mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 235 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 12  Następna strona
Autor Wiadomość
*

Posty: 5321
Dołączył(a): 19.11.2004
Offline
PostNapisane: 1 mar 2006, 10:54 
Cytuj  
Zapomniales dodac ze moze to zrobic naciskajac 3 przyciski. No ale dla niektorych pr0fesjonalistów to pewnie jest JEDYNY sposob by zabic kogokolwiek.


_________________
I say starighten yuh crooked ways.
Blessed is the man that walketh not in the counsel of the ungodly.

******

Posty: 4659
Dołączył(a): 12.02.2005
Offline
PostNapisane: 1 mar 2006, 10:55 
Cytuj  
Shadhun_ napisał(a):
Zapomniales dodac ze moze to zrobic naciskajac 3 przyciski. No ale dla niektorych pr0fesjonalistów to pewnie jest JEDYNY sposob by zabic kogokolwiek.


1 przycisk pod ktorym jest makro l2p :P


_________________
Noregoth active
Flonoe, Milea retired

**

Posty: 325
Dołączył(a): 22.03.2005
Offline
PostNapisane: 1 mar 2006, 10:57 
Cytuj  
r_ADM napisał(a):
roball: rotfl, czyli jak ktos nie spedza 10+ godzin dziennie na pvp to nie ma na ten temat pojecia ?

Itam, ilosc czasu poswieconego ma sie nijak do skilla. Pewnie jakos tam wplywa na umiejetnosci ale miernie. Wiekszosc high pvp rankingowcow to nolify, ale nie dlatego ze tak duza sie bija, ale dlatego ze tyle czasu FARMIA bg. Blizz zawalil sprawe a wprowadzenie tych bg to porazka. Ilez to bylo historii ze high warlorda robilo wiecej jak jedna osoba na jednym koncie (wielki mi skill, ale od razu zaznaczam ze sa wyjatki i mozna spotkac skilled playera na bg). Jesli ktos chce sprawdzic jak dziala dumne pvp w WoWie to wystarczy w pvp-weekend (wtedy co licza cp podwojnie czy ile stam) wejsc ze 100 razy na WSG, czy to wygrasz czy to przegrasz masz range pvp wyzsza o 1 (mowie o awansowaniu tak do 9 rangi). Sytuacja moze ma inne oblicze na odrebnych serwerach. PvP powinno byc bez zadnych tam bg, prawdziwe w polu, oko w oko. topor w topor czy tam wanda ;) I tam zadne trinkety fiolety magiczne kotlety malo sie licza. Zaraz bedzie whin ze zergi zniszcza honorowe walki. To kurde przynajmniej bedzie wiadomo po co ktos bral server pvp. Dobra bo mi sie herbata skonczyla, ide po nowa :)


_________________
Mowa jest srebrem, a milczenie owiec.
Obrazek


Ostatnio edytowano 1 mar 2006, 11:00 przez Mroczny, łącznie edytowano 1 raz
*****

Posty: 2293
Dołączył(a): 25.12.2004
Offline
PostNapisane: 1 mar 2006, 10:59 
Cytuj  
Kolego radm, wydaje mi sie ze albo nie masz pojecia o graniu magiem, albo masz kompleksy, przestalem grac jakis czas temu, ale jedyna klase jaka widzialem ktora z magiem przegrywala byl shaman, mage blue/epic, shaman full t1+ inne epickie rzeczy. W duelach czy 1 vs 1 przygotowanym prawie nigdy nie wygrywalem a to z czystego frostbolta ktory za 1 razem critowal mnie za 2k+ co wsysalo moja polowe zycia, zanim dobieglem do maga to albo bylem na glebie albo spieprzalem, wiec skoncz swoje sranie w banie, bo rzeczywiscie nie umiesz grac albo po prostu jestes ebayerem :\

*

Posty: 5321
Dołączył(a): 19.11.2004
Offline
PostNapisane: 1 mar 2006, 11:00 
Cytuj  
Ja mam dokładnie odwrotne doświadczenie. Wszyscy high warlords jakich znałem pvp-owali sie naprawde dobrze.


_________________
I say starighten yuh crooked ways.
Blessed is the man that walketh not in the counsel of the ungodly.

**

Posty: 299
Dołączył(a): 30.01.2005
Offline
PostNapisane: 1 mar 2006, 11:03 
Cytuj  
Cytuj:
ale nie tak beznadziejna jak proboje nam to przedstawic pan mam_tyle_epickow_a_nadal_mnie_wszyscy_jada_w_pupe


a to, to jest jedynie nadinterpretacja urodzona w twojej chorej glowie.

Cytuj:
Jesli chodzi o pvp. Widziałem DUZO wiecej od ciebie misiu.


talk the talk...

Cytuj:
Mag moze sie przejsc do MC kilka razy, wyjac ToEP, pojsc do ZG (ZHC gwarantowany) i wsadzac _gwarantowane_ 3k+.


zapytam tak, ile razy byles w mc i ile toep'ow wam spadlo ?

