mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 5302 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 123, 124, 125, 126, 127, 128, 129 ... 266  Następna strona
Autor Wiadomość
***

Posty: 906
Dołączył(a): 21.10.2002
Offline
PostNapisane: 24 lut 2006, 15:28 
Cytuj  
Nie robcie jeszcze wiekszego balaganu niz tu jest :roll:

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 24 lut 2006, 15:30 
Cytuj  
Calis napisał(a):
Nie robcie jeszcze wiekszego balaganu niz tu jest :roll:
przepraszam
/salute


_________________
psn

*

Posty: 5321
Dołączył(a): 19.11.2004
Offline
PostNapisane: 24 lut 2006, 15:33 
Cytuj  
Wlasnie direct, nowy serwer powstanie to rob alta :). Jako i ja zamierzam.


_________________
I say starighten yuh crooked ways.
Blessed is the man that walketh not in the counsel of the ungodly.

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 24 lut 2006, 15:36 
Cytuj  
Shadhun_ napisał(a):
Wlasnie direct, nowy serwer powstanie to rob alta :). Jako i ja zamierzam.
jaki nowy co Ty mi tu :P
Chromaggus jest najlepszy. Nie ma tłoku gildie już nefa farmią. Horda czeka po godzine na BG (znowu jestem po stronie bedącej mniejszością), dodatkowo nigdy nie lataliście na Gryphonach :wink:

http://www.dtguild.com/news-images/cthun-p2.jpg
jezu tam na 100% potrzebny jest rogal :( chociaz jeden :har:


_________________
psn

******
Avatar użytkownika

Posty: 3478
Dołączył(a): 27.05.2005
Offline
PostNapisane: 24 lut 2006, 15:37 
Cytuj  
Deshroom napisał(a):
nie wolno tak ! :P
mozna jedno na raz albo uber nolife albo noob :-?

Ja bym sie zastanowil co gorsze ;)

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 24 lut 2006, 15:40 
Cytuj  
Mirtul napisał(a):
Deshroom napisał(a):
nie wolno tak ! :P
mozna jedno na raz albo uber nolife albo noob :-?

Ja bym sie zastanowil co gorsze ;)
nie prowokuj bo własnie przeprosiłem moda :P
oba sa tragiczne ale używać dwóch na raz to cios poniżej pasa :har:


_________________
psn

*

Posty: 5321
Dołączył(a): 19.11.2004
Offline
PostNapisane: 24 lut 2006, 15:40 
Cytuj  
No ja niestety jak juz gdzies wpominalem mam malego siusiaka i musze nadrabiac lansowaniem sie w grze (tak wiem ze ci jest mnie szkoda) A zeby sie lansowac potrzebuje nowego serwera na ktorym moglbym byc uber i solowac onyxie kiedy inni bedą robić Deadmines. Muhahahhaha !


_________________
I say starighten yuh crooked ways.
Blessed is the man that walketh not in the counsel of the ungodly.

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 24 lut 2006, 15:43 
Cytuj  
Shadhun_ napisał(a):
No ja niestety jak juz gdzies wpominalem mam malego siusiaka i musze nadrabiac lansowaniem sie w grze (tak wiem ze ci jest mnie szkoda) A zeby sie lansowac potrzebuje nowego serwera na ktorym moglbym byc uber i solowac onyxie kiedy inni bedą robić Deadmines. Muhahahhaha !
no co za gość. błagać Cie nie bede. Ale szkoda :har:
tylko mi dc nie namawiaj, dc jest nasza dziwka :]


_________________
psn

***

Posty: 665
Dołączył(a): 22.09.2005
Offline
PostNapisane: 24 lut 2006, 16:23 
Cytuj  
Mark24 napisał(a):
Deshroom napisał(a):
jak ja tu przyszedłem to Ty miałes ze 4000 postów wiec równać sie nie moge ale pamiętam że po pierwszych paru stronach spięć ciągneliśmy wieczna dyskusje "PVP 1h vs 2h" nie wracajmy do tego :wink:


niestety deshroom, ale cały czas śmietanka graczy mmorpg to kraje azjatyckie i US, Europa to trzeci światek, serwery w EU to trzeci światek. Ja grałem w ludźmi dla których WoW był w większości n-tym MMORPG, ty grałeś z ludźmi dla których WoW był w większości pierwszą tego typu grą.
Ja grałem z gildiami i przeciwko gildiom, które całe lata biegały po SB, EQ, AO, FFXI.

