mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 2929 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48 ... 147  Następna strona
Autor Wiadomość
******
Avatar użytkownika

Posty: 3185
Dołączył(a): 13.12.2004
Offline
PostNapisane: 22 lut 2006, 23:24 
Cytuj  
drut napisał(a):
Nestor jeden madry. Ja chodze do bwl z bulidem 11/37/3. Nikt nie placze, w healu zawsze jestem w top 10, czesto w top 5.


3 punkty w swiftshift i dodatkowe 2 w furor sie napewno lepiej sprawdza niz przerost specjalizacji w feral :)


_________________
Nestor#1522

******
Avatar użytkownika

Posty: 3185
Dołączył(a): 13.12.2004
Offline
PostNapisane: 22 lut 2006, 23:25 
Cytuj  
Jaw3lz napisał(a):
Ale ile można powtarzać skutecznośc healu nie polega na tym by być w 10 czy 5 healerów !!!!!


No to skoro nie polega na posiadaniu najwiekszego healing done, to po co buffowac jeszcze ta sfere poprzez specjalizacje? :)


_________________
Nestor#1522

*

Posty: 123
Dołączył(a): 4.12.2005
Offline
PostNapisane: 22 lut 2006, 23:27 
Cytuj  
Sprawdzalem wiele bulidow feral, wczesniej mialem 14/32/5 i co jak co terazniejszy bulid jest bardziej efektywny. A jak chce zoszczedzic many zawsze moge odpalic trinket i zmieniac formy za free.

***

Posty: 573
Dołączył(a): 5.10.2004
Offline
PostNapisane: 23 lut 2006, 09:43 
Cytuj  
Nestor napisał(a):
Adi_nrXX napisał(a):
Gratulacje dokonań. Jak zaczynaliście BWL/uczyliście się tam to też każdy miał dowolnego specca? Nawet MT? Bo rozumiem, że panuje zasada "albo każdy, albo nikt"?


Jak gildia sie uczyla to wszyscy sie respecneli jak trzeba, ale potem byl free respec i czesc ludzi sie respecnela na niezbedne minimum.
Inne gildie wogole uzywaja full feral pvp druidow, i tez daja rade.

Rozmawiamy o przydatnosci feral druida w raidzie, czy o resto specu przy nauce instance?


No wlasnie o tym mowie, sam potwierdzasz ze jak uczyliscie sie BWL wszyscy mieli PvE buildy. Zreszta widze ze nie uczestniczyles w naukach BWL gdzie wipowalo sie na bosie po razy czy na na trashmobach po kilka razy i przyszedles feral druidem na gotowe gdzie nefafian jest farmiony od 3,5 miesiaca
Jeszcze raz powtarzam ze instance typu BWL mozna robic na PvP buildach ale po co jak jak o wiele latwiej jest to robic na specu PvE. Nie sadze zeby moja gildia w przeciagu 1 miesiaca od pierwszego wejscia do BWL zabila 7 bossow z buildami PvP

Nestor napisał(a):
Rozmawiamy o przydatnosci feral druida w raidzie, czy o resto specu przy nauce instance?

No ale sam przyznasz ze przydatnosc resto druida > przydatnosc feral druida w raidzie


Nestor napisał(a):
Jaw3lz napisał(a):
Ale ile można powtarzać skutecznośc healu nie polega na tym by być w 10 czy 5 healerów !!!!!


No to skoro nie polega na posiadaniu najwiekszego healing done, to po co buffowac jeszcze ta sfere poprzez specjalizacje? :)


po to specjalizacje zeby lepiej i wydajniej leczyc ? :P
Jest roznica gdy dasz talenty w resto i jeden tick rejuvenation leczy po 375 zamiast 300


Ostatnio edytowano 23 lut 2006, 09:56 przez Pio, łącznie edytowano 2 razy
***

Posty: 573
Dołączył(a): 5.10.2004
Offline
PostNapisane: 23 lut 2006, 09:45 
Cytuj  
podwojny post
do skasowania

