mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 2929 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47 ... 147  Następna strona
Autor Wiadomość
******

Posty: 4659
Dołączył(a): 12.02.2005
Offline
PostNapisane: 22 lut 2006, 13:34 
Cytuj  
Qraczek napisał(a):
Nic osobistego, ale to ze ty jestes healbotem nie znaczy ze jeden druid w 40 osobowym rajdzie bedzie tak bardzo pomagal wipowac.

wiesz sa takie sytuacje szczegolnie jak sie uczysz instancji ze 50% crit regroth (nie wspominajac o innervate) ratuje rajd przed wipem, zreszta ty jestes tylko vending machine to co ty mozesz wiedziec o skillu, spam frostbolt/arcane missle z malymi przerwami kazdy moze klikac. (no off do innych magow)

Cytuj:
Zreszta jesli mnie pamiec nie myli, to gdzies przekonywales o przydatnosci np. drooda do offtankowania czegos, a feral zrobi to chyba jednak troche lepiej, nie ? :)


ja do offtankowania w bwl, please quote? :lol: :lol: :lol:


_________________
Noregoth active
Flonoe, Milea retired

******

Posty: 3152
Dołączył(a): 11.02.2005
Offline
PostNapisane: 22 lut 2006, 13:48 
Cytuj  
Fabianek napisał(a):
Qraczek napisał(a):
Nic osobistego, ale to ze ty jestes healbotem nie znaczy ze jeden druid w 40 osobowym rajdzie bedzie tak bardzo pomagal wipowac.

wiesz sa takie sytuacje szczegolnie jak sie uczysz instancji ze 50% crit regroth (nie wspominajac o innervate) ratuje rajd przed wipem, zreszta ty jestes tylko vending machine to co ty mozesz wiedziec o skillu, spam frostbolt/arcane missle z malymi przerwami kazdy moze klikac. (no off do innych magow)


Az mi sie komentowac nie chce .... moze faktycznie nie bede .... a moze jednak - w ten sposob patrzac to raid mozna uratowac bandazujac siebie lub kogos. Mowie raczej o tym, ze jedna osoba moze pomoc zwipowac 40 raid tak naprawde tylko jak zrobi jakas glupote - ninja pull lub cos w tym stylu, a ogolnie robiac wszystko poprawnie ma niewielki wplyw.

Co do prywatnych wycieczek to sie nie wypowiadam - gowno wiesz o moim skillu wiec nie widze glebszych podstaw do dyskusji. No chyba ze chcesz poflameowac - tyle ze tego mi sie tez nie chce.

Fabianek napisał(a):
Qraczek napisał(a):
Zreszta jesli mnie pamiec nie myli, to gdzies przekonywales o przydatnosci np. drooda do offtankowania czegos, a feral zrobi to chyba jednak troche lepiej, nie ? :)


ja do offtankowania w bwl, please quote? :lol: :lol: :lol:


Nie chce mi sie przekopywac przez cale forum, a "szukaj" nie dalo odpowiednich rezulatow, ale przekonywales kiedys jak to przydatny potrafi byc druid w sytuacjach awaryjnych, kiedy to mob zerwie sie z tanka. Idac dalej tym tropem feral zrobi to lepiej i byc moze w ten sposob uratuje wipe (tak jak twoim zdaniem uratowac moze 50% crit regrowth czy innervate). Wiec dyskusja jest raczej akademicka.

******

Posty: 4659
Dołączył(a): 12.02.2005
Offline
PostNapisane: 22 lut 2006, 14:06 
Cytuj  
Qraczek napisał(a):
w ten sposob patrzac to raid mozna uratowac bandazujac siebie lub kogos.


dokladnie i 1 na 1000 sytuacji wlasnie decyduje o sukcesie lub wipe (tylko nie mow ze nie miales takich sytuacji, bo ja ich mialem kilka).

