mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 2929 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46 ... 147  Następna strona
Autor Wiadomość
******
Avatar użytkownika

Posty: 3185
Dołączył(a): 13.12.2004
Offline
PostNapisane: 21 lut 2006, 17:14 
Cytuj  
Mroova napisał(a):
Z niektórych waszych wypowiedzi można wywnioskować, że druid to postać pozbawiona wad :wtf:

Jak już bym się zdecydował na grę drutem to lepiej iść w feral czy DD&Healing? Jak można to proszę o konkretne, subiektywne opinie i odpowiedzi,a nie "zależy co preferujesz"

Dzięki za szczegółowe odpowiedzi :P


Co to znaczy DD i healing? :) Do oomkina masz zupelnie inne itemy niz do healingu, co prawda wszystko ma na sobie damage&healing effects, ale czysto healing effects sa zazwyczaj 2x wieksze.

A co do feral vs reszta, kwestia preferencji i tego co ci gildia narzuci lub nie.
W znacznej wiekszosci gildii bedziesz musial miec innervate, w niektorych starczy tylko NS, a w bardzo nielicznych bedziesz mogl miec dowolny spec.


_________________
Nestor#1522


Posty: 46
Dołączył(a): 19.02.2006
Offline
PostNapisane: 21 lut 2006, 17:20 
Cytuj  
O co chodzi z tym moonkinem? (uprzedzałem "żem newbie xD"). Moonkin to jakiś DD? A na myśli DD miałem na myśli Casting :D


_________________
Twoja stara xD

******
Avatar użytkownika

Posty: 3185
Dołączył(a): 13.12.2004
Offline
PostNapisane: 21 lut 2006, 18:07 
Cytuj  
Moonkin, (prawidlowa wymowa OOMkin) to nowa forma w jaka mozesz sie zamienic jak wlozysz 31 pt w balance tree. Moonkiny mozesz zobaczyc w hinterlands albo darkshore kolo auberdine, takie sowo-ludzie.

Ma 360% armoru, +3% crita do czarow, wali wrecz bronia i rzuca czary poza healami.


_________________
Nestor#1522

***

Posty: 513
Dołączył(a): 21.06.2005
Offline
PostNapisane: 21 lut 2006, 18:27 
Cytuj  
te +3% crit nie daje tez do melee?


_________________
http://eu.wowarmory.com/character-sheet ... s&n=Venomo

**

Posty: 356
Dołączył(a): 7.08.2004
Offline
PostNapisane: 21 lut 2006, 18:34 
Cytuj  
do melee daje z 31 punktow w feral (dla calego party, tak jak 3%crit do spelli oomkina)

*

Posty: 108
Dołączył(a): 21.02.2006
Offline
PostNapisane: 21 lut 2006, 19:36 
Cytuj  
Ja nie uważam że Druid jest postacią pozbawioną wad :( twierdzę nawet że do PvP jest postacią bardzo ciężko :/
Główne moje problemy
-Druidem w przeciwieństwie do Shamana jest się bardzo ciężko uleczyć Basha(NE*) łatwo jest missnąć a gdy wyjdziesz z Miśka taki Warrior rozkłada cie w dwóch strzałach.
-DPS miska jest śmieszny i ma bardzo krótki zasięg trzeba się sporo nabiegać blisko przeciwnika.
-Fakt Druid w Bear cięzko zabić ale co z tego skoro i ty masz kogoś ciężko zabić a sukces walki opiera się tylko na tym czy wejdzie Bash(NE)

*NE- gram Elfem i nie mam Warstompa wiec Bash to jedyna szansa :(


_________________
"Only the strong survive"


Posty: 46
Dołączył(a): 19.02.2006
Offline
PostNapisane: 21 lut 2006, 20:05 
Cytuj  
Cytuj:
NE- gram Elfem i nie mam Warstompa wiec Bash to jedyna szansa


To w końcu ten warstomp działa w innych formach?

Cytuj:
Moonkin, (prawidlowa wymowa OOMkin) to nowa forma w jaka mozesz sie zamienic jak wlozysz 31 pt w balance tree. Moonkiny mozesz zobaczyc w hinterlands albo darkshore kolo auberdine, takie sowo-ludzie.

