mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 80 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4  Następna strona
Autor Wiadomość
***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 17 lut 2006, 11:59 
Cytuj  
Nestor napisał(a):
woozie napisał(a):
Gram w gry bo lubię :P
A WoW spodobał mi się bardzo i chcę dobić do 60 lvl ,aby dołączyć do jakiejś gildii i zacząć zabijać Bossów (np.Onyxie)


Ale zabijanie duzych bossow to siedzenie dlugo przy komputerze, sozmait.
zabijanie dużych jest gorsze bo jak zachce ci sie kupe, spać albo dziewczyna powie "zgwałć mnie" to i tak musisz grać :wink:

a na małych mówiesz "sry" i wyłaczasz kompa :]


_________________
psn

******

Posty: 4659
Dołączył(a): 12.02.2005
Offline
PostNapisane: 17 lut 2006, 12:06 
Cytuj  
Deshroom napisał(a):
zabijanie dużych jest gorsze bo jak zachce ci sie kupe, spać albo dziewczyna powie "zgwałć mnie" to i tak musisz grać :wink:


na pierwsza mam patent i pisze na /ra Extended Bio-Break ;-)
na pozostale RMB na ikonie firewalla -> odlacz siec i sprawa zalatwiona nawet dkp penalty nie mam w koncu net mi padl :evil:


_________________
Noregoth active
Flonoe, Milea retired

****

Posty: 1125
Dołączył(a): 2.11.2004
Offline
PostNapisane: 17 lut 2006, 12:12 
Cytuj  
zajrzyj tutaj
http://www.mmorpg.pl/viewtopic.php?t=10724


_________________
Obrazek

***

Posty: 670
Dołączył(a): 3.12.2004
Offline
PostNapisane: 17 lut 2006, 12:50 
Cytuj  
Fabianek napisał(a):
na pierwsza mam patent i pisze na /ra Extended Bio-Break ;-) na pozostale RMB na ikonie firewalla -> odlacz siec i sprawa zalatwiona nawet dkp penalty nie mam w koncu net mi padl :evil:


Gorzej jak zaśniesz przy kompie na regroup po Garrze, na samym środku pokoju... I trochę ciężko żeby ktoś nie zauważył, szczególnie że po chwili MT tuż koło Ciebie będzie tankował Shazzraha...

:-)


_________________
Emesio, UD mage Balnazaar EU http://wow.allakhazam.com/profile.html?631397 (retired)
Emesio, UD mage Shattered Hand US http://wow.allakhazam.com/profile.html?240771 (retired)
Emesio, UD mage Frostmane EU (aka NE rogue bez profilu i też retired)

****

Posty: 1500
Dołączył(a): 2.02.2005
Offline
PostNapisane: 17 lut 2006, 12:53 
Cytuj  
poza tym, fabian jesteś drutem a on MT xD

******

Posty: 3152
Dołączył(a): 11.02.2005
Offline
PostNapisane: 17 lut 2006, 12:55 
Cytuj  
Fabianek napisał(a):
Deshroom napisał(a):
zabijanie dużych jest gorsze bo jak zachce ci sie kupe, spać albo dziewczyna powie "zgwałć mnie" to i tak musisz grać :wink:


na pierwsza mam patent i pisze na /ra Extended Bio-Break ;-)
na pozostale RMB na ikonie firewalla -> odlacz siec i sprawa zalatwiona nawet dkp penalty nie mam w koncu net mi padl :evil:


QFT. ... powinienes za to tak szczerze z gildii wyleciec :P

A jesli chodzi o lvlowanie to:

lvl 12 (na tym jestes w tej chwili) - lvl 19 -> Loch Modan i Westfall
lvl 19 - lvl 24 - Redridge Mountains
lvl 24 - lvl 26 - Wetlands
lvl 26 - lvl 30 - Duskwood
lvl 30 - lvl 33 - Hillsbrad Foothills
lvl 33 - lvl 34 - Thousand Needles
lvl 34 - lvl 37 - Stranglethorn questy + Arathi Highlands
lvl 37 - lvl 39 - Desolace
lvl 39 - lvl 42 - Stranglethorn
lvl 42 - lvl 45 - Tanaris
lvl 45 - lvl 47 - Stranglethorn (tzzzzz)
lvl 47 - lvl 49 - Searing Gorge
lvl 49 - lvl 52 - Ungoro Crater
lvl 52 - lvl 55 - Western Plaguelands, Burning Steppes
lvl 55 - lvl 60 - Silithius, Eastern Plaguelands, od zaj*bania questow w BRD i innych instancjach
lvl 60 - no to sie zaczelo ....

Momenty kluczowe dla Ciebie.
lvl 30 - Whirlwind Weapon - Wskazowki od trainera w Stormwind - pierwsza reakcja moja po otrzymaniu broni - " o qrwa ...."
lvl 40 - kupuj mounta ... -
lvl 40 - i przebierz sie w plate
lvl 51 - wygraj AV ... wez IBS'a imo

Spec:
(oparte o doswiadczenia do 32 lvlu)
lvl 10-40 - dosyc dowolnie miedzy Arms i Fury - co ci sie podoba tak naprawde
lvl 40 - respec na Mortal Strike'a (podobno jest przezajebiscie okrutny ...)
lvl 40-60 - jak stryjenka uwaza
lvl 60 - decyzja - tankujesz czy dmg robisz - ew. respec

Sprzet:
***** of the Bear - czyli +stamina i +strength - jesli chodzi o zielone
Jesli chodzi o niebieskie - do 40 lvlu - mail ze sta i str
Od 40 lvlu - plate ze sta i str :P

Bron:
moim zdaniem (nie tylko , ale zeby nie bylo) - duza, ciezka, wolna, z przokrutnym pier*olnieciem :)

Na pare lvli Ci taki przewodnik powinien starczyc moim zdaniem ... :D

***
Avatar użytkownika

Posty: 12796
Dołączył(a): 17.08.2005
Offline
PostNapisane: 17 lut 2006, 13:27 
Cytuj  
emesio napisał(a):
Fabianek napisał(a):
na pierwsza mam patent i pisze na /ra Extended Bio-Break ;-) na pozostale RMB na ikonie firewalla -> odlacz siec i sprawa zalatwiona nawet dkp penalty nie mam w koncu net mi padl :evil:


Gorzej jak zaśniesz przy kompie na regroup po Garrze, na samym środku pokoju... I trochę ciężko żeby ktoś nie zauważył, szczególnie że po chwili MT tuż koło Ciebie będzie tankował Shazzraha...

:-)


true, od wielu wielu lat i wieków nigdy mi się to nie zdarzyło. Stoimy przy garze wczoraj, garr pada myslę sobie, zanim buffy rozdzadzą przymkne oko, i po 2 minutach na tsie (czyt słuchawki na szyii) sob!!!!!!!!!! ja się budzę, a shazzrach mnie napi&^%$%* tym swoim badziewiem.... a 40yd za mną stoii cała paka :-)

sor za ot

******

Posty: 4659
Dołączył(a): 12.02.2005
Offline
PostNapisane: 17 lut 2006, 13:43 
Cytuj  
Qraczek napisał(a):
QFT. ... powinienes za to tak szczerze z gildii wyleciec :P


za to ze mam RL? rotfl chyba w twojej za to wywalaja.

emesio napisał(a):
Gorzej jak zaśniesz przy kompie na regroup po Garrze, na samym środku pokoju... I trochę ciężko żeby ktoś nie zauważył, szczególnie że po chwili MT tuż koło Ciebie będzie tankował Shazzraha...