Cytuj:
Mowie raczej o tym, ze jedna osoba moze pomoc zwipowac 40 raid tak naprawde tylko jak zrobi jakas glupote - ninja pull lub cos w tym stylu, a ogolnie robiac wszystko poprawnie ma niewielki wplyw.


heal za 1,3k a za 2k w 1,5s jak kazdy jest oom a tank umiera to faktycznie niewielka roznica. Prosze cie nei wypowiadaj sie na temat leczenia jak grasz samymi damage dealerami (afair masz na lv60 maga i huntera)

Cytuj:
Co do prywatnych wycieczek to sie nie wypowiadam - gowno wiesz o moim skillu wiec nie widze glebszych podstaw do dyskusji. No chyba ze chcesz poflameowac - tyle ze tego mi sie tez nie chce.


nie chce flame'owac, ale powiedz co robisz po za:
- woda na poczatku(lub przed) rajdem
- spamuwamiem frostbolt/AM z odpowiednimi przerwami zeby nie zlapac aggro
- sheepowaniem goblina w bwl
- rzucaniem aoe na technikow
- buffowaniem

Fabianek napisał(a):
przekonywales kiedys jak to przydatny potrafi byc druid w sytuacjach awaryjnych, kiedy to mob zerwie sie z tanka. Idac dalej tym tropem feral zrobi to lepiej i byc moze w ten sposob uratuje wipe (tak jak twoim zdaniem uratowac moze 50% crit regrowth czy innervate). Wiec dyskusja jest raczej akademicka.


w awaryjnych sytuacjach kiedy tanki leza i nie w bwl (or above) tylko do tankowania pieskow przed magma jak nie ma warkow, addow mjd lub w easy instancjach please nie przekrecaj tego co pisze. bo zaraz wyjdzie ze jestem feral drood fan (a ja uwazam ze feral druid jest useless w instnacjach i duzo lepiej zastapic go warkiem/rogue)


_________________
Noregoth active
Flonoe, Milea retired

***

Posty: 573
Dołączył(a): 5.10.2004
Offline
PostNapisane: 22 lut 2006, 14:19 
Cytuj  
drut napisał(a):
Ale wymiekacie, ja mam full feral bulid, chodze healowac do bwl i nikt nie ryczy.


Na jakim bosie jestescie ? Farmicie Nefariana juz czy dopiero uczycie sie tam ?
Bo jest roznica gdy ma sie blue itemy/czesc tiier 1 a jest roznica jak 3/4 raidu ma polowe lub wiecej czesci z tier 2

Przyklad moja gildia - jak zaczynalismy BWL to wszyscy przerobili buildy na PvE ( wszyscy shamani priesci i druidzi resto, 5 warriorow protection itp.)
Wynik : po ok tygodniu zabilismy Razorogore, a od zabicia Razorgore minelo niecale 3 tygodnie i zabilismy Chromaggusa ( za 2 razem). Gdybysmy w raidzie mieli wiekszosc feral druidow, arms/furry warriorow, shadow priestow to bysmy pewno nadal wipowali na Vaelastraszu


Madey napisał(a):
tak z ciekawosci spytam ile macie w swoich gildiach przeznaczonych slotow w rajdach dla druta ?
u mnie jest bieda :( 4 sloty a w innych gildiach nawet po 2
przy 6 miejscach dla szamana
czy my druty faktycznie jestesmy tacy niepotrzebni ?


U mnie srednio jest ok 3 slotow, ale jest ten problem ze u mnie w gildi jest problem z druidami i naprawde jest swieto, jak jest 3 druidow w raidzie.
Za to naljlepsza gildia u mnie na serwerze to biega z 5 druidami i w 4 dni od otworzenia AQ juz sa na C'thunie


Ostatnio edytowano 22 lut 2006, 14:32 przez Pio, łącznie edytowano 1 raz
******

Posty: 3152
Dołączył(a): 11.02.2005
Offline
PostNapisane: 22 lut 2006, 14:21 
Cytuj  
Fabianek napisał(a):
Qraczek napisał(a):
Mowie raczej o tym, ze jedna osoba moze pomoc zwipowac 40 raid tak naprawde tylko jak zrobi jakas glupote - ninja pull lub cos w tym stylu, a ogolnie robiac wszystko poprawnie ma niewielki wplyw.


heal za 1,3k a za 2k w 1,5s jak kazdy jest oom a tank umiera to faktycznie niewielka roznica. Prosze cie nei wypowiadaj sie na temat leczenia jak grasz samymi damage dealerami (afair masz na lv60 maga i huntera)


Jak kazdy jest oom, to ten heal da rajdowi jakas sekunde wiecej. Pod warunkiem ze boss nie ma 0,001% hp to niestety gowno to da. I doskonale wiem o czym mowie, ale nie przekonuj mnie, ze dla jednego przypadka na 1000 warto flamowac osobe, ktora akurat wypatrzyla sobie inny spec.

