mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 5302 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 120, 121, 122, 123, 124, 125, 126 ... 266  Następna strona
Autor Wiadomość

Posty: 42
Dołączył(a): 22.11.2004
Offline
PostNapisane: 14 lut 2006, 17:27 
Cytuj  
Xixi, jak zaczynalam tankowac w MC, to mialam na sobie Valora i MS build :D
Pozniej fakt, zrobilam reskill na prot, ale w miedzyczasie byl update talentow warra. Po update prot build przestal byc jedynym slusznym buildem dla tanka i tyle. Jesli nie masz dobrego sprzetu, to zainwestuj w skille poprawiajace ci defence, armor, block parry. Zawsze to odrobinka mniej dmg przyjetego na klate. Wyfarmuj sobie tarcze z hakkara albo z tier3 w silithius. To ci sie przyda na melee bossy. W MC bedziesz tez potrzebowal duzo fire res. Na lava packach i ragnie nic ci nie da imba build jak nie bedziesz mial odpowiedniego fire resista.
Caly dowcip polega na tym, ze na poczatku tank ma problem z przezyciem - lowskill i crapgear healerzy, crap gear na tanku, a pod koniec z utrzymaniem aggro - imba gear na dpsdealers :P
Tak wiec mozna sie pokusic o stwierdzenie, ze dla tanka w gildii zaczynajacej dopiero MC prot build jest jak najbardziej potrzebny. Natomiast dla tanka w gildii farmujacej BWL przyda sie jednak build mieszany, bo przy takim dps jaki raid funduje tank musi zadawac jednak jakis dmg zeby mob z niego nie zlazl. Ja coraz mocniej zaczynam sie zastanawiac nad reskilem bo jak widze dmgmetery to mi sie slabo robi.


Posty: 21
Dołączył(a): 14.02.2006
Offline
PostNapisane: 14 lut 2006, 17:35 
Cytuj  
Kitiara napisał(a):
Xixi, jak zaczynalam tankowac w MC, to mialam na sobie Valora i MS build :D
Pozniej fakt, zrobilam reskill na prot, ale w miedzyczasie byl update talentow warra. Po update prot build przestal byc jedynym slusznym buildem dla tanka i tyle. Jesli nie masz dobrego sprzetu, to zainwestuj w skille poprawiajace ci defence, armor, block parry. Zawsze to odrobinka mniej dmg przyjetego na klate. Wyfarmuj sobie tarcze z hakkara albo z tier3 w silithius. To ci sie przyda na melee bossy. W MC bedziesz tez potrzebowal duzo fire res. Na lava packach i ragnie nic ci nie da imba build jak nie bedziesz mial odpowiedniego fire resista.
Caly dowcip polega na tym, ze na poczatku tank ma problem z przezyciem - lowskill i crapgear healerzy, crap gear na tanku, a pod koniec z utrzymaniem aggro - imba gear na dpsdealers :P
Tak wiec mozna sie pokusic o stwierdzenie, ze dla tanka w gildii zaczynajacej dopiero MC prot build jest jak najbardziej potrzebny. Natomiast dla tanka w gildii farmujacej BWL przyda sie jednak build mieszany, bo przy takim dps jaki raid funduje tank musi zadawac jednak jakis dmg zeby mob z niego nie zlazl. Ja coraz mocniej zaczynam sie zastanawiac nad reskilem bo jak widze dmgmetery to mi sie slabo robi.



nie no ja mam 412 defa jak mi quel procnie... 292 FR w FR gear i 5200HP... cos czuje ze bedzie respec niedlugo... btw tarcze z hakkara farmie ... jakies 30 runow :) na tarcze z silithus sie nie zalapalem:( biegam z ... uwaga uwaga... zulian defender :) bo mam najwiekszego niefarta do tarcz w histori gry... nie bylem nawet blosko wygrania draconiana a wypadl jakies 50 razy lol... a teraz juz nikt prawie ubrs na serku nie robi :(