******

Posty: 4659
Dołączył(a): 12.02.2005
Offline
PostNapisane: 23 lut 2006, 09:53 
Cytuj  
Pio napisał(a):
Jest roznica gdy dasz talenty w resto i jeden tick rejuvenation leczy po 375 zamiast 300


jest tez niestety jeden minus tego wydajnego leczenia, od kilkunastu tygodni biegalem z buildem 0/20/31, wczoraj pierwszy raz poszedlem do instancji z buildem 1/6/44 efekt byl taki ze na pierwszych trashach pullnolem aggro ;-) ale co tam obnizenie ranka HT i wszystko wrocilo do normy ;-)


_________________
Noregoth active
Flonoe, Milea retired

***

Posty: 573
Dołączył(a): 5.10.2004
Offline
PostNapisane: 23 lut 2006, 10:00 
Cytuj  
ja sie przyznam bez bicia ze talentow w subtlety nigdy nie dawalem i healingiem agro sciagnalem tylko raz na Onyxii :)

******

Posty: 4659
Dołączył(a): 12.02.2005
Offline
PostNapisane: 23 lut 2006, 10:21 
Cytuj  
ja ofc tez nie dalem, tylko poprostu nie bylem przyzwyczajony do reju z tickem 350+, critowanych regroth i low rank ht 1,8k


_________________
Noregoth active
Flonoe, Milea retired

******

Posty: 3152
Dołączył(a): 11.02.2005
Offline
PostNapisane: 23 lut 2006, 10:44 
Cytuj  
Pio napisał(a):
Tylko moze robic o wiele lepiej to co do niej nalezy z odpowiednim buildem. Kazda powazna gildia robiaca BWL wysmiej Cie (feral drooda) i i powie zeby poszedl ze ogladac hokej w tv i wrocil jak bedzie resto


Jesli gildia wysmiewa Cie z powodu twojego speca, w zaden sposob nie sprawdzajac Twoich mozliwosci to na pewno nie jest ona powazna.

Dobrze wyposazony feral robi naprawde sympatyczny dmg (widze po dmg meterach w White Rose w BWL, MC i na Onyxii), a w "wypadku wypadku" moze wyskoczyc do caster formy i rzucic pare fajnych heali.

A konkretny spec do uczenia sie instancji ? No coz - na pewno pomaga, ale nie jest niezbedny. White Rose, ktorej czlonkiem jestem, od pierwszego wejscia do BWL zabilo Nefa w rowno miesiac (moze miesiac i dwa dni ...). To wszystko z
Main Tankiem z 20 pkt w Prot bodajze (ale to inna dyskusja)
Dwoma droodami resto - reszta mieszane pvp-feral spece
Jeden z najlepszych priestow ma w lapce Aurastone i offhand z AV (bo na Bene (a raczej na Anatheme) zalozyl +30 spell dmg). Nie musze chyba tlumaczyc, ze to shadow priest
Magowie z specach BARDZO dowolnych (frost, fire, elementalisci)
Hunterzy - beastmasterzy (mniej wiecej polowa)

Nikt na nikogo nie darl japy ze sie ma przespecowac, nikt nikogo cytujac Ciebie "nie wysmiewal", wszyscy mieli radoche z gry, nikt nie gimpowal sie w PvP i nikt nie musial kombinowac "chyba rolne alta bo tym gownem to kasy na naprawy nie ufarmuje". A podkreslam - Nefcio zlozyl sie w miesiac ...

Podsumowujac

skill > spec

******

Posty: 4659
Dołączył(a): 12.02.2005
Offline
PostNapisane: 23 lut 2006, 11:33 
Cytuj  
Qraczek napisał(a):

Nikt na nikogo nie darl japy ze sie ma przespecowac, nikt nikogo cytujac Ciebie "nie wysmiewal", wszyscy mieli radoche z gry, nikt nie gimpowal sie w PvP i nikt nie musial kombinowac "chyba rolne alta bo tym gownem to kasy na naprawy nie ufarmuje". A podkreslam - Nefcio zlozyl sie w miesiac ...


to jeszcze dodaj ze nie czytaliscie zadych stratow i guide, wiesz afaik ze 2 czy 3 week temu ubiliscie nefariana klik w http://www.google.pl/search?hl=pl&q=nef ... Szukaj&lr=

nie wierze ze 3 tygodnie temu bylo drastycznie mniej poradnikow a teraz kilknij
http://www.google.pl/search?hl=pl&q=Sar ... Szukaj&lr=

widzisz subtelna roznice?

