mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 235 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5 ... 12  Następna strona
Autor Wiadomość
*

Posty: 5321
Dołączył(a): 19.11.2004
Offline
PostNapisane: 1 mar 2006, 10:13 
Cytuj  
Ja też. 10 razy słabiej wyposażonym od twojego ale dopółki nie dopadnie mnie jakis bydlak w tier 2 to daje rade, bez tych twoich trinketów noobku.


_________________
I say starighten yuh crooked ways.
Blessed is the man that walketh not in the counsel of the ungodly.

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 1 mar 2006, 10:15 
Cytuj  
BcN napisał(a):
Serce sie kraja że takie nooby latają w full epic gearze. Aż strach myśleć co ja bym robił z takimi itemzami :(.
nooby czy nie na epici trzeba zapracować, oni zapracowali a ty widocznie nie :wink:


_________________
psn

**

Posty: 299
Dołączył(a): 30.01.2005
Offline
PostNapisane: 1 mar 2006, 10:16 
Cytuj  
Gowno bys zrobil. l2p :P

skoro wydaje ci sie, ze epic gear pomogl by ci w pokonaniu np huntera to fraze l2p powinienies powtarzac sobie codziennie.


_________________
Obrazek

*

Posty: 5321
Dołączył(a): 19.11.2004
Offline
PostNapisane: 1 mar 2006, 10:18 
Cytuj  
Tia, tylko szkoda że gracz który potrafi coś w pvp nie ma szans zdobyć czegos podobnej klasy robiąc to co lubi. Nie mówie tutaj o obecnym system honorze który wymaga na niektorych serwerach już nie tylko braku RL-a ale i potrzeb fizjologicznych.


_________________
I say starighten yuh crooked ways.
Blessed is the man that walketh not in the counsel of the ungodly.

***

Posty: 670
Dołączył(a): 3.12.2004
Offline
PostNapisane: 1 mar 2006, 10:18 
Cytuj  
roball napisał(a):
Uj tam ze ma fajne CC, zajebiscie mocne nuki i moze uciec od przeciwnika w kazdej walce bez najmniejszych problemow.


Może uciec od przeciwnika w każdej walne bez najmniejszych problemów. Ciekawe, bardzo ciekawe... Sądzę, iż wychwalając potęgę sheepa i blinka + run do tyłu, nigdy z tego tak naprawdę nie korzystałeś. Ewentualnie pare razy byłeś obiektem takiego działania.


_________________
Emesio, UD mage Balnazaar EU http://wow.allakhazam.com/profile.html?631397 (retired)
Emesio, UD mage Shattered Hand US http://wow.allakhazam.com/profile.html?240771 (retired)
Emesio, UD mage Frostmane EU (aka NE rogue bez profilu i też retired)

**

Posty: 299
Dołączył(a): 30.01.2005
Offline
PostNapisane: 1 mar 2006, 10:19 
Cytuj  
cry me a river


_________________
Obrazek

*

Posty: 157
Dołączył(a): 19.01.2005
Offline
PostNapisane: 1 mar 2006, 10:20 
Cytuj  
Cytuj:
Gowno bys zrobil


Nie sadz innych według siebie. Że ty nie umiesz grać magiem to nie znaczy że nikt nie potrafi :(.


_________________
kek ?

**

Posty: 299
Dołączył(a): 30.01.2005
Offline
PostNapisane: 1 mar 2006, 10:26 
Cytuj  
roball: a moze bys sie kurwa odzywal ?

Cytuj:
To ze przez jakis czas mozna bylo uzywac 2 trinketow naraz bylo jedna wielka pomylka.


moze i tak, tylko trinkety wyrownywaly szanse przeciwko niektorym klasom, ktorych pokonanie bez trinketow jest prawie niemozliwe.

Cytuj:
ie sadz innych według siebie. Że ty nie umiesz grać magiem to nie znaczy że nikt nie potrafi


w dupie byles gowno widziales skoro dalej uwazasz, ze epic gear pomorze ci w walce z pewnymi klasami.


_________________
Obrazek

*

Posty: 5321
Dołączył(a): 19.11.2004
Offline
PostNapisane: 1 mar 2006, 10:29 
Cytuj  
Tobie to napewno nic nie pomoże. ale BcN ma jeszcze coś czego ty nigdy nie bęziesz miał.. umiejętności.