MC mamy na farming status lacznie z ragna, w zeszlym tygodniu padl razorgore po raz pierwszy, tak samo jak ysondre i tarear, wszystko MT... poprostu jestem bardzo niezadowolony z drzewa prot i szukam czegos skuteczniejszego bo imo do drzewo ssie i to bardzo :) dlatego zstawnawiam sie nad mieszanym buildiem


_________________
Obrazek
Xixipli ( 60 Gnome Warrior )
Defias Brotherhood
<Destined for Glory>

***

Posty: 665
Dołączył(a): 22.09.2005
Offline
PostNapisane: 14 lut 2006, 17:48 
Cytuj  
Xixi napisał(a):
MC mamy na farming status lacznie z ragna, w zeszlym tygodniu padl razorgore po raz pierwszy, tak samo jak ysondre i tarear, wszystko MT... poprostu jestem bardzo niezadowolony z drzewa prot i szukam czegos skuteczniejszego bo imo do drzewo ssie i to bardzo :) dlatego zstawnawiam sie nad mieszanym buildiem

To fakt, ze prot jest dosyc "niedoinwestowany". Sa tam co najmniej dziwne talenty. Jedyne talenty, ktorych mi brakuje to Last Stand (pewnie srednio przydatne jak ktos ma Lifegiving Gem, ja nie mam), przydatny gdy healer zaspi i Defiance.

****

Posty: 1375
Dołączył(a): 23.03.2005
Offline
PostNapisane: 14 lut 2006, 18:43 
Cytuj  
Xixi napisał(a):
Kitiara napisał(a):
Xixi, jak zaczynalam tankowac w MC, to mialam na sobie Valora i MS build :D
Pozniej fakt, zrobilam reskill na prot, ale w miedzyczasie byl update talentow warra. Po update prot build przestal byc jedynym slusznym buildem dla tanka i tyle. Jesli nie masz dobrego sprzetu, to zainwestuj w skille poprawiajace ci defence, armor, block parry. Zawsze to odrobinka mniej dmg przyjetego na klate. Wyfarmuj sobie tarcze z hakkara albo z tier3 w silithius. To ci sie przyda na melee bossy. W MC bedziesz tez potrzebowal duzo fire res. Na lava packach i ragnie nic ci nie da imba build jak nie bedziesz mial odpowiedniego fire resista.
Caly dowcip polega na tym, ze na poczatku tank ma problem z przezyciem - lowskill i crapgear healerzy, crap gear na tanku, a pod koniec z utrzymaniem aggro - imba gear na dpsdealers :P
Tak wiec mozna sie pokusic o stwierdzenie, ze dla tanka w gildii zaczynajacej dopiero MC prot build jest jak najbardziej potrzebny. Natomiast dla tanka w gildii farmujacej BWL przyda sie jednak build mieszany, bo przy takim dps jaki raid funduje tank musi zadawac jednak jakis dmg zeby mob z niego nie zlazl. Ja coraz mocniej zaczynam sie zastanawiac nad reskilem bo jak widze dmgmetery to mi sie slabo robi.



nie no ja mam 412 defa jak mi quel procnie... 292 FR w FR gear i 5200HP... cos czuje ze bedzie respec niedlugo... btw tarcze z hakkara farmie ... jakies 30 runow :) na tarcze z silithus sie nie zalapalem:( biegam z ... uwaga uwaga... zulian defender :) bo mam najwiekszego niefarta do tarcz w histori gry... nie bylem nawet blosko wygrania draconiana a wypadl jakies 50 razy lol... a teraz juz nikt prawie ubrs na serku nie robi :(

MC mamy na farming status lacznie z ragna, w zeszlym tygodniu padl razorgore po raz pierwszy, tak samo jak ysondre i tarear, wszystko MT... poprostu jestem bardzo niezadowolony z drzewa prot i szukam czegos skuteczniejszego bo imo do drzewo ssie i to bardzo :) dlatego zstawnawiam sie nad mieszanym buildiem

Przeciez ta tarcza z hakkara to lipa, zero staminy, idzcie lepiej do silithusa i wyfarm ja z tier3, u nas wypadla przy pierwszym summonie juz.

