mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 181 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Następna strona
Autor Wiadomość
**
Avatar użytkownika

Posty: 226
Dołączył(a): 27.03.2005
Offline
PostNapisane: 6 lut 2006, 15:37 
Cytuj  
Ja bym na woim miejscu sprobowal sprawe wyjasnic. Jesli rzeczywiscie z tymi twoimi progsami jest tak jak piszesz;) to troche na wyrost dostales tego bana... nie wiem, moze ostrzezenie jakies, ale nie od razu bana...

Walcz o swoje konto;)

***

Posty: 910
Dołączył(a): 16.02.2005
Offline
PostNapisane: 6 lut 2006, 16:52 
Cytuj  
Otrzezeń żadnych nie dostawalem. Nawet korespondowalem z GM'ami >.>
Wg. blizza to musialyby być hacki typu teleport, ba.. ma nawet napisane w EULA, że najpierw daje warna,bana,perm close.


_________________
>>>Sygnatura została zablokowana.<<<
Aby przywrócić sygnature wyślij sms-a o tresci SYGNATURA na numer 1337.

******

Posty: 3152
Dołączył(a): 11.02.2005
Offline
PostNapisane: 6 lut 2006, 17:07 
Cytuj  
Fabianek napisał(a):
@Qraczek ech sadze ze swoje pytania kierujesz pod zlym adresem, powinienes je skierowac do:
- blizzarda
- jakis europejski urzad ochrony konsumentow (sry nie znam nazwy).

ah przede wszystkim "twoje" konto jest _wlasnoscia_ blizzarda, czy to zgodne z prawem zapytaj prawnika nie mnie czy ludzi na forum.

ah jedno pytanie uzywasz CT_RA? tak? no to STFU. nie? whine more w koncu juz 16sta wiec ci sie troll mode wlacza


Fabianku .. kochanie moje ... skoro kilka postow temu stwierdziles ze Blizzard moze wlasciwie wszystko to ja tylko zwracam uwage na nielogicznosc Twojego rozumowania. Zreszta przed chwila wiedziales wszystko, a teraz kierujesz mnie do Blizza ?

Wiadomo, ze Blizz nie zbanuje za ctra, bo straciliby jakies 99 proc ludzi, ktorzy kiedykolwiek dobili do 60 lvlu. A jak wiadomo, podcinanie galezi na ktorej sie siedzi = bad.

To ze moje konto jest wlasnoscia Blizza - wiem. Tylko ze umowa, ktora podpisuje jest dwustronna - ja place a blizz umozliwia mi granie, pod warunkiem ze nie probuje oszukiwac blizza / innych graczy. A jesli jest tak ze faktycznie blizzard moze wszystko (w co szczerze watpie) to znaczy ze jest to calkowicie do dupy. Udajac sie strone absurdu, gdyby np. blizz uznalby ze dozwolone jest bieganie po IFie tylko zgodnie z kierunkiem wskazowek zegara a biegajacych inaczej zbanowalby to uznalbys ze umowa jest ok ? A piszac prostszym jezykiem - umowa nie moze byc napisana w sposob umozliwiajacy zerwanie jej przez jedna ze stron "bo tak jej sie podoba".

Co do Urzedu Ochrony Konsumentow - to ciekawe, ale podejrzewam, ze jesli ktos kto nigdy nie UZYWAL zadnego programu w nielegalny sposob wspomagajacego gre, a dostal bana, to uwazam ze moglby probowac. Tylko ze musialby byc abso-kurwa-lutnie crystal clear. Nawet kurwa sladu hacka, cheata itd. Bo jak nie, jak sie ma na sumieniu chociazby "spojrzenie na zone szefa" to za przeproszeniem mozna sie tylko wpierdolic :D

A jesli chodzi o ctra - oczywiscie - uzywam. Tylko co to ma wspolnego z STFU to chyba tylko twoj, farmiacy Nefa mozg, moze pojac (btw, dzieki ze wspomniales o tym w tym topicu ... juz prawie zapomnialem !).

