mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 22 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona
Autor Wiadomość

Posty: 8
Dołączył(a): 21.02.2006
Offline
PostNapisane: 21 lut 2006, 11:46 
 
Witam.

Dziś zakupiłem World of Warcraft i no mam pewien problem. Przed zakupem czytałem, że potrzebna jest karta albo preipad.
Ale mam w tym problem, ze karty jeszcze nie mam i prepaida również.

Czy można przy rejestracji na razie wpisać fałyszywy kod, a później jak będę miał karte to zmienić? Pytam, bo nie chciałbym dostać bana, za zły kod. Oni chyba dopiero sprawdzają, gdy pobierają kase?

Proszę, zależy mi na szybkiej odpowiedzi.


Ostatnio edytowano 21 lut 2006, 13:30 przez Amman, łącznie edytowano 1 raz
***
Avatar użytkownika

Posty: 17021
Dołączył(a): 21.11.2001
Offline
PostNapisane: 21 lut 2006, 11:48 
 
Podanie falszywej karty CC prawdopodobnie skonczy sie banem na 99%.
Potrafia zbanowac konta nawet za zaplacenie jedna karta dwoch kont.

******

Posty: 3152
Dołączył(a): 11.02.2005
Offline
PostNapisane: 21 lut 2006, 11:51 
 
Poczytaj tu za co banuja .... viewtopic.php?t=17901

Generalnie nie polecam


Posty: 8
Dołączył(a): 21.02.2006
Offline
PostNapisane: 21 lut 2006, 11:52 
 
Oyci3C napisał(a):
Podanie falszywej karty CC prawdopodobnie skonczy sie banem na 99%.
Potrafia zbanowac konta nawet za zaplacenie jedna karta dwoch kont.


Hm...to sprawdzają wszystkie dane, od razu po rejestracji? Przecież nie płaci się przez pierwszy miesiąc.

A jeszcze mam pytanie co do kwestii danych osobistych, posiadacza karty, może np. być, że posiadaczem karty jest ktoś inny? (albo po prostu nazwisko takie same, tylko imię inne).
I zmiana oczywiście numeru karty i posiadacza jest możliwa?

edit
Qraczek - wiem czytałem ten topic. Zadałem takie pytanko, ze względu, że za pierwszy miech się nie płaci.

Mam jeszcze takie pytanko, a nie chcę zakładać nowego wątku. Otóż wcześniej dostałem cdkeya od znajomego, z możliwością grania 10 dni za free (oczyiwiscie, który jest w pudełku), mogłbym sobie troszke na nim pograć, a dopiero później zarejestrować sobie mój orginalny cdkey? I grac na innym koncie (tym prawdziwym)?

******

Posty: 3152
Dołączył(a): 11.02.2005
Offline
PostNapisane: 21 lut 2006, 12:02 
 
Zdania sa podzielone. Jedni twierdza ze grali w ten sposob (kilka pierwszych lvli na guestpassie, potem na darmowym, potem normalnie placac) - inni ze na pewno sie nie da ....

Co do CC to naprawde - uruchom, matke, ojca, ciocie, wujka, psa itd. ale nie wpisuj falszywki imo. Bo sie potem obudzisz z reka w nocniku i zbanowanym kontem :(


Posty: 8
Dołączył(a): 21.02.2006
Offline
PostNapisane: 21 lut 2006, 12:08 
 
Qraczek napisał(a):
Zdania sa podzielone. Jedni twierdza ze grali w ten sposob (kilka pierwszych lvli na guestpassie, potem na darmowym, potem normalnie placac) - inni ze na pewno sie nie da ....

Co do CC to naprawde - uruchom, matke, ojca, ciocie, wujka, psa itd. ale nie wpisuj falszywki imo. Bo sie potem obudzisz z reka w nocniku i zbanowanym kontem :(


A moge teraz ze spokojem grać na tym 10 dniowym koncie? A później założyc nowe?

Wpierw muszę karte zalozyc.

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 21 lut 2006, 12:09 
 
Amman napisał(a):
edit
Qraczek - wiem czytałem ten topic. Zadałem takie pytanko, ze względu, że za pierwszy miech się nie płaci.
tez nie polecam to ze Blizza nie okradniesz tylko oszukasz może nie wystarszyć żeby uniknąć bana :wink:


_________________
psn

******
Avatar użytkownika

Posty: 3185
Dołączył(a): 13.12.2004
Offline
PostNapisane: 21 lut 2006, 12:34 
 
Oyci3C napisał(a):
Potrafia zbanowac konta nawet za zaplacenie jedna karta dwoch kont.


Swego czasu placilem za 3, poki co mam sie niezle :)


_________________
Nestor#1522

****

Posty: 1406
Dołączył(a): 8.06.2005
Offline
PostNapisane: 21 lut 2006, 12:37 
 
Zdobądź kartę do płacenia w internecie


_________________
O.o


Posty: 8
Dołączył(a): 21.02.2006
Offline
PostNapisane: 21 lut 2006, 12:51 
 
Amman napisał(a):
A moge teraz ze spokojem grać na tym 10 dniowym koncie? A później założyc nowe?