**

Posty: 494
Dołączył(a): 26.03.2005
Offline
PostNapisane: 14 lut 2006, 19:15 
Cytuj  
a jakies coolerskie mody dla warka mi polecicie ?


Posty: 42
Dołączył(a): 22.11.2004
Offline
PostNapisane: 14 lut 2006, 19:38 
Cytuj  
Najprzydatniejszy mod? ItemRack :D
Szczegolnie dla tanka.

***

Posty: 513
Dołączył(a): 21.06.2005
Offline
PostNapisane: 14 lut 2006, 20:10 
Cytuj  
Kitiara napisał(a):
Najprzydatniejszy mod? ItemRack :D
Szczegolnie dla tanka.

agreed

ja mam 4 sety: dps, fr dps, tanking, fr tanking

nie wyobrazam sobie zycia bez tego moda


Posty: 21
Dołączył(a): 26.04.2005
Offline
PostNapisane: 14 lut 2006, 20:23 
Cytuj  
A Drillborera nie polecacie? Bo olałem go kilka razy, słusznie? Draconian mi wystarcza jakoś, no i cenie +10 defence..

Sprecyzuje pytanie, Drillborer, Aegis Hakkara, czy Silithus?

Pozdro

**
Avatar użytkownika

Posty: 382
Dołączył(a): 13.06.2005
Offline
PostNapisane: 15 lut 2006, 08:21 
Cytuj  
Zeby byc tankiem nie trzeba przejsc 5 letnich studiow akademickich i miec 2 letniego doswiadczenia w zawodzie, wow to tylko gra komuterowa i to jak ktos gra zalezy od jego indywidualnego skilla, bardzo dobry mag/druid itd poradzi sobie i jaka tank, bardzo dobry tank poradzi sobie druidem. Caly sekret dobrej gry to myslenie, jesli kto mysli co robi, jak gra to poradzi sobie kazda klasa zwlaszcza gdy ta bedzie ubrana w tier 2. :wink: , a jesli ktos gra bezmyslnie to nie pomoze mu ani sprzet, ani prot build.


_________________
Maiori Cede

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 15 lut 2006, 09:25 
Cytuj  
Venomo napisał(a):
Kitiara napisał(a):
Najprzydatniejszy mod? ItemRack :D
Szczegolnie dla tanka.

agreed

ja mam 4 sety: dps, fr dps, tanking, fr tanking

nie wyobrazam sobie zycia bez tego moda
dojdzie ci jeszcze SR- Shadow Ressistance i mozesz zaszaleć na Nature Ressistance :P
jak zaczynałem tankować ebonroca i pojawiły sie u mnie itemy na SR zacząłem kłaniać sie Item Rackowi po zalogowaniu :]

aczkolwiek wciąż za najlepszy mod uważam QuickMountEquip - rekawiczki buty i marchewka na epiku i siiiiiuuu

BTW wyspamowałem 3000 postów :P


_________________
psn

***

Posty: 513
Dołączył(a): 21.06.2005
Offline
PostNapisane: 15 lut 2006, 09:44 
Cytuj  
@ up
boost szybkosci mount jest zauwazalny?

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 15 lut 2006, 09:50 
Cytuj  
Venomo napisał(a):
@ up
boost szybkosci mount jest zauwazalny?
chyba zartujesz ? jest bardzo duzy.

z takim zestawem jak mój nie wolno mięć słabego kompa bo sie można zwalić gzieś bo ci nie zdąży wczytać :P

jeżeli ZAŁOZYMY (nie chce sie sprzeczać) że Mithril Spurs to +6% to odpowiedni rękawiczki 5% i marchewka 3%

bajer polega na tym że bez moda nikomu sie nie chce 3 rzeczy zakładać ;P


_________________
psn

***

Posty: 513
Dołączył(a): 21.06.2005
Offline
PostNapisane: 15 lut 2006, 09:55 
Cytuj  
fajnie ^^
zrobie sobie to w itemracku;p