Ma 360% armoru, +3% crita do czarow, wali wrecz bronia i rzuca czary poza healami.


Da się tym jakoś konkretnie wymiatać czy lepiej sobie odpuścić? pEWNIE LEPSZY TRADYCYJNY SPOSÓB HEAL, MISIEK, HEAL, MISIEK.... :D

taki Warrior rozkłada cie w dwóch strzałach.

Chyba między tymi dwoma strzałami zdążyszysz się healnąć na instancie. Poza tym z mark of the wild nie jest aż tak tragicznie, żeby 2 ciosy skończyły grę :har:

Cytuj:
-DPS miska jest śmieszny i ma bardzo krótki zasięg trzeba się sporo nabiegać blisko przeciwnika


Coś kosztem czegoś :] . Chociarz z tego co słyszałem to dobrze rozwinięty feral druid nie bije aż tak słabo

Btw. Czy Drut Tauren jest aż tak dużo lepszy od NE druta? Trochę nie lubię tych wielkich spaślaków, ale fakt gry po stronie hordy i ten warstomp mogą mnie przekonać ;). Co nie zmienia faktu, że czekam na blood elfy (podobno mają mieć druta) 8)


_________________
Twoja stara xD

*

Posty: 108
Dołączył(a): 21.02.2006
Offline
PostNapisane: 21 lut 2006, 20:11 
Cytuj  
a co ma do tego Mark of Wild ??


_________________
"Only the strong survive"

**

Posty: 231
Dołączył(a): 6.10.2005
Offline
PostNapisane: 21 lut 2006, 20:46 
Cytuj  
IMO niemożliwe żeby BE miały druida.

***

Posty: 573
Dołączył(a): 5.10.2004
Offline
PostNapisane: 21 lut 2006, 21:10 
Cytuj  
Mroova napisał(a):

Cytuj:
-DPS miska jest śmieszny i ma bardzo krótki zasięg trzeba się sporo nabiegać blisko przeciwnika


Coś kosztem czegoś :] . Chociarz z tego co słyszałem to dobrze rozwinięty feral druid nie bije aż tak słabo

Btw. Czy Drut Tauren jest aż tak dużo lepszy od NE druta? Trochę nie lubię tych wielkich spaślaków, ale fakt gry po stronie hordy i ten warstomp mogą mnie przekonać ;). Co nie zmienia faktu, że czekam na blood elfy (podobno mają mieć druta) 8)


Feral build + odpowiednie itemy i warriora w plycie misiem bilem po 700-800 jak krytyk wszedl ( do tego 8000+ AC i 6500+ hp)

Nie podobaja ci sie taureni - wez taurenke, w Cenarionie z helmem Stormrage wyglada bardzo slodko :)
A blood elfy napewno nie beda druidami - troche poczytaj historie o tej rasie.

******

Posty: 4659
Dołączył(a): 12.02.2005
Offline
PostNapisane: 22 lut 2006, 07:48 
Cytuj  
Mroova napisał(a):
Z niektórych waszych wypowiedzi można wywnioskować, że druid to postać pozbawiona wad :wtf:


bo druid jest jak chuck norris, moze tankowac dps'owac i healowac :P

Mroova napisał(a):
Jak już bym się zdecydował na grę drutem to lepiej iść w feral czy DD&Healing? Jak można to proszę o konkretne, subiektywne opinie i odpowiedzi,a nie "zależy co preferujesz"


na pve pozostaje ci bycie healbotem jesli chcesz byc usefull dla rajdu, wszelkie fetysze typu oomkin czy feral nie sprawdzaja sie najlepiej w rajdzie. Po za tym aby byc jakotakim fetyszem to musisz miec naprawde mocny gear bwl/orby recommended a czego nie znajdziesz w bwl to mc lub zg, ale w tej kolejnosci a nie odwrotnie.

