Często o tym czytam, dlaczego akurat hunterzy kitują dragonkinów, mają coś co im w tym pomaga?

***

Posty: 665
Dołączył(a): 22.09.2005
Offline
PostNapisane: 27 sty 2006, 10:03 
Cytuj  
Jerry napisał(a):
BaltazaR napisał(a):
... 4 hunterow kituje po 2 smoki...

Często o tym czytam, dlaczego akurat hunterzy kitują dragonkinów, mają coś co im w tym pomaga?

Aspect of Cheetah, scatter shot.

***
Avatar użytkownika

Posty: 12796
Dołączył(a): 17.08.2005
Offline
PostNapisane: 27 sty 2006, 11:19 
Cytuj  
Nam jak na 1-szy raz zajebiscie z razerem poszło. W sumie prób było dużo, ale rozstawienie i działanie mieliśmy zajebiste.

Warzy tylko biegali dookoła balkonów iściągali sznurki mobów, a 4 grupy po rogach zdejmowało magów, na samym początku legionistów też kilku zawsze walneliśmy. Generalnie nie było tak źle, ale zabawa się dopiero zacznie dzisiaj jak Pan Vael nam przygotuje niespodzianek pełen kosz •••

whoooo Vael DOWN :-) 21 prób z tego co naliczyłem, 3 rfazy miał 1%. W ogóle to cholerna loteria z tego co widzę....... ale podobno to nie mozliwe żeby wejść do BWL i 2 bossów strzaskać :-) •••

****

Posty: 1199
Dołączył(a): 27.06.2005
Offline
PostNapisane: 31 sty 2006, 10:07 
Cytuj  
No wkońcu! Nefarius down by hellion !
Ha aż mi sie gęba smieje bo Pierwszy Ashkandi wylądował po stronie Hordy :D :D
I w uniesienu po walce zabilismy również Ysondre i Emerissa :D


_________________
Shadhun napisał(a):
zawsze można chwalic sie na forum że ma sie żone biseksualistke i mieć kretyński napis w sigu.

***

Posty: 835
Dołączył(a): 10.02.2005
Offline
PostNapisane: 31 sty 2006, 11:09 
Cytuj  
WhiteFoX napisał(a):

I pytanie - Kitting czy Killing ?!

mieszanka
shammany kiet legionistów, hunter/drood/llock na smokach, reszta zabija magów. a jak jest czas to zabieracie legioniste od shammana i go klepiecie.
przy 5 jajkach robicie AOE razorem na środku, i warriorzy fearują po kolei. przy ostatnim jajku MT przejmuje kontrole i rozwala ostatnie jajko. :-)
a potem zabawka w zmiane tanków.


_________________
Obrazek

**

Posty: 305
Dołączył(a): 25.11.2004
Offline
PostNapisane: 31 sty 2006, 11:17 
Cytuj  
TY za rady...

Ciekawi mnie tylko jedna rzecz - jak testerzy blizza niby pokonali raza/nefa albo jak blizz to wymyslil... Chyba ze testerzy mieli 70lvl i kazdy z dual bladema Azinotha :P


_________________
QpSeCzolg i na ryby...

"Demokracja tym sie różni od Anarchii, że jest cichsza."

***

Posty: 835
Dołączył(a): 10.02.2005
Offline
PostNapisane: 31 sty 2006, 11:20 
Cytuj  
Wiesz, jak masz full kasy na naprawy i full t1 to nie obchodzi cię nic poza tym testowaniem.


_________________
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 12796
Dołączył(a): 17.08.2005
Offline
PostNapisane: 31 sty 2006, 11:33 
Cytuj  
Apropo testowania i przecieranie gildiowych szlaków w BWL, ja Wam powiem że ja już się czuje zmęczony, a jutro minie 7 dni od naszego wejścia do BWL. Wczoraj próbowaliśmy Broodlorda zjechać, 3 wipy na pułapkach, pierwsze wejście mieliśmy zajebiste bo doszliśmy do drugiej sali, ale Blooda ktoś zagrował (hujowistyczne aggro klient ma) i dupa, jak zaczął tym tasakiem machać to wybaczcie... ale szmaciarze (clothy) padali od oparów jego broni. Ale jest przegina to bwl na maxa, a to dopiero 3 bossior <zmeczenie> •••

*****

Posty: 2199
Dołączył(a): 3.07.2002
Offline
PostNapisane: 31 sty 2006, 11:48 
Cytuj  
Sobtainer napisał(a):
Apropo testowania i przecieranie gildiowych szlaków w BWL, ja Wam powiem że ja już się czuje zmęczony, a jutro minie 7 dni od naszego wejścia do BWL. Wczoraj próbowaliśmy Broodlorda zjechać, 3 wipy na pułapkach, pierwsze wejście mieliśmy zajebiste bo doszliśmy do drugiej sali, ale Blooda ktoś zagrował (hujowistyczne aggro klient ma) i dupa, jak zaczął tym tasakiem machać to wybaczcie... ale szmaciarze (clothy) padali od oparów jego broni. Ale jest przegina to bwl na maxa, a to dopiero 3 bossior <zmeczenie> •••



Zabijesz nefa, uznasz ze bwl jest za proste... Juz czasami uwazam, ze ZG w 15man jest trudniejsze.


