mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 54 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3
Autor Wiadomość
*****
Avatar użytkownika

Posty: 2018
Dołączył(a): 16.11.2001
Offline
PostNapisane: 13 lut 2006, 21:04 
 
A ja mialem nadzieje ze mmorpgi przyciagaja openminded ludzi, ale najwyrazniej sie mylilem, lub tez wow przyciagnal te czesc ktora w kategoriach otwartosci na innosc jest daleko za marsjanami.

juz.

*

Posty: 161
Dołączył(a): 22.12.2004
Offline
PostNapisane: 13 lut 2006, 21:08 
 
Cytuj:
"Nienawidze twoich pogladow, ale do konca zycia bede walczyl o twoje prawo do ich wyglaszania"

To chyba jest "Nie zgadzam sie z tym co mowisz, ale do smierci bede bronil twojego prawa do mowienia tego" ale nie jestem pewien, to taki maly offtop :)

***

Posty: 650
Dołączył(a): 21.05.2005
Offline
PostNapisane: 13 lut 2006, 21:13 
 
Odpowiednikiem przeciwienstwa tolerancji jest nietolerancja, co czesto prowadzi do przesladowania i ukracania wolnosci. Tylko, ze nikt tutaj nie mowi o nietolerancji wobec gejow, a jedynie o nietolerowaniu manifestowania homoseksualizmu w grze - to chyba istotna roznica. Nie chcialbym, aby moje dziecko odpalalo gre i na generalu bylo nagabywane do przystepienia do ludzi, kt. wola swoja plec, poniewaz uwazam, ze nie jest to normalne ( zgodnie z zasada wzglednosci, ze normalne jest to, co jest w wiekszosci ).

Wiec zanim zaczniecie pytac, co by bylo gdyby czyjes dziecko bylo gejem ( co jest statystycznie malo prawdopodobne ), zapytajcie siebie co byscie zrobili, gdyby Waszego 12letniego syna nagabywala ekipa gejow - widze Wasz spokoj.

Chca sobie paradowac - jak dostana pozwolenie, niech sobie paraduja - kazdy moze jesli jest to w zgodzie z prawem. Gra nie jest odpowiednim do tego miejscem i ja rowniez bym ticketowal za propagowanie czy tez natarycze manifestowanie gejow na moim servie - skoro ci ludzie uwazaja sie za normalnych i zwyczajnych, to niech sie zachowuja normalnie i zwyczajnie = hetero nie organizuja manifestacji ani nie zakladaja "hetero chuck norris machos" gildi.

EoT dla mnie.

Peace


_________________
This is 10% luck,
20% skill,
15% concentrated power of will,
5% pleasure,
50% pain,
And 100% reason to remember the name!


Ostatnio edytowano 13 lut 2006, 21:14 przez Demandread, łącznie edytowano 1 raz
**

Posty: 235
Dołączył(a): 30.01.2006
Offline
PostNapisane: 13 lut 2006, 21:14 
 
krzyk napisał(a):
A ja mialem nadzieje ze mmorpgi przyciagaja openminded ludzi, ale najwyrazniej sie mylilem, lub tez wow przyciagnal te czesc ktora w kategoriach otwartosci na innosc jest daleko za marsjanami.

juz.


Czyli wg Ciebie jest ok, jak beda powstawaly gildie typy 'Gay Power' i beda krzyczec o swoich prawach do bycia gejami ?
Od tego jest ewentualnie RL, co mnie obchodzi czyjas orientacja seksualna.
Czy jak bede spamowal general opowiadajac o tym, jak lubie to robic ze swoja dziewczyna, to bedzie spoko ?
Nie mam nic do gejow, nie zrozumcie mnie zle, ale grajmy w _gre_ a zyjmy w prawdziwym zyciu.

***

Posty: 886
Dołączył(a): 3.08.2005
Offline
PostNapisane: 13 lut 2006, 21:23 
 
IMO nie chodzi o dyskryminacje samego bycia gejem, tylko o kwestie seksu, jako tematu tabu, szczegolnie w gdze od lat 12+.

Nie powinno sie zakladac gildii typu "Gay Power", "Doggystajlerz", itd. I to nie swiadczy o braku tolerancji, tylko o pewnym szacunku do innych graczy.

I tak uwazam to za jalowa dyskusje.

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2018
Dołączył(a): 16.11.2001
Offline
PostNapisane: 13 lut 2006, 21:24 
 
Sam jestem gejem i mnie gucio obchodzi czy heterycy zrobia sobie gildie "tylko dla macho hetero trzaskajacych panienki 5 razy dziennie". Zyj i pozwol zyc innym. Jesli nie jestes na sile ciagniety do jakiejkolwoeik gildii w ktorej sie zbieraja ludzi cechujacy sie okreslonymi pogladami - gdzie cie krzywdzi takiej gildii powstanie? W ktorym miejscu jestes zraniony? W jaki sposob ci to uwlacza? Przeciez nikt nie karze ci wstepowac do gejowskiej gildii.

juz.

