mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 5302 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 122, 123, 124, 125, 126, 127, 128 ... 266  Następna strona
Autor Wiadomość
**

Posty: 481
Dołączył(a): 2.07.2005
Offline
PostNapisane: 24 lut 2006, 10:52 
Cytuj  
Może się chłopak dopiero przeistacza jak poczwarka.


_________________
Kapitan Gramatyka napisał(a):
gdzie ty do cholery widzisz cytat lub cytaty zostalo z twojego cytatu przytoczone tylko slowo a ty zrobiles z tego pare cytatow no moge ci tylko pogatulowac glupoty

***

Posty: 513
Dołączył(a): 21.06.2005
Offline
PostNapisane: 24 lut 2006, 11:34 
Cytuj  
GranDzioR napisał(a):
Wracajac do tematu, gear + skill > talent build. Zawsze tak bylo i zawsze tak bedzie, bo chyba wiadomo, ze umiejetnosci wazniejsze niz jakies drzewko + sprzet..


1. Gear + Skill > Build
2. Skill > Build + Gear

to sie zdecyduj moze?

a btw, niech prot warrior w greenach pokonach ms warriora z deoi w setcie z aq i bajerami z bwl
gg


_________________
http://eu.wowarmory.com/character-sheet ... s&n=Venomo

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 24 lut 2006, 11:37 
Cytuj  
Venomo napisał(a):
1. Gear + Skill > Build
2. Skill > Build + Gear
dokładnie, też chciałem na to zwrócić uwage ale chciałem oftopicować :P

generalnie co chwile ktoś tu pisze że jak sie ma skila i graty to można tankować fury ale mam nadzieje że nadal wszyscy pamietaja że prot warrior z gratami i skilem bedzie zawsze najlepszym tankiem - nie oznacza to że inni nie mogą tankować poprostu nie bedą tak dobrzy i już :wink:


_________________
psn

***

Posty: 513
Dołączył(a): 21.06.2005
Offline
PostNapisane: 24 lut 2006, 11:41 
Cytuj  
btw, z nowa tarcza i lepszym holy fire disc/holy priesci dolacza do licznego grona class, z ktorymi warrior "ma problemy" :lol:


_________________
http://eu.wowarmory.com/character-sheet ... s&n=Venomo

*

Posty: 55
Dołączył(a): 16.12.2005
Offline
PostNapisane: 24 lut 2006, 12:29 
Cytuj  
Chodzilo mi o to, ze tank ze skillem + gear, moze tankowac fury//arms bez prota buildu..

Jesli chodzi, o krytykowanie czy lekkie bycie na "nie" wobec Deshrooma, wchodzi w etap dyskryminowania czy wyszydzania (uwielbiam to), zdecydowanie uwazam, ze powinienem napisac PM, bo grono kolegow tutaj wielbi Cie (chwala Ci za to), co nie zmienia faktu, ze dla mnie piszesz bzdury..

Jezeli chodzi o wiek to tak jestem mlody i zapewne stawiam wiele bledow itd.. co niezmienia faktu, ze mam prawo wypowiadac sie wobec kogos krytycznie

Pozdrawiam fanow :lol:

*

Posty: 55
Dołączył(a): 16.12.2005
Offline
PostNapisane: 24 lut 2006, 12:36 
Cytuj  
Przy okazji wcale "kolesia" nie uwazam za zlego warriora, ale z wieloma jego wypowiedziami poprostu sie nie zgadzam, w dodatku wzbudzaja usmiech na mojej twarzy..

Z no-lifem, rzeczywiscie niemoja sprawa..

***

Posty: 665
Dołączył(a): 22.09.2005
Offline
PostNapisane: 24 lut 2006, 12:40 
Cytuj  
Kazdy kto troche tankowal, wie ze Desh pisze z sensem i ma o tym pojecie. I nie chodzi tu o traktowanie jego wypowiedzi jak kodeks, bo kazdy ma swoje metody i swoje pomysly, sam nie zgadzam sie ze wieloma jego opiniami. Od tego jest dyskusja, zeby przedstawic swoj punkt widzenia, czesto inny niz pozostalych. Jezeli z czyms sie nie zgadzasz, lub cos cie wrecz smieszy to przedstaw swoje pomysly, na pewno wielu z checia nauczy sie czegos nowego.

****

Posty: 1554
Dołączył(a): 22.01.2006
Offline
PostNapisane: 24 lut 2006, 12:44 
Cytuj  
GranDzioR aby krytykować kogoś lub coś trzeba najpierw się nauczyć to robić. Napisałeś, że Desh pisze tu głupoty, ale to w twoim pierwszym poście znalazłem(nie tylko ja ) więcej nieścisłości, niż w jakimkolwiek poście Desha...
Zwrot : "...smieszysz mnie.. " - odwołuje się do osoby i nie jest powszechnie uznawany za jakikolwiek argument w dyskusji.

