mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 2929 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41 ... 147  Następna strona
Autor Wiadomość
******

Posty: 3152
Dołączył(a): 11.02.2005
Offline
PostNapisane: 30 sty 2006, 16:29 
Cytuj  
Czyli nie zrobiliscie calego MC
/troll mode off ...

******

Posty: 4659
Dołączył(a): 12.02.2005
Offline
PostNapisane: 30 sty 2006, 16:30 
Cytuj  
Qraczek napisał(a):
Czyli nie zrobiliscie calego MC
/troll mode off ...


instancja byla pusta :P

edit: dobsz niech bedzie ubilismy co sie dalo nie moglismy summonowac mjd


a w celu uscislenia ja nadal boostuje FR na ragnarze dzieki temu nie musze pic Greater fire protection potion


_________________
Noregoth active
Flonoe, Milea retired

***

Posty: 886
Dołączył(a): 3.08.2005
Offline
PostNapisane: 30 sty 2006, 16:41 
Cytuj  
ladnie to tak OT beze mnie??

******

Posty: 3152
Dołączył(a): 11.02.2005
Offline
PostNapisane: 30 sty 2006, 16:52 
Cytuj  
Jak bez Ciebie jak zaczales ? :P

A Fire Prot poty sa dla mieczakow - wrzucisz sobie HoTa raz na jakis czas i masz z glowy na kilkanascie sekund. L2PNoob :P

***

Posty: 886
Dołączył(a): 3.08.2005
Offline
PostNapisane: 30 sty 2006, 17:00 
Cytuj  
no racja ;) to sry za OT :P

ale HoT mane kosztuje ;)

******

Posty: 4659
Dołączył(a): 12.02.2005
Offline
PostNapisane: 31 sty 2006, 13:26 
Cytuj  
Czy ktos sie orientuje ile agility w catform to 1% hit oraz 1% dodge, bo crit to 20 (przynajmniej tak na /g mowia)?

Zastanawiam sie nad neck'iem do cat form:

- Amulet of the Darkmoon +10 Strength +19 Agility +10 Stamina
- Onyxia Tooth Pendant +12 Agility +9 Stamina +10 Fire Resistance
Equip: Improves your chance to hit by 1%. Equip: Improves your chance to get a critical strike by 1%.
- Eskhandar's Collar +17 Stamina Equip: Increases your chance to dodge an attack by 1%. Equip: Improves your chance to get a critical strike by 1%.

Kod:
        Amulet of the Darkmoon  |  Onyxia Tooth Pendant  |  Eskhandar's Collar
        ----------------------------------------------------------------------
HP              100             |           90           |         170
AP               39             |           12           |           0
%crit             0,95          |            1,6         |           1
%dodge            X             |            X           |           0
%hit              X             |            X+1         |           1
Koszt           240gold         |           10dkp        |         5dkp


Wydaje mi sie ze najsensowniejszym wyborem bedzie Amulet of the Darkmoon, bo ma najwiekszy przyrost DMG a do tego najnizszy koszt. Bigi a ty z ktorym biegasz?


_________________
Noregoth active
Flonoe, Milea retired

****

Posty: 1474
Dołączył(a): 30.11.2004
Offline
PostNapisane: 31 sty 2006, 15:13 
Cytuj  
kliknij w profil w zakladce to bedziesz wiedzial z jakim ;) imo musze go zaktualizowac bo troche zabawek mi doszlo ;)

http://wow.allakhazam.com/db/item.html?witem=18205 - takie cos w feralu na necku nosze

******
Avatar użytkownika

Posty: 3185
Dołączył(a): 13.12.2004
Offline
PostNapisane: 31 sty 2006, 15:34 
Cytuj  
Nie wiem skad wziales koszt 240g na darkmoona :)

W chwili obecnej jak jest war effort to rugged chodzi po 3-4g za stack, wiec mozesz to spokojnie przemnozyc razy 3 :)
Ew. mozesz poprostu grindowac yeti az ci lapki spuchna i uzbierac 2400 skorek samemu :)

W tym miesiacu daruje sobie ten naszyjnik bo sie nie wyrobie ze zbieraniem/kupowaniem.