Nie doceniasz ludzi, ktorzy byli zapalancami na tyle, ze grali na serwerach US mimo roznicy czasow (tak jak Ty zreszta). Czesc z nich gra teraz w Europie. I co? "Trzeci" swiat zabil Nefa godziny po USA mimo, ze tamci wystartowali pol roku wczesniej (Rag padal kiedy WOW wchodzil do Europy).

**

Posty: 356
Dołączył(a): 10.02.2005
Offline
PostNapisane: 24 lut 2006, 16:47 
Cytuj  
zoltan ale implementacja BWL była w tym samym momencie tu i tam :P


_________________
Obrazek

***

Posty: 513
Dołączył(a): 21.06.2005
Offline
PostNapisane: 24 lut 2006, 16:50 
Cytuj  
ale us mialo wiecej epixow - pol roku wiecej farmienia raga.


_________________
http://eu.wowarmory.com/character-sheet ... s&n=Venomo

**

Posty: 461
Dołączył(a): 11.04.2005
Offline
PostNapisane: 24 lut 2006, 22:22 
Cytuj  
SIEMAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA

nie bylo mnei tu pare miesiecy kek ;)
zaczynam nadrabiac 27 stron o warku ..
PS
wpadly mi w lapska pazurki z zg komplet jednego dnia ... tak smiesznego porca jeszcze w rzyciu nie widzialem od tego czasu brechtam sie jeszcze za kazdym razem jak bron procnie a ludzie naokolo WTF WTF you are monster.. how u do that>???

heh poki co to na vaelu musimy zmieniac tankwo no i bylo 3 prot i ja nie wiadomoco raz zabralem agro za wczenie, raz nie utrzymalem agro.. ogolnie to ... nie chcialem sie znecac i zaprosilem na moje miejce kolejnego prot i zabili go za 1 razem..:)


_________________
genowefa http://wow.allakhazam.com/profile.html?234877
stronghold crafter FTW ^^

****

Posty: 1375
Dołączył(a): 23.03.2005
Offline
PostNapisane: 24 lut 2006, 23:55 
Cytuj  
Deshroom napisał(a):
DC rozumiem że 40 epiców Ci wystarczy, ale nie pierdol ... zrób alta :P Chromaggus czeka :wink:
Sun ma woja, Mort locka :]
konto poszło do blaspa, one two sold 8)

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2450
Dołączył(a): 20.11.2001
Offline
PostNapisane: 28 lut 2006, 09:18 
Cytuj  
Kolejne "dobre" zmiany u woja w 1.10

1. Execute - Execute will work with Sweeping Strikes again. If the target of the Sweeping strikes proc has less than 20% health then they will take full execute damage. If they are above 20% they will take a normal swing of your weapon in damage.

2. Whirlwind - When used with Sweeping Strikes, it will only hit one extra person (on top of the 4 from whirlwind) This will only use up a single Sweeping Strikes Charge.

3. Flurry - Fixed a bug where all ranks of this talent were not properly being triggered.

4. Retaliation - Fixed a bug where this skill was not functioning correctly as a melee attack.

5. Intimidating Shout - When it is resisted by the main target, it will no longer apply its fear. The fear is now limited to 5 targets.

6. Flurry - The speed improvement from Flurry will only be applicable for the next 3 swings.


7. Sweeping strikes - The damage from the extra attacks generated by Sweeping Strikes will now take into consideration the armor of the target being hit with the extra attack rather than the armor of the person you are swinging at. (Ie: No more swinging at mages to do massive damage to plate wearers).

http://www.partingvisions.com/modules.p ... cle&sid=85

Nerf me more babe! Oh yeah!


_________________
Ludzie żyją po to żeby mogli walczyć.

****

Posty: 1554
Dołączył(a): 22.01.2006
Offline
PostNapisane: 28 lut 2006, 10:48 
Cytuj  
KromeR tu bardziej pasuje: " Nerf me babe one more time" :]]


_________________
"Są dwie rzeczy bezgraniczne: wszechświat i Ludzka głupota, co do wszechświata nie jestem pewien" A. Einstein

***

Posty: 513
Dołączył(a): 21.06.2005
Offline
PostNapisane: 28 lut 2006, 21:29 
Cytuj  
plakac sie chce


_________________
http://eu.wowarmory.com/character-sheet ... s&n=Venomo

**
Avatar użytkownika

Posty: 308
Dołączył(a): 17.05.2005
Offline
PostNapisane: 28 lut 2006, 21:46 
Cytuj  
Najbardziej mnie zmartwil, kolejny nerf Sweeping Strikes i Intimidating Shout

Whirlwind - When used with Sweeping Strikes, it will only hit one extra person (on top of the 4 from whirlwind) This will only use up a single Sweeping Strikes Charge

