mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 949 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21 ... 48  Następna strona
Autor Wiadomość
**

Posty: 223
Dołączył(a): 18.02.2005
Offline
PostNapisane: 31 sty 2006, 10:59 
Cytuj  
No to jeszcze jedno pytanko :P Jak sie spisuje Blackout? Jak czesto wchodzi?

***

Posty: 835
Dołączył(a): 10.02.2005
Offline
PostNapisane: 31 sty 2006, 11:14 
Cytuj  
Unbelievable napisał(a):
Ja szedłem tą 3 metodą. Zbierałem po trosze wszystkie staty ale koncentrowalem sie przedewszystkim na + healing spells. Po osiągnieciu dobrego poziomu z +healing spells spokojnie mozna leczyc nizszym rankiem Flash Heala. Bardzo dobre rozwiązanie imo. Ale róbcie jak chcecie.

Jak już masz +300healing to można używać ... Heal Rank 2. Co prawda cast time 3s, ale jest najbardziej imba. :-)
KhaYmaN napisał(a):
No to jeszcze jedno pytanko :P Jak sie spisuje Blackout? Jak czesto wchodzi?

Różnie, bo czasem pod rząd, czasem co 10min. :-)
Pozatym rożnie działa na Mind Flay (ogłuszenie trwa do konca channelingu) oraz Mindblast (te 3-5 sec)


_________________
Obrazek


Posty: 16
Dołączył(a): 9.06.2005
Offline
PostNapisane: 31 sty 2006, 22:45 
Cytuj  
Ja tam mam priesta na 46lev... szedlem w shadow a teraz chce dobic w disc, na mocniejsza tarcze :D potem gdzies na 55 lev bedzie trza pojsc w holy :D Ale to jeszcze zależy od gildi jak inni priestowie pojda... w statach jak na razie ide w int>stam +shadow dmg... calkiem nieźle sie gra... :D :D


_________________
Obrazek

*

Posty: 57
Dołączył(a): 28.11.2005
Offline
PostNapisane: 3 lut 2006, 14:07 
Cytuj  
Ktory z priestow wedlug was jest najlepszy w PvP(zasluguje na uznanie), zrobmy taki ranking. I nie chodzi mi o shadow czy inne OT. Kazda klasa ma swoich "bohaterow" a priest ?:)

**

Posty: 221
Dołączył(a): 30.06.2005
Offline
PostNapisane: 3 lut 2006, 14:11 
Cytuj  
Zaz jest dobry - innych nie znam

*
Avatar użytkownika

Posty: 5356
Dołączył(a): 6.10.2004
Offline
PostNapisane: 3 lut 2006, 14:43 
Cytuj  
shadow - xantim
healbot - vhell
Filmy xantima mozna znalezc na warcraftmovies, jeden z filmow vhella mozna zassac stad: http://files.filefront.com/nurfed5man2a ... einfo.html

***
Avatar użytkownika

Posty: 13268
Dołączył(a): 7.11.2004
Offline
PostNapisane: 3 lut 2006, 15:13 
Cytuj  
1on1one1 napisał(a):
Kazda klasa ma swoich "bohaterow" a priest ?:)

A jak powiem, ze Marduk, ktorego na oczy widzialo moze ze 3% forum to co?

po co taki ranking?


_________________
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent

*

Posty: 5321
Dołączył(a): 19.11.2004
Offline
PostNapisane: 3 lut 2006, 16:47 
Cytuj  
Imo Shadhun. Ma dopiero 38 lvl ale zapowiada sie na przyszla gwiazde... :\


_________________
I say starighten yuh crooked ways.
Blessed is the man that walketh not in the counsel of the ungodly.

***

Posty: 835
Dołączył(a): 10.02.2005
Offline
PostNapisane: 3 lut 2006, 17:58 
Cytuj  
tomugeen napisał(a):
1on1one1 napisał(a):
Kazda klasa ma swoich "bohaterow" a priest ?:)

A jak powiem, ze Marduk, ktorego na oczy widzialo moze ze 3% forum to co?

po co taki ranking?

a ja powiem że Muerta ;]
go pewnie nawet wiecej niz 2 osoby z tego forum nie widziało. :D


