mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 104 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następna strona
Autor Wiadomość
***
Avatar użytkownika

Posty: 16876
Dołączył(a): 12.09.2005
Offline
PostNapisane: 20 lut 2006, 10:14 
Cytuj  
Chyba że wejdą Croty z fire łącznie za ponad 5K i podpalą Huntera ale to i tak min 3 sekundy (Fireball + instant Pyroblast..)

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 20 lut 2006, 10:18 
Cytuj  
Demandread napisał(a):
Mhm, szczegolnie jak rogow jest dwoch,
mysle ze jak rogali jest trzech to zmasakrują huntera, co oczywiście pozwoli udowodnić że:
1. rogal jest imba
2. hunter nie umie grać

:wink:

mysle że takiej przepaśći nie ma.
0d 1- 40 rogal leje warriora
40-60 róznie
wczesne 60 warrior bije rogala
późne 60 różnie


_________________
psn

**

Posty: 297
Dołączył(a): 3.06.2005
Offline
PostNapisane: 20 lut 2006, 13:48 
Cytuj  
Demandread napisał(a):
Mhm, szczegolnie jak rogow jest dwoch, albo supportuje ich paladyn. Zaden caster Ci nie ma prawa wlozyc "pare tysiakow" w 1/4 sekundy, bo masz przewage zasiegu, a jesli masz problem z shamanem czy druidem, to L2P.

Peace

ah my master teach me please, jesli grasz na BL'u to pokaz mi co potrafisz please please please

**

Posty: 297
Dołączył(a): 3.06.2005
Offline
PostNapisane: 20 lut 2006, 14:08 
Cytuj  
iniside napisał(a):
Chyba że wejdą Croty z fire łącznie za ponad 5K i podpalą Huntera ale to i tak min 3 sekundy (Fireball + instant Pyroblast..)

sadzisz ze zaden mag nie jest w stanie zrobic powyzej 2k(pare k) jednym spellem
Zandalarian Hero Charm + Talisman of Ephemeral Power
Presence of Mind
When activated, your next Mage spell with a casting time less than 10 sec becomes an instant cast spell.
ja dostalem frostbolta za 3.8k, za ile moze byc fireball...

*

Posty: 78
Dołączył(a): 15.02.2005
Offline
PostNapisane: 20 lut 2006, 14:10 
Cytuj  
Demandread napisał(a):
Zaden caster Ci nie ma prawa wlozyc "pare tysiakow" w 1/4 sekundy.



chyba nie widziales co robia teraz magowie ze swoimi "i win" trinketami


_________________
Testament - BL EU Warlock


Ostatnio edytowano 20 lut 2006, 14:11 przez Jago, łącznie edytowano 2 razy
***

Posty: 524
Dołączył(a): 25.04.2005
Offline
PostNapisane: 20 lut 2006, 14:11 
Cytuj  
Hunter po zmianach jest przesadzony i to tyle w tym temacie. Mam nadzieje, ze jak zapodadzą zmiany rogalowi, to zaczne się płacz i zgrzytanie zębów innych klas, tak jak to jest obecnie w przypadku hunta.

A po drugie, to nei wiedziałem, że wszyscy hunterzy łażą zawsze i wszędzie z trinketami do zdejmowania stunów...


_________________
http://eu.wowarmory.com/character-sheet ... k&n=Boonha

******

Posty: 4659
Dołączył(a): 12.02.2005
Offline
PostNapisane: 20 lut 2006, 14:18 
Cytuj  
Demandread napisał(a):
Zaden caster Ci nie ma prawa wlozyc "pare tysiakow" w 1/4 sekundy, bo masz przewage zasiegu


ORLY?

niech pomysle sprzet +max dmg na sobie; ToEP, ZHC, AP, PoM => ON; a teraz: blink, pyro (wchodzi crit) -> kk thx bye....., sheep na drugiego fireball, fire blast wystarczy 1 az 2 crit -> kk thx bye.


*lubie ogladac magowe pvp filmy*


_________________
Noregoth active
Flonoe, Milea retired

******

Posty: 3152
Dołączył(a): 11.02.2005
Offline
PostNapisane: 20 lut 2006, 14:22 
Cytuj  
nat napisał(a):
iniside napisał(a):
Chyba że wejdą Croty z fire łącznie za ponad 5K i podpalą Huntera ale to i tak min 3 sekundy (Fireball + instant Pyroblast..)

sadzisz ze zaden mag nie jest w stanie zrobic powyzej 2k(pare k) jednym spellem
Zandalarian Hero Charm + Talisman of Ephemeral Power
Presence of Mind
When activated, your next Mage spell with a casting time less than 10 sec becomes an instant cast spell.
ja dostalem frostbolta za 3.8k, za ile moze byc fireball...