:-)


wiesz my juz do mc nie chodzimy bo szkoda nam czasu :P wiec to odpada, a jak chodzilismy to bilismy bossow w miejscu ich spawnu a nie kitting przez pol instancji barona i shazy


_________________
Noregoth active
Flonoe, Milea retired

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 17 lut 2006, 13:49 
Cytuj  
naprawde doskonałe miejsca na grind:
http://forums-en.wow-europe.com/thread. ... #post56741


_________________
psn

***
Avatar użytkownika

Posty: 12796
Dołączył(a): 17.08.2005
Offline
PostNapisane: 17 lut 2006, 13:50 
Cytuj  
No z tym odłączaniem kabla to troche przegina moim zdaniem.

U Nas był gość, jak tarliśmy szlaki w MC - przed każdym bossem jak czuł że będzie wipe robił się offline. No comments - już go w gildi nie ma....

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 17 lut 2006, 13:52 
Cytuj  
Sobtainer napisał(a):
No z tym odłączaniem kabla to troche przegina moim zdaniem.
chyba zależy to od tego czy szanujesz kolegów z gildi czy nie. wiele razy mi ktoś tłumaczył że mogłem nie tankować jak mi sie nie chciało bo przecież wystarczy wysadzić neta.


_________________
psn

***
Avatar użytkownika

Posty: 12796
Dołączył(a): 17.08.2005
Offline
PostNapisane: 17 lut 2006, 14:04 
Cytuj  
Deshroom napisał(a):
Sobtainer napisał(a):
No z tym odłączaniem kabla to troche przegina moim zdaniem.
chyba zależy to od tego czy szanujesz kolegów z gildi czy nie. wiele razy mi ktoś tłumaczył że mogłem nie tankować jak mi sie nie chciało bo przecież wystarczy wysadzić neta.


Cięzki temat desh. Mógłbym pisać i pisać o takich gościach tony tekstu. Po prostu zostawmy to bez komentarza.

BTW tematu :-) który pewien człowiek założył. Założyłeś dziwny temat, ponieważ nigdy mając 10 level się nie zastanawiałem nad tym, jak tu zrobić szybko 60 level. Byłem tak zauroczony ta grą, że do 60 levelu grało mi sie najciekawiej, zwłaszcza odkrywając nowe krainy i spotykając coraz to trudniejsze spece do robienia. Nie wiedziałem co to mc, bwl (jeszcze wtedy nie było) nie wiedziałem co to za skróty - WTS, WTB etc. dopiero na 42 levelu jak mi epicki ripper wypadł zaczaiłem co to WTS jest :-) także kwestia levelowania do 60 nie jest rzecza, na którą powinieneś zwracać uwagę. Delektuj się morfem, a nie delektuj się tym, że zrobisz 60 w miesiąc wiedząc mniej od osoby, którą będzie miała 30 level, a będzie wiedziała znacznie więcej od Ciebie.

Ot co sob sądzi o tym.

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 17 lut 2006, 14:07 
Cytuj  
to troche tak jakbyś sobie save sciągnął z netu do Half-Life żeby grac tylko w zabijanie ostatniego bossa. codzienie. i jeszcze byś za te save zapłacił :D

wiem, odpłynąłem :wink:


_________________
psn

******

Posty: 3152
Dołączył(a): 11.02.2005
Offline
PostNapisane: 17 lut 2006, 14:10 
Cytuj  
Fabianek napisał(a):
Qraczek napisał(a):
QFT. ... powinienes za to tak szczerze z gildii wyleciec :P


za to ze mam RL? rotfl chyba w twojej za to wywalaja.


Nie. Ja tez mam RL, a jakos nie musze robic w ch... ludzi z ktorymi gram i ktorzy poswiecaja swoj czas po to zebym takze ja mial radoche.

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 17 lut 2006, 14:15 
Cytuj  
@Qraczek

dość trafnie. :wink:


_________________
psn

*

Posty: 6394
Dołączył(a): 16.08.2005
Offline
PostNapisane: 17 lut 2006, 14:22 
Cytuj  
Fabianek napisał(a):
Cytuj:
Levelowanie to sama przyjemność :D


jesli robisz to po raz 3-6sty? niezupelnie


Zależy dla kogo Fabianek :) Ja mam:

hunter 60lvl (horde, dobrze wyposażony w niebieskie itemy),
rogue 60lvl (horde. dobrze wyposażony w niebieskie itemy),
shaman 60lvl (horde, ranga, w przyszłym tygodniu champion),
druid 37lvl (horde)
mage 25lvl (horde)

miałem:
loladyna na 16lvl (sorki, ale q po stronie ally to jakiś obłęd...)
maga 30lvl (ally)
druida 30lvl (ally)

teraz leveluje do 60 warlocka (horde).