_________________
Obrazek

*

Posty: 57
Dołączył(a): 28.11.2005
Offline
PostNapisane: 3 lut 2006, 18:31 
Cytuj  
Widzisz chcialbym zobaczyc jak graja najlepsi, porownujac ich ekwiputek poziom jaki ich ofiary prezentuja itp. Krece sam scenki na frapsie i chce wiedziec czy jest jakis koles ktorego jeszcze nie widzialem, a ktory mnie uswiadomi, ze nie warto sklejac mego filmiku w calosc :)

***
Avatar użytkownika

Posty: 13268
Dołączył(a): 7.11.2004
Offline
PostNapisane: 3 lut 2006, 18:52 
Cytuj  
Jeszcze zaden film z priestem w roli glownej nie zrobil na mnie wrazenia (jedynie inzynieria zmienia cos). To przeciwnik kontroluje walke i tyle, gdy jest slaby to holy priest wychodzi bez uszczerbku, jezeli zna pelne mozliwosci priesta, to shadow nawet takiego nie ruszy.


_________________
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent

**

Posty: 221
Dołączył(a): 30.06.2005
Offline
PostNapisane: 3 lut 2006, 23:04 
Cytuj  
ja wiem jedno - shadow priest jest w stanie pokonac kazdnego , bez wzgledu na equip... tylko trzeba umiec ggrac :)

*

Posty: 57
Dołączył(a): 28.11.2005
Offline
PostNapisane: 4 lut 2006, 00:09 
Cytuj  
bo to prosta klasa jest do opanowania, schody zaczynaja sie jak masz kilku przeciwnikow naraz( mowie o grze na 60tym lvlu). Mag i lock maja wtedy latwiej... :/ ale za to kazdy ich blad kosztuje nieodwracalna strate hp :)

****

Posty: 1217
Dołączył(a): 11.10.2005
Offline
PostNapisane: 4 lut 2006, 00:18 
Cytuj  
S4ndM4n napisał(a):
mam priesta 56 w EU FB, jak skocze na 60 to opowiem co o nim mysle, narazie moge powiedziec ze wygrywam 1v1 z niemal kazdym nie ma za wiele ludzi 55+ ale ci ktorzy sa, przegrywaja. np. lvl 60 mag czy lvl 59 paladin


ehh rozsmieszaja mnie troche takie posty, co drugi pisze ze kazdego rozwala, a kazdy gra inna postacia, hmm powiem tyle ze ze slabymi graczami, grales a dobry szaman to cie zmiazdzy, druid pewnie, chociaz prawde mowiac kazdy moze wygrac z kazdym a ze na 56 zabijasz maga na 60 coz to swiadczy tylko o magu ^^


_________________
Śmierć jest czymś normalnym...

***
Avatar użytkownika

Posty: 13268
Dołączył(a): 7.11.2004
Offline
PostNapisane: 4 lut 2006, 01:14 
Cytuj  
kkkk20 napisał(a):
S4ndM4n napisał(a):
mam priesta 56 w EU FB, jak skocze na 60 to opowiem co o nim mysle, narazie moge powiedziec ze wygrywam 1v1 z niemal kazdym nie ma za wiele ludzi 55+ ale ci ktorzy sa, przegrywaja. np. lvl 60 mag czy lvl 59 paladin


ehh rozsmieszaja mnie troche takie posty, co drugi pisze ze kazdego rozwala, a kazdy gra inna postacia, hmm powiem tyle ze ze slabymi graczami, grales a dobry szaman to cie zmiazdzy, druid pewnie, chociaz prawde mowiac kazdy moze wygrac z kazdym a ze na 56 zabijasz maga na 60 coz to swiadczy tylko o magu ^^

Omg, zauwazylem, ze dzisiaj piszesz podniecony co ci slina na jezyk przyniesie, ale dobrze pamietam, ze tego posta Sandman napisal w becie kk? kkk?

Byly wtedy duzo inne realia, shadow priest rzadzil a wyciaganie tematow i odpowiadanie na radom cytaty sprzed roku swiadczy tylko o tym, ze czas do lozeczka.
Wracaj lepiej UO flamowac....
Opanuj sie prosze, bo zaczne uwazac ze to 20 w nicku to sciema...