Zapominasz moj drogi ze to tez nie byl instant - on musial miec czas na odpalenie ZHC, TOEPa i AP.

A tak w ogole to jako hunter z Ash'Rethulem (czy jakos tak) nie powinienes raczej narzekac na burst dmg (Aimed + Multi anyone ? :D)

******

Posty: 4659
Dołączył(a): 12.02.2005
Offline
PostNapisane: 20 lut 2006, 14:25 
Cytuj  
Qraczek napisał(a):
Zapominasz moj drogi ze to tez nie byl instant - on musial miec czas na odpalenie ZHC, TOEPa i AP.


qra zrob sobie makro (lub prostego moda) co to wszystko odpali do tego odpali PoM :evil: to boli widzialem w akcji jak mi koles w duelu wyfasolil instant Frostbolta -> onClick


_________________
Noregoth active
Flonoe, Milea retired

***
Avatar użytkownika

Posty: 16876
Dołączył(a): 12.09.2005
Offline
PostNapisane: 20 lut 2006, 14:25 
Cytuj  
nat napisał(a):
iniside napisał(a):
Chyba że wejdą Croty z fire łącznie za ponad 5K i podpalą Huntera ale to i tak min 3 sekundy (Fireball + instant Pyroblast..)

sadzisz ze zaden mag nie jest w stanie zrobic powyzej 2k(pare k) jednym spellem
Zandalarian Hero Charm + Talisman of Ephemeral Power
Presence of Mind
When activated, your next Mage spell with a casting time less than 10 sec becomes an instant cast spell.
ja dostalem frostbolta za 3.8k, za ile moze byc fireball...

Ale Mage to i tak klasa Lucky-based.
Wiesz ja widziałem film na którym Gnome Mage/Frost walił cirty srednio za ok 5-6k... Inna sprawa ze koles miał wszystkie wypasione Trinkety, Full Netherwinda build 31A/20F.
Taktyka była forsta, Trinkety, Arcane Power, Frost Nova PoM Frostbolt (z FN szansa na crita 50% czyli nie mal pewne ze wejdzie). Wiekszosc ludzi RIP<1,5s :P.
Fire ma te wade, ze trudniej uzyskac crita. Ale jak juz wejdzie Crit z Firebala (za ok 5k powiedzmy) i podpali za 2k co dwie seknudy to warek z 8k moze tylko GG powiedziec, podobnie jak wiekszosc klasa, Nawet Pala sie wylaczyć nie zdaży :D. Ale to tylko teoria MAge = Skill + Szczęscie (wejdzie, nie wejdzie..)

**

Posty: 297
Dołączył(a): 3.06.2005
Offline
PostNapisane: 20 lut 2006, 14:52 
Cytuj  
Qraczek napisał(a):
Zapominasz moj drogi ze to tez nie byl instant - on musial miec czas na odpalenie ZHC, TOEPa i AP.

A tak w ogole to jako hunter z Ash'Rethulem (czy jakos tak) nie powinienes raczej narzekac na burst dmg (Aimed + Multi anyone ? :D)

to jest wlasnie te cwierc sekundy, nacisniecie jednego(macro) czy dwoch przyciskow, fast fingers = skillz
z moja kusza moge przywalic rownie dobrze aimed + multi za bardzo niewiele jesli crity nie wejda, bo u mnie crit to 2,3x a u maga to tylko 1,5x wiec jemu nawet jak crity nie podejda to mi niezle przyfasoli, poza tym ja nie przywale naraz 5k+ tylko maksymalnie 3k+, nie zrobie tego instant castem tylko musze miec casting 3 sekundowy
moj burst < mage burst
tyle ze mag jest skuteczny raz na 2 min a ja nie

******

Posty: 4659
Dołączył(a): 12.02.2005
Offline
PostNapisane: 20 lut 2006, 14:55 
Cytuj  
iniside napisał(a):
Inna sprawa ze koles miał (...) Full Netherwinda


tu bym polemizowal czy to aby najlepszy set +dmg dla maga (afaik u mnie magowie uzywaja tylko 3/8 NW dla bonusa a reszta to skladaki )

nat napisał(a):
bo u mnie crit to 2,3x a u maga to tylko 1,5x


o_O przejrzyj drzewka talentow zarowno crit od fire jak i crit od frost moze byc ~1,9-2,0


_________________
Noregoth active
Flonoe, Milea retired

******

Posty: 3152
Dołączył(a): 11.02.2005
Offline
PostNapisane: 20 lut 2006, 14:57 
Cytuj  
nat napisał(a):
bo u mnie crit to 2,3x a u maga to tylko 1,5x


Que ? Frost z talentami to 2x.
Fire jesli sie nie myle tez (chociaz fire magiem to jak ostatnio pol roku temu bylem ....)