Mroova napisał(a):
Chyba między tymi dwoma strzałami zdążyszysz się healnąć na instancie. Poza tym z mark of the wild nie jest aż tak tragicznie, żeby 2 ciosy skończyły grę :har:


nie widziales wara z ashkandi w lapie.

a tak swoja droga moj nowy build:
http://www.wow-europe.com/en/info/basic ... 3105315051


_________________
Noregoth active
Flonoe, Milea retired

****

Posty: 1474
Dołączył(a): 30.11.2004
Offline
PostNapisane: 22 lut 2006, 11:08 
Cytuj  
no mi juz sie znudzila ciagla pogon za itemami x 2 ;) teraz przez to do aq nie pojde bo mam za slaby heal gear :P mam woja na 53 prawie... jeszcze 7 lvli i zrobie drurta na 0/0/51, full stormrage i bede sobie biegal i pociskal heal ;)

**

Posty: 356
Dołączył(a): 7.08.2004
Offline
PostNapisane: 22 lut 2006, 11:49 
Cytuj  
Jedni wspinaja sie szybciej, inni ida okrężną drogą ale na wierzchołku swojej gory Synaj kazdy znajduje tablice z napisem "Restoration".

Nie odpisuj jesli nie dotarłeś jeszcze na szczyt. Ja mam za soba "OMG !!11 1kAP, crit za xxxx w feral".

****

Posty: 1474
Dołączył(a): 30.11.2004
Offline
PostNapisane: 22 lut 2006, 12:27 
Cytuj  
no to smutne - nie wiedzac jak bedzie wygladac ta gra z rok wybralem druida, bo byl imo o wiele lepsza opcja niz pala. na burning crusader robie reroll na warka ;/

***

Posty: 573
Dołączył(a): 5.10.2004
Offline
PostNapisane: 22 lut 2006, 12:36 
Cytuj  
kahR napisał(a):
Jedni wspinaja sie szybciej, inni ida okrężną drogą ale na wierzchołku swojej gory Synaj kazdy znajduje tablice z napisem "Restoration".


smutne ale prawdziwe
dlatego lvluje 2 postac a druid pozostanie full resto :(

******

Posty: 4659
Dołączył(a): 12.02.2005
Offline
PostNapisane: 22 lut 2006, 13:08 
Cytuj  
kahR napisał(a):
Jedni wspinaja sie szybciej, inni ida okrężną drogą ale na wierzchołku swojej gory Synaj kazdy znajduje tablice z napisem "Restoration".


/signed :(

dlatego robie maga i rogue na tym servie.


_________________
Noregoth active
Flonoe, Milea retired

*

Posty: 123
Dołączył(a): 4.12.2005
Offline
PostNapisane: 22 lut 2006, 13:15 
Cytuj  
Ale wymiekacie, ja mam full feral bulid, chodze healowac do bwl i nikt nie ryczy.

******

Posty: 4659
Dołączył(a): 12.02.2005
Offline
PostNapisane: 22 lut 2006, 13:17 
Cytuj  
drut napisał(a):
Ale wymiekacie, ja mam full feral bulid, chodze healowac do bwl i nikt nie ryczy.


rozumiem ze macie na farm status, jesli nie to gratuluje pomagania raid grupie wipowac.


_________________
Noregoth active
Flonoe, Milea retired

******

Posty: 3152
Dołączył(a): 11.02.2005
Offline
PostNapisane: 22 lut 2006, 13:31 
Cytuj  
Fabianek napisał(a):
drut napisał(a):
Ale wymiekacie, ja mam full feral bulid, chodze healowac do bwl i nikt nie ryczy.


rozumiem ze macie na farm status, jesli nie to gratuluje pomagania raid grupie wipowac.


Nic osobistego, ale to ze ty jestes healbotem nie znaczy ze jeden druid w 40 osobowym rajdzie bedzie tak bardzo pomagal wipowac.

Zreszta jesli mnie pamiec nie myli, to gdzies przekonywales o przydatnosci np. drooda do offtankowania czegos, a feral zrobi to chyba jednak troche lepiej, nie ? :)


Posty: 44
Dołączył(a): 10.04.2005
Offline
PostNapisane: 22 lut 2006, 13:33 
Cytuj  
tak z ciekawosci spytam ile macie w swoich gildiach przeznaczonych slotow w rajdach dla druta ?
u mnie jest bieda :( 4 sloty a w innych gildiach nawet po 2
przy 6 miejscach dla szamana
czy my druty faktycznie jestesmy tacy niepotrzebni ?

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 2929 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46 ... 147  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.