mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 2929 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45 ... 147  Następna strona
Autor Wiadomość
******
Avatar użytkownika

Posty: 3185
Dołączył(a): 13.12.2004
Offline
PostNapisane: 16 lut 2006, 14:00 
Cytuj  
Heidmar napisał(a):
A ja mam problem :
-Mam teraz questa na Bear form. I jak jestem w tym mieście w Darkshore (Auberdine czy jakoś tak), to mam iść cały czas na południe, aż za mostek i dalej, czy robię jakiś błąd?


Przeczytaj questa kilka razy, spojrz na kompas kilka razy..

Cytuj:
-W jakie talenty inwestować? Balance, feral combat i restoration?


A co chcesz robic jak bedziesz duzy? Resto jest dobre do leczenia, balance to drzewko 'narzedziowe' i do ranged dps, feral jest dobry do walki w recz i grindu.

Cytuj:
-Czy herbalizm (mam już 150 punktów) i alchemia (125 punktów) to dobre profesje dla druida? Czy może pobawić się w leatherworking i enginery?


To zalezy, w wiekszosci wypadkow druid nie ma jak korzystac z trinketow i potionow bo nie dzialaja w formach. Aczkolwiek mozesz sie nabuffowac przed walka, albo lyknac FAP'a z flaga..
Leatherworking sie przydaje podczas levelowania, ale pozniej dropy deklasuja wytwarzane itemy calkowicie, poza potami i trinketami that is ;]


_________________
Nestor#1522

**

Posty: 356
Dołączył(a): 7.08.2004
Offline
PostNapisane: 16 lut 2006, 14:21 
Cytuj  
Cytuj:
-Czy herbalizm (mam już 150 punktów) i alchemia (125 punktów) to dobre profesje dla druida? Czy może pobawić się w leatherworking i enginery?

Kazdy wybiera co lubi, ja mocno rekomenduje disenchanting, gdyż druid bardzo dobrze radzi sobie solo: stealth do bossa-misio-healing-misio-healing....loot corpse disenchant-sell shard, powtorzyc do znudzenia. Poza tym podczas levelowania/questowania wpada ogrom szitu ktory zdisenchantowany daje konkretne pieniadze. Druga profesja to jakis gathering, jak masz kolege alchemika albo zbyt na kwiatki to herbalism, jesli interesuje Cie kasa to minning zawsze jest dobry. Druidem juz od nizszych leveli wszedzie sie latwo dostaniesz, uspisz/zrootujesz moba i podniesiesz co twoje. Moim zdaniem juz wkrotce zacznie sie szalenstwo na arcane crystal jak za czasow arcanite reaperow. O ile sie nie myle, elementium bar to 10 arcanite bar + fiery core, a w AQ jest quest na dostarczenie 3 elementium barow wiec troche chetnych na to bedzie.

******

Posty: 4659
Dołączył(a): 12.02.2005
Offline
PostNapisane: 16 lut 2006, 14:39 
Cytuj  
Heidmar napisał(a):
A ja mam problem :
-Mam teraz questa na Bear form. I jak jestem w tym mieście w Darkshore (Auberdine czy jakoś tak), to mam iść cały czas na południe, aż za mostek i dalej, czy robię jakiś błąd?

http://www.thottbot.com
Cytuj:
-W jakie talenty inwestować? Balance, feral combat i restoration?

w to co ci sie przyda na aktualnym poziomie, bo na lv60 i tak bedziesz robil respec :)

ogolnie polecam 21 reso na poczatek dla instant heala, ale zapewne ktos inny poleci najpierw feral lub balance.

