mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 104 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następna strona
Autor Wiadomość
***

Posty: 513
Dołączył(a): 21.06.2005
Offline
PostNapisane: 24 sty 2006, 11:23 
Cytuj  
Tom`Ash napisał(a):
worrior ma duzo zyc i wmiare w zalezności od sprzętu dobry dmg ale rogu ma naturalnie mniej zyc ale za to ten dmg robi swoje


a jak to bedzie po posku?

warrior ma 1 zycie

***

Posty: 755
Dołączył(a): 12.10.2005
Offline
PostNapisane: 24 sty 2006, 11:57 
Cytuj  
druzil napisał(a):
Mam rogala +sprzet z av i powiem tak, nawet jak wejde wariorowi na plecy to i tak w 4/5 przypadkach mnie killnie. Jakos nie wierze w opowiesci jak to rogue zjada warriora na sniadanie.
Chyba ze ktos trenowal na samych noobach


Przeciez oczywiste jest, ze na Warriora lepiej sprawdza sie combat sword build...
...ktory zreszta uwielbiam :D

****

Posty: 1474
Dołączył(a): 30.11.2004
Offline
PostNapisane: 24 sty 2006, 12:14 
Cytuj  
po co ta dyskusja jak i tak nowa rasa aliance chuck norris rozp*** wszystkich z pol obrotu.

***

Posty: 524
Dołączył(a): 25.04.2005
Offline
PostNapisane: 24 sty 2006, 12:21 
Cytuj  
Słyszałem, że mają znerfować KZP.


_________________
http://eu.wowarmory.com/character-sheet ... k&n=Boonha

*

Posty: 52
Dołączył(a): 23.10.2005
Offline
PostNapisane: 19 lut 2006, 09:21 
Cytuj  
pigula napisał(a):
Jak dla mnie roug musi miec daggery 1500 z amb na magu potem bs za 1k:D imba



Jakiego daggera uzywasz w mh? Z tego co widze to jakis z 30-50dmg skoro robisz 1500 dmg amb na clotherze.
W cloth to sie wchodzi 2,4k-2,5k(leciutko) a nie 1,5k....

*

Posty: 84
Dołączył(a): 10.08.2005
Offline
PostNapisane: 19 lut 2006, 10:51 
Cytuj  
Malovich napisał(a):
pigula napisał(a):
Jak dla mnie roug musi miec daggery 1500 z amb na magu potem bs za 1k:D imba



Jakiego daggera uzywasz w mh? Z tego co widze to jakis z 30-50dmg skoro robisz 1500 dmg amb na clotherze.
W cloth to sie wchodzi 2,4k-2,5k(leciutko) a nie 1,5k....



Póżniej dostałeś placka i się obudziłeś z zimowego snu ...Jak masz takie bzdury pisać to się nie wypowiadaj plz bo robisz z siebie "beke"

Rogal z 1k-1,1kap base bije ambush POD 2k na cloth , bs POD 1,3k

Więc leciutko to odbiega od 2,5k leciutko ...


_________________
Nindrit CT_profile


Ostatnio edytowano 19 lut 2006, 12:03 przez Nindritt, łącznie edytowano 1 raz
***

Posty: 524
Dołączył(a): 25.04.2005
Offline
PostNapisane: 19 lut 2006, 11:52 
Cytuj  
Ależ ja wchodzę z amba 2,5k w clothera - na AV jak dostane buffa z 30% zwiększeniem dmg...

Przy moim obecnym wyposażeniu i broni, ambushe za około 1,8k są standartem. Oczywiście w miarę zwiększania AP i lepsiejszego daggera dojdzie to do 2k, ale nie pakuje AP z szaleństwem w oczach, wolę troszkę podpakować staminke.


_________________
http://eu.wowarmory.com/character-sheet ... k&n=Boonha

*

Posty: 84
Dołączył(a): 10.08.2005
Offline
PostNapisane: 19 lut 2006, 12:17 
Cytuj  
MacDwain napisał(a):
Ależ ja wchodzę z amba 2,5k w clothera - na AV jak dostane buffa z 30% zwiększeniem dmg...

