mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1158 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26 ... 58  Następna strona
Autor Wiadomość
***
Avatar użytkownika

Posty: 636
Dołączył(a): 2.12.2005
Offline
PostNapisane: 4 lut 2006, 18:23 
Cytuj  
To pytanie bylo juz kilka stron wczesniej no ale co tam: Tak Humanoid salying dziala w PvP na przeciwnikow (na undeadow tez :P) a czy oplaca sie go brac to zalezy od Ciebie ale jezeli zamiezasz duzo PvPowac to taki talent napewno sie nie zmarnuje.

***

Posty: 886
Dołączył(a): 3.08.2005
Offline
PostNapisane: 4 lut 2006, 18:52 
Cytuj  
oczekujesz ze przeczytam 23 strony? mniej wiecej regularnie przegladam wiec nie uznalem tego za konieczne, wolalem spytac, bo nie przypominalem sobie zeby cos takiego bylo. Moj blad sry.

***
Avatar użytkownika

Posty: 636
Dołączył(a): 2.12.2005
Offline
PostNapisane: 4 lut 2006, 21:04 
Cytuj  
Zemus napisał(a):
oczekujesz ze przeczytam 23 strony? mniej wiecej regularnie przegladam wiec nie uznalem tego za konieczne, wolalem spytac, bo nie przypominalem sobie zeby cos takiego bylo. Moj blad sry.
Nie czepiam sie ani nic :wink: ale jak by co masz magiczna funkcje search.


Posty: 13
Dołączył(a): 9.08.2005
Offline
PostNapisane: 4 lut 2006, 21:12 
Cytuj  
Zemus napisał(a):
Czy talent "Humanoid slaying" (Inc. all damage caused againts humanoids (...) by 3% and crit chance by 3%) dot. tez normalnych playerow?

Jesli tak to oplaca sie go brac do PvP?


crit chance by 3%? niby gdzie tak pisze? Jak dla mnie ten talent to zmarnowane punkty nawet do pvp


_________________
http://www.innominate.info/dkp

***

Posty: 910
Dołączył(a): 16.02.2005
Offline
PostNapisane: 4 lut 2006, 21:21 
Cytuj  
pisze +3% normal dmg and +3% crit dmg nie wiem czy sie stackuje


_________________
>>>Sygnatura została zablokowana.<<<
Aby przywrócić sygnature wyślij sms-a o tresci SYGNATURA na numer 1337.

***

Posty: 886
Dołączył(a): 3.08.2005
Offline
PostNapisane: 5 lut 2006, 00:04 
Cytuj  
Venan napisał(a):
Zemus napisał(a):
oczekujesz ze przeczytam 23 strony? mniej wiecej regularnie przegladam wiec nie uznalem tego za konieczne, wolalem spytac, bo nie przypominalem sobie zeby cos takiego bylo. Moj blad sry.
Nie czepiam sie ani nic :wink: ale jak by co masz magiczna funkcje search.


wpisz humanoid slaying i zobacz co Ci pokaze....pokaze mi tylko tytul topica gdzie dane slowo wystepuje, tak wiec i tak bym musial wertowac 23 strony...widac sam nie zansz tej opcji za dobrze

*

Posty: 180
Dołączył(a): 14.11.2004
Offline
PostNapisane: 5 lut 2006, 21:06 
Cytuj  
Hej. Szukam właśnie jakiegoś "naszyjnika" dla mnie czyli huntera. Jako że nie moge isc na onyxie i inne długodystansowe instancje szukam czegoś co można relatywnie łatwo dorwać w normalnych instancjach lub z jakiegoś questa.
ten jest boski:
http://wow.allakhazam.com/db/item.html?witem=21505
ale raczej nigdy go nie dostane z powodu "za małej" (jak na potrzeby gry) ilości czasu spędzonego przed kompem.
Co wy macie?