Cytuj:
-Czy herbalizm (mam już 150 punktów) i alchemia (125 punktów) to dobre profesje dla druida? Czy może pobawić się w leatherworking i enginery?


trade skill jak sama nazwa sugeruje sluzy do zarabiania i zapewniam ze na kazdym trade skillu z wyjatkiem eng da sie spokojnie zarabiac. alchemia w polaczeniu z herbem jest jedna z lepszych opcji :)


_________________
Noregoth active
Flonoe, Milea retired

***

Posty: 573
Dołączył(a): 5.10.2004
Offline
PostNapisane: 16 lut 2006, 21:13 
Cytuj  
Fabianek napisał(a):
Pio napisał(a):
Ja tam subtlety nie mam i jaos w BWL nigdy nie sciagnalem agro healujac w BWL. Pewno bym dal gdybym mial jakiegos alta farmera, ale niestety druidem musze zarabiac na wlasne utrzymanie i narazie build z resto 44 wogole nie biore pod uwage.


to ~100g (z bossow w mc/bwl/zg/ony) tygodniowo ci nie wystarcza?


niewyciagam 100 g z tych bosow, bo po prostu codziennie nie gram, wiec polowe wypraw do instance opuszczam

edited.
czy karta jest dobra dla druida ?
Darkmoon Card: Blue Dragon
Binds when picked up
Unique
Trinket
Requires Level 60
Equip: 2% chance on successful spellcast to allow 100% of your Mana regeneration to continue while casting for 15 sec.'

Czy ktos z druidow uzywa jej i jest w stanie powiedziec jak sie sprawuje ?
Bo jak gadalem z priestami to bardzo dobra rzecz dla nich, ciekawe jak sprawdza sie u druidow, w koncu nie spamuja flash healami.
Ew., jak jakis druid w gildi ma ta karte to sie wypytajcie jak sie sprawuje. Bo nie wiem czy jej uzywac czy oddac kumplowi priestowi ?

***

Posty: 787
Dołączył(a): 1.04.2005
Offline
PostNapisane: 18 lut 2006, 17:43 
Cytuj  
Mam problem. Zapewne wielu z Was widzialo filmik "Gimped". Czy moglby mi ktos podac nazwe pierwszej piosenki w tym wlasnie filmiku?

Z gory thx Pozdro!


Posty: 30
Dołączył(a): 15.02.2005
Offline
PostNapisane: 19 lut 2006, 02:16 
Cytuj  
nie pamietam dokladnie ale chyba Overseer - Never. masz to w readme filmu...

****

Posty: 1474
Dołączył(a): 30.11.2004
Offline
PostNapisane: 19 lut 2006, 23:52 
Cytuj  
ta - mam to jako dzwonek w komorce :P

******

Posty: 4659
Dołączył(a): 12.02.2005
Offline
PostNapisane: 20 lut 2006, 00:36 
Cytuj  
Pio napisał(a):
edited.
czy karta jest dobra dla druida ?
Darkmoon Card: Blue Dragon

Czy ktos z druidow uzywa jej i jest w stanie powiedziec jak sie sprawuje ?
Bo jak gadalem z priestami to bardzo dobra rzecz dla nich, ciekawe jak sprawdza sie u druidow, w koncu nie spamuja flash healami.
Ew., jak jakis druid w gildi ma ta karte to sie wypytajcie jak sie sprawuje. Bo nie wiem czy jej uzywac czy oddac kumplowi priestowi ?


zastanawialem sie nad tym, dla priestow owszem fajna sprawa bo jak sa oom to wala z wanda (na to tez procuje) ale dla nas nie bardzo imho pewniejszy jest mindtap talisman ktory latwo wyfarmic w dm.


_________________
Noregoth active
Flonoe, Milea retired

***

Posty: 573
Dołączył(a): 5.10.2004
Offline
PostNapisane: 20 lut 2006, 09:25 
Cytuj  
troche dowiadywalem sie na temat karty no i juz nie procuje z wandami, procuje tylo w combacie ( wiec przy robieniu bandazy juz nie odpali sie :) ).
Ale jest taki motyw z ta karta ze jak czarujesz np healing touch ( 3 sekundy sie castuje) to proc z tej karty potrafi wejsc w polowie czaru, wiec nie tylko to wchodzi gdy sie skonczy rzucic czar.
Ciekawe jakby wyszlo combo z ta karto + spam healing toucha z rank 4 ( tym bardziej ze w patchu 1.10 zmiejsza drudom czas czarowania healing toucha o 0.5 sekundy)

