mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 5302 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 121, 122, 123, 124, 125, 126, 127 ... 266  Następna strona
Autor Wiadomość
***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 15 lut 2006, 12:59 
Cytuj  
Farin napisał(a):
Hehehe to nasz gidlia ma szczęście :]
Mamy warka co jest nastawiony tylko i wyłącznie na tankowanie. Jak się go zapytałem dlaczego niechodzi na BG to odpowiedział, że go to nie bawi i przez 3/4 czasu jak jest w grze chodzi od instancji do instancji :]]
generalnie też miałem taki epodejscie ale jak przez wieczór wydajesz 40 - 50g na repair to chciałbyś potem pójść i zafarmić szybko moby dla kasy a sie poprostu nie da (trwa strasznie długo a samo zabijanie trwa tak długo że farmowanie przynosi dodatkowe koszty za repair)


_________________
psn

***

Posty: 513
Dołączył(a): 21.06.2005
Offline
PostNapisane: 15 lut 2006, 13:00 
Cytuj  
znowu mam problem ;/

jestem dw - dmg extra, 1-3 w dmg done na kazdym raidzie, crity z bt do 1500, overpower 1k, heroic ~1k... elegancko
zaczynamy teraz bwl i sie napalilem ;) na TUBa... teraz moje pytanie: czy tym da sie robic jakis konkretny dmg w raidzie? czy ktos to ma i moglby mi powiedziec ze przy odpowiednim gearze mozna byc powiedzmy w pierwszej 5 dmg done? nie chce miec kickass mieczyka i ssac w robieniu dmg :(

help me

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 15 lut 2006, 13:04 
Cytuj  
hmm, arms fury Zarek z Sulfurusem przebijał rogue Gorkak z Thunderfury, był pierwszy.
czyli da sie :wink:


_________________
psn

***

Posty: 665
Dołączył(a): 22.09.2005
Offline
PostNapisane: 15 lut 2006, 13:20 
Cytuj  
Venomo napisał(a):
znowu mam problem ;/

jestem dw - dmg extra, 1-3 w dmg done na kazdym raidzie, crity z bt do 1500, overpower 1k, heroic ~1k... elegancko
zaczynamy teraz bwl i sie napalilem ;) na TUBa... teraz moje pytanie: czy tym da sie robic jakis konkretny dmg w raidzie? czy ktos to ma i moglby mi powiedziec ze przy odpowiednim gearze mozna byc powiedzmy w pierwszej 5 dmg done? nie chce miec kickass mieczyka i ssac w robieniu dmg :(

help me

Overpower 1k z DW, co Ty masz w MH, Deathbringera? Co do pytania, to zalezy od sprzetu. Generalnie nic nie przebije dobrze wyekwipowanego warriora z DW. Ale dmg pewnie i tak bedziesz robil konkretny.
A abstrahujac od wszystkiego innego, to TUB to zadna rewelacja, poki nie zaprocuje (jakies 4% szansy) to bije na poziomie OEB.

***

Posty: 513
Dołączył(a): 21.06.2005
Offline
PostNapisane: 15 lut 2006, 13:32 
Cytuj  
@up
overpower 942 mam aktualny rekord...
w mh mam ancient hakkari manslayer, co do geara to raczej dobry (glownie epiki)

a spec bede zmienial bo mnie gildia poprosila, zebym offtankowal najblizszych kilku bossow :) dla nich 31/4/16 spokojnie wystarczy


Posty: 14
Dołączył(a): 3.08.2005
Offline
PostNapisane: 15 lut 2006, 17:17 
Cytuj  
Prawdę mówiac nie licza się rekordy w jak najwiekszym Damage ale całokształt. Ja mam bardzo specyficzny build, jestem w wiekszości furry, troche arms, mam Halbard of Smiting i pare epików dla dpsa. Na wiekszości raidów jestem pierwszy w tabeli Damage metera, magowie w całych epickich setach czesto są podemną. Jak czasami ide z Randomami na LBRS albo coś takiego to mam około 60% zadanego dmg w całym raidzie. Tajemnicą rekordów jest szybkość jaką zapewnia Flurry i oczywiści imp Clave którym czasem można skosić 2 moby po 1800 każdy, jak wejdzie na każdego dekapitacja z Smitinga to niema zmiłuj :P. IMO warrior to najbardziej uniwersalna klasa, może być świetnym tankiem i naprawde wspaniałym dps.
A i taki mały tip dla innych furry, jak bijecie bossa np w ZG, Mc, Bwl i możecie już używać egzekucji, właczcie najpierw Deadwish, Battleshout, blood fury, i Rackleness po czym egzekucja cały czas :P. Naprawde zauważycie ogromną różnicę. Moj rekord to egzekuja na bloodlordzie za 5120