_________________
I say starighten yuh crooked ways.
Blessed is the man that walketh not in the counsel of the ungodly.

****
Avatar użytkownika

Posty: 1928
Dołączył(a): 15.10.2004
Offline
PostNapisane: 1 mar 2006, 10:38 
Cytuj  
r_ADM co ty czlowieku gadasz? juz nie mzoesz nikogo 2hitowac i odrazu placz? wez troche skilla nabierz i nie ebdizesz potrzebowal imba trinketow to killowania.

**

Posty: 299
Dołączył(a): 30.01.2005
Offline
PostNapisane: 1 mar 2006, 10:39 
Cytuj  
i oceniles to po czym ? po stwierdzeniu kilku faktow na temat maga ? gg, kkthxbye.

Postal, ale o czym ty mowisz ? Jest roznica miedzy placzem a faktami.

roball: ja ci nie bronie przedstawiac swojego zdania, daruj se tylko swoje zamknij dziob.


_________________
Obrazek


Ostatnio edytowano 1 mar 2006, 10:42 przez r_ADM, łącznie edytowano 1 raz
*

Posty: 157
Dołączył(a): 19.01.2005
Offline
PostNapisane: 1 mar 2006, 10:39 
Cytuj  
Faktow z punktu widzenia noskilla, zapomniales dodac.


_________________
kek ?

**

Posty: 376
Dołączył(a): 13.08.2003
Offline
PostNapisane: 1 mar 2006, 10:40 
Cytuj  
No ba, kazdy mag co ma ToEP i ZHC to no skill. W koncu moze zabic kogos dwoma strzałami. Tak przynajmniej zrozumiałem z waszych wypowiedzi. A nie plakałbys jak na ToEP byś wydał punkty z 4 miesiecznego rajdowania a potem by cie nerfneli ?? :/


_________________
http://www.thedust-guild.pl/
I <3 BL Arvold
http://forums.wow-europe.com/thread.htm ... 4168&sid=1


Ostatnio edytowano 1 mar 2006, 10:43 przez Arvold, łącznie edytowano 1 raz
***

Posty: 670
Dołączył(a): 3.12.2004
Offline
PostNapisane: 1 mar 2006, 10:41 
Cytuj  
Arvold napisał(a):
No ba, kazdy mag co ma ToEP i ZHC to no skill. W koncu moze zabic kogos dwoma strzałami. Tak przynajmniej zrozumiałem z waszych wypowiedzi.


I ma malego pisiorka!

;)


_________________
Emesio, UD mage Balnazaar EU http://wow.allakhazam.com/profile.html?631397 (retired)
Emesio, UD mage Shattered Hand US http://wow.allakhazam.com/profile.html?240771 (retired)
Emesio, UD mage Frostmane EU (aka NE rogue bez profilu i też retired)


Posty: 4
Dołączył(a): 1.03.2006
Offline
PostNapisane: 1 mar 2006, 10:41 
Cytuj  
nerf będzie obejmował też stackowanie sie ZHC z Hibernation Crystal?

**

Posty: 299
Dołączył(a): 30.01.2005
Offline
PostNapisane: 1 mar 2006, 10:45 
Cytuj  
roball: rotfl, czyli jak ktos nie spedza 10+ godzin dziennie na pvp to nie ma na ten temat pojecia ?

Bcn: jak ci mowilem w dupie byles gowno widziales.


_________________
Obrazek

******

Posty: 4659
Dołączył(a): 12.02.2005
Offline
PostNapisane: 1 mar 2006, 10:47 
Cytuj  
ale fajny flame. podoba mi sie jak mage w blue (prawdopodobnie bo tak wynika z jego wypowiwedzi) opowiada co by zrobil gdyby mial epiki. Gdzie ty widzisz problem?

masz kilka drog na zdobycie swoich epixxxow:

I.
1. badz friendly do ludzi na servie
2. poluj na sloty w gildiach ktore farmuja mc/bwl
3. jak tylko sie pojawi slot wyslij aplikacje
4. z twoim skillem trial bedzie tylko formalnoscia
5. zbieraj dkp tak dlugo az bedziesz mial wystarczajaca liczbe aby kupic sobie wymarzonego epixxa

