mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 37 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2
Autor Wiadomość
***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 6 lut 2006, 12:03 
Cytuj  
Fabianek napisał(a):
Deshroom napisał(a):
no kurde zajebiście. nie dość że bede wszystko widział to jeszcze mam Vanish :lol:


lol z wyjatkiem jednej rzeczy nie bedziesz wiedizal kiedy tank padnie ;-)
kurna nie strasz :P ja nie wiem te instance u ally na low lvlach są jakieś zepsute. nie da się pulnąć za dużo a pala nie umiera (nie zabija ale nie pada)
na 10 Deadmines i 10 Stockade z randomami miałem 1 wipe :wink:


_________________
psn

*

Posty: 5321
Dołączył(a): 19.11.2004
Offline
PostNapisane: 6 lut 2006, 12:06 
Cytuj  
Ez mode alloiance.

Ameryka odkryłeś ? =).


_________________
I say starighten yuh crooked ways.
Blessed is the man that walketh not in the counsel of the ungodly.

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 6 lut 2006, 12:08 
Cytuj  
Shadhun_ napisał(a):
Ez mode alloiance.

Ameryka odkryłeś ? =).
znałem tylko opowieści, ale one zawsze były opisywane ze łzami w oczach i zgrzytami zębów wiec nie dowierzałem :D

BTW zauwarzyliście ze w profilu na allakhazam mozna oglądać swoje q ? ah podrukuje sobie guide :P


_________________
psn

**
Avatar użytkownika

Posty: 382
Dołączył(a): 13.06.2005
Offline
PostNapisane: 6 lut 2006, 12:17 
Cytuj  
zaraz ez mode .., alliance sa poprostu lepsi i tyle. :]

a Berserker Rage przerywa fear tez w trakcie, bez wzgledu czy to pve czy pvp. Przynajmniej u alliance tak jest. :wink:


_________________
Maiori Cede

******

Posty: 4659
Dołączył(a): 12.02.2005
Offline
PostNapisane: 6 lut 2006, 12:24 
Cytuj  
Shadhun_ napisał(a):
Ez mode alloiance.

Ameryka odkryłeś ? =).


powiedzial hordziak ktory jest na swoim terytorium do lv30 (berrens) a pozniej moze farmic linen nie wychodzac z ogri w sposob jak na zalaczonym screenie: http://i28.photobucket.com/albums/c209/ ... ea_dps.jpg

Deshroom napisał(a):
BTW zauwarzyliście ze w profilu na allakhazam mozna oglądać swoje q ? ah podrukuje sobie guide :P


ta fajna sprawa chyba zainstaluje ponownie readera


_________________
Noregoth active
Flonoe, Milea retired


Ostatnio edytowano 6 lut 2006, 12:25 przez Fabianek, łącznie edytowano 1 raz
***

Posty: 524
Dołączył(a): 25.04.2005
Offline
PostNapisane: 6 lut 2006, 12:25 
Cytuj  
Deshroom napisał(a):
nie dość że bede wszystko widział to jeszcze mam Vanish :lol:
Gdzie ten dramatyzm :wink:


... zaczyna się, jak będziesz musiał zużyć vanish do stracenia aggro :P Albo jak zobaczysz, że masz 5% HP, CD na marchewki i poty, dota, ktory nie pozwala Ci sie bandażować i świadomość, ze jesteś na końcu listy ludzi do leczenia...


_________________
http://eu.wowarmory.com/character-sheet ... k&n=Boonha

*

Posty: 5321
Dołączył(a): 19.11.2004
Offline
PostNapisane: 6 lut 2006, 12:33 
Cytuj  
Cytuj:
powiedzial hordziak ktory jest na swoim terytorium do lv30 (berrens)


Widzisz misiu w przeciwientwie do Ciebie ja gram aktywnie i w alliance i w hordzie i mam porownanie. Jakbys nie wiedział to do 30 lvl siedzi sie w Ashenvale gdzie liczba a:h jest 2 do 1 i gdzie gankują cie 24h na dobe dzieci NE/Female/Rogue. Czyzby Alliance nie miało instance w stolicy z cloth dropami ? I to lepszymi ? :)


_________________
I say starighten yuh crooked ways.
Blessed is the man that walketh not in the counsel of the ungodly.

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 6 lut 2006, 12:33 
Cytuj  
MacDwain napisał(a):
Deshroom napisał(a):
nie dość że bede wszystko widział to jeszcze mam Vanish :lol:
Gdzie ten dramatyzm :wink:


... zaczyna się, jak będziesz musiał zużyć vanish do stracenia aggro :P Albo jak zobaczysz, że masz 5% HP, CD na marchewki i poty, dota, ktory nie pozwala Ci sie bandażować i świadomość, ze jesteś na końcu listy ludzi do leczenia...
wiesz co, MT i tak ma gorzej bo jak umiera to mob zmienia cel a jak rogal to show toczy sie dalej.
wiem jak często giną rogale ale to głównie dlatego że chcą być wysoko w Damage Meters i przeagrowywują :P
Coś za coś mnie naprawde nie da się juz wyprowadzić w instansie z równowagi - mnie wszystko bawi i zależy mi tylko na tym a jak się zdazy Wipe albo Ninja to jeszcze dodatkowa atrakcja :wink:

Shadhun_ napisał(a):
Czyzby Alliance nie miało instance w stolicy z cloth dropami ? I to lepszymi ? :)
ta Stockade to żart, mozna solować przed zaśnieciem :wink:


_________________
psn

******

Posty: 4659
Dołączył(a): 12.02.2005
Offline
PostNapisane: 6 lut 2006, 13:09 
Cytuj  
Shadhun_ napisał(a):
Jakbys nie wiedział to do 30 lvl siedzi sie w Ashenvale gdzie liczba a:h jest 2 do 1 i gdzie gankują cie 24h na dobe dzieci NE/Female/Rogue.


ashen to neutralne terytorium to ze horda tam nie chodzi to wybor hordy.