*

Posty: 5321
Dołączył(a): 19.11.2004
Offline
PostNapisane: 6 lut 2006, 17:33 
Cytuj  
Cytuj:
to chyba tylko twoj, farmiacy Nefa mozg, moze poja


Hehe tekst dnia. Nagrode mozwa odebrac na ircu. :)


_________________
I say starighten yuh crooked ways.
Blessed is the man that walketh not in the counsel of the ungodly.

***

Posty: 653
Dołączył(a): 22.12.2005
Offline
PostNapisane: 6 lut 2006, 17:45 
Cytuj  
mam pytanko ja mam taki program Cursor mover i jets mi on potrzebny to tego zeby myszka cigle sie poruszala jak jest wlaczony program eurobarre - 5 euro na miesiac mam :D ) ale podczas gry w wowa nie mam wloczonego programu cursor mover- czy blizz moze mnie zbanowac za to ze mam taki programik a wogole nie uzywam go do wowa tylko do innego programu??? :wtf:

***

Posty: 620
Dołączył(a): 20.11.2005
Offline
PostNapisane: 6 lut 2006, 18:07 
Cytuj  
Blizzard ma twoje prawa gleboko w dupie, moga cie zbanowac i zrobia to jezeli Warden cos wyweszy.

Jakkolwiek cheatowania nie lubie to walka z tym procederem za pomoca spyware jest dla mnie lekkim przegieciem. Szczegolnie ze jest to zjawisko marginalne i da sie to wykrywac innymi sposobami.


_________________
[GM]Dave>> Hail, Adventurer.
[GM]Dave>> What begins with B and rhymes with Ban?
Player>> Umm...
Player>> Ban?
[GM]Dave>> If you insist.

*

Posty: 107
Dołączył(a): 4.04.2005
Offline
PostNapisane: 6 lut 2006, 22:59 
Cytuj  
Tak, moze Cie zbanowac bo ich to G obchodzi do czego ten program jest uzywany.

*

Posty: 5321
Dołączył(a): 19.11.2004
Offline
PostNapisane: 6 lut 2006, 23:05 
Cytuj  
ikona napisał(a):
Jakkolwiek cheatowania nie lubie to walka z tym procederem za pomoca spyware jest dla mnie lekkim przegieciem. Szczegolnie ze jest to zjawisko marginalne i da sie to wykrywac innymi sposobami.


Co nie zmienia faktu że właśnie dzięki tym "faszystowskim" metodom WoW jest jedyną grą w której chaeterzy przegrywają odwieczną z systemami bezpieczeństwa.


_________________
I say starighten yuh crooked ways.
Blessed is the man that walketh not in the counsel of the ungodly.

**

Posty: 231
Dołączył(a): 6.10.2005
Offline
PostNapisane: 6 lut 2006, 23:57 
Cytuj  
Jednak jak w każdej wojnie największe straty ponosi ludność cywilna (czyli w tym wypadku normalni, uczciwi userzy).

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 7 lut 2006, 09:40 
Cytuj  
generalnie rozumiem że "temat: Re: Re: Re: Re: Re: EN Other / Lags spikes and freezes" ustąpiły ?
Chwalisz się od jakiegoś pół roku jak to dusisz tych z Blizza a oni o dziwo dali bana bez ostrzeżenia. cóż za zbieg okolicznośći 8)

załóż sobie nową postać, jaki problem :]


_________________
psn

*****

Posty: 2199
Dołączył(a): 3.07.2002
Offline
PostNapisane: 7 lut 2006, 09:49 
Cytuj  
Jason napisał(a):
Jednak jak w każdej wojnie największe straty ponosi ludność cywilna (czyli w tym wypadku normalni, uczciwi userzy).


Pokaz mi jedna uczciwa osobe, ktora nic nie zrobila, a dostala bana.


_________________
Nie mam pomyslu na signature

***
Avatar użytkownika

Posty: 10599
Dołączył(a): 26.02.2002
Offline
PostNapisane: 7 lut 2006, 10:22 
Cytuj  
lutus napisał(a):
Pokaz mi jedna uczciwa osobe, ktora nic nie zrobila, a dostala bana.

Moim jedynym przewinieniem bylo to, ze smialem odkupic konto od innej osoby i oplacac je dwoma kartami, a nie jedna. Fakt, nie dostalem bana, tylko reject na platnosci, ale nie uwazasz, ze troche niesprawiedliwie?

X.