Skoro bierzesz się za krytykę postów kogoś, to odwołuj się do danych postów, a nie do człowieka który je napisał... Noi oczywiście mile widzana jest wtedy twoja "wypowiedź" odnośnie tekstu takiego delikwenta, przedstawiająca twój pogląd na sprawę i uzasadnienie dlaczego pisze bzdury.

PS. Jeśli zapragniesz odpowiedzieć na ten post zrób to zapomocą PM
PS2. Desh miałeś mi przesłać pewien tekst na PM.


_________________
"Są dwie rzeczy bezgraniczne: wszechświat i Ludzka głupota, co do wszechświata nie jestem pewien" A. Einstein

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 24 lut 2006, 12:46 
Cytuj  
Zoltan napisał(a):
I nie chodzi tu o traktowanie jego wypowiedzi jak kodeks, bo kazdy ma swoje metody i swoje pomysly, sam nie zgadzam sie ze wieloma jego opiniami.
Pewnie. Nigdy nie uważałem się za uber tanka poprostu z tego co pamiętam byłem tu (na mmorpg.pl) pionierem tankowania - był Mark ale on nie był tankiem.
Generalnie dzieliłem sie chyba od strony 9 tego topicu cała swoją wiedzą. Wielu z Was juz teraz może mnie uczyć bo niedość że nigdy nie wiedziałem wszystkiego to nie gram wojem od grudnia.

aha. nie to nie ja jestem "kolesiem" GranDzioR'a który opowiada mu jak się tankuje w BWL :P

@Farin
przepraszam. zabiore sie za to zaraz. spróbuje :roll:


_________________
psn

**

Posty: 356
Dołączył(a): 10.02.2005
Offline
PostNapisane: 24 lut 2006, 12:52 
Cytuj  
panowie to nie jest forum o netykiecie.... niektórzy zapominają o takich niuansach i tyle. ja dopiero zaczynam tankowanie w smiesznych instancjach i wypowiadac sie nie bede o wyzszosci builda jednego nad drugim. powiem tylko tyle te 125 stron tekstu wypelnione jest przydatnimi informacjami wszyscy kiedys zaczynalismy i znalezlismy swoja droge do buildu sprzetu i roli jaka chcemy w instancjach pelnic. chcesz byc MT healerzy beda ci wdzieczni za last stand jak cos sie schrzani, za improved shield block etc etc etc. prawda taka build ma pomoc nam tankowac nie chcesz pomocy wolisz sie meczyc i uzywac tzw: skilla to Twoj osobisty wybór Grandzior ale zupelnie nie masz prawa oceniac kogos jako no life noob i co tam sobie wymyslisz nie nie jestem jakims fanatykiem Deshrooma ( sorry Desh nie naleze do fan clubu ) ale wiem ze jesli zajmuje sie jakac gra to robi to naprawde dobrze vide AA a jego wypowiedzi sa przydatne Twoje Grandzior... jakoś nie bardzo.


_________________
Obrazek

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 24 lut 2006, 12:55 
Cytuj  
Eee Deshroom ja tam tankowałem już 3 lata temu Enforcerem w AO, potem Paladynem w FFXI, potem warriorem w WoW-ie. PO drodze, kilka innych mmo znacznie krócej.
Mieliśmy tylko różne podejścia do tankowania, no i co prawda to prawda tankowanie w WoWie jest dosyć nietypowe.

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 24 lut 2006, 13:00 
Cytuj  
Mark24 napisał(a):
Eee Deshroom ja tam tankowałem już 3 lata temu Enforcerem w AO, potem Paladynem w FFXI, potem warriorem w WoW-ie. PO drodze, kilka innych mmo znacznie krócej.
Mieliśmy tylko różne podejścia do tankowania, no i co prawda to prawda tankowanie w WoWie jest dosyć nietypowe.
jak ja tu przyszedłem to Ty miałes ze 4000 postów wiec równać sie nie moge ale pamiętam że po pierwszych paru stronach spięć ciągneliśmy wieczna dyskusje "PVP 1h vs 2h" nie wracajmy do tego :wink:
Ogólnie chodziło mi o to że produkowałem mase tipów odnośnie MC czy BWL. Mozliwe że wymieszanych ze spamem ale wciąż pomocnych :]
teraz staram sie nie produkowac bo Nefa nie widziałem AQ nie widziałem :oops:


_________________
psn

******
Avatar użytkownika

Posty: 3980
Dołączył(a): 8.03.2004
Offline
PostNapisane: 24 lut 2006, 13:07 
Cytuj  
LOL
wchodzi ktos nowy ma inny tok rozumowania, nie wazne czy zle czy dobre, po prostu nowy i nie ma prawa sie wypowiadac, a starzy wyjadacze, ktorzy znaja kolege w tym wypadku Desha, jada ostro z flamem jak fani Radia Maryja hahaha - LOL

Congratulations !