_________________
Nie mam pomyslu na signature

***

Posty: 835
Dołączył(a): 10.02.2005
Offline
PostNapisane: 31 sty 2006, 12:02 
Cytuj  
lutus napisał(a):
Zabijesz nefa, uznasz ze bwl jest za proste... Juz czasami uwazam, ze ZG w 15man jest trudniejsze.

Każdy kto przeszedł całe BWL powie że po Vaflu z górki jest. :-)


_________________
Obrazek

**

Posty: 221
Dołączył(a): 15.12.2004
Offline
PostNapisane: 31 sty 2006, 12:10 
Cytuj  
lutus napisał(a):
Zabijesz nefa, uznasz ze bwl jest za proste... Juz czasami uwazam, ze ZG w 15man jest trudniejsze.

Bo jest


_________________
YARWP - Yet Another Retired Wow Player
YAREP - Yet Another Retired EvE Player

******

Posty: 4659
Dołączył(a): 12.02.2005
Offline
PostNapisane: 31 sty 2006, 12:10 
Cytuj  
Sobtainer napisał(a):
Apropo testowania i przecieranie gildiowych szlaków w BWL, ja Wam powiem że ja już się czuje zmęczony, a jutro minie 7 dni od naszego wejścia do BWL. Wczoraj próbowaliśmy Broodlorda zjechać, 3 wipy na pułapkach, pierwsze wejście mieliśmy zajebiste bo doszliśmy do drugiej sali, ale Blooda ktoś zagrował (hujowistyczne aggro klient ma) i dupa, jak zaczął tym tasakiem machać to wybaczcie... ale szmaciarze (clothy) padali od oparów jego broni. Ale jest przegina to bwl na maxa, a to dopiero 3 bossior <zmeczenie> •••


znaczy na dragonroomach wipujecie? o_O stick to wall i ostrozny pull a wszystko pojdzie prosto....pozniej uznasz to za najnudniejsza czasc bwl gdzie 20 osob ma ustawione follow na kims innym (healerzy rogue i hunterzy)


_________________
Noregoth active
Flonoe, Milea retired

***
Avatar użytkownika

Posty: 12796
Dołączył(a): 17.08.2005
Offline
PostNapisane: 31 sty 2006, 12:18 
Cytuj  
Fabianek napisał(a):
Sobtainer napisał(a):
Apropo testowania i przecieranie gildiowych szlaków w BWL, ja Wam powiem że ja już się czuje zmęczony, a jutro minie 7 dni od naszego wejścia do BWL. Wczoraj próbowaliśmy Broodlorda zjechać, 3 wipy na pułapkach, pierwsze wejście mieliśmy zajebiste bo doszliśmy do drugiej sali, ale Blooda ktoś zagrował (hujowistyczne aggro klient ma) i dupa, jak zaczął tym tasakiem machać to wybaczcie... ale szmaciarze (clothy) padali od oparów jego broni. Ale jest przegina to bwl na maxa, a to dopiero 3 bossior <zmeczenie> •••


znaczy na dragonroomach wipujecie? o_O stick to wall i ostrozny pull a wszystko pojdzie prosto....pozniej uznasz to za najnudniejsza czasc bwl gdzie 20 osob ma ustawione follow na kims innym (healerzy rogue i hunterzy)


wiesz fabian co mnie rozrzuca w tym miejscu najbardziej? nie pull itd. bo to jest normalna prosta w niczym niespomplikowana rzecz, ja mam tam 5 klatek! co mnie rozpier........ mam athlona 2500@3200 i gf 6600gt i dupa, 5 klatek. Jak zmienie wszystko na mniejsze detale to mam jeszcze gorzej. Do tego to skradanie się po bokach, pule non stop dragonów które się resuje, idzie oszaleć. Chociaż wczoraj gildia miała chyba zły dzień... bo teoretycznie tam jest prosto przejść, ale wszyscy stoją jak na igłach dupą by siedzieli, każdy się boii ruszyć bo tam pierwszy raz jest. Tak czy inaczej, nie było źle. z talonami i capitanami sobie jakoś poradziliśmy, nawet MAUL wypadł wczoraj. Zobaczymy w next save jak tam pójdzie - pozdrawiam •••

******

Posty: 4659
Dołączył(a): 12.02.2005
Offline
PostNapisane: 31 sty 2006, 12:41 
Cytuj  
@Sobtainer ja mam ath2k gt3 ti200@550 1gb ram a mam tam 15-20ramek wiec cos jest nie tak moze masz jakies hiper efekty swietlne wlaczone


_________________
Noregoth active
Flonoe, Milea retired

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 748 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.