Fabianek napisał(a):
Qraczek napisał(a):
Co do prywatnych wycieczek to sie nie wypowiadam - gowno wiesz o moim skillu wiec nie widze glebszych podstaw do dyskusji. No chyba ze chcesz poflameowac - tyle ze tego mi sie tez nie chce.


nie chce flame'owac, ale powiedz co robisz po za:
- woda na poczatku(lub przed) rajdem
- spamuwamiem frostbolt/AM z odpowiednimi przerwami zeby nie zlapac aggro
- sheepowaniem goblina w bwl
- rzucaniem aoe na technikow
- buffowaniem

Chcesz flamemowac bo zawsze to robisz. A jak chcesz sie licytowac to moze powiedz co ty robisz oprocz
-regrowth
-healing touch
-rejuvenation
-innervate
-uspieniem okazjonalnie jakiegos moba

Proponuje skonczyc ta dyskusje tu i teraz - bo jest ona calkowicie bezcelowa. To jaka kto gra klasa i ile roznych czynnosci wykonuje nie mowi absolutnie nic o skillu.

Fabianek napisał(a):
Qraczek napisał(a):
przekonywales kiedys jak to przydatny potrafi byc druid w sytuacjach awaryjnych, kiedy to mob zerwie sie z tanka. Idac dalej tym tropem feral zrobi to lepiej i byc moze w ten sposob uratuje wipe (tak jak twoim zdaniem uratowac moze 50% crit regrowth czy innervate). Wiec dyskusja jest raczej akademicka.


w awaryjnych sytuacjach kiedy tanki leza i nie w bwl (or above) tylko do tankowania pieskow przed magma jak nie ma warkow, addow mjd lub w easy instancjach please nie przekrecaj tego co pisze. bo zaraz wyjdzie ze jestem feral drood fan (a ja uwazam ze feral druid jest useless w instnacjach i duzo lepiej zastapic go warkiem/rogue)


Nie przekrecam - pisales to w kontekscie BWLa - dokladniej rzecz biorac o packach po Broodlordzie. I nie probuje z Ciebie robic milosnika ferali.

EOT imo (chociaz rozumiem, ze bedziesz musial w jakis sposob to skomentowac - ja tak czy inaczej wiecej nie zamierzam)

******

Posty: 4659
Dołączył(a): 12.02.2005
Offline
PostNapisane: 22 lut 2006, 14:28 
Cytuj  
Qraczek napisał(a):
A jak chcesz sie licytowac to moze powiedz co ty robisz oprocz
-regrowth
-healing touch
-rejuvenation
-innervate
-uspieniem okazjonalnie jakiegos moba


HT - spamuje
rejuvenation zarzucam dokladnie co 12 sekund (w przyszlosci co 15)
innervate jak ktorys priest drze jape lub kiedy jestem oom
- usypiam dragonkina co 7-8sec (bo przewanie po 9ciu sie budzi half resist) w miedzy czasie leczac
- rzucam regorth w krytycznych momentach kiedy widze ze nic innego tankowi (memberowi) nie pomoze a NS mam na cooldownie. dlatego ze to najdrozszy spell heal/mana cost

akcje drooda po za spam HT musza byc wykonane w okreslonym momencie nie pozniej nie wczesniej bo albo mana waste albo wipe. taka malutka subtelna roznica miedzy tym co robi healer a spamowaniem frostbolta/am.

No i masz racje zakonczmy dyskusje bo jesli mag proboje przekonac drooda (healera) o tym ze jego zadanie w rajdzie wymaga wiecej uwagi i skilla to nic madrego z tego wyjsc nie moze.


_________________
Noregoth active
Flonoe, Milea retired

***

Posty: 573
Dołączył(a): 5.10.2004
Offline
PostNapisane: 22 lut 2006, 14:36 
Cytuj  
A po co sie klocic jak i tak najwiecej uwagi i skupienia musi zachowac warrior MT/offtank ( wiem bo gralem warriorem w MC i porownuje to do mojej gry druidem).