Cytuj:
Generalnie raz na 3 minuty moga zabic 99% ludzi zanim tamci zdaza mrugnac. Jezeli ktos uwaza, ze to jest zbalansowane, to jest idiota.


mowisz tak jakby trinkety to byla jedyna niezbalansowana rzecz w grze.


_________________
Obrazek

**

Posty: 376
Dołączył(a): 13.08.2003
Offline
PostNapisane: 1 mar 2006, 11:05 
Cytuj  
Fabianek ujał setno sprawy.

Heh ale ja nie whinuje bo znerfowali, tylko whinuje bo chodziłem po toep 6 miesiecy a potem musiałem wydac DKP z 4 miesiecy.

Prawde mowiac to ostanio dostalismy Fireball rank 12 który daje +50 dmg + np. trinkiet z Victora Nefariusa +37 DMG + 1 hit. Daje to +87 DMG przy kazdym spell. A nie jak ToEP +175 przez 15 s. A teraz sie okazuje, ze musze wydac kolejne xxx DKP aby robic podobny DMG. Tak wiec roznica niewielka bedzie.


_________________
http://www.thedust-guild.pl/
I <3 BL Arvold
http://forums.wow-europe.com/thread.htm ... 4168&sid=1

***

Posty: 665
Dołączył(a): 22.09.2005
Offline
PostNapisane: 1 mar 2006, 11:08 
Cytuj  
Shadhun_ napisał(a):
Ja mam dokładnie odwrotne doświadczenie. Wszyscy high warlords jakich znałem pvp-owali sie naprawde dobrze.

U nas jest HW, ktory do ranku 13-tego biegal z 2 Mindfangami. Teraz ma bronie z R14, ale pewnych nawykow nie wykorzenil, lubi na przyklad pummelowac klasy melee ("must.... interrupt... Battle Shot"?)

******

Posty: 4659
Dołączył(a): 12.02.2005
Offline
PostNapisane: 1 mar 2006, 11:08 
Cytuj  
Arvold napisał(a):
Heh ale ja nie whinuje bo znerfowali, tylko whinuje bo chodziłem po toep 6 miesiecy a potem musiałem wydac DKP z 4 miesiecy.


no niestety taki minus rare itemow.


_________________
Noregoth active
Flonoe, Milea retired


Ostatnio edytowano 1 mar 2006, 11:11 przez Fabianek, łącznie edytowano 1 raz
*

Posty: 5321
Dołączył(a): 19.11.2004
Offline
PostNapisane: 1 mar 2006, 11:09 
Cytuj  
@ Arvold

Wreszcie jakis logicznie myslacy mag na tym forum.

/cheer


_________________
I say starighten yuh crooked ways.
Blessed is the man that walketh not in the counsel of the ungodly.

***

Posty: 665
Dołączył(a): 22.09.2005
Offline
PostNapisane: 1 mar 2006, 11:10 
Cytuj  
r_ADM napisał(a):
Cytuj:
Mag moze sie przejsc do MC kilka razy, wyjac ToEP, pojsc do ZG (ZHC gwarantowany) i wsadzac _gwarantowane_ 3k+.


zapytam tak, ile razy byles w mc i ile toep'ow wam spadlo ?

Nie wiem ile razy, nie licze. Generalnie od sierpnia mniej wiecej. Mielismy runy z 2 ToEPami, lacznie na pewno kolo 10-ciu.

r_ADM napisał(a):
Cytuj:
Generalnie raz na 3 minuty moga zabic 99% ludzi zanim tamci zdaza mrugnac. Jezeli ktos uwaza, ze to jest zbalansowane, to jest idiota.


mowisz tak jakby trinkety to byla jedyna niezbalansowana rzecz w grze.

Rozmowa jest o trinketach, wiec po co zmieniasz temat? Sa i inne pewnie. Przyjdzie na nie pora (na niektore juz przyszla - normalizacja attack speed dla hunterow).

***

Posty: 665
Dołączył(a): 22.09.2005
Offline
PostNapisane: 1 mar 2006, 11:12 
Cytuj  
Arvold napisał(a):
Heh ale ja nie whinuje bo znerfowali, tylko whinuje bo chodziłem po toep 6 miesiecy a potem musiałem wydac DKP z 4 miesiecy.

Masz prawo... Ale to stary numer Blizzarda. Co mieli powiedziec ludzie, ktorzy zebrali full Might tylko po to, zeby najpierw sie dowiedziec, ze wypieprzaja im wszystkie ofensywne staty (tak, Might mial kiedys takie), a w kolejnym patchu na dokladke obcinaja +def o 33%?
OT: macie dziwne wyceny jezeli zarabiales na ten trinket 4 m-ce, ale to nie moja sprawa.

