mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 10810 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40 ... 541  Następna strona
Autor Wiadomość
***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 6 lut 2006, 10:15 
Cytuj  
dla ciebie jest a dla mnie nie.
jak wszystko wydropujesz to już nie chce ci się tam wracać, jak masz dużo kasy to nie chodzisz farmić - to nieoceniona strata :wink:
ja lubie chodzic do takiego RFK czy SM po 10-20 razy :wink:


_________________
psn

******

Posty: 4659
Dołączył(a): 12.02.2005
Offline
PostNapisane: 6 lut 2006, 10:17 
Cytuj  
Karoid napisał(a):
z 60 tkami jets fajnie(jak ten z 60 lvlem jest twoim good friedsem) ja zawsze chodzilem z kolega na 60 lvlu i tylko biegalem i podnosilem caly loot :P moze i nudno ale ile itemkow do DE :wink:


a pozniej taki hynter (afaik grasz hynterem) idzie do ubrs i przy zeskoku do renda pulluje cala instancje.

moim altom tez instancje robia 60tki, efekt jest taki ze jak poszedlem z normalnym party do ZF magiem to ciagle pulowalem aggro mimo ze moby mialy na sobie sundery (wiec to nie wina tanka ze gubil aggro w koncu taunt ma 10sec cooldown) wiec robienie instancji od dm ze swoimi levelami ma nieoceniony plus ze sie uczysz grac swoja klasa w party.


_________________
Noregoth active
Flonoe, Milea retired


Ostatnio edytowano 6 lut 2006, 10:20 przez Fabianek, łącznie edytowano 1 raz
***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 6 lut 2006, 10:19 
Cytuj  
dokładnie.
wiele osób mi nie uwierzy ale taki final q z ZG nie jest łatwiejszy niz final boss w UBRS jesli oba są robione na odpowiednich do instansu levelach.

własnie od 25 lvl + zaaczynaja sie tworzyc pro party i naprawde można wynieść wiele emocji z gry w instansie :wink:, a dla mnie instance 5 osobowe to to co kocham najbardziej :]


_________________
psn


Posty: 17
Dołączył(a): 7.12.2005
Offline
PostNapisane: 6 lut 2006, 10:30 
Cytuj  
Mam pytanie... Od jakiegos czasu nie moge wejsc na generala w stolicach... Wpisuje /2 (zeby wejsc na trade) i.. nic mam /2 na say... CO sie dzieje ? Najsmieszniejsze jest to ze jak jestm gdzie indziej (nie w stolicy) to spokojnie moge na generalu pisac...

******

Posty: 4659
Dołączył(a): 12.02.2005
Offline
PostNapisane: 6 lut 2006, 10:32 
Cytuj  
James Dark napisał(a):
Mam pytanie... Od jakiegos czasu nie moge wejsc na generala w stolicach... Wpisuje /2 (zeby wejsc na trade) i.. nic mam /2 na say... CO sie dzieje ? Najsmieszniejsze jest to ze jak jestm gdzie indziej (nie w stolicy) to spokojnie moge na generalu pisac...


napisz /join general problem powinien ustapic



Uldaman: przed wejsciem do ostatniego bossa sa takie drzwi ktore nalezy otworzyc chyba klikajac na "Altar of cos tam" nigdy nie przykladalem do tego uwagi, ale ze wczoraj probojac co umie moj drood zsolowac chcialem otworzyc te drzwi i niestety po 15min "czarowania" altaru sie nie dalo ich otworzyc ktos zna jakis tips jak je otworzyc w pojedynke?