PS. A rownanie geja do pedofila to jest naprawde przegiecie.


Ostatnio edytowano 13 lut 2006, 21:30 przez krzyk, łącznie edytowano 1 raz
***

Posty: 886
Dołączył(a): 3.08.2005
Offline
PostNapisane: 13 lut 2006, 21:28 
 
W gruncie rzeczy mozna miec w takim wypadku, tez pretensje o zakladanie gildii polskiej czy wogole jakiejs narodowosciowej, bo przyjdzie np. Turek (ktorych dajmy na to jest najwiecej na servie= (notabene?:P) to oni sa normalni) i wrzuci nam ticketa, bo mu sie to nie podoba.

Fair?

*****

Posty: 2857
Dołączył(a): 31.12.2005
Offline
PostNapisane: 13 lut 2006, 21:33 
 
Jesli ów turek umie mówić po angielsku. Bo raz jednego turka spotkałem, to wyrzucił z siebie jedynie dużo dziwnych znaków i dał mi 10s. (chciał żeby mu coś enchantnac, ale nie bardzo umial powiedziec co).

***

Posty: 886
Dołączył(a): 3.08.2005
Offline
PostNapisane: 13 lut 2006, 21:34 
 
nie pytam skad wiedziales o co chodzi :lol:

***
Avatar użytkownika

Posty: 13268
Dołączył(a): 7.11.2004
Offline
PostNapisane: 13 lut 2006, 21:38 
 
Demandread napisał(a):
Wiec zanim zaczniecie pytac, co by bylo gdyby czyjes dziecko bylo gejem ( co jest statystycznie malo prawdopodobne ), zapytajcie siebie co byscie zrobili, gdyby Waszego 12letniego syna nagabywala ekipa gejow - widze Wasz spokoj.

Co znaczy nagabywac? proponowac wspolna gre? to tak samo nie puscisz dziecka na piwo z gejem...?
Cos sie zapetliles i logika sie zerwala.


_________________
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent

***

Posty: 803
Dołączył(a): 27.09.2005
Offline
PostNapisane: 13 lut 2006, 22:00 
 
Jak dla mnie to ta cala afera jest wywolana na sile zeby miec o czym pisac i uswiadamiac ludziom ze wszystko jest wina gier komputerowych....


_________________
http://rince.mybrute.com/

***

Posty: 886
Dołączył(a): 3.08.2005
Offline
PostNapisane: 13 lut 2006, 22:12 
 
szczegolnie homoseksualizm

****
Avatar użytkownika

Posty: 1020
Dołączył(a): 23.01.2003
Offline
PostNapisane: 13 lut 2006, 22:34 
 
Demandread napisał(a):
Chca sobie paradowac - jak dostana pozwolenie

no comments - mylisz chlopie manifestacje za zwiekszeniem poziomu swiadomosci spolecznej i powiekszenia tolerancji z toltaliryzmem, pozwolenie jest nie na "paradowanie" tylko na demonstracje w obronie praw kolego. Praw ktore sa w Polsce lamane - nagmininnie

Demandread napisał(a):
niech sobie paraduja - kazdy moze jesli jest to w zgodzie z prawem.

Jescze, homoseksualizm nie jest sciagany przez prawo, ale jak tak dalej pojdzie i ci wariaci nazywani przez niektorych rządem dostana mandat od ludzi z takimi pogladami - to pewnie to sie zmieni...


Demandread napisał(a):
Gra nie jest odpowiednim do tego miejscem i ja rowniez bym ticketowal za propagowanie czy tez natarycze manifestowanie gejow na moim servie


A czemu nie? Ktos cie epatuje lub do czegos namawia? Masz 12 latka ktory pyta sie co to znaczy? Wytlumacz mu, nie rozwijaj spirali nietolerancji juz u mlodych ludzi

Panowie nie dajmy sie zwariowac, to ze my jestesmy hetero to nie znaczy ze latamy z fiutami na wierzchu i vice versa geje tez nie. Pokutuje ciagle w was przekonanie ze jak geje przyjda (najlepiej w grupie) to juz kicha, dupsko przewalone? Gdzie wyscie sie wychowali? Jak panienke zobaczycie to tez nie dajecie jej zyc? Najlepiej w grupie w kolejarza? To ten sam schemat myslowy jak Lepper zaprezentowal ostatnio - "przeciez kurwy nie mozna zgwalcic!" Pozbadzcie sie tych lekow bo jak spotkacie kogos z Zachodu to wstydu sobie narobicie.


_________________
Sathorn#2230

***

Posty: 906
Dołączył(a): 21.10.2002
Offline
PostNapisane: 13 lut 2006, 22:46 
 
Gratuluje poziomu dyskusji :evil:

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 54 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.