mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1158 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27 ... 58  Następna strona
Autor Wiadomość
****

Posty: 1406
Dołączył(a): 8.06.2005
Offline
PostNapisane: 6 lut 2006, 15:19 
Cytuj  
Nie jestem bywalcem UBRS, byłem tam kilkanaście razy. I powiem że nie pamiętam żeby ten wisiorek dropnął z ognika.


_________________
O.o

***

Posty: 805
Dołączył(a): 28.01.2005
Offline
PostNapisane: 6 lut 2006, 16:18 
Cytuj  
Venan - ok, zgadza sie, sorki - dales link na mark of fordring, potem bylo wspomnienie o wild - za szybko przelecialem wzrokiem :P, to przy okazji wyszla instrukcja dla tego pierwszego ;), Z Fordringiem jest troche wiecej roboty,ale imo warto - najgorsze to te strat, ale tam trzeba isc i po jeden i po drugi, koncowka Fordringa juz sie "sama" zrobi - jeden z ciekawszych chainow, mozna pobiegac pod postacia scarleta.

**

Posty: 316
Dołączył(a): 21.11.2004
Offline
PostNapisane: 7 lut 2006, 09:34 
Cytuj  
jak sie przyjrzysz to zobaczysz ze ma okolo 8 % sznasy na dropa sam w nim dosc dlugo biegalem
wystarczy troche wytrwalosci i go masz
w przeciwnym wypadku idz meczyc klesty - stracisz iles tma h ale masz pewne ze nagrode dostaniesz, a z dropami to roznie bywa :P jak probowalem wyfarmowac rekawice bs to zdazylem sie dochapac revered w AD a rekawic nie mialem :)


_________________
gole babki i czekoladki

*

Posty: 180
Dołączył(a): 14.11.2004
Offline
PostNapisane: 7 lut 2006, 10:42 
Cytuj  
naro napisał(a):
jak probowalem wyfarmowac rekawice bs to zdazylem sie dochapac revered w AD a rekawic nie mialem :)


Nawet mnie nie strasz. Własnie zabieram sie za rękawice.
Ale miałem farta. Pierwszy run do UBRS i zabicie General darhrissh ( czy jak on sie tam pisze) i BS tunic mi dropnęł, a że byłem jedynym hunterem to MAM. :)

**

Posty: 316
Dołączył(a): 21.11.2004
Offline
PostNapisane: 7 lut 2006, 13:59 
Cytuj  
w zamierzchlych czasach farmowania niebieskich itemow :P kiedy jeszcze nie bylo systemu pvp i nic innego nie bylo do roboty moj kumpel' z ktorym mielismy w tym samym czasie 60 lvl, zrobil caly niebieski set w 2 tygodnie ja dojechalem po 5 tygodniach do 6 itemow potem MC sie zaczelo

ale jak mam byc szczery to calego BS nie ma co zbierac
fajniejsze itemki sia w DM - pasek, spodnie

a juz duzo lepsze w ZG
helmofon/buty/galoty/klata/rekawice/ringi/amulet
milutkie 1h ( sword i dagger ) niekiepski 2h ( sh sword ) i calkiem fajne zabawki do strzelania ( gun/luk )


_________________
gole babki i czekoladki

****

Posty: 1406
Dołączył(a): 8.06.2005
Offline
PostNapisane: 7 lut 2006, 14:41 
Cytuj  
Też mi się wydaje że lepsze rzeczy można łatwiej dostać niż części BS. Specjalnie że kilka z nich spada w LBRS i trzeba wiele wytrwałości i czasu by tam chodzić. Np. w BRD byłem w sumie 3 razy w pokoju z trumnami, a dwa razy wypadło Deathdealer Breastplate W DM na farmowaniu drzewa i tego kolesia magistra czy jakoś tak byłem kilka razy (po kilka runs z resetem instancji) i pasek wypadł chyba z 6 razy Warpwood Binding a naramienniki Flamescarred Shoulders napewno 3 razy


_________________
O.o

*

Posty: 180
Dołączył(a): 14.11.2004
Offline
PostNapisane: 7 lut 2006, 15:30 
Cytuj  
No właśnie co jest z tym LBRS. Nikt tam nie chce chodzić! Dlaczego. Mam problemy ze znalezieniem grupy.

******

Posty: 4659
Dołączył(a): 12.02.2005
Offline
PostNapisane: 7 lut 2006, 16:18 
Cytuj  
overkilll napisał(a):
No właśnie co jest z tym LBRS. Nikt tam nie chce chodzić! Dlaczego. Mam problemy ze znalezieniem grupy.


bo to syf kila i mogila kazdy gracz co zbieral sobie kamienie na Seal of Ascension zyga ta instancja i nawet friendsi nie sa w stanie ludzi tam zaciagnac


_________________
Noregoth active
Flonoe, Milea retired

*

Posty: 5321
Dołączył(a): 19.11.2004
Offline
PostNapisane: 7 lut 2006, 16:24 
Cytuj  
A mi sie podobała, swojego czsu była bardzo wymagająca :).


