mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 80 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4  Następna strona
Autor Wiadomość
******

Posty: 3152
Dołączył(a): 11.02.2005
Offline
PostNapisane: 17 lut 2006, 14:51 
Cytuj  
No tak .. ale wiesz jak wyzyskiwac, wiesz co ile masz kosztowac itd. Wszystko kwestia doswiadczenia, ktore zdobyles grajac smierdzacym undeadem, ktory mnie kiedys zabil w Silithiusie ....

***
Avatar użytkownika

Posty: 12796
Dołączył(a): 17.08.2005
Offline
PostNapisane: 17 lut 2006, 14:53 
Cytuj  
Qraczek napisał(a):
No tak .. ale wiesz jak wyzyskiwac, wiesz co ile masz kosztowac itd. Wszystko kwestia doswiadczenia, ktore zdobyles grajac smierdzacym undeadem, ktory mnie kiedys zabil w Silithiusie ....


hue

trust no one! :] <3

******

Posty: 3152
Dołączył(a): 11.02.2005
Offline
PostNapisane: 17 lut 2006, 14:57 
Cytuj  
Sobtainer napisał(a):
Qraczek napisał(a):
No tak .. ale wiesz jak wyzyskiwac, wiesz co ile masz kosztowac itd. Wszystko kwestia doswiadczenia, ktore zdobyles grajac smierdzacym undeadem, ktory mnie kiedys zabil w Silithiusie ....


hue

trust no one! :] <3


Jak bys byl mala slodka gnomka i ktos by Cie polaskotal Arcanite Reaperem po kucykach to tez bys mial traume ....

******

Posty: 4659
Dołączył(a): 12.02.2005
Offline
PostNapisane: 17 lut 2006, 15:04 
Cytuj  
mam troche inny PoV

Qraczek napisał(a):
Powiedzialbym wrecz, ze z kazdym kolejnym altem masz wieksza przyjemnosc ...

Primo - za kazdym razem inny sposob gry, np. ganianie rogiem od moba do moba bo na 15 sekund po zabiciu moba masz akurat zwiekszona szanse na crit-ambusha (talent .. nie pamietan jak sie nazywa tbh ...)


niestety to nadal to samo:
mag - od lv24 uzywa praktycznie tylko AE, mila odmiana jak na 47dmych (chyba) dostal blast wave i teraz do 50tki to samo:
- pull 1-2 mobow
- flamestrike na 3 moby w wiosce
- zbiega sie piatka do kupy
- nova
- blink
- flamestrike
- CoC
- blast wave
- AE do smierci mojej lub ich

a rogue robie po raz drugi wiec wiem co to znaczy ambush bs etc. o tyle mam urozmaicona gre ze wziolem inzynierie

Cytuj:
Secundo - nie martwisz sie o kase - chcesz miec lepsza bron to ja kupujesz. porownaj sobie np. warka, ktory na 30 lvlu biega w gownianym sprzecie z 20 lvlu, a takiego ktory dopiero co wyszedl z ah wydajac tam 20g przelane z maina .. i nie mowie o epikach ... mowie o tym, ze np. jak warkiem przebralem sie na ah ok 30 lvlu to nagle mi sie zrobilo 1400-1500 zycia zamiast 1000 ... o dmgu nie wspomne


wlasnie zarabianie na wlasny sprzet dodaje uroku robiac alty tego uroku nie masz.

Cytuj:
Tertio - nie stoisz w jednym kampie i nie bijesz bezmyslnie mobow, bo nie wiesz co masz robic ... wiesz gdzie masz isc, zeby tluczenie mobow mialo jakis sens

Wszystko powoduje ze lvluje sie lekko, latwo i przyjemnie i zajebiscie szybko :)


ale strasznie nudno

Cytuj:
For the record (jak sie juz chwalimy postaciami :P)- moj obecny status lvli na BLu to 60,60,40,38,35,35,32,26,14,1. :D


Drak'Thul 60 (rogue)
SM: 60 (drood),50 (mag),39 (rogue),31 (war),20(summonbot)


_________________
Noregoth active
Flonoe, Milea retired

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 17 lut 2006, 15:07 
Cytuj  
@Fabianek
ale ty nie rozumiesz. nikt Cie nie namawia. Poprostu nie wszyscy maja takie zdanie jak Ty :wink:

co co kasy - mam alta i nie dostałem ani srebrnika: lvl 39 graty mam, dagger jeden kupiłem za 25g, mounta mam i jeszcze 25g mi zostało
wiec to nie jest tak że potrzebujesz sponsora w postaci maina zeby ci sie powodziło. liczy sie gringing AH skill :wink:


