mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 10810 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41 ... 541  Następna strona
Autor Wiadomość
******

Posty: 4659
Dołączył(a): 12.02.2005
Offline
PostNapisane: 7 lut 2006, 11:55 
Cytuj  
Deshroom napisał(a):
ok, to skasuj WTF, WTB powiedziałbym zebyś skasował też Interface ale wiem że teraz Blizzard coś tam trzyma. dla mnie to wygląda jakbyś conajmniej używał Cosmosa :wink:


ja skasowalem interface (z okazji odswiezania modow) pliki blizza sie "odrodzily" po odpaleniu gry


_________________
Noregoth active
Flonoe, Milea retired

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 7 lut 2006, 11:57 
Cytuj  
Fabianek napisał(a):
Deshroom napisał(a):
ok, to skasuj WTF, WTB powiedziałbym zebyś skasował też Interface ale wiem że teraz Blizzard coś tam trzyma. dla mnie to wygląda jakbyś conajmniej używał Cosmosa :wink:


ja skasowalem interface (z okazji odswiezania modow) pliki blizza sie "odrodzily" po odpaleniu gry
aha. bo ja to nie kasowałem WTF i interface od roku :wink: nigdy mi sie nic nie wywaliło a mam modów około 50.

Wiec niech kolega wywali WTF, WTB i Interface - musi pomóc :wink:


_________________
psn

******

Posty: 4659
Dołączył(a): 12.02.2005
Offline
PostNapisane: 7 lut 2006, 12:02 
Cytuj  
Deshroom napisał(a):
aha. bo ja to nie kasowałem WTF i interface od roku :wink: nigdy mi sie nic nie wywaliło a mam modów około 50.


ja wywalilem bo niektore mody mialem z przed roku a nie chcialo mi sie zgadywac ktore sa ktore wiec wywalilem wszystkie a pozniej instalowalem najnowsze z listy ktora zrobilem sobie wczesniej ;-)


_________________
Noregoth active
Flonoe, Milea retired


Posty: 17
Dołączył(a): 7.12.2005
Offline
PostNapisane: 7 lut 2006, 15:23 
Cytuj  
skasowałem WTF, WTB i Interface i nic... nadal nie moge w stolicy napisac na zadnym public chanalu... Sprawdziłem na innych postaciach (prze wywaleniem WTF, WTB i Interface) tam wszystko działa bez zarzutu... Cos jakby mi dali bana na ta postac na generala w stolicach ;/. Czy to mozliwe ? A moze pospamowac na technical forum ? Kolega miał podobny problem, ale po jednym dniu przeszło...

******

Posty: 4659
Dołączył(a): 12.02.2005
Offline
PostNapisane: 7 lut 2006, 15:39 
Cytuj  
James Dark napisał(a):
skasowałem WTF, WTB i Interface i nic... nadal nie moge w stolicy napisac na zadnym public chanalu... Sprawdziłem na innych postaciach (prze wywaleniem WTF, WTB i Interface) tam wszystko działa bez zarzutu... Cos jakby mi dali bana na ta postac na generala w stolicach ;/. Czy to mozliwe ? A moze pospamowac na technical forum ? Kolega miał podobny problem, ale po jednym dniu przeszło...


zaloguj sie do gry wejdz do miasta i wpisz:
/join general
/join lookingforgroup
/join trade

jak nie pomoze to tech support i/lub reinstall wow


_________________
Noregoth active
Flonoe, Milea retired

***

Posty: 653
Dołączył(a): 22.12.2005
Offline
PostNapisane: 7 lut 2006, 15:53 
Cytuj  
James Dark napisał(a):
skasowałem WTF, WTB i Interface i nic... nadal nie moge w stolicy napisac na zadnym public chanalu... Sprawdziłem na innych postaciach (prze wywaleniem WTF, WTB i Interface) tam wszystko działa bez zarzutu... Cos jakby mi dali bana na ta postac na generala w stolicach ;/. Czy to mozliwe ? A moze pospamowac na technical forum ? Kolega miał podobny problem, ale po jednym dniu przeszło...


Moze na tej postaci zbugowaly Ci sie kanaly :har: nie wiem reinstal tu nie pomoze jak na wszystkich postaciach dziala, a na tej nie....zrob repaira/a jak nie pomoze to meil do Tech suport albo na ich forum

***

Posty: 886
Dołączył(a): 3.08.2005
Offline
PostNapisane: 7 lut 2006, 18:41 
Cytuj  
wykasuj folder WTF i WDB (nie wiem czy chodzilo o to chodzilo wam przez "WTB" ;) )

******
Avatar użytkownika

Posty: 3478
Dołączył(a): 27.05.2005
Offline
PostNapisane: 7 lut 2006, 19:30 
Cytuj  
Fabianek napisał(a):
szybko latwo i przyjemnie sie robi.

Mi sie bardzo przyjemnie robilo :) Co chwila jakiegos hordziaka mozna bylo zabic (udalo mi sie 9 lvl shamana wyzej zabic, ale chyba troche sie wystraszyl i pomylily mu sie klawisze, bo powinien mnie zabic bez problemu :P )


Ostatnio edytowano 7 lut 2006, 21:34 przez Mirtul, łącznie edytowano 1 raz
***

Posty: 910
Dołączył(a): 16.02.2005
Offline
PostNapisane: 7 lut 2006, 19:50 
Cytuj  
Carebear albo mu sie numerki pomylily:P


_________________
>>>Sygnatura została zablokowana.<<<
Aby przywrócić sygnature wyślij sms-a o tresci SYGNATURA na numer 1337.