_________________
Noregoth active
Flonoe, Milea retired

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 6 lut 2006, 10:33 
Cytuj  
James Dark napisał(a):
Mam pytanie... Od jakiegos czasu nie moge wejsc na generala w stolicach... Wpisuje /2 (zeby wejsc na trade) i.. nic mam /2 na say... CO sie dzieje ? Najsmieszniejsze jest to ze jak jestm gdzie indziej (nie w stolicy) to spokojnie moge na generalu pisac...
wysypało ci sie UI. wywalisz folder WTF i wszystko wróci do normy :wink:


_________________
psn

***

Posty: 653
Dołączył(a): 22.12.2005
Offline
PostNapisane: 6 lut 2006, 10:51 
Cytuj  
Fabianek napisał(a):
Karoid napisał(a):
z 60 tkami jets fajnie(jak ten z 60 lvlem jest twoim good friedsem) ja zawsze chodzilem z kolega na 60 lvlu i tylko biegalem i podnosilem caly loot :P moze i nudno ale ile itemkow do DE :wink:


a pozniej taki hynter (afaik grasz hynterem) idzie do ubrs i przy zeskoku do renda pulluje cala instancje.

moim altom tez instancje robia 60tki, efekt jest taki ze jak poszedlem z normalnym party do ZF magiem to ciagle pulowalem aggro mimo ze moby mialy na sobie sundery (wiec to nie wina tanka ze gubil aggro w koncu taunt ma 10sec cooldown) wiec robienie instancji od dm ze swoimi levelami ma nieoceniony plus ze sie uczysz grac swoja klasa w party.

Akurat huntem umiem grac i to dobrze 8) do gnome czy sm tez chodze w party 5 ppl ale jak potrzebuje itemku jakiegos (naprzyklad naramy i topor z sm) to ide z kolega na 60 lvlu i mam 100% szans ze je dostane (jak wyleca oczywiscie :wink: )

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 6 lut 2006, 11:38 
Cytuj  
jeszcze jedno pytanie. robie allianta pierwszy raz wiec doradzcie mi prosze gdzie sa najfajniejsze q (nie że dużo expa tylko ciekawe)

mam lvl 29 skończone Duskwood i Redrige. mam do wyboru. Hilsbrad, Wetlands (strasznie mi się nie podoba) i drugi kontynent czyli Stonetalon. chyba że o czyms zapomniałem.

dzieki za rade

aha i gdzie na tym lvlu najfajniej sie gnębi horde dla HK :D ? (oprócz BG)


_________________
psn

******

Posty: 4659
Dołączył(a): 12.02.2005
Offline
PostNapisane: 6 lut 2006, 11:43 
Cytuj  
Deshroom napisał(a):
jeszcze jedno pytanie. robie allianta pierwszy raz wiec doradzcie mi prosze gdzie sa najfajniejsze q (nie że dużo expa tylko ciekawe)

mam lvl 29 skończone Duskwood i Redrige. mam do wyboru. Hilsbrad, Wetlands (strasznie mi się nie podoba) i drugi kontynent czyli Stonetalon. chyba że o czyms zapomniałem.

dzieki za rade


wetlands to area 20-30 wiec raczej mozesz ja skipnac. Ja lv30+ zawsze robie na desolace podoba mi quest z nabijaniem repa u centaurow :) ah ty grasz rogalem to przy okazji zrob sobie reputacje z Ravenholdt na razie bez uzyteczna (w/g wowwiki w przyszlosci epicki quest dla rogue bedzie dostepny u tej frakcji) ale fajny klimat nabijac repa ze stowarzyszeniem zabojcow :)


Deshroom napisał(a):
aha i gdzie na tym lvlu najfajniej sie gnębi horde dla HK :D ? (oprócz BG)


nigdzie bo siedza na barrens przeciez wiesz gdzie levelowales ;-)


_________________
Noregoth active
Flonoe, Milea retired

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 6 lut 2006, 11:48 
Cytuj  
hmm, ok to przenosze się do Desolance.
Co do Repa to mam taki Q http://www.thottbot.com/?qu=6681 troche ciężko mi się tam dostać wiec leży ale nie mam pojęcia do czego służy. czy zbieżność nazw jest przypadkowa ? gdzie zacząć tłuc tego repa ?