_________________
psn

******

Posty: 3152
Dołączył(a): 11.02.2005
Offline
PostNapisane: 17 lut 2006, 15:31 
Cytuj  
Fabianek napisał(a):
niestety to nadal to samo:
mag - od lv24 uzywa praktycznie tylko AE, mila odmiana jak na 47dmych (chyba) dostal blast wave i teraz do 50tki to samo:
- pull 1-2 mobow
- flamestrike na 3 moby w wiosce
- zbiega sie piatka do kupy
- nova
- blink
- flamestrike
- CoC
- blast wave
- AE do smierci mojej lub ich

a rogue robie po raz drugi wiec wiem co to znaczy ambush bs etc. o tyle mam urozmaicona gre ze wziolem inzynierie


W zyciu magiem nie lvlowalem AOE i jakos nie narzekam ... zreszta inaczej sie gra fire magiem inaczej frost magiem itd ...

Fabianek napisał(a):
wlasnie zarabianie na wlasny sprzet dodaje uroku robiac alty tego uroku nie masz.


Tiaaa .. zajebistego uroku to dodaje ... Tluczesz jeden kamp mobow przez 5 godzin zeby sobie miecz kupic ... No super sprawa :D

Fabianek napisał(a):
ale strasznie nudno


Rzeczywiscie ... bezmyslny grind (bo masz 30 lvl, moby w Twojej zonie maja 26 lvl, a w nastepnej ktora znasz maja lvl 34) jest faktycznie super interesujacy ...

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2450
Dołączył(a): 20.11.2001
Offline
PostNapisane: 17 lut 2006, 15:32 
Cytuj  
Ja pierdziele, ale sezon ogorkowy na forum :)

******

Posty: 3152
Dołączył(a): 11.02.2005
Offline
PostNapisane: 17 lut 2006, 15:32 
Cytuj  
Deshroom napisał(a):
@Fabianek
ale ty nie rozumiesz. nikt Cie nie namawia. Poprostu nie wszyscy maja takie zdanie jak Ty :wink:


Uuuuu .. a to blad ....

KromeR napisał(a):
Ja pierdziele, ale sezon ogorkowy na forum :)


No co .. miedzy patchami jestesmy tak ? :D


Ostatnio edytowano 17 lut 2006, 15:33 przez Qraczek, łącznie edytowano 1 raz
*****

Posty: 2199
Dołączył(a): 3.07.2002
Offline
PostNapisane: 17 lut 2006, 15:32 
Cytuj  
Deshroom napisał(a):
zabijanie dużych jest gorsze bo jak zachce ci sie kupe, spać albo dziewczyna powie "zgwałć mnie" to i tak musisz grać :wink:

:]



Jak mi dziewczyna mowi : zgwalc mnie, to net mi nagle pada...


_________________
Nie mam pomyslu na signature

******

Posty: 3152
Dołączył(a): 11.02.2005
Offline
PostNapisane: 17 lut 2006, 15:36 
Cytuj  
lutus napisał(a):
Deshroom napisał(a):
zabijanie dużych jest gorsze bo jak zachce ci sie kupe, spać albo dziewczyna powie "zgwałć mnie" to i tak musisz grać :wink:

:]



Jak mi dziewczyna mowi : zgwalc mnie, to net mi nagle pada...


Dobrze ze Ci tylko net pada ....

Pad netu jest predzej uzasadniony w pierwszym wymienionym przypadku (oczywiscie mowa o sytuacji kryzysowej). W drugim przypadku guildmates powinni Cie zrozumiec ... w koncu sa rzeczy wazne i wazniejsze, tak ? :P

/g Sorry guys need to go ...
/afk GF demands sex ... keyword: NOW

Edit: Unauthorized edit by Lutus detected .....


Ostatnio edytowano 17 lut 2006, 15:41 przez Qraczek, łącznie edytowano 1 raz
***

Posty: 670
Dołączył(a): 3.12.2004
Offline
PostNapisane: 17 lut 2006, 15:37 
Cytuj  
Fabianek napisał(a):
wiesz my juz do mc nie chodzimy bo szkoda nam czasu :P wiec to odpada, a jak chodzilismy to bilismy bossow w miejscu ich spawnu a nie kitting przez pol instancji barona i shazy


Wiesz to było gdzieś w kwietniu 2005....