****

Posty: 1554
Dołączył(a): 22.01.2006
Offline
PostNapisane: 15 lut 2006, 18:16 
Cytuj  
Deshroom napisał(a):
Farin napisał(a):
Hehehe to nasz gidlia ma szczęście :]
Mamy warka co jest nastawiony tylko i wyłącznie na tankowanie. Jak się go zapytałem dlaczego niechodzi na BG to odpowiedział, że go to nie bawi i przez 3/4 czasu jak jest w grze chodzi od instancji do instancji :]]
generalnie też miałem taki epodejscie ale jak przez wieczór wydajesz 40 - 50g na repair to chciałbyś potem pójść i zafarmić szybko moby dla kasy a sie poprostu nie da (trwa strasznie długo a samo zabijanie trwa tak długo że farmowanie przynosi dodatkowe koszty za repair)

HEH to ja nie wiem jak on to robi.... Facet ma chyba wszystkie epickie mounty, a twierdzi że główna kasa pochodzi z wszelakich wypadów do instancji...
Zresztą grubo się zastanawiam czy on w ogóle odchodzi od tego kompa :]


_________________
"Są dwie rzeczy bezgraniczne: wszechświat i Ludzka głupota, co do wszechświata nie jestem pewien" A. Einstein

***

Posty: 513
Dołączył(a): 21.06.2005
Offline
PostNapisane: 22 lut 2006, 12:07 
Cytuj  
jakies ladne warrior dropy na poczatku aq20/40?


_________________
http://eu.wowarmory.com/character-sheet ... s&n=Venomo

******

Posty: 4659
Dołączył(a): 12.02.2005
Offline
PostNapisane: 22 lut 2006, 13:11 
Cytuj  
http://wow.allakhazam.com & http://www.thottbot.com ftw? :evil:


_________________
Noregoth active
Flonoe, Milea retired

***

Posty: 513
Dołączył(a): 21.06.2005
Offline
PostNapisane: 22 lut 2006, 13:17 
Cytuj  
[quote="Fabianek"]http://wow.allakhazam.com & http://www.thottbot.com ftw? :evil:[/quote]

http://www.thottbot.com/?z=10916
teraz kliknij "Phat Loot NPCs" i mi wklej


http://wow.allakhazam.com/dyn/mobs/zone95.html
ktore sa 40 a ktore 20? ktore sa na poczatku a ktore to last bosy?

jak pojawia sie nowy instance to jest burdel i na thotbocie i na alakhazamie, wiec sie pytam tutaj, jak ktos byl to mi odpowie, a jak nie byl/nie wie to nie musi nic pisac


_________________
http://eu.wowarmory.com/character-sheet ... s&n=Venomo

******

Posty: 4659
Dołączył(a): 12.02.2005
Offline
PostNapisane: 22 lut 2006, 13:23 
Cytuj  
http://forums-en.wow-europe.com/thread. ... #post21584

w tym topicu masz np. kolejnosc bossow wg poziomu trudnosci od konca instance do poczatku.


_________________
Noregoth active
Flonoe, Milea retired

*

Posty: 55
Dołączył(a): 16.12.2005
Offline
PostNapisane: 23 lut 2006, 18:30 
Cytuj  
Wtrace tylko, ze to moj 1 post..

Wracajac do tematu, gear + skill > talent build. Zawsze tak bylo i zawsze tak bedzie, bo chyba wiadomo, ze umiejetnosci wazniejsze niz jakies drzewko + sprzet..

Dodatkowo chcialem dodac, ze czytam to forum od 2 mieszkow, odkad zaczolem grac w WoW'a ze znajomomymi (tak tak mam 60, bylem nawet na MC, Onyxii, koledzy juz pykaja BWL) i chcialem wprost powiedziec Ci Deshroom, ze jestes no-lifem (a to jest dobre//zle od tego jakie sie ma mozliwosci, na jakim jest sie etapie w zyciu itd.), to w dodatku co 2 twoj post jest smieszny i nie potrzebny. Przepraszam Cie stary, ale po 2 miesiecznym czytaniu MMORPG.pl, smieszysz mnie..

Niechce Cie urazac, chce abys zastanowil sie czy piszesz, fachowo na temat .. Czy poprostu pierdolisz glupoty..

***

Posty: 513
Dołączył(a): 21.06.2005
Offline
PostNapisane: 23 lut 2006, 18:44 
Cytuj  
GranDzioR napisał(a):
Wtrace tylko, ze to moj 1 post..

Wracajac do tematu, gear + skill > talent build. Zawsze tak bylo i zawsze tak bedzie, bo chyba wiadomo, ze umiejetnosci wazniejsze niz jakies drzewko + sprzet..