**

Posty: 280
Dołączył(a): 7.03.2005
Offline
PostNapisane: 15 lut 2006, 09:57 
Cytuj  
Kitiara napisał(a):
Nie trzeba miec prot buildu zeby tankowac. Nie trzeba miec nawet 1 punktu w prot zeby tankowac. Myslicie ze gildie na Vaela wystawiaja samych prot warriorow? Ze jak nie ma MT online to nikt moba nie wezmie? Ze jak MT zdechnie, to inny warrior nie przejmie? Druty w mojej gildii tankuja a co dopiero mowic o arms/fury warrach... A jak trzeba, to na garze nawet pety hunterow. Owszem, build pomaga. Szczegolnie healerom :P
Ale miedzy Bogiem a prawda, dobrego MT wyroznia skill i gear, a nie build.

O, bardzo ladnie napisane :)

Buildem sie nie da zastapic skilla :) A gadanie o jedynym slusznym buildzie uwazam za smieszne. Ja bym postawil raczej na wlasne preferencje niz presje otoczenia, ze trzeba miec build taki, a taki.

Uwazam, ze Prot Build najlepiej miec na poczatku przygody z MC gdyz tam tak naprawde czlowiek pierwszy raz sie styka z 40 osobowym rajdem, mega trash mobami i sila rzeczy, ani tank nie jest nauczony do konca tego tankowac, ani reszta klas kontrolowac aggro / heala itd. Zreszta trzeba tez zdac sobie sprawe z tego, ze Prot build byl projektowany przez Blizza "lata" temu i wlasnie pod katem MC. (potem tylko byly kosmetyczne zmiany)

Zaryzykuje i powiem, ze pozniej Build traci znaczenie, a liczy sie tak naprawde gear + skill. Wystarczy sobie potankowac moby w pvp gearze, aby wiedziec, ze tak naprawde gear > build. Jasne, +5 % block, +def, +armor, +defiance itd. pomoze, ale za jaka cene gdy jeden item wratha (tym bardziej, ze sa na poczatku drzewka) daje pelno +def itd. (pytanie raczej powinno byc, co mozna otrzymac wzamian na innych drzewkach)

Rozwazania o jedynym idealnym tank buildzie sa czysto akademickie bo ciezko to pomierzyc. Ba, na US serwerach czytalem o gildiach robiacych BWL z all tankami majacymi daggery 1.3-1.4, gdzie indziej czytalem o teorii na temat bardzo wolnych broni, a czesto za przyklad najlepszej tank broni podawalo sie quel'serrar (bo ma speed 2.0). Kto poda najlepsza bron do tankowania ? (poza moze thunderfury) Nikt, bo to imo zalezy od preferencji i odpowiedniego przygotowania sie. Kazdy ma swoje teorie (lub gdzies takie czytal), preferencje i ich sie trzyma. (imo podstawa to miec build do odpowiedniej broni, lub bron do odpowiedniego builda :) ). W szybkich broniach jest zalozenie, ze mozna robic szybko HS spam (+dodatkowe agro; -bardzo szybko zuzywamy rage (czyli robimy "spike damage-aggro"), przy wolnych proste zalozenie, ze wystarczy walnac raz a porzadnie, nie ma spike damage-aggro bo bron jest akurat na tyle wolna, ze rage wystarcza i na hs i na sunder i na revenge (a minus taki, ze sie ciezko offtankuje tym z braku rage). A srednie bronie lacza zalety i wady obu skrajnych rozwiazan.

Niby defiance robi 145 % aggro, a brak defiance 130 %. A co jesli np. war ma fury build i wchodzi mu crit, dzieki czemu speed jego broni o 30 % rosnie. Co jesli gosc ma np. Deathbringera i mu wchodzi Flurry robiace z jego broni, bron o speedzie 2.23 majaca ponad 70 dps, robi HS'y, a do tego ma windfury od szamana ? :) Kto wtedy robi lepsze aggro, lepiej moze spamowac HS'ami ? Tak mozna w nieskonczonosc sie licytowac. Podstawowa kwestia to imo dobre przygotowanie sie do danego builda i znajomosc jego zalet / wad.