hehe, no ja siedziałem w barens ale niektórzy sie pewnei wychylają - myśle ze w Desolance własnie coś znajde :P


_________________
psn

******

Posty: 4659
Dołączył(a): 12.02.2005
Offline
PostNapisane: 6 lut 2006, 11:53 
Cytuj  
Deshroom napisał(a):
hmm, ok to przenosze się do Desolance.
Co do Repa to mam taki Q http://www.thottbot.com/?qu=6681 troche ciężko mi się tam dostać wiec leży ale nie mam pojęcia do czego służy. czy zbieżność nazw jest przypadkowa ?


nie :) to wlasnie ta frakcja musisz isc na wschod od tarren hill i isc przy gorach majac gory na polnoc od siebie (wejscie jest od poludnia) az znajdziesz taka sciezke (tip: patrz na minimapie jak zobaczysz taki "zygzak" tzn ze to jest ta droga)

Deshroom napisał(a):
gdzie zacząć tłuc tego repa ?

no musisz sie tam dostac :) a pozniej musisz okradac okreslone mobki i przynosic Syndicate Emblem http://www.thottbot.com/?i=19446

tluczenie tego repa to ~1h grindu no bo skoro juz mobka okradneisz to trzeba go ubic co by sie respawnol z nowa odznaka ;-)


_________________
Noregoth active
Flonoe, Milea retired

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 6 lut 2006, 11:58 
Cytuj  
hmmm, wiem gdzie to jest ale przyznasz że daleko :P Gryphona mam tylko do AH ale chyba wpław wywale z Wetlands do Southshore i z buta.

Czytałem na www jak zrobić ten q ale nigdzie nie było po jaką cholere.

czyli mam tam dłubać godzine w nosie zabić moba i czekać następną z palcem w nosie ? takie jest to farmienie repa ?


_________________
psn

******

Posty: 4659
Dołączył(a): 12.02.2005
Offline
PostNapisane: 6 lut 2006, 12:01 
Cytuj  
Deshroom napisał(a):
hmmm, wiem gdzie to jest ale przyznasz że daleko :P Gryphona mam tylko do AH ale chyba wpław wywale z Wetlands do Southshore i z buta.


to najkrotsza droga.

Cytuj:
Czytałem na www jak zrobić ten q ale nigdzie nie było po jaką cholere.


4fun ?

Cytuj:
czyli mam tam dłubać godzine w nosie zabić moba i czekać następną z palcem w nosie ? takie jest to farmienie repa ?


nie :P
1 masz okrasc moba
2 zabic go
3 isc do nastepnego
4. patrz punkt 1

a w miedzy czasie sie respawnie, to sa humanoidy z mala iloscia hp :) szybko latwo i przyjemnie sie robi.

ofc jesli lubisz dlubac w nosie to mozesz sobie dlubac w nosie w czasie tluczenia repa jego sie dosc szybko robi bo potrzebujesz afair tylko 30 znaczkow.


_________________
Noregoth active
Flonoe, Milea retired

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 6 lut 2006, 12:10 
Cytuj  
kurcze zrobie to, dzięki za rade :wink:
( zastanowie się czy z dłubaniem czy nie - zobacze czy trudne :P )

a jeszcze mi powiedz jest jakas szybka droga miedzy kontynentami oprócz statku z Wetlands ( i Booty Bay) ?
Jest Statek do Dustwallow ale ...