PS. Jestem zwolennikiem glosowania portfelem. Zaglosowalem na inna gre. Za WoWa juz nie place. Wlasnie za takie, a nie inne traktowanie.


_________________
http://zaginiony.net

***

Posty: 653
Dołączył(a): 22.12.2005
Offline
PostNapisane: 7 lut 2006, 10:40 
Cytuj  
a Guardian wowa nie powinienen patrzec na aktualne procesu ktore sa uruchomione?????czy on skanuje wszystko co jest na dysu?????? bo troch glupie nawet dla mnie jak ktos dostaje bana za moda ktorego sciagnal nieswiadomie- ja tak mailem kolega mi podeslal swoj Plik interfeis i w nim byl ten spead mod i co jak bym go dalej mial na dysku to mogli by mi wlepic bana??? :o glupie powinni patrzec na aktualne procesy
Ps wrzucam tego cursor movera bo szkoda kasy na nowego wowa jak bana dostane :]

****

Posty: 1406
Dołączył(a): 8.06.2005
Offline
PostNapisane: 7 lut 2006, 10:45 
Cytuj  
Xanth, afaik jeśli odkupiłeś konto to złamałeś podstawowe zasady EULA, więc jeśli tylko ci zablokowali płatność to fuks chyba. Czy jestem w błędzie?

Ale z twojego postu wynika także moja wątpliwość: otóż jak zaczynałem grać to opłacałem grę z Inteligo, teraz opłacam z Mastercarda. Nic nie wskazuje na to żebym miał dostać banana. W międzyczasie opłaciłem koledze z Mastercarda też jeden miesiąc. Czy mam szansę na bana? Z waszych wypowiedzi wynika że tak, chociaż przecież nic złego nie zrobiłem. Bez sensu


_________________
O.o

***

Posty: 653
Dołączył(a): 22.12.2005
Offline
PostNapisane: 7 lut 2006, 10:49 
Cytuj  
Eh nie.. moj kolega oplaca konto sobie i 2 swoim kolega i od roku jakos go nie zbanowali ,ale moze glupi ma szczescie :wink:

**

Posty: 231
Dołączył(a): 6.10.2005
Offline
PostNapisane: 7 lut 2006, 11:00 
Cytuj  
lutus napisał(a):
Jason napisał(a):
Jednak jak w każdej wojnie największe straty ponosi ludność cywilna (czyli w tym wypadku normalni, uczciwi userzy).


Pokaz mi jedna uczciwa osobe, ktora nic nie zrobila, a dostala bana.


Chodziło mi tutaj przedewszystkim o guarda blizza, który przeszukuje nasze kompy :-? .

***
Avatar użytkownika

Posty: 10599
Dołączył(a): 26.02.2002
Offline
PostNapisane: 7 lut 2006, 11:06 
Cytuj  
Brodaty napisał(a):
Xanth, afaik jeśli odkupiłeś konto to złamałeś podstawowe zasady EULA, więc jeśli tylko ci zablokowali płatność to fuks chyba. Czy jestem w błędzie?

Zablokowali mi za uzywanie 3 kart (w tym 2 moje wlasne) do oplacania konta. W wyjasnieniu bylo tez cos o placeniu tymi samymi dwoma kartami za inne konto (bo mam 2 konta), ale nie chcialo mi sie juz w to zaglebiac, bardziej moja uwage przykul dopisek "Please do not reply to this E-Mail, as stated above this restriction will not be removed."
Nie to nie, bez łaski, ktos inny dostanie moje pieniadze.

X.


_________________
http://zaginiony.net


Ostatnio edytowano 7 lut 2006, 11:12 przez Xanth, łącznie edytowano 3 razy
****

Posty: 1406
Dołączył(a): 8.06.2005
Offline
PostNapisane: 7 lut 2006, 11:07 
Cytuj  
Podstawowa sprawa to wiedza, co tak naprawdę robi warden. Gdzieś w sieci był dokładny opis, wykonany przez kompetentną osobę, oczywiście po angielsku. Jeśli ktoś byłby uprzejmy podać link, mogę postarać się to przetłumaczyć na nasze, by rozwiać wszelkie wątpliwości.


_________________
O.o

*

Posty: 107
Dołączył(a): 4.04.2005
Offline
PostNapisane: 7 lut 2006, 11:14 
Cytuj  
..nie wiem czy ja poprostu niedoczytała EULI..ale..naprawdę nie mozna płacić jedną kartą za dwa konta?!
ke?!