_________________
Nestor#1522

******

Posty: 4659
Dołączył(a): 12.02.2005
Offline
PostNapisane: 31 sty 2006, 15:35 
Cytuj  
Nestor napisał(a):
Nie wiem skad wziales koszt 240g na darkmoona :)

W chwili obecnej jak jest war effort to rugged chodzi po 3-4g za stack, wiec mozesz to spokojnie przemnozyc razy 3 :)

u nas juz ceny spadly bo rugged leather jest dostarczone i chodzi aktualnie po 1g


_________________
Noregoth active
Flonoe, Milea retired

******

Posty: 4659
Dołączył(a): 12.02.2005
Offline
PostNapisane: 2 lut 2006, 11:25 
Cytuj  
W bwl dropuje sobie oto taki trinket:
Rune of Metamorphosis
Binds when picked up
Unique
Trinket
Classes: Druid
Requires Level 60
Use: Decreases the mana cost of all Druid shapeshifting forms by 100% for 20 sec.

wszyscy druidzi jakich znam uwazaja go za bezuzyteczny i nie warty nawet 0,0001 dkp zreszta ja tez tak do niedawna uwazalem ale czy aby napewno on jest bezuzyteczny???

Otoz wbrew pozorom to jest najlepszy feral item jaki znam ownuje TUF'a czy HoBF :) czy inne dropy dla feral drooda w bwl.

A co jesli wlozymy 5 talentow w furor? dostajemy przy zmianie formy 40 energii a przez 20 sekund mamy zmiany za free. Przy sprytnie napisanym makrze lub modzie (co by olac cast cooldown) dostajemy rogalowe adrenaline rush z trinketu a nawet lepsze bo trwa 20 sekund a jesli dolozymy do tego Wolfshead Helm (Equip: When shapeshifting into Cat form the Druid gains 20 energy, when shapeshifting into Bear form the Druid gains 5 rage.) dostajemy 60 energii przy kazdej zmianie czyli much better niz adrenaline rush do tego jesli zmienimy sie na chwile przed tickiem dostajemy dodatkowe 20 energii czyli juz 80 energii. Oki tyle teorii.

Teraz praktyka wczoraj "zninjowalem" ten trinket i przystapilem do pisania na poczatku makra ktory by dzialalo w nastepujacy sposob:
1. sprawdz forme
1a. jesli caster zmien w kota
1b. jesli kot nie rob nic
2. <40 energii
2a. prawda -> zmien w kastera
2b. falsz -> nie rob nic
3. czy target ma na sobie 5CP
3a. tak -> uzyj rip (osobiscie wole rip niz Ferocious Bite)
3b. nie -> nie rob nic
4. czy target ma na sobie rake
4a. tak -> uzyj claw
4b. nie -> uzyj rake

makro dzialalo dosc sprawnie problem pojawial sie przy zbyt szybkim spamowaniu makra nie atakowal tylko ciagle zmienial formy. wiec przepisalem to na moda i problem znikl. Pojawil sie nastepny problem a to zapomnialem wlaczy trinket albo spamowalem nadal ten mod mimo ze nie bylo buffa z trinketa, wiec dopisalem sprawdzanie czy jest buff z trinketu, a jak nie ma to sprawdzam czy jest zalozony jak jest to sprawdzam cooldown jak nie ma cooldownu to odpalam i mod dziala jesli nie mozna go uzyc lub nie ma go zalozonego to makro sie blokuje nie wykonujac zadnej akcji po za wypisaniem odpowiedniego komunikatu.


Efekt koncowy: przeszedl moje najsmielsze oczekiwania, druidow/priestow(oczywiscie trzeba uzyc po 2gim fearze dopiero zeby buff z trinketu nie zmarnowal sie na czas biegania w fearze)/magow/lock(tak samo jak w przypadku priesta) to makro z tym trinketem i czapka wrecz roznosi.

Link do moda podesle jak tylko na curse-gamming zaakceptuja go do publikacji.

obawiam sie ze go nerfna w next patchu /cry.


_________________
Noregoth active
Flonoe, Milea retired

****

Posty: 1474
Dołączył(a): 30.11.2004
Offline
PostNapisane: 2 lut 2006, 11:47 
Cytuj  
lol - oczywiscie ze to wyczesany trinket !

moonfire/shapeshift jeb instant ze skila/odmiana/mf/rejuv i tak w kolko do 5cp i finisz... przez 20 sek warrior sie na nogach nie utrzyma nawet :P many starczy bez problemu.