******

Posty: 4659
Dołączył(a): 12.02.2005
Offline
PostNapisane: 20 lut 2006, 10:02 
Cytuj  
ooo mowisz w czasie castowania to hmmm pomysle jeszcze raz, no nic najpierw popytam naszych priestow skoro im juz nie procuje z wanda to czy nadal uzyteczne


_________________
Noregoth active
Flonoe, Milea retired


Posty: 46
Dołączył(a): 19.02.2006
Offline
PostNapisane: 20 lut 2006, 20:11 
Cytuj  
Hej. Jako, że przygodę dopiero zaczynam, a właściwie gram tylko czasem u kumpla (na swoją wersję dopiero zbieram kesz ^^) mam kilka, może dla was śmiesznych (nie, nie musicie się ze mnie zlewać publicznie :P) pytań.

Kim opłaca się bardziej grać. Nie chodzi mi o to, która postać jest trudniejsza w kierowaniu bo doświadczeniie z mmorpgami mam raczej spore i szybko się uczę xD, ale o to po prostu z którą postacią bardziej opłaca się bawić ;p . Wacham się między druidem, a priestem (shadow) bo lubię healować, a jednocześnie nie mieć "pleców" w pozostałych opcjach. druid ma tankowanie, dobrze wyszkolony priest jest z tego co słyszałem lepszym dmg dealerem. Za bardzo nie mogę się zdecydować. Domyślam się, że ręce wam opadają, bo każdy gra tym, kim lubi, ale chodzi mi o bardziej osobiste odczucie, żebym grając drutem nie miał takiej sytuacji, że będę nim grał ze 3 miechy, a później ocknę się ze świadomością, że jestem przez wszystkich brutalnie bity -_-. Proszę o odpowiedź wszystkich mających już jakieś doświadczenia z tymi klasami, a zwłaszcza BiGiego, którego obiektywizm budzi szacuken xD. Chodzi mi głównie o porównanie tych klas pod względem:

- możliwośc healingu
- dps
- skille wymagana do kierowania ową klasą (mimo wszystko :])
- inne według waszego uznania ;p

Na razie gram druidem, więc wypowiadam się akurat na tym wątku :P . Z góry dzięki za odpowiedź

Pozdro
Newbie ;]


_________________
Twoja stara xD

*

Posty: 55
Dołączył(a): 13.02.2006
Offline
PostNapisane: 20 lut 2006, 22:15 
Cytuj  
-Druid leczy lepiej niż priest; ma dostęp w talentach do instant health; może leczyć nawet w czasie największego oblężenia i przeżyć.

-Druid ma lepszy DPS. Wystarczy taktyka : root, moonfire spam, wrath spam, root, lub jak wolisz real combat - dire bear form, skille niedźwiedzia, forma castera, heal, dire bear form itd.

- Z innych :
1) Formy - błyskawiczne podróże w wodzie i na lądzie, potężna moc kilku klas, w Dire Bear form może mieć dużo więcej armora niż Warrior

2) Siła defensywno-ofensywna - jesteś w instancji, ktoś sprowadza na ciebie dziesiątki wrogów. Formy + heal + heal party i jesteś prawie nieśmiertelny, a jeszcze zdejmują z ciebie potworki.

3) Stealth run - dwóch druidów w Cat form i trzech rogue. Wszyscy wrzucają stealth, przemykają obok mobów i dochodzą do bossów. Druid w bear form robi za tanka, drugi za healera, a rogue paraliżują moby i zabijają błyskawicznie boss'a. Niezwykle wydajne rozwiązanie (ale uwaga - w niektórych instancjach jest to NIEWYKONALNE!!!).

4) Wszechstronność - to jest jedyna klasa, która może grać jako rogue/wojownik/caster-healer z małymi ubytkami wobec oryginałów (oprócz castera-healera oczywiście ;]).

