mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 235 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10 ... 12  Następna strona
Autor Wiadomość
***

Posty: 524
Dołączył(a): 25.04.2005
Offline
PostNapisane: 12 lut 2006, 14:36 
Cytuj  
Na Jin'do MC dostaje zawsze druga osoba na liscie aggro - ja jestem wyznaczony do DPSowania bossa i praktycznie cały czas latam z MC. Jeśli reszta nei złapie aggro - nie ma prawa, żeby tank dostał MC. Jeśli ktoś łapie aggro, MC dostaje prawie natychmiastowo tank.


_________________
http://eu.wowarmory.com/character-sheet ... k&n=Boonha

******

Posty: 4659
Dołączył(a): 12.02.2005
Offline
PostNapisane: 12 lut 2006, 15:22 
Cytuj  
MacDwain napisał(a):
Na Jin'do MC dostaje zawsze druga osoba na liscie aggro - ja jestem wyznaczony do DPSowania bossa i praktycznie cały czas latam z MC. Jeśli reszta nei złapie aggro - nie ma prawa, żeby tank dostał MC. Jeśli ktoś łapie aggro, MC dostaje prawie natychmiastowo tank.


powiedz to naszym rogue/hynterom/magom/lockom ktorzy sie scigaja w ego meterze :(


_________________
Noregoth active
Flonoe, Milea retired

*

Posty: 6259
Dołączył(a): 30.07.2004
Offline
PostNapisane: 12 lut 2006, 15:38 
Cytuj  
Fabianek napisał(a):
wiesz to ze twojej raid groupie sprawia problem jakis boss nie znaczy ze innym raid grupom rowniez przysparza problemow :P

Nie mam rajd grupy :(
A ta w ktorej bylem jest uber, bo cyt. 'ma nefa na farm status' (am i right Venan?:).

ps. autora cytatu pozostawie niedopowiedzianego, dla domyslnych


_________________
Obrazek

***

Posty: 524
Dołączył(a): 25.04.2005
Offline
PostNapisane: 12 lut 2006, 15:47 
Cytuj  
Fabianek napisał(a):
powiedz to naszym rogue/hynterom/magom/lockom ktorzy sie scigaja w ego meterze :(


Jedno ostrzeżenie a potem kick z raidu - działa bardzo ładnie.


_________________
http://eu.wowarmory.com/character-sheet ... k&n=Boonha

******

Posty: 4659
Dołączył(a): 12.02.2005
Offline
PostNapisane: 12 lut 2006, 22:33 
Cytuj  
MacDwain napisał(a):
Jedno ostrzeżenie a potem kick z raidu - działa bardzo ładnie.


my gramy 4 fun,wiec jak cos jest na farm status to sie ludzie wyglupiaja, np. crit warek uzyl taunta na firemawie wywracajac polowe rogali bo ten aqrat kichnol


_________________
Noregoth active
Flonoe, Milea retired

***

Posty: 524
Dołączył(a): 25.04.2005
Offline
PostNapisane: 12 lut 2006, 23:02 
Cytuj  
Fabianek napisał(a):
MacDwain napisał(a):
Jedno ostrzeżenie a potem kick z raidu - działa bardzo ładnie.


my gramy 4 fun,wiec jak cos jest na farm status to sie ludzie wyglupiaja, np. crit warek uzyl taunta na firemawie wywracajac polowe rogali bo ten aqrat kichnol


to co jęczysz :wink:


_________________
http://eu.wowarmory.com/character-sheet ... k&n=Boonha

******

Posty: 4659
Dołączył(a): 12.02.2005
Offline
PostNapisane: 13 lut 2006, 02:37 
Cytuj  
MacDwain napisał(a):
to co jęczysz :wink:


lol nie jecze :P tylko pisze jakie sa realia w mojej RG.i czemu sa 3 tanki potrzebne ;-)


_________________
Noregoth active
Flonoe, Milea retired

**

Posty: 316
Dołączył(a): 21.11.2004
Offline
PostNapisane: 13 lut 2006, 08:52 
Cytuj  
MacDwain napisał(a):
Na Jin'do MC dostaje zawsze druga osoba na liscie aggro - ja jestem wyznaczony do DPSowania bossa i praktycznie cały czas latam z MC. Jeśli reszta nei złapie aggro - nie ma prawa, żeby tank dostał MC. Jeśli ktoś łapie aggro, MC dostaje prawie natychmiastowo tank.