-czyli juz sobie nie uzyje WW na 4 mobach/graczach z podwojnym efektem :(

Wprawdzie dzieki tej zmianie WW zjada tylko 1 charge, ale podczas grindu lepsze bedzie uzywanie tylko Cleave w polaczeniu z SS bo trafi 2 razy. A dotad grindujac yeti w winterspring, zbieralem 2 moby i charge, SS, normal hit, cleave (zjada 2 ladunki), normal hit i WW uzywajac ostatniego ladunku z SS :( WW byl dobry na zuzycie ostatniego ladunku, bo normalnie to by zjadl 4, jakby sie go uzylo na poczatku (ale to byl pewnie exploit i blizz musial to jakos naprawic :P )


Posty: 4
Dołączył(a): 16.02.2006
Offline
PostNapisane: 9 mar 2006, 20:19 
Cytuj  
Mam małe pytanie. Obecnie mam 55 lvl i build zmierzający pod klasyczne 31/20. Zastanawiam sie jednak na respec na 31 punktów w fury. Czy bloodthirst bedzie zadawał o wiele mniej dmg od MS, i czy fury bedzie gimpem w pvp w porównaniu z buildem 31/20. Moj weapon to Ice barbed spear. Z góry dzięki za odpowiedź :)

Aha i czy lepsze do pvp będzie fury dw z dwoma dal rendami czy jakims two handem ?


_________________
What does it take to make a ruskie break ?

***

Posty: 665
Dołączył(a): 22.09.2005
Offline
PostNapisane: 10 mar 2006, 09:53 
Cytuj  
Mellowship napisał(a):
Mam małe pytanie. Obecnie mam 55 lvl i build zmierzający pod klasyczne 31/20. Zastanawiam sie jednak na respec na 31 punktów w fury. Czy bloodthirst bedzie zadawał o wiele mniej dmg od MS, i czy fury bedzie gimpem w pvp w porównaniu z buildem 31/20. Moj weapon to Ice barbed spear. Z góry dzięki za odpowiedź :)

Damage bloodthirsta dosyc latwo jest wyliczyc, bo to 45% AP (przed redukcja przez zbroje). Generalnie bije slabiej niz MS, choc sa zestawy sprzetu i sytuacje, gdzie bedzie zblizony albo i mocniejszy (procujace UTB + Crusader + duzo AP wyjsciowego na przyklad. Generalnie jezeli masz mniej niz 800AP unbuffed to sobie daruj. 800 to tez troche malo, ale juz mozna zaczac sie bawic.

Cytuj:
Aha i czy lepsze do pvp będzie fury dw z dwoma dal rendami czy jakims two handem ?

Zostan przy IBS.

***

Posty: 787
Dołączył(a): 1.04.2005
Offline
PostNapisane: 14 mar 2006, 14:43 
Cytuj  
Mam taki pomysl na Grind-Solo-Warriora:



Zacznijmy od talentow:

Warrior Talents
Minimum Required Level: 60
Required Talent Points: 51

Arms Talents - 2 points

# Improved Heroic Strike - rank 2/3

Fury Talents - 39 points

# Cruelty - rank 5/5
# Unbridled Wrath - rank 5/5
# Improved Cleave - rank 3/3
# Piercing Howl - rank 1/1
# Blood Craze - rank 3/3
# Improved Battle Shout - rank 5/5
# Dual Wield Specialization - rank 5/5
# Enrage - rank 5/5
# Death Wish - rank 1/1
# Flurry - rank 5/5
# Bloodthirst - rank 1/1

Protection Talents - 10 points

# Anticipation - rank 5/5
# Toughness - rank 5/5




Talenty mniej wiencej takie

Bronie: 2x Jednoreczne im szybsze tym lepsze wienc w gre wchodza nawet daggery. Na kazdym enchant Lifesteler.

Zbroja: Wlasnie nie wiem jaka lepsze Wrath/Might czy rank14pvp/Conqueror?

Trincety: Darkmoon Card: Heroism & Zandalarian Hero Charm (jesli to cos nam da)

Ogolnie zalorzenie jest takie zeby Warrior jak najszybciej pakowal i zeby sam sie leczyl. Nie wiem niestety czy te wszystkie rzeczy sie nie wykluczaja nawzajem ale jesli nie to moze bylby to dobry warrior do szybkiego Grindu bez czekania na regeneracje punktow zycia?

Sami ocencie moj pomysl :P


ps Jesli pvp14 alebo Conqueror bardziej by do tego pasowal to talenty z Defense wywalic do Arms

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 5302 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 123, 124, 125, 126, 127, 128, 129 ... 266  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.