***
Avatar użytkownika

Posty: 636
Dołączył(a): 2.12.2005
Offline
PostNapisane: 5 lut 2006, 21:21 
Cytuj  
Ramshall napisał(a):
crit chance by 3%? niby gdzie tak pisze? Jak dla mnie ten talent to zmarnowane punkty nawet do pvp

Przedmowca ma racje, nie zwieksza Ci sie crit chance tylko crit damage ale mimo wszystko talent jest wart do zainwestowania.

Humanoid Slaying - rank 3/3:
Increases all damage caused against Humanoid targets by 3% and increases critical damage caused against Humanoid targets by an additional 3%.
URL: http://www.worldofwarcraft.com/info/classes/hunters/talents.html


Ostatnio edytowano 5 lut 2006, 21:24 przez Venan, łącznie edytowano 1 raz
*

Posty: 6259
Dołączył(a): 30.07.2004
Offline
PostNapisane: 5 lut 2006, 21:21 
Cytuj  
overkilll napisał(a):

Definitely hunter weapon ;)


_________________
Obrazek


Ostatnio edytowano 5 lut 2006, 21:35 przez Zychoo, łącznie edytowano 1 raz
***
Avatar użytkownika

Posty: 636
Dołączył(a): 2.12.2005
Offline
PostNapisane: 5 lut 2006, 21:31 
Cytuj  
overkilll napisał(a):
Hej. Szukam właśnie jakiegoś "naszyjnika" dla mnie czyli huntera. Jako że nie moge isc na onyxie i inne długodystansowe instancje szukam czegoś co można relatywnie łatwo dorwać w normalnych instancjach lub z jakiegoś questa.
[Mark of Fordring]

****

Posty: 1406
Dołączył(a): 8.06.2005
Offline
PostNapisane: 6 lut 2006, 09:43 
Cytuj  
Łatwiejszy do zdobycia, choć nie tak dobry jak Mark of Fordring:
Will of Martyr


_________________
O.o

******

Posty: 4659
Dołączył(a): 12.02.2005
Offline
PostNapisane: 6 lut 2006, 09:50 
Cytuj  
a jeszcze prosciej http://www.thottbot.com/?i=43504 tyle ze trzeba troche golda wydac


_________________
Noregoth active
Flonoe, Milea retired

*

Posty: 6259
Dołączył(a): 30.07.2004
Offline
PostNapisane: 6 lut 2006, 09:59 
Cytuj  
Fabianek napisał(a):
a jeszcze prosciej http://www.thottbot.com/?i=43504 tyle ze trzeba troche golda wydac

A w jakich ilosciach sie stackuja tickety? Akurat podczas levelowania zbieram wszelkie itemzory ktore mozna zamienic na tickety i trzymam to na altach, a wlasnie sie zastanawiam czy jest sens zamieniac to na tickety zanim bede mial wystarczajaca ilosc zeby uzbierac ich 1200. Nie zdaze pewnie do najblizszego pojawienia sie cyrku.


_________________
Obrazek

******

Posty: 4659
Dołączył(a): 12.02.2005
Offline
PostNapisane: 6 lut 2006, 10:05 
Cytuj  
po dwiescie


_________________
Noregoth active
Flonoe, Milea retired

*

Posty: 180
Dołączył(a): 14.11.2004
Offline
PostNapisane: 6 lut 2006, 11:56 
Cytuj  
Brodaty napisał(a):
Łatwiejszy do zdobycia, choć nie tak dobry jak Mark of Fordring:
Will of Martyr


O ten jest dla mnie. Łatwy do zdobycia i lepszy od mojego:)
Czytałem opis questa ale mam jeszcze wątpliwości. Byłem u tego gostka który daje tego Q ale on nie ma żadnego questa!. Muszęmiećchyba jaki śmedalion żeby on ze mnąpogadał? tak?