Ostatnio edytowano 22 lut 2006, 14:52 przez Pio, łącznie edytowano 1 raz
*

Posty: 99
Dołączył(a): 2.05.2005
Offline
PostNapisane: 22 lut 2006, 14:37 
Cytuj  
Mówienie "1 osoba na 40 nic nie zaszkodzi" już jest głupotą i pierwszym błędem w dyskusji. U mnie w gildi na 5 druidów 4 wolało by być feral. Gdyby na 5 priestów 4 wolałoby być shadow, a na 5 warrkow 4 wolałoby być arms/fury to już sie robi 12/40 osób w rajdzie, nadal nic to nie zmienia? A pozostają także inne klasy, które wolałby mieć buildy PvP. A może uważacie, że jest to fair, aby tylko 1 druid na całą gildie miał feral builda pomimo, że inni też by chcieli? Nie rozśmieszajcie mnie. Albo wszyscy albo nikt. Tak to musi być, aby nie było zawiści w stylu "dlaczego on może mieć, a ja nie?".

****

Posty: 1474
Dołączył(a): 30.11.2004
Offline
PostNapisane: 22 lut 2006, 15:24 
Cytuj  
tak naprawde w tej grze maja najlepiej:
rogue
warlock
hunter

bo generalnie kazdy build maja do robienia dmg i nikogo nie obchodzi jaki jest.... dagger rogue np robi insane dmg na bossach bo stoi z tylu i napieprza backstab z ktorego czesto crituje, a jak ma swordy to np w nizszych instancjach moze sapowac bez wychodzenia z vanisha... warlock albo wali mocno shadowboltami albo dobrze dotuje, hunter musi miec troche skila do pulowania bo jak zjebie pula to jest lolpull i wipe ;)
no a nasza klasa mimo ze moze robic rozne rzeczy to tylko w teorii a nie w praktyce :/

w catform w bwl robie dmg tylko na nefarianie jak mnie w catform uwiezi :D

***

Posty: 573
Dołączył(a): 5.10.2004
Offline
PostNapisane: 22 lut 2006, 15:29 
Cytuj  
BiGi napisał(a):

w catform w bwl robie dmg tylko na nefarianie jak mnie w catform uwiezi :D


bedzisz mogl tez robic dps w kocie ma stworkach w AQ ktore wysysaja mane ( jak osiagna 100 % many to wala ladne aoe - ja dostalem tylko za 7 k :) )

****

Posty: 1474
Dołączył(a): 30.11.2004
Offline
PostNapisane: 22 lut 2006, 15:31 
Cytuj  
z moim NR to z tego kota futro nawet nie zostanie ;p

******
Avatar użytkownika

Posty: 3185
Dołączył(a): 13.12.2004
Offline
PostNapisane: 22 lut 2006, 17:03 
Cytuj  
Adi_nrXX napisał(a):
Mówienie "1 osoba na 40 nic nie zaszkodzi" już jest głupotą i pierwszym błędem w dyskusji. U mnie w gildi na 5 druidów 4 wolało by być feral. Gdyby na 5 priestów 4 wolałoby być shadow, a na 5 warrkow 4 wolałoby być arms/fury to już sie robi 12/40 osób w rajdzie, nadal nic to nie zmienia? A pozostają także inne klasy, które wolałby mieć buildy PvP. A może uważacie, że jest to fair, aby tylko 1 druid na całą gildie miał feral builda pomimo, że inni też by chcieli? Nie rozśmieszajcie mnie. Albo wszyscy albo nikt. Tak to musi być, aby nie było zawiści w stylu "dlaczego on może mieć, a ja nie?".


A co to ma do rzeczy?

Poki shadowpriest leczy i feral druid leczy to nijak to nikomu nie wadzi.

Co druid traci nie bedac resto? +10% do heala? 0.5s castu HT, NS, Innervate dla priestow, i malo przydatne talenty typu insect swarm i improved rejuv etc.

Im wiecej +heal gearu masz, tym bardziej zmniejsza sie roznica miedzy full resto buildem a innymi.