******

Posty: 4659
Dołączył(a): 12.02.2005
Offline
PostNapisane: 2 lut 2006, 11:50 
Cytuj  
ooo ciekawy pomysl z tym moonfire'em no nic wroce do domku to dopisze :)


_________________
Noregoth active
Flonoe, Milea retired

*

Posty: 99
Dołączył(a): 2.05.2005
Offline
PostNapisane: 2 lut 2006, 15:09 
Cytuj  
Co do Necka do ferala to zdecydowanie rządzi amulet z głowy Onyxi. Najwięcej kryta, CTH i dmgu w cat form (AP w cat form liczy sie + agi). Do tego +10 fr zawsze sie przyda. Staminy troszke mało, ale nie można mieć wszystkiego ;) W każdym razie do cat form wydaje mi się najlepszy, a głównie tego używam. Zresztą 2-3 najlepszych drutow na moim serwie chodzi właśnie w nim. CP na głowe Onyxi wydałem 85, a Eskhandar's Collar miałem szanse dostać za ok. 20... wiem, że Onyxia's Head ma wiecej zastosowan ale ostatnie bidy miałem właśnie z klasami melee, wiec konkurencja z casterami, którzy chcieliby np. ringa odpadała.

***
Avatar użytkownika

Posty: 10236
Dołączył(a): 5.11.2004
Offline
PostNapisane: 2 lut 2006, 15:11 
Cytuj  
BiGi napisał(a):
lol - oczywiscie ze to wyczesany trinket !

moonfire/shapeshift jeb instant ze skila/odmiana/mf/rejuv i tak w kolko do 5cp i finisz... przez 20 sek warrior sie na nogach nie utrzyma nawet :P many starczy bez problemu.


Chcesz z warriorem walczyc w zwarciu przez 20s (caster form+kot)? Gratuluje pomyslu, przezyjesz mozesz 10s.

******

Posty: 4659
Dołączył(a): 12.02.2005
Offline
PostNapisane: 2 lut 2006, 15:14 
Cytuj  
Adi_nrXX napisał(a):
(AP w cat form liczy sie + agi).


sprawdzilem i bez wzgledu na forme druid dostaje 2ap/1str 1ap/1agi


_________________
Noregoth active
Flonoe, Milea retired

****

Posty: 1474
Dołączył(a): 30.11.2004
Offline
PostNapisane: 2 lut 2006, 15:18 
Cytuj  
raggnarok napisał(a):
BiGi napisał(a):
lol - oczywiscie ze to wyczesany trinket !

moonfire/shapeshift jeb instant ze skila/odmiana/mf/rejuv i tak w kolko do 5cp i finisz... przez 20 sek warrior sie na nogach nie utrzyma nawet :P many starczy bez problemu.


Chcesz z warriorem walczyc w zwarciu przez 20s (caster form+kot)? Gratuluje pomyslu, przezyjesz mozesz 10s.


bede mial w takiej sytuacji rejuv wlaczone non stop, + instant heal.... sam gram warkiem jako altem i wiem ze przezyje. a jak dupa sie pali drutem zawsze mozna odbiec ;)

***

Posty: 886
Dołączył(a): 3.08.2005
Offline
PostNapisane: 2 lut 2006, 15:18 
Cytuj  
mi to jakos bota przypomina ;)

******

Posty: 4659
Dołączył(a): 12.02.2005
Offline
PostNapisane: 2 lut 2006, 15:23 
Cytuj  
Zemus napisał(a):
mi to jakos bota przypomina ;)


no niestety to nie jest bot bo onClick wykona sie tylko jedna akcja FFS


_________________
Noregoth active
Flonoe, Milea retired

******
Avatar użytkownika

Posty: 3185
Dołączył(a): 13.12.2004
Offline
PostNapisane: 2 lut 2006, 16:35 
Cytuj  
Fabianek napisał(a):
Adi_nrXX napisał(a):
(AP w cat form liczy sie + agi).


sprawdzilem i bez wzgledu na forme druid dostaje 2ap/1str 1ap/1agi


W misiu tez jest AP za agi?


_________________
Nestor#1522

******

Posty: 4659
Dołączył(a): 12.02.2005
Offline
PostNapisane: 2 lut 2006, 16:39 
Cytuj  
tak


_________________
Noregoth active
Flonoe, Milea retired

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 2929 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41 ... 147  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.