Cytuj:
Czyzby Alliance nie miało instance w stolicy z cloth dropami ? I to lepszymi ? :)


maja ale z wool to raz, a dwa moby w stockade maja stuna wiec nie zrobisz czegos takiego jak na zalaczonym screenie dzieki temu robienie instancji trwa dluzej.


_________________
Noregoth active
Flonoe, Milea retired


Ostatnio edytowano 6 lut 2006, 13:12 przez Fabianek, łącznie edytowano 1 raz
*

Posty: 92
Dołączył(a): 20.12.2005
Offline
PostNapisane: 6 lut 2006, 13:11 
Cytuj  
Deshroom napisał(a):
śmiem twierdzic że Berserker Rage wyłącznie zapobiega fearowi a nie go przerywa, WOTF i zapobiega i przerywa (można go klikać podczas feara)


Przerywa - nie ma jednak tego luksusu co WOTF i trzeba byc w berserku.


_________________
Tank z powolania...

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 6 lut 2006, 13:18 
Cytuj  
eh, przyznam że naprawde nie wiedziałem. może dlatego że zarówno magmadara jak i onyxie zawsze tankowałem w def. i przełaczałem sie z wyprzedzeniem do zerg, a w PvP zawsze byłem lama :wink:


_________________
psn

***
Avatar użytkownika

Posty: 529
Dołączył(a): 17.12.2001
Offline
PostNapisane: 6 lut 2006, 21:05 
Cytuj  
To mam pytanie... Death Coil jest "unbreakable" ale WOTF zapobiega fear. To jak masz WOTF czy gosc moze uzyc Deathcoil na tobie?


_________________
League of Legends

Obrazek

***

Posty: 653
Dołączył(a): 22.12.2005
Offline
PostNapisane: 6 lut 2006, 21:10 
Cytuj  
jak w tym czasie wotf jest aktywny ( nei wiem 10/15 sec) to kole smoze rzucic fear ale nie zadziala :P

*

Posty: 137
Dołączył(a): 17.10.2005
Offline
PostNapisane: 6 lut 2006, 21:23 
Cytuj  
Zrobienie calych sotckades zajmuje druidowi 20 minut(ostatnio mi kumpel z gildi pomagal - dokladnio trwalo 21minut i 43sekundy) :D
Acha druid nie mial zadnego super sprzetu :)

**
Avatar użytkownika

Posty: 226
Dołączył(a): 27.03.2005
Offline
PostNapisane: 6 lut 2006, 21:39 
Cytuj  
Death Coil wchodzi zawsze (chyba ze zostanie zresistowany). WotF nie chroni przed nim, jak rowniez nie mozna nim go przerwac.

btw, Karoid; WotF dziala 5 sec. Jesli nie masz zielonego pojecia o dzialaniu death coila, czy nawet WotFa, to na jasna cholere sie tu dopisujesz? Ty sobie potrollujesz, a ktos to przeczyta i pozniej bedzie mial maly zonk.
(wybaczcie agresje, ale ja po prostu 'kocham' takie 'opinie eksperta';))

***

Posty: 675
Dołączył(a): 4.05.2005
Offline
PostNapisane: 7 lut 2006, 09:35 
Cytuj  
Astax napisał(a):
To mam pytanie... Death Coil jest "unbreakable" ale WOTF zapobiega fear. To jak masz WOTF czy gosc moze uzyc Deathcoil na tobie?


ani WOTF ani berserek rage nie przerywa tego syfu.. nie cierpie tego

***

Posty: 653
Dołączył(a): 22.12.2005
Offline
PostNapisane: 7 lut 2006, 10:44 
Cytuj  
ghul napisał(a):
Death Coil wchodzi zawsze (chyba ze zostanie zresistowany). WotF nie chroni przed nim, jak rowniez nie mozna nim go przerwac.

btw, Karoid; WotF dziala 5 sec. Jesli nie masz zielonego pojecia o dzialaniu death coila, czy nawet WotFa, to na jasna cholere sie tu dopisujesz? Ty sobie potrollujesz, a ktos to przeczyta i pozniej bedzie mial maly zonk.
(wybaczcie agresje, ale ja po prostu 'kocham' takie 'opinie eksperta';))

Sorki teraz wstałem i sam patrzę ze ta odpowiedz nie ma nic do pytania
Ale usprawiedliwię się tym ze wczoraj byłem no lifem i siedzialem 10h przy kompie wiec wybacz mi mózg się przegrzał
:P

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 37 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.