***
Avatar użytkownika

Posty: 636
Dołączył(a): 2.12.2005
Offline
PostNapisane: 6 lut 2006, 12:37 
Cytuj  
overkilll napisał(a):
Muszęmiećchyba jaki śmedalion żeby on ze mnąpogadał? tak?
Najpierw idziesz do strat scarlet-part i tam w klasztorze w polowie drogi do bossa masz taka skrzyneczke w pokoiku z Archiwist costam-costam, nie jestem pewien czy mozesz to zrobic w raidzie wiec jak mozesz zmontoj grupe 5-osobowa. Z tym medalionem idziesz do undead-part strat i tam na samym poczatku (tak jak bys wchodzil bocznym wejsciem) masz ppo prawej kosciolek a w nim ziomka ktoremu masz dac ten medalion, jak to zrobisz to on cos tam powie i zwieje i pojawi sie dopiero na koncu jak bedziecie zabijac barona w czym on wam pomoze a po zabici bedziesz mogl odebrac nagrode. Pamietaj ze ten naszyjnik z czesci scarlet moze podniesc tylko jedna osoba wiec pilnoj tego.

**

Posty: 316
Dołączył(a): 21.11.2004
Offline
PostNapisane: 6 lut 2006, 14:11 
Cytuj  
http://wow.allakhazam.com/db/item.html?witem=19856

moze poprostu pojdziesz do ZG
nie osc ze masz ten amu to jeszcze ladny mieczyk czy dagger leca


_________________
gole babki i czekoladki

***

Posty: 805
Dołączył(a): 28.01.2005
Offline
PostNapisane: 6 lut 2006, 14:31 
Cytuj  
Venan napisał(a):
Najpierw idziesz do strat scarlet-part

Najpierw musisz zrobic chain questow Fordringa. Na koncu dostajesz quest do scarlet. To sa takie questy na zabijanie pieskow nietoperzy etc. Ostatni z nich skieruje cie do domku obok scholo i tam sie zaczyna wlasciwy quest na neck.

Venan napisał(a):
i tam w klasztorze w polowie drogi do bossa masz taka skrzyneczke w pokoiku z Archiwist costam-costam, nie jestem pewien czy mozesz to zrobic w raidzie wiec jak mozesz zmontoj grupe 5-osobowa.

Dokladnie, trzba isc 5 man, w raidzie nie da sie zrobic questa. Aczkolwiek to cos co jest w skrzynce da sie wziasc nawet w raidzie, tylko ze celem questa jest obraz na scianie, a on tylko 5 man i to chyba przed spaleniem library.

Venan napisał(a):
Z tym medalionem idziesz do undead-part strat i tam na samym poczatku (tak jak bys wchodzil bocznym wejsciem) masz ppo prawej kosciolek a w nim ziomka ktoremu masz dac ten medalion, jak to zrobisz to on cos tam powie i zwieje i pojawi sie dopiero na koncu jak bedziecie zabijac barona w czym on wam pomoze a po zabici bedziesz mogl odebrac nagrode. Pamietaj ze ten naszyjnik z czesci scarlet moze podniesc tylko jedna osoba wiec pilnoj tego.

To moze po stronie hordy tak jest, u aliantow bierze sie obraz ze sciany (quest - Of Love and Family) i idzie z nim do Fordringa, potem on daje dalsza czesc questow ale to juz jest proste...., bardzo ciekawa fabula generalnie - polecam poczytac przy robieniu questu.

Zreszta w komentarzach jest wszystko: http://www.thottbot.com/?i=17781

***
Avatar użytkownika

Posty: 636
Dołączył(a): 2.12.2005
Offline
PostNapisane: 6 lut 2006, 14:43 
Cytuj  
shahray mowimy o zupelnie innych przedmiotach, ja podalem instrukcje jak zdobyc Will of Martyr gdyz jest on prostszy do zdobycia i o niego pytal overkilll. To o czym ty mowisz to Mark of Fordring

**

Posty: 316
Dołączył(a): 21.11.2004
Offline
PostNapisane: 6 lut 2006, 15:04 
Cytuj  
http://thottbot.com/?i=19212

nie gorszy od tych innych niebieskich, a zadnych klestow nie trzeba robic
drop z pierwszego bossa UBRS
( tego elemental fire )


_________________
gole babki i czekoladki

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1158 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26 ... 58  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.