Questy od lvl1 do 45 znam na pamięć więc leveluje się szybko (warlock ma 16lvl, zrobiony bodajże w 4h).

Osobiście lubię levelować, ma to swój urok :) Już nie wspomnę o zarobionej kasie. Jeżeli chodzi o expowanie bez q to polecam maga. Można go naprawdę szybko wylevelować do 60lvl (7 dni rekord, jest tu gdzieś poradnik).

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 17 lut 2006, 14:27 
Cytuj  
dokładnie.
mnie sie podoba poznawanie nowej klasy. nowe buildy etc.

na lvl 60 wszystko jest w zasadzie takie samo a lvl 1-50 można spędzić bardzo różnie (coraz mniej robie q, coraz więcej grinduje mobów)


_________________
psn

***
Avatar użytkownika

Posty: 12796
Dołączył(a): 17.08.2005
Offline
PostNapisane: 17 lut 2006, 14:34 
Cytuj  
Ja np jestem zachwycony śmierdziuchem magiem :-) wiecie czemu? macie totalną animację castowania czarów. Tym jestem zachwycony, no i Silverpine Forest gdzie aktualnie na Venture C.O siedzę. Rewelacja, w ogóle klimat Undeadów mi sie podoba maksymalnie.
mam tylko motyw, że się wstydzę iść do Mulgore :-) nie wiem czemu, po prostu undeady w alliance są strasznie smierdzącą Rasą :) chyba dlatego mam taki motyw. A Taureni, jakąś czystościa zalatują, boję się że zaśmiecę zielonym dymkiem tą ich kraine :) i to jest właśnie wczuwanie się w MMO.

"trust no one!!!" "i'm forsaken" "Lady watch you!"

******

Posty: 3152
Dołączył(a): 11.02.2005
Offline
PostNapisane: 17 lut 2006, 14:41 
Cytuj  
Powiedzialbym wrecz, ze z kazdym kolejnym altem masz wieksza przyjemnosc ...

Primo - za kazdym razem inny sposob gry, np. ganianie rogiem od moba do moba bo na 15 sekund po zabiciu moba masz akurat zwiekszona szanse na crit-ambusha (talent .. nie pamietan jak sie nazywa tbh ...)
Secundo - nie martwisz sie o kase - chcesz miec lepsza bron to ja kupujesz. porownaj sobie np. warka, ktory na 30 lvlu biega w gownianym sprzecie z 20 lvlu, a takiego ktory dopiero co wyszedl z ah wydajac tam 20g przelane z maina .. i nie mowie o epikach ... mowie o tym, ze np. jak warkiem przebralem sie na ah ok 30 lvlu to nagle mi sie zrobilo 1400-1500 zycia zamiast 1000 ... o dmgu nie wspomne
Tertio - nie stoisz w jednym kampie i nie bijesz bezmyslnie mobow, bo nie wiesz co masz robic ... wiesz gdzie masz isc, zeby tluczenie mobow mialo jakis sens

Wszystko powoduje ze lvluje sie lekko, latwo i przyjemnie i zajebiscie szybko :)

For the record (jak sie juz chwalimy postaciami :P)- moj obecny status lvli na BLu to 60,60,40,38,35,35,32,26,14,1. :D

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 17 lut 2006, 14:47 
Cytuj  
no ja zacząłem od totalnego zera i kiedyś bym kombinował skąd tu kase na mouta a teraz kotka kupiłem już na lvl 38 i nie moge jeździć :P

specjalizuje sie w wyzyskiwaniu high lvlów na AH :P


_________________
psn

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 80 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.