_________________
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent

**

Posty: 484
Dołączył(a): 12.06.2005
Offline
PostNapisane: 4 lut 2006, 01:59 
Cytuj  
kkkk20 napisał(a):
S4ndM4n napisał(a):
mam priesta 56 w EU FB, jak skocze na 60 to opowiem co o nim mysle, narazie moge powiedziec ze wygrywam 1v1 z niemal kazdym nie ma za wiele ludzi 55+ ale ci ktorzy sa, przegrywaja. np. lvl 60 mag czy lvl 59 paladin


ehh rozsmieszaja mnie troche takie posty, co drugi pisze ze kazdego rozwala, a kazdy gra inna postacia, hmm powiem tyle ze ze slabymi graczami, grales a dobry szaman to cie zmiazdzy, druid pewnie, chociaz prawde mowiac kazdy moze wygrac z kazdym a ze na 56 zabijasz maga na 60 coz to swiadczy tylko o magu ^^

pierdolisz?


_________________
Raylah Blood Elf Paladon
Burning Legion EU-PVP
HEAL GNOEM YOU HAEV IT??

**

Posty: 356
Dołączył(a): 7.08.2004
Offline
PostNapisane: 4 lut 2006, 14:12 
Cytuj  
Leveluje juz drugiego priesta (pierwszy w sigu nie ruszany ponad 5 miesiecy) tym razem na EU. W pierwszym przypadku gralem bez spirit tapa (OMG!) za to z blackoutem ze wzgledu na duzo PVP od najnizszych leveli i darmowa wode od kolegi maga. Teraz dopiero widze jak bardzo ulatwia sprawe spirit tap i spirit/+shadow dmg gear.
Moj koles fire mag na podobnym levelu nie jest w stanie nawet zblizyc sie do mojego xp/h.
Nie wiem czy to dużo czy malo ale na 28lv mam 18k/h na centaurach w 1k needles. Mogloby byc wiecej ale mam jednoczesnie spirit tap i blackout ale bez shadow focus wiec zdarzaja sie resisty (z shadow focusem prawie wcale i latwiej bylo bic wyzsze levele). Coż uwielbiam proc blackouta :D
Podsumowujac, i zarazem potwierdzajac to co napisalo kilku przede mną:
- spirit gear
- shadow damage gear
- troche int jesli idzie w parze z ktoryms z powyzszych
- wizard oil
- stamina tylko jesli sie trafila w polaczeniu z powyzszymi, bo i po co komu jesli ma PW: Shield i fear= no damage taken

EDIT:
Levelowanie w Barens na Razormane'ach z buffami od Swiniaka w klatce to poezja (10 int, 25 spi).

******
Avatar użytkownika

Posty: 3478
Dołączył(a): 27.05.2005
Offline
PostNapisane: 4 lut 2006, 14:21 
Cytuj  
kahR napisał(a):
EDIT:
Levelowanie w Barens na Razormane'ach z buffami od Swiniaka w klatce to poezja (10 int, 25 spi).

W swieta fajny byl buff +20 spirit od jemiolki :|

**

Posty: 241
Dołączył(a): 1.11.2005
Offline
PostNapisane: 4 lut 2006, 15:54 
Cytuj  
Wlasnie co do tego spiritu bo troceh mnie to irytuje.
mam 49lvl priesta i mam 2700hp z buffem +43 stamin i 4100 many.
Intel mam okolo 200( nie pamietam dokladnie) staminy cos kolo 170 i spiritu 180 , i np. co 3 mobek to musze drinka se walnac, troceh to wkurza , ale pytanko o to czy mam dobre proporcje jak na moj lvl.


_________________
Be strong Believe...:)

***
Avatar użytkownika

Posty: 13268
Dołączył(a): 7.11.2004
Offline
PostNapisane: 4 lut 2006, 17:42 
Cytuj  
Raczej w zly sposob zabijasz.
Kiedy levelowalem (wieki temu) postanowilem isc w Int+sta i ominac spirit tap [pro pvp priestem chcialem byc;] doskonale pamietam, ze w okolicach 47lvlu biegalem sobie kolo hippogryfow w feralas i tankowalem tak co 8 mobow chyba, a ginely mniej wiecej z koncem PW:pain.
Znukuj moba wszystkim co masz pod reka i dokoncz z wanda, w ten sposob najoptymalniej wykorzystasz spirit tap (bo pewnie masz) i nawet bez tego zregenerujesz maksymalna mozliwa ilosc many.

No chyba, ze tak sie meczysz, bo jestes holy (wtedy radze farmowac maraudon)


_________________
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 949 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21 ... 48  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.