**

Posty: 299
Dołączył(a): 30.01.2005
Offline
PostNapisane: 1 mar 2006, 11:13 
Cytuj  
Roozter: ciekawe co mowisz, mag byl blue/epic i walil crit z frostbolta za 2k ?? Ktory mag z blue gearem walki frostbolt za 1000 ????

Do tego shaman ma tyle spelli swietnych przeciwko magowi. grounding totem, earth shock ktory dodatkowo przerywa spellcasting, instant heal itd.


_________________
Obrazek

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2708
Dołączył(a): 10.08.2003
Offline
PostNapisane: 1 mar 2006, 11:14 
Cytuj  
BcN napisał(a):
Cytuj:
Bcn: jak ci mowilem w dupie byles gowno widziales.


Jesli chodzi o pvp. Widziałem DUZO wiecej od ciebie misiu.

@ Fabianek, dziekuje postoje ;).

Bez urazy Bcn ale nie wiem co widziales jak nie grales kilka miechow wogole i twoj mag zatrzymal sie na poziomie ubrs. Po powrocie gdzies dwa tygodnie pograles ? Teraz znowu masz zawieszone konto.
Shadhun to wogole nie ma maga(gdzies w tym tamcie sklamal ze ma :| ) o ile wiem wiec nie traktujcie go powaznie:|

******

Posty: 4659
Dołączył(a): 12.02.2005
Offline
PostNapisane: 1 mar 2006, 11:14 
Cytuj  
Zoltan napisał(a):
OT: macie dziwne wyceny jezeli zarabiales na ten trinket 4 m-ce, ale to nie moja sprawa.


pewnie uzywaja bid wars, w moje starej gildii priest na reju gem wydal prawie cale 8smio miesieczne dkp (nie liczac setowych rzeczy ktore nabyl wczesniej za smieszna kwote)

r_ADM napisał(a):
Roozter: ciekawe co mowisz, mag byl blue/epic i walil crit z frostbolta za 2k ?? Ktory mag z blue gearem walki frostbolt za 1000 ????


buff z: ony,hakkara, gr.arcane elixir, flask of supreme power, elixir of frost power, buff z darkmoon, buff z ciastek z eventu valentynkowego, buff z bg +10% dmg, AP i walnie :lol:


_________________
Noregoth active
Flonoe, Milea retired


Ostatnio edytowano 1 mar 2006, 11:17 przez Fabianek, łącznie edytowano 2 razy
**

Posty: 325
Dołączył(a): 22.03.2005
Offline
PostNapisane: 1 mar 2006, 11:15 
Cytuj  
r_ADM napisał(a):
Roozter: ciekawe co mowisz, mag byl blue/epic i walil crit z frostbolta za 2k ?? Ktory mag z blue gearem walki frostbolt za 1000 ????

W sumie masz racje , trafiaja sie za 1300+ :)


_________________
Mowa jest srebrem, a milczenie owiec.
Obrazek


Posty: 4
Dołączył(a): 1.03.2006
Offline
PostNapisane: 1 mar 2006, 11:16 
Cytuj  
Cytuj:
Rozmowa jest o trinketach, wiec po co zmieniasz temat?.

dokładnie wiec ponowie moje pytanie ponieważ szybciej zostałem zignorowany (prawdopodobnie przez ilośc postów)
czy ktoś orjętuje sie czy ten nerf też sięgnie ZHC z Hibernation Crystal
w sumie to troche bylo by krzywdzace imo

*****

Posty: 2293
Dołączył(a): 25.12.2004
Offline
PostNapisane: 1 mar 2006, 11:19 
Cytuj  
Jakbys mial deko inteligencji to zajarzylbys ze mowilem o cricie radm... Ale juz pokazalem jaki elo bystry jestes :\

******

Posty: 4659
Dołączył(a): 12.02.2005
Offline
PostNapisane: 1 mar 2006, 11:19 
Cytuj  
Harenzo napisał(a):
Cytuj:
Rozmowa jest o trinketach, wiec po co zmieniasz temat?.

dokładnie wiec ponowie moje pytanie ponieważ szybciej zostałem zignorowany (prawdopodobnie przez ilośc postów)
czy ktoś orjętuje sie czy ten nerf też sięgnie ZHC z Hibernation Crystal
w sumie to troche bylo by krzywdzace imo


pewnie tak bo Hibernation Crystal to odpowiednik ToEP dla healerow


_________________
Noregoth active
Flonoe, Milea retired

**

Posty: 376
Dołączył(a): 13.08.2003
Offline
PostNapisane: 1 mar 2006, 11:21 
Cytuj  
Swoja droga shamanow tez nerfneli. Teraz nie beda mogli uzywac trinkietu z BWL + 20 % spell dmg i ZHC. Przynajmniej mi sie za czesto zdarzało w duelu pod Ogrimmar jak szaman z NS + trinkiety critowal mnie za 2,3 k Chainlighting.


_________________
http://www.thedust-guild.pl/
I <3 BL Arvold
http://forums.wow-europe.com/thread.htm ... 4168&sid=1

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 235 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 12  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.