_________________
I say starighten yuh crooked ways.
Blessed is the man that walketh not in the counsel of the ungodly.

*

Posty: 180
Dołączył(a): 14.11.2004
Offline
PostNapisane: 9 lut 2006, 00:16 
Cytuj  
Fabianek napisał(a):
overkilll napisał(a):
No właśnie co jest z tym LBRS. Nikt tam nie chce chodzić! Dlaczego. Mam problemy ze znalezieniem grupy.


bo to syf kila i mogila kazdy gracz co zbieral sobie kamienie na Seal of Ascension zyga ta instancja i nawet friendsi nie sa w stanie ludzi tam zaciagnac


No tak ,ale co zrobić żeby dorwać BS stuff z tamtąd.:(

******

Posty: 4659
Dołączył(a): 12.02.2005
Offline
PostNapisane: 9 lut 2006, 00:41 
Cytuj  
overkilll napisał(a):
No tak ,ale co zrobić żeby dorwać BS stuff z tamtąd.:(


znalesc lepsze odpowiedniki w dire maul, a jak sie nie uda to sleczeccaly dzien w IF/ogri spamujac LFG LBRS mozesie jakis mag (ktory idzie po pattern na szate) lub alchemik (co idzie po recepte gr. fire prot) lub druid co chce miec WH ulituja ;-)


_________________
Noregoth active
Flonoe, Milea retired

*

Posty: 180
Dołączył(a): 14.11.2004
Offline
PostNapisane: 9 lut 2006, 12:39 
Cytuj  
Zostałem upokorzonyu przez maga w duelu, az było mi wstyd:( Co prawda koleśbył cały w epic stafie ,ale mimo wszytko pojechał mnie tak że hohoh. Ja mam tylko 5 cześci BS setu:(

edit:
Na moje pytanie. What can I do to win with U?
Odpowiedział:
U can`t. :P

Fajnie:)


Ostatnio edytowano 9 lut 2006, 12:56 przez overkilll, łącznie edytowano 1 raz
***
Avatar użytkownika

Posty: 636
Dołączył(a): 2.12.2005
Offline
PostNapisane: 9 lut 2006, 12:47 
Cytuj  
overkilll napisał(a):
Zostałem upokorzonyu przez maga w duelu, az było mi wstyd:( Co prawda koleśbył cały w epic stafie ,ale mimo wszytko pojechał mnie tak że hohoh. Ja mam tylko 5 cześci BS setu:(
Mag jest ciezki do polkniecia wiec nie ma sie czego wstydzic, zwlaszcza jak ty jestes niepelny blue a on full epic. Jesli jest w miare dobry to bedzie wiedzial jak omijac trapa wiec nie ma sie co meczyc ze staniem na pulapce i od razu na samym poczatku duela scatter+fd+trap, gozej jesli to jest frost mage (niestety wiekszosc jest) bo nie dosc ze z trapa wyjdzie Ice Blockiem to jeszcze w mele go uderzac nie mozesz bo zapodaje Ci spowolnienie. W takim przypadku musisz jakas wykombinowac zeby zuzyl ice blocka przed scatter+fd+trap combo = powodzenia 8)

*

Posty: 180
Dołączył(a): 14.11.2004
Offline
PostNapisane: 9 lut 2006, 12:59 
Cytuj  
Venan napisał(a):
W takim przypadku musisz jakas wykombinowac zeby zuzyl ice blocka przed scatter+fd+trap combo = powodzenia 8)


Wszystko fajnie tylko walka trwała jakies 7-8 sec z czego pierwsze 3 byłem sheep:) a reszte czasu byłem w lodzie a on siedział w mojej death zone:) ZERO SZANS!!!

******

Posty: 3152
Dołączył(a): 11.02.2005
Offline
PostNapisane: 9 lut 2006, 13:31 
Cytuj  
No tak ... a jak wiadomo powinien bic Cie na 35 yardach :P

*

Posty: 104
Dołączył(a): 29.12.2005
Offline
PostNapisane: 11 lut 2006, 15:15 
Cytuj  
oplaca sie wladowac talenty w improved hunter's mark i improved concussive shot??

****
Avatar użytkownika

Posty: 1928
Dołączył(a): 15.10.2004
Offline
PostNapisane: 11 lut 2006, 15:39 
Cytuj  
pierwsze nie drugie tak


Posty: 10
Dołączył(a): 12.02.2006
Offline
PostNapisane: 12 lut 2006, 09:48 
Cytuj  
------------------------------



Ja mam najbardziej noobowskie pytanie?

Mam level 17 i miałem już kilka petów! Oczywiście dwarf, puszczam peta, wale pare razy z gunu, podbiegam i chwilka moba nie ma? Teraz gdy mój pet zaatakuje ostatni ja niedostaje doświadczenia, gdy ja uderze dostaje? Co z tym fantem zrobić, jak używać peta żeby dostawać za każdym razem doświadczenie. Ostatnio zdarzyło mi się, że 10 razy pod rząd nic nie dostałem?

---
Dzięki

**

Posty: 231
Dołączył(a): 6.10.2005
Offline
PostNapisane: 12 lut 2006, 11:34 
Cytuj  
Może przestań grać na piratach ?

***
Avatar użytkownika

Posty: 636
Dołączył(a): 2.12.2005
Offline
PostNapisane: 12 lut 2006, 13:14 
Cytuj  
niko2003 napisał(a):
Mam level 17 i miałem już kilka petów! Oczywiście dwarf, puszczam peta, wale pare razy z gunu, podbiegam i chwilka moba nie ma? Teraz gdy mój pet zaatakuje ostatni ja niedostaje doświadczenia, gdy ja uderze dostaje? Co z tym fantem zrobić, jak używać peta żeby dostawać za każdym razem doświadczenie. Ostatnio zdarzyło mi się, że 10 razy pod rząd nic nie dostałem?
Nie jestem pewien do konca czy o to Ci chodzi ale jesli jakiegos moba w calosci (bez twojej pomocy) zabije twoj pet to ani nie mozesz go zlootowac ani nie dostaniesz XP.

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1158 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27 ... 58  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Google [Bot] i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.