***
Avatar użytkownika

Posty: 16876
Dołączył(a): 12.09.2005
Offline
PostNapisane: 20 lut 2006, 15:59 
Cytuj  
Fabienk nie napisałem że to najlepszy set, tylko że ten gość akuart jego używał. Jasne, że jak ktoś non-stop farmi to znajdzie coś lepszego :).
Poprostu taki Full Netherwind do spory dmg i sporo many :]
Cytuj:
Fire jesli sie nie myle tez (chociaz fire magiem to jak ostatnio pol roku temu bylem ....)

Z fire to jest tak że podpala z na 4s zadajć dmg co 2s z 40% wartoscią udzenia z z crita 1000 bedzie podpalanie na 400 co dwie sekundy. Strasznie wkurzające jak wejdzie kilka critów pod rząd :D

******

Posty: 3152
Dołączył(a): 11.02.2005
Offline
PostNapisane: 20 lut 2006, 16:03 
Cytuj  
To tez jest talent, fakt faktem wszyscy fire go biora, ale w standardzie tego ni ma :(

******

Posty: 4659
Dołączył(a): 12.02.2005
Offline
PostNapisane: 20 lut 2006, 16:05 
Cytuj  
iniside napisał(a):
Z fire to jest tak że podpala z na 4s zadajć dmg co 2s z 40% wartoscią udzenia z z crita 1000 bedzie podpalanie na 400 co dwie sekundy. Strasznie wkurzające jak wejdzie kilka critów pod rząd :D


wiesz co ten dot jest taki szybki ze nawet nie wiem czy to wogle mozna cleanse...chyba tylko przy uzyciu.... http://www.thottbot.com/?i=19413


iniside napisał(a):
Poprostu taki Full Netherwind do spory dmg


:roll: tu bym polemizowal czy NW ma spory dmg


_________________
Noregoth active
Flonoe, Milea retired

***
Avatar użytkownika

Posty: 16876
Dołączył(a): 12.09.2005
Offline
PostNapisane: 20 lut 2006, 16:07 
Cytuj  
Jeju chodzenie rano spać robi swoje :P
Miałem napisać Spory dmg+mana :)

Szybki ja wiem aż 4 sekundy :D

******

Posty: 3152
Dołączył(a): 11.02.2005
Offline
PostNapisane: 20 lut 2006, 16:14 
Cytuj  
Fabianek napisał(a):
:roll: tu bym polemizowal czy NW ma spory dmg


A nie ma ? Na kazdym kawalku z tego co pamietam przynajmniej +25, +30 chyba. Dorzuc SoDa, AMa, albo laske z Nefa, dobry neck, pierdzionki, rozdzke i 400 dmgu gotowe .... Nie mow ze to malo ...

Owszem , mozna zbudowac lepszy set z pojedynczych epikow, ale zwykle mocno gimpujesz wtedy mane i hpki - w NW masz wszystko przyjemnie wywazone ...

******

Posty: 4659
Dołączył(a): 12.02.2005
Offline
PostNapisane: 20 lut 2006, 16:16 
Cytuj  
dobra pozwol ze ci przytocze kilka linkow:

- http://www.thottbot.com/?i=26850 zamiast NW robe (craft z easy skladnikow vs nef fight)
- http://www.thottbot.com/?i=40409 zamiast NW belt (magmadar vs vael)
- http://www.thottbot.com/?i=51608 zamiast NW boots (zg vs lootlord)
- http://www.thottbot.com/?i=51756 zamiast NW hat (zg vs ony)
- http://www.thottbot.com/?i=40679 zamiast NW gacie (mc trashes vs rag)

- gloves sa spx
- shouldersy sa spx
- bracery sa spx

to jest spory +dmg

Qraczek napisał(a):
Owszem , mozna zbudowac lepszy set z pojedynczych epikow, ale zwykle mocno gimpujesz wtedy mane i hpki - w NW masz wszystko przyjemnie wywazone ...


czy ty kiedys byles oom w mc/bwl? (jesli tak to grats, masz taki fajny talent nazywa sie evocation)
a co do hp to co za roznica czy masz 2k czy 4k skoro hit jest za 6k?


_________________
Noregoth active
Flonoe, Milea retired

*
Avatar użytkownika

Posty: 6496
Dołączył(a): 17.01.2005
Offline
PostNapisane: 20 lut 2006, 18:24 
Cytuj  
@up

A ja przypominam, że jest to dział o warriorach i rogue.

SvD.


_________________
Obrazek

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 104 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.