Odpowie mi ktoś?

Kartę to wiem, że muszę zdobyć :]

****

Posty: 1406
Dołączył(a): 8.06.2005
Offline
PostNapisane: 21 lut 2006, 13:11 
 
Qraczek napisał(a):
Zdania sa podzielone. Jedni twierdza ze grali w ten sposob (kilka pierwszych lvli na guestpassie, potem na darmowym, potem normalnie placac) - inni ze na pewno sie nie da ....



Czyli możesz sobie spokojnie grać na tym guest pass, tylko że aby założyć konto, nawet podając guest pass, musisz podać dane karty, afair.
Moja rada: lepiej poczekaj kilka dni aż będziesz miał tę kartę płatniczą i wtedy będziesz miał pewność że wszystko gra. Kilka dni cię nie zbawi a uchronisz się przed ryzykiem bana.


_________________
O.o


Posty: 8
Dołączył(a): 21.02.2006
Offline
PostNapisane: 21 lut 2006, 13:19 
 
Brodaty napisał(a):
Czyli możesz sobie spokojnie grać na tym guest pass, tylko że aby założyć konto, nawet podając guest pass, musisz podać dane karty, afair.
Moja rada: lepiej poczekaj kilka dni aż będziesz miał tę kartę płatniczą i wtedy będziesz miał pewność że wszystko gra. Kilka dni cię nie zbawi a uchronisz się przed ryzykiem bana.


Ja już wcześniej zarejeestrowałem sobie się, bo dostałem od znajomego tego cdkeya, z możliwością grania za darmo przze 10 dni. Dane podałem nieprawdziwe.
Chodzi mi oto, czy mógłbym teraz na tym 10dniowym koncie grać teraz?
A później, gdy juz bede miał kartę, stworzyc całkowicie nowe konto i grac na nim?


Posty: 8
Dołączył(a): 21.02.2006
Offline
PostNapisane: 21 lut 2006, 19:44 
 
Mam takie pytanko, gram teraz na swoim koncie tym 10 -dniowym za free, po tym chce upgradowac gierke orginalnym kluczem i grać te 30 dni za free. Jest to możliwe?

*

Posty: 70
Dołączył(a): 31.01.2006
Offline
PostNapisane: 21 lut 2006, 19:52 
 
tak :)


Posty: 8
Dołączył(a): 21.02.2006
Offline
PostNapisane: 21 lut 2006, 20:30 
 
Jeszcze jedna rzecz mnie nurtuje, to 30 dni za free jest liczone od utworzenia konta, czyli jak ja utworzyłem konto (tym serialem na 10dni grania za darmo) i upgradeuje orginalnym keyem to te 30 dni będą liczone od tego upgradeowania czy od utworzenia konta?

**

Posty: 221
Dołączył(a): 30.06.2005
Offline
PostNapisane: 21 lut 2006, 20:40 
 
po 10 dniach triala, gdy wpiszesz cd-key z orga bedziesz mial 30 dni free


Posty: 8
Dołączył(a): 21.02.2006
Offline
PostNapisane: 21 lut 2006, 21:18 
 
O to fajnie, dziękuje wszystkim za pomoc. :wink:

Mam jeszcze takie pytanko na boczku, czy kiedy upgraduje konto do full będe mógł zmienić imię i nazwisko? Bo w trialowym koncie sie nie da.
Bo w nazwisku wkradł się mały bład:P

***
Avatar użytkownika

Posty: 18803
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 21 lut 2006, 22:41 
 
Oyci3C napisał(a):
Podanie falszywej karty CC prawdopodobnie skonczy sie banem na 99%.
Potrafia zbanowac konta nawet za zaplacenie jedna karta dwoch kont.


Za podanie falszywych danych duza szansa to ban, a dlaczego by mieli banowac za to ze np kochany tatus oplacil piecioro swoim, kilku za alimenty i pare sasiadki dzieciakom abonamenty ze swojej karty ? :)


Posty: 46
Dołączył(a): 6.06.2005
Offline
PostNapisane: 21 lut 2006, 22:53 
 
Jesli dopiero co kupiles WoWa i dopiero co zakladasz konto wpisujesz fake CC i przed uplywem gratisowych 30dni (przed bilingiem) anulujesz subskrybcje, czekasz te X dni az Twoje konto bedzie "Frozen" i dopiero wtedy albo wpisujesz kod ze zdrapki albo inny numer CC.
I bana na 99.9% nie dostaniesz... :)

**

Posty: 481
Dołączył(a): 2.07.2005
Offline
PostNapisane: 22 lut 2006, 09:27 
 
Robiles tak?


_________________
Kapitan Gramatyka napisał(a):
gdzie ty do cholery widzisz cytat lub cytaty zostalo z twojego cytatu przytoczone tylko slowo a ty zrobiles z tego pare cytatow no moge ci tylko pogatulowac glupoty

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 22 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.