Wazne zeby kazda klasa robila to co do niej nalezy, i skupiala sie na grze a nie ogladala hokej na tv obok.


_________________
Nestor#1522

***

Posty: 573
Dołączył(a): 5.10.2004
Offline
PostNapisane: 22 lut 2006, 18:39 
Cytuj  
Nestor napisał(a):
A co to ma do rzeczy?

Poki shadowpriest leczy i feral druid leczy to nijak to nikomu nie wadzi.


Moze masz na mysli ZG czy MC gdzie to spokojnie przejdzie i nikomu nie wadza takie buildy.
Za to powodzenia w BWL, nie majac go na farm statusie, gdzie leczyli by sami shadow priesci/ feral druidzi/ Enhancement Shamani/dps paladyni.

Nestor napisał(a):
Co druid traci nie bedac resto? +10% do heala? 0.5s castu HT, NS, Innervate dla priestow, i malo przydatne talenty typu insect swarm i improved rejuv etc.


hmm jezeli uwazasz ze imp rejuvation jest malo przydatny to nie mamy o czym gadac ( 3/3 talenty daja o 15 % wiekszy heal z tego). Obejrzalem sobie staty z healingu i rejuvenation stanowi ok 40 % mojego ogolnego healingu.
Do tego 50 % krytyka na Regrowtha niejednoktornie ratowalo tanka na Vaelastraszy czy Broodlordzie. Dodaj to tego jeszcze reflection 3/3 czy nieocenione NS. Nie wiem czy leczyles druidem w BWL czy nie, ale niejednokrotnie pijac major mana potiony, jedzac kulki i marechwki z felwoodu oraz demonic runy
brakowalo mi many na leczenie ( a sprzetu slabego nie mam, posiadam full Cenariona)

Nestor napisał(a):
Im wiecej +heal gearu masz, tym bardziej zmniejsza sie roznica miedzy full resto buildem a innymi.


dodaj + healing geal resto fruidowi i roznica pomiedzy nimi pozostanie taka sama

Nestor napisał(a):
Wazne zeby kazda klasa robila to co do niej nalezy, i skupiala sie na grze a nie ogladala hokej na tv obok.


Tylko moze robic o wiele lepiej to co do niej nalezy z odpowiednim buildem. Kazda powazna gildia robiaca BWL wysmiej Cie (feral drooda) i i powie zeby poszedl ze ogladac hokej w tv i wrocil jak bedzie resto

W mojej gildi wszyscy przerobili na buildy PvE w BWL. Efektem tego jest to, iz w przeciagu jednego miesiaca od momentu pierwszego wejscia do BWL zabilismy Chromaggusa, zostal jedynie Nefarian. Chetnie bym se biegal jako feral druid, priesci jako shadow, warriorzy jako arms/fury, ale w raidzie jest 40 osob i jestes czescia tego raidu. Gdyby tylko patrzec na siebie i wlasna wygode, inni by tez tak robili i automatycznie wydajnosc takiego raidu by spadla.
Tez dawnej sadzilem ze feral druidem da sie dobrze leczyc i seplniac swoja role. Po wejsciu do BWL moje oczy sie otworzyly i przekonalem sie na wlasnej skorze ze to nieprawda

**

Posty: 356
Dołączył(a): 7.08.2004
Offline
PostNapisane: 22 lut 2006, 18:53 
Cytuj  
kahR napisał(a):
Nie odpisuj jesli nie dotarłeś jeszcze na szczyt...


To znamienne, że najwiecej o healingu mają do powiedzenia Ci którzy leczyli druidem w Scarlet Monastery.
<ciach, nie bede karmic trolli>
Od dluzszego czasu ja i ludzie grajacy o najwyzsze stawki piszemy swoje a levelujacy druidzi mowia nam ze sie nie znamy, ok powodzenia have fun kthxbye

*

Posty: 99
Dołączył(a): 2.05.2005
Offline
PostNapisane: 22 lut 2006, 21:26 
Cytuj  
Nestor napisał(a):

A co to ma do rzeczy?

Poki shadowpriest leczy i feral druid leczy to nijak to nikomu nie wadzi.

Co druid traci nie bedac resto? +10% do heala? 0.5s castu HT, NS, Innervate dla priestow, i malo przydatne talenty typu insect swarm i improved rejuv etc.