II.
1. zwolnij sie z pracy (lub przestan chodzic do szkoly)
2. zainstaluj lodowke i muszle klozetowa kolo kompa (ew. przenies kompa do kuchni/lazienki instalujac tylko jedna z tych 2 rzeczy)
3. dolacz do kolejki na BG
4. w miedzy czasie staraj sie dostac do jakiegos A-Teamu
5. HS zlockuj w ashen (alliance) lub foothills (horde)
6. w czasie oczekiwania na BG kiedy juz sprawe w dolaczeniu do A-Teamu masz zalatwiona wyrusz do IF/Ogri i tlucz ludzi na aukcji
7. po kilku miesiacach dostaniesz upragniona range 14 ktora pozwoli ci na epixxx gear

III.
1. sprawdz ktora gildia jest on top na twoim servie
2. sproboj kupic sobie slota w mc abys mogl wziasc wsyzstko co bedziesz uzywal i ile cie to bedzie kosztowalo
3. jesli jakas gildia sie zgodzi wyfarmuj okreslona kwote
4. idz do mc

IV.
1. wyfarmuj tone golda (kilka tysiecy minimum)
2. idz na ah kup sobie epixxy dostepne na ah: BGS, pristine hide of the beast, robe of the archmage, belt of archmage, 2xfrostband (czy jakos tak taki ring +frost dmg), jeweled amu
3. poszukaj top gildii na twoim servie
4. odkup od nich fiery/lava core (niektore gildie juz sprzedaja)
5. znajdz craftera na calego Flarecore seta po za chestem (bo juz masz robe of the archmage) [swoja droga te gadki z tego seta sa calkiem nice jak chodzi o +dmg]


I ciesz sie epixxami. :D

@r_ADM fakt mag bez tych trinketow to gimp przynajmniej vs drood bez wzgledu na build drooda (w granicach rozsadku) nie znam maga ktory bez tych trinketow by mnie wywrocil a wcale nie mam uber geara.


_________________
Noregoth active
Flonoe, Milea retired


Ostatnio edytowano 1 mar 2006, 10:54 przez Fabianek, łącznie edytowano 2 razy
*

Posty: 5321
Dołączył(a): 19.11.2004
Offline
PostNapisane: 1 mar 2006, 10:49 
Cytuj  
Cytuj:
No ba, kazdy mag co ma ToEP i ZHC to no skill. W koncu moze zabic kogos dwoma strzałami. Tak przynajmniej zrozumiałem z waszych wypowiedzi.


Zle zrozumiales :). Szanuje bardzo magów, wiem że jest to klasa dosyć ciężka do pvpowania (ale nie tak beznadziejna jak proboje nam to przedstawic pan mam_tyle_epickow_a_nadal_mnie_wszyscy_jada_w_pupe ). Whinowanie jak zbity szczeniak jest żałosne.


_________________
I say starighten yuh crooked ways.
Blessed is the man that walketh not in the counsel of the ungodly.

*

Posty: 157
Dołączył(a): 19.01.2005
Offline
PostNapisane: 1 mar 2006, 10:51 
Cytuj  
Cytuj:
Bcn: jak ci mowilem w dupie byles gowno widziales.


Jesli chodzi o pvp. Widziałem DUZO wiecej od ciebie misiu.

@ Fabianek, dziekuje postoje ;).


_________________
kek ?

***

Posty: 665
Dołączył(a): 22.09.2005
Offline
PostNapisane: 1 mar 2006, 10:51 
Cytuj  
r_ADM napisał(a):
Smieszne to jest bo mag dostaje wklepki od 5 na 9 klas. Albo jest rozwalany na 3 strzaly (aimed, auto, multi) w ciagu 3 sekund albo rzucany dot a przeciwnik sie spokojnie healuje. Dobry warrior z dobra bronia wsadza crity za 2k.

Bredzisz. Crit za 2K warriorowi z Ashkandi (=najlepsza bronia w grze) zdarza sie od swieta, z kupa buffow i sprzetu +AP. Mag moze sie przejsc do MC kilka razy, wyjac ToEP, pojsc do ZG (ZHC gwarantowany) i wsadzac _gwarantowane_ 3k+. Generalnie raz na 3 minuty moga zabic 99% ludzi zanim tamci zdaza mrugnac. Jezeli ktos uwaza, ze to jest zbalansowane, to jest idiota.

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 235 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5 ... 12  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.