po za tym mamy luty bwl wyszlo kilka miechow temu. afaik grasz conajmniej od lutego zeszlego roku, czyli wystartowales rowno z ludzmi z nihilum na tym samym serwie widzisz subtelna roznice miedzy ich progressem a waszym? (no off do WR) wiec nie madruj sie ze mieliscie uber progress. na silvermoon tez mamy taka gildie ktora w miesiac zaczela od poczatku mc a po miesiacu skonczyla wieszajac leb nefariana po drodze kasujac wszystkie ORB'y (kruczek w tym ze ta gildia powstala po migracji glownie z 2 gildii ktore byly jedna na ebonorocu a druga na chromaggusie)

Cytuj:
Podsumowujac

skill > spec


jasne tyle ze zamiast misia lepiej wziasc warka, a zamiast kota rogue.


jesli ty nie widzisz roznicy:
- miedzy posiadaniem 2 mana barow (lub "podarowanie" drugiego priestowi) a jednym (dla niewtajemniczonych innervate)
- miedzy cast time HT zamiast 3,5sec na 3sec
- miedzy instant heal za 2,5-2,7k ponad 4k crit a jego brakiem gdy tank umiera
- miedzy +50% crit chance na najdrozszy leczacy czar (ale jednoczesnie najszybszy) a +0%
- HoT na ticku miedzy 300 a 375

to lepiej nie zabieraj zdania w tym topicu bo tylko sie wyglupiasz.


_________________
Noregoth active
Flonoe, Milea retired


Ostatnio edytowano 23 lut 2006, 11:42 przez Fabianek, łącznie edytowano 2 razy
****

Posty: 1474
Dołączył(a): 30.11.2004
Offline
PostNapisane: 23 lut 2006, 11:38 
Cytuj  
co do sciagania agro - pamietam jak strzelilem crit heala za 4.4 K z HT na MT... nie pomoglo salvation... mob dostal szalu i zginolem po 3 hitach w bearform ;)

z racji AQ bede zmuszony sie respecnac na 0/11/40 - czyli bedzie wszystko po staremu hehe


Ostatnio edytowano 23 lut 2006, 11:40 przez BiGi, łącznie edytowano 1 raz
******

Posty: 4659
Dołączył(a): 12.02.2005
Offline
PostNapisane: 23 lut 2006, 11:40 
Cytuj  
hahahaha :) ta to sa ciekawe akcje, ja teraz sie upewniam ze mob ma sundera na sobie przed healem jak nie ma to mam w nosie tanka nie walnol sundera nei dostanie heala :]


_________________
Noregoth active
Flonoe, Milea retired

*

Posty: 99
Dołączył(a): 2.05.2005
Offline
PostNapisane: 23 lut 2006, 11:46 
Cytuj  
Qraczek napisał(a):
Dobrze wyposazony feral robi naprawde sympatyczny dmg (widze po dmg meterach w White Rose w BWL, MC i na Onyxii), a w "wypadku wypadku" moze wyskoczyc do caster formy i rzucic pare fajnych heali.

Tylko zamiast feral DD, rogue ze sprzętem na tym samym poziomie jest o niebo efektywniejszy. Jak się pytałem GMa czy mogę być w cat formie jako DD, a mam całkiem niezły sprzęt do PvP/DD -> http://wow.allakhazam.com/profile.html?884626 (Jeszcze zamiast cenarionków pasa i brecerów mogę włożyć itemy na max dps) to powiedział, że weźmie roga zamiast mnie bo on zrobi większy dmg - i miał rację. Druid jest w rajdzie efektywniejszy jako healer i nic tego nie zmieni, bo jeśli będzie potrzebny dd to każdy rozsądny człek weźmie roga.

******

Posty: 3152
Dołączył(a): 11.02.2005
Offline
PostNapisane: 23 lut 2006, 12:01 
Cytuj  
Fabianku ...

napisalem ...