******

Posty: 4659
Dołączył(a): 12.02.2005
Offline
PostNapisane: 7 lut 2006, 11:15 
Cytuj  
Qraczek napisał(a):
Fabianek napisał(a):
@Qraczek ech sadze ze swoje pytania kierujesz pod zlym adresem, powinienes je skierowac do:
- blizzarda
- jakis europejski urzad ochrony konsumentow (sry nie znam nazwy).

ah przede wszystkim "twoje" konto jest _wlasnoscia_ blizzarda, czy to zgodne z prawem zapytaj prawnika nie mnie czy ludzi na forum.

ah jedno pytanie uzywasz CT_RA? tak? no to STFU. nie? whine more w koncu juz 16sta wiec ci sie troll mode wlacza


Fabianku .. kochanie moje ... skoro kilka postow temu stwierdziles ze Blizzard moze wlasciwie wszystko to ja tylko zwracam uwage na nielogicznosc Twojego rozumowania. Zreszta przed chwila wiedziales wszystko, a teraz kierujesz mnie do Blizza ?

Wiadomo, ze Blizz nie zbanuje za ctra, bo straciliby jakies 99 proc ludzi, ktorzy kiedykolwiek dobili do 60 lvlu. A jak wiadomo, podcinanie galezi na ktorej sie siedzi = bad.

To ze moje konto jest wlasnoscia Blizza - wiem. Tylko ze umowa, ktora podpisuje jest dwustronna - ja place a blizz umozliwia mi granie, pod warunkiem ze nie probuje oszukiwac blizza / innych graczy. A jesli jest tak ze faktycznie blizzard moze wszystko (w co szczerze watpie) to znaczy ze jest to calkowicie do dupy. Udajac sie strone absurdu, gdyby np. blizz uznalby ze dozwolone jest bieganie po IFie tylko zgodnie z kierunkiem wskazowek zegara a biegajacych inaczej zbanowalby to uznalbys ze umowa jest ok ? A piszac prostszym jezykiem - umowa nie moze byc napisana w sposob umozliwiajacy zerwanie jej przez jedna ze stron "bo tak jej sie podoba".

Co do Urzedu Ochrony Konsumentow - to ciekawe, ale podejrzewam, ze jesli ktos kto nigdy nie UZYWAL zadnego programu w nielegalny sposob wspomagajacego gre, a dostal bana, to uwazam ze moglby probowac. Tylko ze musialby byc abso-kurwa-lutnie crystal clear. Nawet kurwa sladu hacka, cheata itd. Bo jak nie, jak sie ma na sumieniu chociazby "spojrzenie na zone szefa" to za przeproszeniem mozna sie tylko wpierdolic :D

A jesli chodzi o ctra - oczywiscie - uzywam. Tylko co to ma wspolnego z STFU to chyba tylko twoj, farmiacy Nefa mozg, moze pojac (btw, dzieki ze wspomniales o tym w tym topicu ... juz prawie zapomnialem !).


@Qraczek poprosze o quote gdzie wspomnialem :P a to ze ty farmujesz hoggera i masz z tym kompleks to twoja sprawa nie musisz tego wylewac na forum.

a twoje rozumowanie jest smieszne bo z niego wynika ze:
Uwazam ze CT_RA jest nieuczciwy ale uzywam bo wiem ze mnie nie zbanuja bo by musieli zbanowac 99% graczy.

A odnosnie umowy:
najpierw ja przeczytaj dokladnie a pozniej zabieraj zdanie na temat jej paragrafow. jesli umowa nie lamie konstytucji (w tym wypadku nie wiem czyjej polskiej, europejskiej czy amerykanskiej to juz by musial sie prawnik [ale to nie na tym forum] wypowiedziec) to moga napisac w niej pisac co tylko im sie podoba a ty klikajac na accept sie z tym zgadzasz i zadek UOKiK zadnego kraju czy organizacji ci nie pomoze. jesli uwazasz ze umowa moze byc nieprawomocna mimo ze nie lamie konstytucji? poczytaj kodeks cywilny PL i EU


_________________
Noregoth active
Flonoe, Milea retired

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 181 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.