:-)


_________________
Emesio, UD mage Balnazaar EU http://wow.allakhazam.com/profile.html?631397 (retired)
Emesio, UD mage Shattered Hand US http://wow.allakhazam.com/profile.html?240771 (retired)
Emesio, UD mage Frostmane EU (aka NE rogue bez profilu i też retired)

******

Posty: 3152
Dołączył(a): 11.02.2005
Offline
PostNapisane: 17 lut 2006, 15:39 
Cytuj  
emesio napisał(a):
Fabianek napisał(a):
wiesz my juz do mc nie chodzimy bo szkoda nam czasu :P wiec to odpada, a jak chodzilismy to bilismy bossow w miejscu ich spawnu a nie kitting przez pol instancji barona i shazy


Wiesz to było gdzieś w kwietniu 2005....

:-)


Dawno dawno temu , w odleglej galaktyce .....

BTW, sezon ogorkowy to swietne okreslenie ... :D

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2450
Dołączył(a): 20.11.2001
Offline
PostNapisane: 17 lut 2006, 15:39 
Cytuj  
Anyway to zapodam temat, ze dzis ponoc na BL otwieraja AQ :P
Tajemnica poliszynela :>

******

Posty: 3152
Dołączył(a): 11.02.2005
Offline
PostNapisane: 17 lut 2006, 15:40 
Cytuj  
KromeR napisał(a):
Anyway to zapodam temat, ze dzis ponoc na BL otwieraja AQ :P
Tajemnica poliszynela :>


A nie musza jeszcze ze stuffem do Silithiusa dojechac ? Bo zebrac jest chyba zebrane .. wczoraj bylo 97 ally/99 horda ...

*****

Posty: 2199
Dołączył(a): 3.07.2002
Offline
PostNapisane: 17 lut 2006, 15:40 
Cytuj  
nie dzis, a za 7 dni. 2 dni na dozbieranie 80k linen bandages i 5 dni na transport. Znaczy sie otwieramy w weekend:)


_________________
Nie mam pomyslu na signature


Ostatnio edytowano 17 lut 2006, 15:42 przez lutus, łącznie edytowano 1 raz
*****
Avatar użytkownika

Posty: 2450
Dołączył(a): 20.11.2001
Offline
PostNapisane: 17 lut 2006, 15:41 
Cytuj  
No slyszalem ze HG sie szykuje...
Szczegolow nie znam ale co tam, dobra plotka do pogawedki nie jest zla :D

******

Posty: 3152
Dołączył(a): 11.02.2005
Offline
PostNapisane: 17 lut 2006, 15:42 
Cytuj  
KromeR napisał(a):
No slyszalem ze HG sie szykuje...
Szczegolow nie znam ale co tam, dobra plotka do pogawedki nie jest zla :D


Chodzi o to, ze po zebraniu stuffu jeszcze musza karawany z Ogri i IFa do Silithiusa dojechac ...

*****

Posty: 2199
Dołączył(a): 3.07.2002
Offline
PostNapisane: 17 lut 2006, 15:43 
Cytuj  
kurna , a chcialem do Polski pojechac na next weekend, i teraz pytanie: byc nolifem i zostac ( aq weeekeeeend), czy pojechac i sie poprzytulac... Ciezka decyzja


_________________
Nie mam pomyslu na signature

******

Posty: 3152
Dołączył(a): 11.02.2005
Offline
PostNapisane: 17 lut 2006, 15:44 
Cytuj  
lutus napisał(a):
kurna , a chcialem do Polski pojechac na next weekend, i teraz pytanie: byc nolifem i zostac ( aq weeekeeeend), czy pojechac i sie poprzytulac... Ciezka decyzja


Zajebiscie ciezka ... rzeczywiscie ...
Oczywiscie ze przyjechac i przywiezc mi zelki ze strefy bezclowej ....

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2450
Dołączył(a): 20.11.2001
Offline
PostNapisane: 17 lut 2006, 15:45 
Cytuj  
lutus napisał(a):
Deshroom napisał(a):
zabijanie dużych jest gorsze bo jak zachce ci sie kupe, spać albo dziewczyna powie "zgwałć mnie" to i tak musisz grać :wink:

:]



Jak mi dziewczyna mowi : zgwalc mnie, to net mi nagle pada...


What can i say? :roll:

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 80 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.