mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 25 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2
Autor Wiadomość
***
Avatar użytkownika

Posty: 636
Dołączył(a): 2.12.2005
Offline
PostNapisane: 7 lut 2006, 23:27 
Cytuj  
Postal napisał(a):
to hunter musi na juz byc niezlym leszczem ze na duelu na poczatku stawia trapa + spamuje flare...
LoL, pewnie niech stoi i czeka az go zabija. To tak jak by sie czepiac ze rogal wchodzi w stealth na poczatku duelu :lol:

**

Posty: 316
Dołączył(a): 21.11.2004
Offline
PostNapisane: 7 lut 2006, 23:28 
Cytuj  
jak masz powyzej 5,5 hp to nie ma opcji bys przegral z rogalem
na reflector jest 30 min cd wiec zaden normalny rogal w outdoor pvp tego nie uzywa nawet na bg sie z tym nie spotkalem

w przypadku rogali nie uzywam peta i bardzo zadko trapow { chyba ze sie trafi jakis ultra skillzzor } sam sccater poprawiony cs wystarczy by obiec daleko i i zdazyc zjechac rogala

i tak najwieksza przyjemnosc sprawiaja mi raptor hity za 800-1000
;>


_________________
gole babki i czekoladki

**

Posty: 316
Dołączył(a): 21.11.2004
Offline
PostNapisane: 8 lut 2006, 13:50 
Cytuj  
nie uzywalem ice ale na shadow i fire i oszem, zawsze bylo 30 min chyba ze cos przeoczylem, moze z goblin helmofonem mi sie pomylilo

nawet 10 min to sporo czasu przy pvp

pozatym uzycie takiego reflektora podczas walki z hunterme jest malo prawdopodobne
jak dostajesz ss to nie odplisz reflectora wiec i tak wejdziesz w trapa
chyba ze siedzac w trapie mozesz uzyc reflectora ( nie probowalem )


_________________
gole babki i czekoladki

*

Posty: 52
Dołączył(a): 23.10.2005
Offline
PostNapisane: 14 lut 2006, 19:25 
Cytuj  
Zalezy jaki build u rogala i w czym biega. Ja tam z uszu hunterow zupy tyle nagotowlem ze moznaby w afryce glod wyeliminowac;p.

Najczesciej "jada" rogali "skilled" hunterzy, ktorzy nawet nie wiedza co to prep czy blind, i jak zabija jakiegostam rogala w av, ktory oberwal po drodze od 30 osob mysla, ale sa super, jada tych rogali jak trzeba.

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 15 lut 2006, 09:36 
Cytuj  
jak na mój gust to klasą melee ani nie da sie łatwo podejść do Huntera ani nie da sie uciec przed Hunterem (osobiście nie walcze z hunta jak nie mam rdy insignia of the horde)
co do BG - rogale zabijaja Hunterów ale wchodząc im w stealthcie na plecy jak oni strzelaja do zupełnie czegoś innego :P


_________________
psn

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 25 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.