Przy moim obecnym wyposażeniu i broni, ambushe za około 1,8k są standartem. Oczywiście w miarę zwiększania AP i lepsiejszego daggera dojdzie to do 2k, ale nie pakuje AP z szaleństwem w oczach, wolę troszkę podpakować staminke.



Twoje próby wybrnięcia z gafy są nawet w miare :lol:

Wiesz jak dostane bok /bom/shout/motw +berserka tobije za 3k ...

Nauczcie się operowac statami UNBUFFED !

Co do twojego ambusha za 1,8 standard to również mam wątpliwości patrząc po sprzęcie jaki posiadasz < profil >
Po drugie na AV bijesz nubów w green /blue itemach bez sprzętu ( armoru ).Zacznij działać w real pvp / podueluj z grczami w end game gear a zobaczysz jak twoje "luzackie" hity odejdą w niepamięć ...

btw : Zobacz mój profil a przekonasz się , ze wiem o czym mówie ... a nadmierne koloryzowanie mnie irytuje


:wink:


_________________
Nindrit CT_profile

***

Posty: 524
Dołączył(a): 25.04.2005
Offline
PostNapisane: 19 lut 2006, 12:30 
Cytuj  
Nindritt napisał(a):
Twoje próby wybrnięcia z gafy są nawet w miare :lol:


Gafy? Zerknij jeszcze raz i zobacz, że to nei ja pisałem o "2,5k ambushach"

Nindritt napisał(a):
Co do twojego ambusha za 1,8 standard to również mam wątpliwości patrząc po sprzęcie jaki posiadasz < profil >
Po drugie na AV bijesz nubów w green /blue itemach bez sprzętu ( armoru ).Zacznij działać w real pvp / podueluj z grczami w end game gear a zobaczysz jak twoje "luzackie" hity odejdą w niepamięć ...


No wybacz mi, ale na moim serwerze to ja mam jeden z lepszych "end game", a moi przeciwnicy (jak się dobrze trafi) to mają stan itemów porównywalny z moim.

Nindritt napisał(a):
a nadmierne koloryzowanie mnie irytuje


To przejrzyj temat jeszcze raz, zobaczysz wtedy, że o luzackich hitach za 2,5k napisał Malovich, a ja napisałem, że osiągam podobne wyniki z buffem z AV - widocznie nie wyczułeś ironii w mojej wypowiedzi, może była zbyta mało wyrazista, może jeszcze nie wypiłeś porannej kawy.

Pozdro


_________________
http://eu.wowarmory.com/character-sheet ... k&n=Boonha

*

Posty: 84
Dołączył(a): 10.08.2005
Offline
PostNapisane: 19 lut 2006, 13:45 
Cytuj  
Brak porannej kawy :oops:


_________________
Nindrit CT_profile

***

Posty: 650
Dołączył(a): 21.05.2005
Offline
PostNapisane: 19 lut 2006, 16:56 
Cytuj  
Nindritt napisał(a):
[...]Zacznij działać w real pvp / podueluj z grczami w end game gear a zobaczysz jak twoje "luzackie" hity odejdą w niepamięć ... [...]

Wiec real PvP to duele pod Ogri, bo sie pogubilem ?


_________________
This is 10% luck,
20% skill,
15% concentrated power of will,
5% pleasure,
50% pain,
And 100% reason to remember the name!

*

Posty: 84
Dołączył(a): 10.08.2005
Offline
PostNapisane: 19 lut 2006, 17:23 
Cytuj  
Demandread napisał(a):
Nindritt napisał(a):
[...]Zacznij działać w real pvp / podueluj z grczami w end game gear a zobaczysz jak twoje "luzackie" hity odejdą w niepamięć ... [...]