Jak robilismy Vaela (fakt, robilismy go bardzo dlugo, tak jak razora) to mielismy istna wieze Babel jesli idzie o tankow:
1. Fury / Protection -> eskhandar claw
2. Full Prot -> thunderfury (potym chyba arms / prot)
3. Full Prot -> Deathbringer (potem spineshatter)
4. Full Prot -> Quel Serrar
5. Arms / Fury -> Quel Serrar.

Po odpowiedniej nauce i odjeciu losowych przypadkow typu lagi, komus sprzet wysiadl (bo grafa to czasem mi tam siada :|) kazdy lapie w swojej kolejnosci. Akurat ja tankuje jako ten pierwszy. Jesli nie mam zadnych nieprzewidzianych sytuacji (najczestrzy bol - FPS'y i wtedy mam problem z wrzucaniem skilli) to zwyczajnie nic mi nie zabierze aggro. Doskonale wiem kiedy zbliza sie moment, ze np. aggro zgubie bo wiem, ze po prostu cos sie schrzanilo (wspomniane czynniki "zewnetrzne" etc). Oczywiscie to jest sytuacja troche specyficzna bo kazdy ma full rage, ale to pokazuje, ze tak naprawde kazda bronia mozna robic aggro w odpowiedniej kolejnosci, tak jak i kazdym buildem. Jak ktos sie "przylozy" to bez wiekszych problemow moze przeagrowac tego co jest wyzej, a to pokazuje, ze tak naprawde wszystkim mozna robic aggro na podobnym poziomie.

Imo, jak gildia ma takiego goscia, ktory jest tankiem na 90 % rajdow to dobrze jak on ma chociaz te 31 Prot (aby inne klasy sie nie pluly, ze sa PVE specced ;) ), a reszta tych "rezerwowych" spokojnie moze sobie robic buildy wg uznania. Jak beda mieli dobry sprzet to w razie czego i tak przytankuja bo war bez dobrego sprzetu jest nikim chocby mial 51 Prot (mega gimp ;) ). W BWL jak gine to nie dlatego, ze mam build taki czy owaki (moglbym w ogole zadnych talentow nie wrzucic ;D), tylko dlatego, ze najczestszym problemem jest Stamina, a tego nie zmienia zadne drzewko. Jedynie gear.

Zreszta, jakis MT (sorry, ze nie pamietam ;) ) pisal tu wczesniej, ze jest MT, robil BWL we wszystkich mozliwych (sensownych) buildach i przy sprzecie na poziomie BWL, prot jest metnym rozwiazaniem.

Gear > Build :)


Ostatnio edytowano 15 lut 2006, 10:06 przez Greeg, łącznie edytowano 1 raz
***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 15 lut 2006, 10:02 
Cytuj  
ja tego nie rozumiem ilu macie na rajdzie shadow priestów ? (pytanie ogólne)
dlaczego to warrior zawsze nie chce być prot a priest zawsze musi byc holy.

nie gram tankiem bo nie znosze protection poza instansem - jestem przekonany że w każdej gildi która stawia na progres (czyli nigdy nie jest tak że tylko farmi a nie uczy sie nowego instansu) to jest naprawde wstyd tankować bez protection spec.
tankowałem tylko raz ragnarosa na arms fury w bwl zawsze byłem prot

to jest moje zdanie

wogóle nie rozumiem co ma GEAR do aggro bo całe protection to defiance i ss
(oprócz full migta którego kocham za bonus)


_________________
psn


Ostatnio edytowano 15 lut 2006, 10:10 przez Deshroom, łącznie edytowano 3 razy
**

Posty: 280
Dołączył(a): 7.03.2005
Offline
PostNapisane: 15 lut 2006, 10:02 
Cytuj  
dzioora napisał(a):
A Drillborera nie polecacie? Bo olałem go kilka razy, słusznie? Draconian mi wystarcza jakoś, no i cenie +10 defence..

Sprecyzuje pytanie, Drillborer, Aegis Hakkara, czy Silithus?