Im wiecej +heal gearu masz, tym bardziej zmniejsza sie roznica miedzy full resto buildem a innymi.

Wazne zeby kazda klasa robila to co do niej nalezy, i skupiala sie na grze a nie ogladala hokej na tv obok.


Heh, bez obrazy ale... jesteś śmieszny :) Właściwie sam wymieniłeś rzeczy jakimi różni sie feral druid od resto - zapominając tylko o +50% szans na kryta z RG - a nadal nie zauważasz między nimi różnicy. To już zdeczka n/c. Zresztą przydatność resto, a feral druta w rajdzie była wielokrotnie omawiana na tym forum. Na pocieszenie powiem ci, że kiedyś myślałem podobnie do ciebie i pewny jestem, że za jakiś czas będziesz myślał tak jak ja teraz - uwzględniając dobro gildi i nie będąc egoistą. Zobaczysz trudniejsze rzeczy i zgodzisz się ze mną. Tyle starczy, reszte uwzględnił w swoim poście Pio.

******
Avatar użytkownika

Posty: 3185
Dołączył(a): 13.12.2004
Offline
PostNapisane: 22 lut 2006, 21:59 
Cytuj  
Adi_nrXX napisał(a):
Heh, bez obrazy ale... jesteś śmieszny :) Właściwie sam wymieniłeś rzeczy jakimi różni sie feral druid od resto - zapominając tylko o +50% szans na kryta z RG - a nadal nie zauważasz między nimi różnicy. To już zdeczka n/c. Zresztą przydatność resto, a feral druta w rajdzie była wielokrotnie omawiana na tym forum.


http://www.sotaguild.com/dkp/viewmember ... =Razorclaw
http://nestor-art.be/razor_nef.jpg
http://nestor-art.be/razor_spec.jpg

Jakos daje rade, a wam sie nie dziwie ze many nie starcza i trzeba zryc co popadnie jak leczycie ludzi regrowthem i spamujecie rejuv :)

Golfclapik.

A, zobaczcie sobie jakich druidow nurfed ma, i jakie instance robia :) U nas polowa druidow jest feral/ns (wymusili to na nas), czesc priestow jest shadow, i jakos tez daja rade.

Jesli powodzenie raidu zalezy jedynie od +-500 hp na cricie regrowtha to jeszcze dluga droga przed wami :)


_________________
Nestor#1522

*

Posty: 99
Dołączył(a): 2.05.2005
Offline
PostNapisane: 22 lut 2006, 22:32 
Cytuj  
Gratulacje dokonań. Jak zaczynaliście BWL/uczyliście się tam to też każdy miał dowolnego specca? Nawet MT? Bo rozumiem, że panuje zasada "albo każdy, albo nikt"?

******
Avatar użytkownika

Posty: 3185
Dołączył(a): 13.12.2004
Offline
PostNapisane: 22 lut 2006, 22:45 
Cytuj  
Adi_nrXX napisał(a):
Gratulacje dokonań. Jak zaczynaliście BWL/uczyliście się tam to też każdy miał dowolnego specca? Nawet MT? Bo rozumiem, że panuje zasada "albo każdy, albo nikt"?


Jak gildia sie uczyla to wszyscy sie respecneli jak trzeba, ale potem byl free respec i czesc ludzi sie respecnela na niezbedne minimum.
Inne gildie wogole uzywaja full feral pvp druidow, i tez daja rade.

Rozmawiamy o przydatnosci feral druida w raidzie, czy o resto specu przy nauce instance?


_________________
Nestor#1522

*

Posty: 123
Dołączył(a): 4.12.2005
Offline
PostNapisane: 22 lut 2006, 23:02 
Cytuj  
Nestor jeden madry. Ja chodze do bwl z bulidem 11/37/3. Nikt nie placze, w healu zawsze jestem w top 10, czesto w top 5.

*

Posty: 108
Dołączył(a): 21.02.2006
Offline
PostNapisane: 22 lut 2006, 23:22 
Cytuj  
Ale ile można powtarzać skutecznośc healu nie polega na tym by być w 10 czy 5 healerów !!!!!


_________________
"Only the strong survive"

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 2929 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47 ... 147  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.