strat jest nastepujacy
1. zaczynaja all z dps
2. jesli pojawia se jakis totem ( heal czy MC ) to dps przechodzi na totem
zasaa nr 2 jest kluczowa
3 markniety osobnik zabija cienie

jak sie szybciutko nukuje totemy to naprawde jindo jest besilny


_________________
gole babki i czekoladki

**

Posty: 316
Dołączył(a): 21.11.2004
Offline
PostNapisane: 13 lut 2006, 08:58 
Cytuj  
Fabianek napisał(a):
mihn napisał(a):
ktoś hakkara zabił po 1.9.3 ? bo wczoraj mieliśmy problemy z tym. :/


jasne bez problemu, jedyna roznica to to ze trzeba w chmure wejsc no i ludzi z MC sheepowac, nadal mieki baton


i zabija sie chyba nieco krocej bo teraz dps ma kluczowe znacznie nie drain


_________________
gole babki i czekoladki

***

Posty: 665
Dołączył(a): 22.09.2005
Offline
PostNapisane: 13 lut 2006, 10:06 
Cytuj  
Fabianek napisał(a):
Zychoo napisał(a):
Szczegolnie na deser, tuz po zfarmowaniu nefa.


o_O skad wiesz ze bylismy dzis na nefie :P nef czeka sobie zywy do poniedzialku :P

wiesz to ze twojej raid groupie sprawia problem jakis boss nie znaczy ze innym raid grupom rowniez przysparza problemow :P

Wiesz, grupy ktore farmuja Ragnarosa, tez nie wipe'uja na Drakkisathu. ZG to jest instancja pre-MC, wiec nic dziwnego, ze ludzie w tier2 daja sobie z Hakkarem rade.

******

Posty: 4659
Dołączył(a): 12.02.2005
Offline
PostNapisane: 13 lut 2006, 10:46 
Cytuj  
Zoltan napisał(a):
Wiesz, grupy ktore farmuja Ragnarosa, tez nie wipe'uja na Drakkisathu. ZG to jest instancja pre-MC, wiec nic dziwnego, ze ludzie w tier2 daja sobie z Hakkarem rade.


FFS ko;les zapytal czy ktos go ubil wiec napisalem ze tak i bez problemu strat sie troszeczke tylko zmienil a ty i qra sie czepiacie. nauczcie sie czytac pytania w postach.


_________________
Noregoth active
Flonoe, Milea retired

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2450
Dołączył(a): 20.11.2001
Offline
PostNapisane: 13 lut 2006, 12:21 
Cytuj  
MacDwain napisał(a):
Fabianek napisał(a):
powiedz to naszym rogue/hynterom/magom/lockom ktorzy sie scigaja w ego meterze :(


Jedno ostrzeżenie a potem kick z raidu - działa bardzo ładnie.


U nas za wklejanie dmg mettera jest -dkp i tez dziala bardzo ladnie :D

******

Posty: 4659
Dołączył(a): 12.02.2005
Offline
PostNapisane: 13 lut 2006, 12:22 
Cytuj  
KromeR napisał(a):

U nas za wklejanie dmg mettera jest -dkp i tez dziala bardzo ladnie :D


u nas jest zakaz wklejania ale i tak kazdy ma zainstalowany i spamuja po klasowych kanalach LOL


_________________
Noregoth active
Flonoe, Milea retired

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 13 lut 2006, 12:41 
Cytuj  
KromeR napisał(a):
MacDwain napisał(a):
Fabianek napisał(a):
powiedz to naszym rogue/hynterom/magom/lockom ktorzy sie scigaja w ego meterze :(


Jedno ostrzeżenie a potem kick z raidu - działa bardzo ładnie.

U nas za wklejanie dmg mettera jest -dkp i tez dziala bardzo ladnie :D
troche tego wklejania nie rozumiem, czy widzieliście kiedys priesta co by wklejał Healing Done albo Tanka co by wklejał Damage Taken. Dlaczego własnie Rogue musi zawsze DMG wklejać ? :wink:
nawet ja zacząłem :D


_________________
psn

***

Posty: 524
Dołączył(a): 25.04.2005
Offline
PostNapisane: 13 lut 2006, 12:57 
Cytuj  
Deshroom napisał(a):
troche tego wklejania nie rozumiem (..) Dlaczego własnie Rogue musi zawsze DMG wklejać ? :wink:
nawet ja zacząłem :D


Wiesz, walczycie sobie, Ty spokojnie siepiesz dmg - nadciaga patrol - walisz im distracta, po distract, gdy są już blisko - vanishujesz, sapujesz jednego i trzymasz w stunlocku drugiego, w tym samym czasie jeszcze dajesz blinda łobuzowi, co zaczyna dobierać się do priesta. A po skończonej potyczce jedyne co usłsyzysz w party czacie to "nice tanking/healing". A mogłeś sobie spokojnie siepać razem ze wszystkimi i doczekać szczęśliwego wipe.