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 9 lut 2006, 15:42 
Cytuj  
rozwale Was :P

nigdy nie grałem wojem na oryginalnym UI. Czy można przypisać zmiane stansów do rolki (góra dół) ?


_________________
psn

******

Posty: 4659
Dołączył(a): 12.02.2005
Offline
PostNapisane: 10 lut 2006, 11:22 
Cytuj  
takie n00b pytanko czy ktos zmienial imie wlasnej postaci? bo chce zmienic imie jednego z altow bo psy nie daja mi grac na alcie tylko droodem ciagna do roznych instancji a nie chce mi sie levelowac kolejnego, moze ktos probowal i mu sie udalo jaki podal powod? Znalazlem malutka firme we francji ktora ma nazwe identyczna jak moja postac i to tyle.


Podobno dziala cos takiego:
- kasujesz postac ktorej chcesz zmienic imie
- kolega zaklada postac o takim samym imieniu po stronie hordy
- ty whine'ujesz gm'a ze zla postac usunoles i ci ja przywracaja tyle ze musisz zmienic jej imie

testowal ktos?


_________________
Noregoth active
Flonoe, Milea retired

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 10 lut 2006, 11:26 
Cytuj  
Fabianek napisał(a):
testowal ktos?
ja tak poprostu miałem bo polaczek pozakladał jedynki na Mag (gdzie migrowała nasza gildia) chciał nam je posprzedawać.
GM skasował i zamienił mi nick ale nie było łatwo.

Generalnie najlepsza metoda to zapisać sie do dużej gildi i znindzować cos duzego - jakies epicki. potem powiedziec wszystkim ze sa mysie psitki i HS. stanac przed AH i czekac.

jak juz dwa dni beda na ciebie pluc - cały serwer - to napisz ticket że cie wszyscy obrazaja i wtedy ci zmienia :wink:


_________________
psn

******

Posty: 4659
Dołączył(a): 12.02.2005
Offline
PostNapisane: 10 lut 2006, 11:29 
Cytuj  
LOL ale zes wymyslil ;-) chodzi oto ze ludki moje alty kojarza z moim mainem wiec ninjowanie nie wchodzi w gre bo by main ucierpial ;-)

po za tym przy zmianie imienia update'uja sie friend/ignore list


_________________
Noregoth active
Flonoe, Milea retired

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 10 lut 2006, 11:35 
Cytuj  
Fabianek napisał(a):
LOL ale zes wymyslil ;-) chodzi oto ze ludki moje alty kojarza z moim mainem wiec ninjowanie nie wchodzi w gre bo by main ucierpial ;-)

po za tym przy zmianie imienia update'uja sie friend/ignore list
wiem, ale to prawie prawdziwy przypadek, wlasnie przez te updaty friendsów zmieniali mu nicka 2 razy :wink:
metoda jest pewna 8)

ta pierwsza nie, bo 1 GM mi odmówił 2 bez kłopotu zmienił. od początku miałem dowody


_________________
psn

******

Posty: 4659
Dołączył(a): 12.02.2005
Offline
PostNapisane: 10 lut 2006, 11:43 
Cytuj  
Deshroom napisał(a):
metoda jest pewna 8)


no nic ja na razie probowalem na to ze mi francuzi truja dupe czy jestem francuz (imie jest francuskie), teraz bede probowal na firme a jak nie da rady to bede otwieral tickety az sie ktorys zlituje ;-)


_________________
Noregoth active
Flonoe, Milea retired

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 10 lut 2006, 11:44 
Cytuj  
Fabianek napisał(a):
Deshroom napisał(a):
metoda jest pewna 8)


no nic ja na razie probowalem na to ze mi francuzi truja dupe czy jestem francuz (imie jest francuskie), teraz bede probowal na firme a jak nie da rady to bede otwieral tickety az sie ktorys zlituje ;-)
acha uważaj tylko bo to polega na tym że sie zalogujesz i bedziesz miał nowy nick, nie pozwola ci pewnei zmienić na taki jaki chcesz - sami go wybiorą. tak miał kolega z opowiedzianej przezemnie histori :wink:


_________________
psn

******

Posty: 4659
Dołączył(a): 12.02.2005
Offline
PostNapisane: 10 lut 2006, 11:45 
Cytuj  
Deshroom napisał(a):
acha uważaj tylko bo to polega na tym że sie zalogujesz i bedziesz miał nowy nick, nie pozwola ci pewnei zmienić na taki jaki chcesz - sami go wybiorą. tak miał kolega z opowiedzianej przezemnie histori :wink:


Woot??? kumpel mial nicka "Cycek" to mu pozwolili zmienic na "Madboy" ;-)

znaczy co istnieje mozliwosc ze bede mial nicka Biach?


_________________
Noregoth active
Flonoe, Milea retired

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 10 lut 2006, 11:48 
Cytuj  
nie wiem, ja dostałem deshroom bo mi taki ukradli ale Protoza i Dehdar to nicki wygenerowane przez Blizzard dla kolegi co zninjował w Nihilum


_________________
psn

****

Posty: 1125
Dołączył(a): 2.11.2004
Offline
PostNapisane: 11 lut 2006, 03:00 
Cytuj  
tanio go sprzedales :wink:


_________________
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 11 lut 2006, 11:35 
Cytuj  
redlum napisał(a):
tanio go sprzedales :wink:
on sie nigdy tego nie wstydził, a ja znam tą historie i bardzo go lubie. Dehdar to jedna znajsympatyczniejszych osób jakie poznałem w wow :wink:


_________________
psn

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 10810 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41 ... 541  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.