Cytuj:
A konkretny spec do uczenia sie instancji ? No coz - na pewno pomaga, ale nie jest niezbedny


Czy to jest niezrozumiale ? - i widze roznice miedzy tym wszystkim co napisales. Ale podkresle raz jeszcze - NIE JEST TO NIEZBEDNE. To raz.

Jesli chodzi o progress.

WR jest niestety gildia leniwa - dosc powiedziec ze Ragnarosa zatluklismy gdzies okolo konca (!) listopada. Dlaczego ? Bo nam sie srednio chcialo a wiekszosc ludzi to typowi casual playerzy, ktorzy wpadaja na 2-3 godziny wieczorem. Nie tlumacze nigdzie ze jestesmy super hiper, ale spojrz chocby w dwa miejsca

(dkp history mojego maga - byl na pierwszym killu Razora) http://dkp2.frals.net/viewmember.php?s= ... me=Qraczka
(dkp history huntera - byl na pierwszym killu Nefa) http://dkp2.frals.net/viewmember.php?s= ... &name=Qrka

i zwroc uwage na dwie rzeczy

01/05/06 Zero-Sum Blackwing Lair Razorgore
02/07/06 Zero-Sum Blackwing Lair Neffy kill (RAWR)

A ostatnia rzecz:

Cytuj:
White Rose, ktorej czlonkiem jestem, od pierwszego wejscia do BWL zabilo Nefa w rowno miesiac (moze miesiac i dwa dni ...)


Nigdzie nie twierdze, ze UCZYLISMY sie BWLa. Owszem - korzystalismy z guidow - konkretnie z guilda Inner Sanctum , a przede wszystkim z pomocy dobrych ludzi z tego samego serwera (hinty na kluczowe momenty np. ustawienie Firemawa (LOS<>NON LOS), ustawienie Chroma (LOS<>NON LOS) i pierwsza faza Nefa.

Ale fakt pozostaje faktem, ze zrobilismy to grupa ludzi, ktorych spece byly dalekie od specy idealnych do nowej instancji.

I po raz kolejny (sic!) proponuje end of offtop - bo znowu czegos nie doczytasz i bedziesz tlumaczyl jakie to masz zajebiste heale. Odpowiem Ci od razu - MASZ zajebiste heale - MOZESDZ uratowac tanka w niektorych przypadkach - MASZ zajebistego ticka w reju i w ogole jestes NIESAMOWITY. Tyle ze nie jest to niezbedne zeby cos osiagnac. JEST PRZYDATNE, POMAGA, ALE NIE JEST NIEZBEDNE.

Over and out,
Q

******
Avatar użytkownika

Posty: 3185
Dołączył(a): 13.12.2004
Offline
PostNapisane: 23 lut 2006, 12:02 
Cytuj  
Calosc rozbija sie o to ze w 40 man raidach wszystko sie krystalizuje do specjalizacji w czymstam.

W mniejszych grupach sytuacja wyglada zupelnie inaczej, i tam druid moze robic to do czego zostal stworzony - dostosowywac sie do sytuacji, a nie ogladac 1/3 ekranu i klikac na heale.


_________________
Nestor#1522

****

Posty: 1474
Dołączył(a): 30.11.2004
Offline
PostNapisane: 23 lut 2006, 12:05 
Cytuj  
dla mnie to paranoja tylko ze ta klasa, z buildem resto w full tier 2 secie np meczysz sie z mobem czasem i minute jak chcesz cos zabic ;)

***

Posty: 573
Dołączył(a): 5.10.2004
Offline
PostNapisane: 23 lut 2006, 12:10 
Cytuj  
Qraczek napisał(a):
Dobrze wyposazony feral robi naprawde sympatyczny dmg (widze po dmg meterach w White Rose w BWL, MC i na Onyxii), a w "wypadku wypadku" moze wyskoczyc do caster formy i rzucic pare fajnych heali.