Dodatkowo chcialem dodac, ze czytam to forum od 2 mieszkow, odkad zaczolem grac w WoW'a ze znajomomymi (tak tak mam 60, bylem nawet na MC, Onyxii, koledzy juz pykaja BWL) i chcialem wprost powiedziec Ci Deshroom, ze jestes no-lifem (a to jest dobre//zle od tego jakie sie ma mozliwosci, na jakim jest sie etapie w zyciu itd.), to w dodatku co 2 twoj post jest smieszny i nie potrzebny. Przepraszam Cie stary, ale po 2 miesiecznym czytaniu MMORPG.pl, smieszysz mnie..

Niechce Cie urazac, chce abys zastanowil sie czy piszesz, fachowo na temat .. Czy poprostu pierdolisz glupoty..


twoj post jest tez smieszny i gowno wnosi do tematu, jak masz problem to pm, proste


_________________
http://eu.wowarmory.com/character-sheet ... s&n=Venomo

*

Posty: 55
Dołączył(a): 16.12.2005
Offline
PostNapisane: 23 lut 2006, 20:30 
Cytuj  
Wlasnie, o to chodzi :-)

BTW. z tym PM'em dobry pomysl, szkoda, ze na niego nie wpadlem :-)

****

Posty: 1375
Dołączył(a): 23.03.2005
Offline
PostNapisane: 23 lut 2006, 21:21 
Cytuj  
GranDzioR napisał(a):
Wlasnie, o to chodzi :-)

BTW. z tym PM'em dobry pomysl, szkoda, ze na niego nie wpadlem :-)

Młody jesteś i za bardzo pewne rzeczy bierzesz do siebie. Wyluzuj nolifie to tylko gra ;)

******
Avatar użytkownika

Posty: 3478
Dołączył(a): 27.05.2005
Offline
PostNapisane: 23 lut 2006, 22:46 
Cytuj  
Rotfl, a ja uwazalem Desha za dobrego warriora :<
Cytuj:
chcialem wprost powiedziec Ci Deshroom, ze jestes no-lifem (a to jest dobre//zle od tego jakie sie ma mozliwosci, na jakim jest sie etapie w zyciu itd.), to w dodatku co 2 twoj post jest smieszny i nie potrzebny. Przepraszam Cie stary, ale po 2 miesiecznym czytaniu MMORPG.pl, smieszysz mnie..

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 24 lut 2006, 09:45 
Cytuj  
GranDzioR napisał(a):
Dodatkowo chcialem dodac, ze czytam to forum od 2 mieszkow, odkad zaczolem grac w WoW'a ze znajomomymi (tak tak mam 60, bylem nawet na MC, Onyxii, koledzy juz pykaja BWL) i chcialem wprost powiedziec Ci Deshroom, ze jestes no-lifem (a to jest dobre//zle od tego jakie sie ma mozliwosci, na jakim jest sie etapie w zyciu itd.), to w dodatku co 2 twoj post jest smieszny i nie potrzebny. Przepraszam Cie stary, ale po 2 miesiecznym czytaniu MMORPG.pl, smieszysz mnie..

Niechce Cie urazac, chce abys zastanowil sie czy piszesz, fachowo na temat .. Czy poprostu pierdolisz glupoty..

1. Dlaczego uważasz że twoja opinia mnie interesuje ?
2. Dlaczego zakładasz że nie wiem że jestem nolifem ?
3. Dlaczego uważasz że masz mnie za co porzepraszać ?

Powiem ci tak. Wszelka krytyka z ust nooba-alalfabety jest dla mnie wyróżnieniem :wink:

A praca jest od tego żeby siedzieć na mmorpg.pl :]


_________________
psn

***

Posty: 665
Dołączył(a): 22.09.2005
Offline
PostNapisane: 24 lut 2006, 10:32 
Cytuj  
Nie karmcie trolla. "Koledzy chodza juz do BWL". ROFL.

******

Posty: 4659
Dołączył(a): 12.02.2005
Offline
PostNapisane: 24 lut 2006, 10:38 
Cytuj  
GranDzioR napisał(a):
Dodatkowo chcialem dodac, ze czytam to forum od 2 mieszkow, odkad zaczolem grac w WoW'a ze znajomomymi (tak tak mam 60, bylem nawet na MC, Onyxii, koledzy juz pykaja BWL)..


a ja dodam ze Onyxie moze priest tankowac i jaki to ma zwiazek z tym ze desh to uber nolife n00b ?

Deshroom napisał(a):
A praca jest od tego żeby siedzieć na mmorpg.pl :]


/signed oraz na guild i realm forum :evil:


_________________
Noregoth active
Flonoe, Milea retired


Ostatnio edytowano 24 lut 2006, 10:53 przez Fabianek, łącznie edytowano 1 raz
***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 24 lut 2006, 10:40 
Cytuj  
nie wolno tak ! :P
mozna jedno na raz albo uber nolife albo noob :-?


_________________
psn

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 5302 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 121, 122, 123, 124, 125, 126, 127 ... 266  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.