_________________
psn

******

Posty: 4659
Dołączył(a): 12.02.2005
Offline
PostNapisane: 6 lut 2006, 12:21 
Cytuj  
Deshroom napisał(a):
kurcze zrobie to, dzięki za rade :wink:
( zastanowie się czy z dłubaniem czy nie - zobacze czy trudne :P )

a jeszcze mi powiedz jest jakas szybka droga miedzy kontynentami oprócz statku z Wetlands ( i Booty Bay) ?
Jest Statek do Dustwallow ale ...


drogi masz 4 (wylaczajac stealth + hordowe balony):
- wetlands -> duskwallow
- wetlands -> darkshore
- bb -> ratcher
- magowy portal do darnassus


_________________
Noregoth active
Flonoe, Milea retired

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 6 lut 2006, 12:26 
Cytuj  
a jest jakies miasto Alliance na Kalimdorze które może się równać/spełniać role IF czy SW ?
AH, Bank, Trenerzy etc


_________________
psn

******

Posty: 4659
Dołączył(a): 12.02.2005
Offline
PostNapisane: 6 lut 2006, 12:27 
Cytuj  
Deshroom napisał(a):
a jest jakies miasto Alliance na Kalimdorze które może się równać/spęłniać role IF ?


jesli chodzi ci o kanal LFG Trade, Bank, Trenerow i Aukcje to Darnassus ale i tak wszyscy siedza w if.

grac elfem i o tym nie wiedziec :roll:


_________________
Noregoth active
Flonoe, Milea retired

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 6 lut 2006, 12:29 
Cytuj  
Fabianek napisał(a):
Deshroom napisał(a):
a jest jakies miasto Alliance na Kalimdorze które może się równać/spęłniać role IF ?


jesli chodzi ci o kanal LFG Trade, Bank, Trenerow i Aukcje to Darnassus ale i tak wszyscy siedza w if.

grac elfem i o tym nie wiedziec :roll:
cicho mam swój topik i moge pytać :P
Ocenie, troche niewygodne te trace routy ally ale cóż


_________________
psn


Posty: 17
Dołączył(a): 7.12.2005
Offline
PostNapisane: 7 lut 2006, 11:37 
Cytuj  
Nie wiem czy pamietacie ale pisałem o tym ze nie moge wejsc na zaden z kanałów publicznych (ale tylko w stolicach) no wiec wykasowałem folder WTF... I nadal nic:
Jak normalnie zmienia sie obszar dostaje sie wiadomosc od serwera "changed chanel:"i tu podaje nazwy publicznych kanałów na jakie zmieniały sie poprzednie kanały publiczne (z poprzedniego obszaru).
I tu dochodzimy do sedna sprawy, gdy zmieniam obaszry na inne (ale nie stolice) dostaje te wiadomosci, kanały sie zmieniaja i jest wszystko jak byc powinno, natomiast gdy wejde do stolicy kanały mi sie nie zmieniaja, gdy wpisuje /2 (zeby wejsc na trade) nic mi sie nie wyswietla (pisze na say), ale widze co inni pisza na kanałach (np. na trade) choc sam nic nie moge napisac... O co chodzi ? :wtf:

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 7 lut 2006, 11:46 
Cytuj  
James Dark napisał(a):
Nie wiem czy pamietacie ale pisałem o tym ze nie moge wejsc na zaden z kanałów publicznych (ale tylko w stolicach) no wiec wykasowałem folder WTF... I nadal nic:
Jak normalnie zmienia sie obszar dostaje sie wiadomosc od serwera "changed chanel:"i tu podaje nazwy publicznych kanałów na jakie zmieniały sie poprzednie kanały publiczne (z poprzedniego obszaru).
I tu dochodzimy do sedna sprawy, gdy zmieniam obaszry na inne (ale nie stolice) dostaje te wiadomosci, kanały sie zmieniaja i jest wszystko jak byc powinno, natomiast gdy wejde do stolicy kanały mi sie nie zmieniaja, gdy wpisuje /2 (zeby wejsc na trade) nic mi sie nie wyswietla (pisze na say), ale widze co inni pisza na kanałach (np. na trade) choc sam nic nie moge napisac... O co chodzi ? :wtf:
ok, to skasuj WTF, WTB powiedziałbym zebyś skasował też Interface ale wiem że teraz Blizzard coś tam trzyma. dla mnie to wygląda jakbyś conajmniej używał Cosmosa :wink:


_________________
psn

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 10810 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40 ... 541  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.