Widze ze z toba nie mam co dyskutowac, madrzysz sie na druidem nie grales. Chcesz dps robic - rollnij warrior/rogue/mage/hunter/warlock. Jezeli chcesz robic dobry dmg druidem to musisz zalozyc sprzet do dps a wtedy bedziesz mial 4 k many - starczy to na 3 heale i shapeshifta. Zalozysz sprzet do healingu to wtedy bedziesz mial tak marny dps ze szkoda wogole zaczynac

Dla mnie eot. nie bede dyskutowal z osobami ktorych przygoda druidem skonczyla sie w Mulgore na 10 lvl

Teraz z innej beczki. Dla tych co niewidzieli - Onyxia zabita przez 34 druidow z mojego serwera
http://files.filefront.com/WoW___DruidO ... einfo.html

polecam :)

******

Posty: 3152
Dołączył(a): 11.02.2005
Offline
PostNapisane: 23 lut 2006, 12:19 
Cytuj  
Pio napisał(a):
Qraczek napisał(a):
Dobrze wyposazony feral robi naprawde sympatyczny dmg (widze po dmg meterach w White Rose w BWL, MC i na Onyxii), a w "wypadku wypadku" moze wyskoczyc do caster formy i rzucic pare fajnych heali.


Widze ze z toba nie mam co dyskutowac, madrzysz sie na druidem nie grales. Chcesz dps robic - rollnij warrior/rogue/mage/hunter/warlock. Jezeli chcesz robic dobry dmg druidem to musisz zalozyc sprzet do dps a wtedy bedziesz mial 4 k many - starczy to na 3 heale i shapeshifta. Zalozysz sprzet do healingu to wtedy bedziesz mial tak marny dps ze szkoda wogole zaczynac

Dla mnie eot. nie bede dyskutowal z osobami ktorych przygoda druidem skonczyla sie w Mulgore na 10 lvl

Teraz z innej beczki. Dla tych co niewidzieli - Onyxia zabita przez 34 druidow z mojego serwera
http://files.filefront.com/WoW___DruidO ... einfo.html

polecam :)


Pls - naucz sie czytac, ok ?

Czy ja gdzies napisalem ze feral jest rownie efektywny w leczeniu jak resto ? - podpowiem - NIE. Jest gorszy. Duzo gorszy.

Czy ja gdzies napisalem ze feral moze po wyjsciu z kota healowac rownie dobrze jak resto ? - podpowiem - NIE. Owszem na gowniany mana pool i 0 +healingu.

Nigdzie nie kwestionuje przydatnosci resto w raidzie. Jedyne co napisalem to to, ze NIE WSZYSCY druidzi w rajdzie musza byc Resto, nie wszyscy priesci Holy itd.

Co nie zmienia postaci rzeczy ze feral jest w stanie przez chwile awaryjnie healowac - chocby jeden, dwa, lub trzy heale. Prawda ? PRAWDA. Ma czary leczace ? MA ...

I nie w Mulgore tylko w Desolace.
I nie na 10 lvlu tylko poki co na 35 :) Tak zeby mogl mooncloth robic :P

Nastepnym razem zastanow sie zanim na kogos napadniesz - moze dokladniej przeczytaj co bylo napisane itd. itd.

EOT ....

Ninja edit: Zapominacie jeszcze o czyms piszac za lepiej zamiast ferala wziac np. kolejnego roga. Podpowiem - +3% crita w grupie. Nie powiecie chyba ze +3% dla np. 3 rogow w grupie nie zwieksza efektywnie DPSu, co ? :P


Ostatnio edytowano 23 lut 2006, 12:36 przez Qraczek, łącznie edytowano 1 raz
******

Posty: 4659
Dołączył(a): 12.02.2005
Offline
PostNapisane: 23 lut 2006, 12:26 
Cytuj  
@qra nie chce mi sie z toba dyskutowac o druidzie jako takim i droodzie w rajdzie bo to bezcelowe ty poprostu nie widzisz tych roznic. A celowe gimpowanie raid grupy zakrawa o glupote i ja juz dawno bym wpisal /gquit skoro macie feral droodow, shadow priestow i inne fetysze to sry


_________________
Noregoth active
Flonoe, Milea retired

****

Posty: 1474
Dołączył(a): 30.11.2004
Offline
PostNapisane: 23 lut 2006, 12:37 
Cytuj  
a mnie wczoraj na nefie zbugowalo pod koniec i leczylem MT w catform.... :D

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 2929 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48 ... 147  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.