Pozdro

Ja mam Draconiana, Drillborera, Aegis i ta z AV (15 stamina). Jak masz mozliwosc to bierz. Pozniej ci sie przyda. Jak chce wymaksowac stamine to zakladam shielda z AV (z enchantem +7 sta), jak chce best tanking staty to zakladam Aegis (z + 2 % block), a jak chce wlasnie cos posredniego to biore drillborera. A draconian to wiadomo po co ;)

Oczywiscie jak ktos wyciagnie z BWL bulwark to zniknie mu problem z noszeniem 3 shieldow :)

Deshroom napisał(a):
ja tego nie rozumiem ilu macie na rajdzie shadow priestów ? (pytanie ogólne)
dlaczego to warrior zawsze nie chce być prot a priest zawsze musi byc holy.

hmm pewnie dlatego, ze w opisie blizza dotyczacego priesta kazde zdanie dotyczy healowania, a w opisie wara pisze, ze tak naprawde warrior moze byc ... wszystkim ;)

Poza tym pewnych bosow robi sie znacznie latwiej z warami majacymi rozne buuildy (np. Mortal Strike'i na Ebonrocu - no w kazdym badz razie chodzi mi o tego smoka, ktory sie leczy, tankowanie Onyxii w III fazie z deathwishem w very easy mode itd.). Wg mnie wszyscy tankowie w prot to porazka dla progresu bo najczesciej jest tak, ze 1 tankuje, 2 offtankow cos tam robi (tauntuje, puluje, ubezpiecza), a pozostalych i tak ma albo gear biedny, aby realnie myslec o wytankowaniu czegos, albo nie maja tyle doswiadczenia. Build im w niczym nie pomoze bo najczesniej jak zginie mt, jakis offtank to bos "mimochodem" ;) chuchnie czyms, zamiecie pol rajdu i lepiej sie polozyc wtedy. Wiec imo lepiej jest jak buildy sa rozlozone bo wyzszy damage jeszcze nigdy nikomu nie zaszkodzil (chyba, ze tankowi :D ;) ). ;)


Posty: 42
Dołączył(a): 22.11.2004
Offline
PostNapisane: 15 lut 2006, 11:28 
Cytuj  
dzioora napisał(a):

Sprecyzuje pytanie, Drillborer, Aegis Hakkara, czy Silithus?

Pozdro


1 - Bulwark
2 - Silithius
3 - Hakkar
4 - Drillborer

To jest moj prywatny ranking tarcz na melee bossow.
Plus oczywiscie wszystkie tarcze z resistami na fire/arcane/shadow/nature.

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 15 lut 2006, 11:47 
Cytuj  
@Greeg

to wszystko racja. Warrior zawsze ma wytłumaczenie ja i Ty :D ale czyż nie jest tak że:
1. żadko który warrior chce być typem protection (tym jednym z 10 w gildi)
2. czy chciałbyś być priestem i tylko leczyć bo blizz im nie napisał że mogą mieć funkcje Shadow Priest w rajdzie :D ?
3. czy pamiętasz jak shadow priest wymiata w PvP ? czy zdajesz sobie sprawe że oni z tego rezygnują ? :P


_________________
psn

****

Posty: 1554
Dołączył(a): 22.01.2006
Offline
PostNapisane: 15 lut 2006, 12:53 
Cytuj  
Hehehe to nasz gidlia ma szczęście :]
Mamy warka co jest nastawiony tylko i wyłącznie na tankowanie. Jak się go zapytałem dlaczego niechodzi na BG to odpowiedział, że go to nie bawi i przez 3/4 czasu jak jest w grze chodzi od instancji do instancji :]]


_________________
"Są dwie rzeczy bezgraniczne: wszechświat i Ludzka głupota, co do wszechświata nie jestem pewien" A. Einstein

***

Posty: 665
Dołączył(a): 22.09.2005
Offline
PostNapisane: 15 lut 2006, 12:58 
Cytuj  
Zalezy od serwera pewnie. U nas sa gildie, ktore maja 95% warriorow prot-specced. Ostatnio zdisenchantowali Chromatic Boots na przyklad (pierwsze jakie im dropnely), bo jedyny warrior nimi zainteresowany byl akurat nieobecny.

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 5302 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 120, 121, 122, 123, 124, 125, 126 ... 266  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.