Ale jak po instance ktoś wklei dmg meter, na którym to odsadziłesz reszte o kilkanaście procent, no to zapamiętają Cię jako tego, który robi naprawde ładny dmg.

Do tego jak się znajdziesz pod kilkoma rogalami (nie daj bóg hunterami, magami czy warkami) to jakos Ci łyso...


_________________
http://eu.wowarmory.com/character-sheet ... k&n=Boonha

******

Posty: 4659
Dołączył(a): 12.02.2005
Offline
PostNapisane: 13 lut 2006, 12:57 
Cytuj  
Deshroom napisał(a):
troche tego wklejania nie rozumiem, czy widzieliście kiedys priesta co by wklejał Healing Done albo Tanka co by wklejał Damage Taken. Dlaczego własnie Rogue musi zawsze DMG wklejać ? :wink:
nawet ja zacząłem :D


hmm healing done nie, ale na kanale droodowym idzie % overhealing.
a co do wklejania dmg przez rogue, wiesz zapewne jestes top1 wiec wklejasz i rosnie twoje ego (Stad nazwa ego meter)


_________________
Noregoth active
Flonoe, Milea retired


Ostatnio edytowano 13 lut 2006, 13:39 przez Fabianek, łącznie edytowano 1 raz
*

Posty: 92
Dołączył(a): 7.09.2005
Offline
PostNapisane: 13 lut 2006, 13:21 
Cytuj  
MacDwain napisał(a):

Ale jak po instance ktoś wklei dmg meter, na którym to odsadziłesz reszte o kilkanaście procent, no to zapamiętają Cię jako tego, który robi naprawde ładny dmg.


Dlatego dobrze jest gdy każda klasa ma jakiegoś doświadczonego lidera, który kontroluje sytuację i widzi kto przedkłada kilka tysięcy dmg nad bezpieczeństwo rajdu. U nas bardzo rzadko patrzy się na dmg meter, na przykład korzystaliśmy z niego na Ragnarosie bo zależało nam na tym żeby go ściągać jak najszybciej.. ostatnio dobiliśmy go do 10% gdy pojawiła się 1sza fala synków :)

***

Posty: 665
Dołączył(a): 22.09.2005
Offline
PostNapisane: 13 lut 2006, 13:28 
Cytuj  
Jerry napisał(a):
MacDwain napisał(a):

Ale jak po instance ktoś wklei dmg meter, na którym to odsadziłesz reszte o kilkanaście procent, no to zapamiętają Cię jako tego, który robi naprawde ładny dmg.


Dlatego dobrze jest gdy każda klasa ma jakiegoś doświadczonego lidera, który kontroluje sytuację i widzi kto przedkłada kilka tysięcy dmg nad bezpieczeństwo rajdu. U nas bardzo rzadko patrzy się na dmg meter, na przykład korzystaliśmy z niego na Ragnarosie bo zależało nam na tym żeby go ściągać jak najszybciej.. ostatnio dobiliśmy go do 10% gdy pojawiła się 1sza fala synków :)

Nie ma co przesadzac :). Wiadomo, ze jak jest nowy encounter, to ludzie sie czaja, ale pozniej, przy speed runach, trzeba miec tez troche zabawy. W MC dmg meter uzywany jest przez nas glownie do do "przyjacielskiej" rywalizacji (rogues vs warriors). Ostatnio biegalem z 42% crit + 8% extra swing, brakowalo mi tylko buffa z Onyxii, ale i tak niezle wrazenia, choc aggro sciagalem praktycznie na kazdym mobie.


Posty: 43
Dołączył(a): 10.12.2005
Offline
PostNapisane: 13 lut 2006, 23:50 
Cytuj  
Jako gildia mamy problem z tym kolesiem na raptorze. Gram na nowym realmie (ma miesiąc) więc nie mamy zbyt dobrego sprzętu blue czasem green. Z kobietą nietoperz i tym z viperami poszło, gładko, a na macośtam wipeneliśmy chyba z 10x :) Wszystko idzie dobrze dopóki mt nie straci agro...tez macie z nim takie problemy? czy to my tylko jesteśmy takie łosie :)

***

Posty: 665
Dołączył(a): 22.09.2005
Offline
PostNapisane: 14 lut 2006, 00:05 
Cytuj  
MT pewnie traci aggro, bo ludzie nie przestaja atakowac kiedy maja debuff. Nie wrzucajcie na niego DOTow i kiedy dostajecie debuff ("I'm watching you") po prostu ESC i czekacie. Poza tym tankuje sie go "normalnie".

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 235 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10 ... 12  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.