***
Avatar użytkownika

Posty: 13268
Dołączył(a): 7.11.2004
Offline
PostNapisane: 20 lut 2006, 22:28 
Cytuj  
Heidmar napisał(a):
-Druid leczy lepiej niż priest

;/


Druid moze castowac innervate na priesta ;]


_________________
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent

****

Posty: 1474
Dołączył(a): 30.11.2004
Offline
PostNapisane: 20 lut 2006, 22:32 
Cytuj  
Druid nie leczy lepiej niz priest... chyba ze pojdziesz ostro w healgimpa - tzn nawalisz sobie max itemow + healing w endgamie, do tego jeszcze co sie da z 5 mana regen na iles sec itp... mamy w glidii takiego jednego drooda to faktycznie z buildem prawie wszystko w healing przebija priestow.... tylko ze jak ktos chce sobie healowac tylko to na moje powinien preistem grac a nie drutem, bo drut to hybryda i generalnie poza szamanem to jedyna klasa w grze ktora mozna sie pobawic w pare rzeczy na raz...

jesli chodzi o dmg owszem drutem mozna.... ale trzeba miec imba equip.. ja stracilem strasznie duzo dkp na feral itemy - mam prawie cala postac w epikach do feral ale przez to odstaje od innych druidow jesli chodzi o healowanie, bo do dzis mam jeszcze niebieskie buty WH na sobie np ;) takze jak chce sie na maxa pobawic druidem to mozna zapomniec o altach i Real Life bo trzeba wiecej siedziec w instancjach - bo trzeba miec 2 mocne zestawy sprzetu, i zawsze np jakis rogue cie zjebie ze mu itemy zabierasz :) generalnie bardzo ciekawa klasa ale dla cierpliwych...

***

Posty: 573
Dołączył(a): 5.10.2004
Offline
PostNapisane: 21 lut 2006, 03:16 
Cytuj  
tomugeen napisał(a):
Heidmar napisał(a):
-Druid leczy lepiej niż priest

;/


Druid moze castowac innervate na priesta ;]


priest moze wypic major mana potiona :)

******

Posty: 4659
Dołączył(a): 12.02.2005
Offline
PostNapisane: 21 lut 2006, 07:57 
Cytuj  
Heidmar napisał(a):
-Druid leczy lepiej niż priest; ma dostęp w talentach do instant health;


tu bym polemizowal flash heal 1,5sec cast time, healing touch 3sec (regroth pomine bo to sie stosuje w wyjatkowych sytuacjach chyba ze lubi sie byc oom). fakt drood ma instant heal w talentach tyle ze priest ma instant shield bez talentow(z talentami nawet lepszy). Fakt ze drood jako jedyny healer w strat/scholo w 4 osoby da sobie rade ale nie mozna powiedziec ze leczy lepiej bo poprostu cast time'y priest ma krotsze

Cytuj:
może leczyć nawet w czasie największego oblężenia i przeżyć.


to fakt w czasie dlugiej chaotycznej walki to drood ma wieksze szanse na przezycie kiedy musi szybko i mocno leczyc wiedzac ze sciagnie aggro na siebie. Priest ma Fade, ale on ma cooldown a drood moze wtedy zapuscic barkskin bear form i modlic sie oto aby tank zabral z niego moby.

Cytuj:
-Druid ma lepszy DPS. Wystarczy taktyka : root, moonfire spam, wrath spam, root, lub jak wolisz real combat - dire bear form, skille niedźwiedzia, forma castera, heal, dire bear form itd.


:roll: tu bym polemizowal czy aby napewno ma wiekszy dps, wszystko zalezy od sprzetu.

Cytuj:
- Z innych :
1) Formy - błyskawiczne podróże w wodzie i na lądzie, potężna moc kilku klas, w Dire Bear form może mieć dużo więcej armora niż Warrior

potezna???? :roll: tu rowniez bym polemizowal poprostu moze tankowac, moze udawac damage dealera ale i tak zawsze klasa dedykowana bedzie lepsza od niego.