Wiec real PvP to duele pod Ogri, bo sie pogubilem ?



learn2read

real pvp / podueluj chyba jasno się wyraziłem


_________________
Nindrit CT_profile

***

Posty: 650
Dołączył(a): 21.05.2005
Offline
PostNapisane: 19 lut 2006, 17:30 
Cytuj  
To co to znaczy real PvP dla Ciebie, skoro BG nim nie jest ? Gankowanie ludzi przy farmowaniu czy killowanie ludzi PvE jak ida na instance ?


_________________
This is 10% luck,
20% skill,
15% concentrated power of will,
5% pleasure,
50% pain,
And 100% reason to remember the name!

*

Posty: 99
Dołączył(a): 2.05.2005
Offline
PostNapisane: 19 lut 2006, 18:19 
Cytuj  
Sądzę, że pod real PvP ma na myśli NIE bicie 51 lvl magów na AV... bo przykładem było AV.

*

Posty: 84
Dołączył(a): 10.08.2005
Offline
PostNapisane: 19 lut 2006, 21:50 
Cytuj  
Demandread napisał(a):
To co to znaczy real PvP dla Ciebie, skoro BG nim nie jest ? Gankowanie ludzi przy farmowaniu czy killowanie ludzi PvE jak ida na instance ?



Real world pvp to właśnie jest pvp na farm arena ( walka o spot ) , oldschool pvp w BRM / BS , walki w winter /felwood / EPL / WPL. TO JEST WORLD PVP a nie jak kolega słusznie zauważył killowanie clotherów na AV , którzy swoja przygode w 90% tam dopiero zaczynaja w blue /green itemach z "0" doświadczeniem.
Walki na mass pvp na AV to czysty chaos w wydaniu newbiesów.Przeżywalność jest tam mało istotna więc nikt nie łyka potów , nie bawi się inżynierką , itd ... pobaw się w prawdziwe pvp a sam zauważysz , że to naprawde jest fun i dobra zabawa , której na bg niestety brakuje.Kosałem z teamem do rank12 i poza kilkoma meczami dziennie gdzie trafiało się team Gorana ( /bow ) hi goat (/smile ) reszta nie stanowiła wyzwnia ... schematyczny farming by Blizz.
Skoro uważasz , ze bicie ludzi na farm spotach , BRM , itd to grzech polecam reroll na pve rpg.

No i zrobił sie Off-Top sry

:har:


_________________
Nindrit CT_profile

***

Posty: 650
Dołączył(a): 21.05.2005
Offline
PostNapisane: 19 lut 2006, 23:50 
Cytuj  
Rozumiem, ze w zonach, kt. wymieniles lataja same 60tki, lol. Jak ktos idzie farmowac ( cokolwiek ) to rzadko sie asekuruje - po paru godzinach farmowania czegos, kiedy ktos wjezdza mi w dupe, to nie trace czasu na zabawe w PvP z nim tylko z reguly po tym, jak kilka razy go ubije, zmieniam zone albo ide robic cos innego, bo farmowanie z wrogiem na dupie to nie farmowanie, tylko strata czasu.

Wiec jesli dla Ciebie gankowanie albo dobijanie wrogow, kt. zasypiaja na klawce albo czesto sa afk podczas walki z nudow, po entej godzinie nudnej orki to jest real PvP, to gratuluje Ci osiagniec. Ranga dla mnie nic nie znaczy - na chromaggusie warlorda zrobil w pare tygodni koles ( shadowpriest btw. ) ktory w walce nawet sam siebie nie healuje bo switch form jest dla niego za trudny. Wiec zasadniczo jak ktos bije range, to raczej nie skupia sie na przeciwnikach czy walce, tylko na honorze ( u nas horda przegrywa wiekszosc AB i chyba wszystkie WSG - mimo ze graja sami 8+ rangi - bo im szybciej ). Jedynie wbrew pozorom na AV mozna cos sprobowac ugrac - mi osobiscie bardzo czesto zdarzaja sie na AV walki 2v2 2v3 czy inne "niemasowe" a najlepszych graczy outdoor spotkalem zanim dobilem 60lvl - sam zanim sie zmusilem do poswiecenia paru dni na zbieranie stuffu chodzilem w greenach i nikt mi tylka nie obijal.