:))

ps. juz widze jak niektorym Adrenaline Rush sie wlacza i tylko czekac az "Flamowisko" sie rozpocznie :) ale to tutaj jest normalne ;)

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 24 lut 2006, 13:13 
Cytuj  
a ile działa AD ? bo już sobie właczyłem tylko najpierw pójde po kawe bo sekretarka własnie zrobiła :wink:

aha zapomniałem:
zrobic przykrość lub wyprowadzić z równowagi może mnie tylko osoba która szanuje bo z resztą się poprostu nie licze :]

/target Bodziu

Buziaczki Paczuszku. Make love not war 8)


_________________
psn


Ostatnio edytowano 24 lut 2006, 13:20 przez Deshroom, łącznie edytowano 1 raz
**

Posty: 356
Dołączył(a): 10.02.2005
Offline
PostNapisane: 24 lut 2006, 13:19 
Cytuj  
Bodziu inny tok rozumowania się przedstawia i udowadnia chociażby czymś a nie wpada i stwierdza :)


_________________
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 24 lut 2006, 13:22 
Cytuj  
sirek napisał(a):
Bodziu inny tok rozumowania się przedstawia i udowadnia chociażby czymś a nie wpada i stwierdza :)
dokładnie to nie kwestia sympati czy jej braku. wpada koleś mówi że gra dwa miechy i koledzy byli w środku BWL
a potem pisze że osoba która to wszystko z powodzeniem tankuje od roku nie ma racji i robi to źle.
moze i robi źle ale czy taki autor wzbudza zaufanie :wink:


_________________
psn

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 24 lut 2006, 14:53 
Cytuj  
Deshroom napisał(a):
jak ja tu przyszedłem to Ty miałes ze 4000 postów wiec równać sie nie moge ale pamiętam że po pierwszych paru stronach spięć ciągneliśmy wieczna dyskusje "PVP 1h vs 2h" nie wracajmy do tego :wink:


niestety deshroom, ale cały czas śmietanka graczy mmorpg to kraje azjatyckie i US, Europa to trzeci światek, serwery w EU to trzeci światek. Ja grałem w ludźmi dla których WoW był w większości n-tym MMORPG, ty grałeś z ludźmi dla których WoW był w większości pierwszą tego typu grą.
Ja grałem z gildiami i przeciwko gildiom, które całe lata biegały po SB, EQ, AO, FFXI.

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 24 lut 2006, 15:04 
Cytuj  
i deshroom ukłąkł :lol:

choć przyznam że nie dostrzegam związku umiejętności tankowania ragnarosa, broodlorda czy onyxi z długoscia grania w gry mmorpg :lol:

mi też jest przykro bo jak Ty grałeś to ja nie wiedziałem że można mieć w domu internet :P
teraz jak na stare lata bola kości ja gram dopiero a Ty jeszcze :wink:


_________________
psn

****

Posty: 1375
Dołączył(a): 23.03.2005
Offline
PostNapisane: 24 lut 2006, 15:16 
Cytuj  
Mark24 napisał(a):
Deshroom napisał(a):
jak ja tu przyszedłem to Ty miałes ze 4000 postów wiec równać sie nie moge ale pamiętam że po pierwszych paru stronach spięć ciągneliśmy wieczna dyskusje "PVP 1h vs 2h" nie wracajmy do tego :wink:


niestety deshroom, ale cały czas śmietanka graczy mmorpg to kraje azjatyckie i US, Europa to trzeci światek, serwery w EU to trzeci światek. Ja grałem w ludźmi dla których WoW był w większości n-tym MMORPG, ty grałeś z ludźmi dla których WoW był w większości pierwszą tego typu grą.
Ja grałem z gildiami i przeciwko gildiom, które całe lata biegały po SB, EQ, AO, FFXI.
Mylisz się tsa, nihi, gs nasza gildia core tych ludzi grał w mnóstwo innych gier tego typu, ile razy sie wynudzilem jak sluchalem tych pierdół. Gówno tam wiesz :lol:

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 24 lut 2006, 15:27 
Cytuj  
DC rozumiem że 40 epiców Ci wystarczy, ale nie pierdol ... zrób alta :P Chromaggus czeka :wink:
Sun ma woja, Mort locka :]


_________________
psn

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 5302 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 122, 123, 124, 125, 126, 127, 128 ... 266  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.