Cytuj:
2) Siła defensywno-ofensywna - jesteś w instancji, ktoś sprowadza na ciebie dziesiątki wrogów. Formy + heal + heal party i jesteś prawie nieśmiertelny, a jeszcze zdejmują z ciebie potworki.


fakt drood ma spora przezywalnosc.

Cytuj:
3) Stealth run - dwóch druidów w Cat form i trzech rogue. Wszyscy wrzucają stealth, przemykają obok mobów i dochodzą do bossów. Druid w bear form robi za tanka, drugi za healera, a rogue paraliżują moby i zabijają błyskawicznie boss'a. Niezwykle wydajne rozwiązanie (ale uwaga - w niektórych instancjach jest to NIEWYKONALNE!!!).

w niektorych?? afaik to tylko lbrs sie tak robi. wiec raczej wykonalne ale tylko w jednej instancji na lv60.

Cytuj:
4) Wszechstronność - to jest jedyna klasa, która może grać jako rogue/wojownik/caster-healer z małymi ubytkami wobec oryginałów (oprócz castera-healera oczywiście ;]).


z malymi? w porownaniu do:
- warka - mamy tylko 2 skille do trzymania aggro a raczej do tauntowania do generate hate nie mamy nic
- rogue - nie mamy stunlocka, przerywania spelli, nizszy crit/dodge/parry rate.

Podsumowywujac drood to ciekawa klasa, bo druid jest jak chuck norris moze tankowac, moze byc DD, moze byc casterem, moze leczyc do tego nie umiera nigdy. Jednak drood to klasa do gry w party a nie do solowania.


_________________
Noregoth active
Flonoe, Milea retired

**

Posty: 325
Dołączył(a): 22.03.2005
Offline
PostNapisane: 21 lut 2006, 08:00 
Cytuj  
Pio napisał(a):
priest moze wypic major mana potiona :)


Hahaha najlepsza rzecz w trakcie pvp :) Uber masta fiolet alliance, bwl status farm, gildia legenda, jakis pomaranczowy scyzoryk w lapie walczy ze skromnym blue itemowym magiem i na 1/3 zycia/many pije pota :wtf:

/chicken
/cry
/sleep albo /bye

... plus dopisek zeby nigdy przypadkiem nie atakowac delikwenta bo jeszcze go zaboli.

Rzadko spotykane ale bardzo ciekawe zjawisko (mam screeny, gram na EU-BL, pokaze i bedzie wstyd niektorym zawodnikom :wink: )


_________________
Mowa jest srebrem, a milczenie owiec.
Obrazek

*

Posty: 123
Dołączył(a): 4.12.2005
Offline
PostNapisane: 21 lut 2006, 09:30 
Cytuj  
Bigi jakos nie widze w Twoim profilu tych boskich epixow do feral...

****

Posty: 1474
Dołączył(a): 30.11.2004
Offline
PostNapisane: 21 lut 2006, 10:00 
Cytuj  
bo ich tam nei mam ? lol
ja tam mam takie do pvp, troche tego troche tego - pozatym nie zbieram sprzetu po to zeby sie nim chwalic... jak dolvluje warka do 60 to juz w ogole nie bede zbieral i je zdisenchantuje :)

jak sie ubiore w feral to mam 1k AP z buildem 31 w restoration i 20 w feral wiec nie narzekam.


Posty: 46
Dołączył(a): 19.02.2006
Offline
PostNapisane: 21 lut 2006, 17:04 
Cytuj  
Z niektórych waszych wypowiedzi można wywnioskować, że druid to postać pozbawiona wad :wtf:

Jak już bym się zdecydował na grę drutem to lepiej iść w feral czy DD&Healing? Jak można to proszę o konkretne, subiektywne opinie i odpowiedzi,a nie "zależy co preferujesz"

Dzięki za szczegółowe odpowiedzi :P


_________________
Twoja stara xD

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 2929 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45 ... 147  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.