Reasumujac ta przydlugawa wypowiedz:

Ranga nic nie znaczy.
Sprzet ma znaczenie od chwili jak masz na sobie tier2. Wczesniej nie ma znaczenia czy masz greena czy purple jak masz skill ( chyba ze grasz wojem, to moze faktycznie ).
Miejsce nie ma znaczenia - w "real PvP" wg Twojego rozumienia to mozna sobie kompleksy leczyc, a nie szukac skillzora IMO.
I odnosnie tematu, na pewno rogowi o niebo trudniej zabic woja na BG niz w outdoor, a "przepasc" wynika stad, ze rog zawsze jest brany jako pierwszy na cel przez casterow i hunterow, bo roga sie te klasy boja. W "real" pvp nie mam pojecia, jak rog moze przegrac z wojem. Nigdy w zyciu jak gram w ta gre, tj. ponad 7 miesiecy, nigdy nie zostalem zaatakowany jak bylem na full hp/mana. A zabic kogos z mobem na dupie, to kazdy przecietny gracz potrafi.

Peace


_________________
This is 10% luck,
20% skill,
15% concentrated power of will,
5% pleasure,
50% pain,
And 100% reason to remember the name!

**

Posty: 297
Dołączył(a): 3.06.2005
Offline
PostNapisane: 20 lut 2006, 05:53 
Cytuj  
Demandread napisał(a):
rog zawsze jest brany jako pierwszy na cel przez casterow i hunterow, bo roga sie te klasy boja.

gram huntem i rogal to jedyna klasa ktorej sie ... nie boje, atakuje jego bo szybko ladnie i bez problemu moge sie go pozbyc, caster moze mi przy**** pare tysiakow w cwierc sekundy, klasy leczace sie jak drut/pala/shaman zabija sie godzine, warrior ma duzo hp/armor a taki rogal to taka mucha w ktora tylko dmuchnac i sie przewroci
kazdy rogal jumpujacy huntera w bg musi byc niedorozwiniety, hunter wylazi ze stuna insignia trapuje go, macha mu i robi aimed+multi po czym hp roga spada o polowe, reszte to mozna nawet w melee skonczyc ale i tak zwykle czeka kolejny trap

***

Posty: 650
Dołączył(a): 21.05.2005
Offline
PostNapisane: 20 lut 2006, 07:43 
Cytuj  
Mhm, szczegolnie jak rogow jest dwoch, albo supportuje ich paladyn. Zaden caster Ci nie ma prawa wlozyc "pare tysiakow" w 1/4 sekundy, bo masz przewage zasiegu, a jesli masz problem z shamanem czy druidem, to L2P.

Peace


_________________
This is 10% luck,
20% skill,
15% concentrated power of will,
5% pleasure,
50% pain,
And 100% reason to remember the name!

***

Posty: 513
Dołączył(a): 21.06.2005
Offline
PostNapisane: 20 lut 2006, 08:11 
Cytuj  
Demandread napisał(a):
Mhm, szczegolnie jak rogow jest dwoch, albo supportuje ich paladyn. Zaden caster Ci nie ma prawa wlozyc "pare tysiakow" w 1/4 sekundy, bo masz przewage zasiegu, a jesli masz problem z shamanem czy druidem, to L2P.

Peace



toep + zhc = pare tysiakow++

***

Posty: 650
Dołączył(a): 21.05.2005
Offline
PostNapisane: 20 lut 2006, 09:35 
Cytuj  
Jak masz PoM i fire, to moze - nadal na pewno nie dosc, by zlozyc huntera z porownywalnym sprzetem.


_________________
This is 10% luck,
20% skill,
15% concentrated power of will,
5% pleasure,
50% pain,
And 100% reason to remember the name!

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 104 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.