mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 2291 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14 ... 115  Następna strona
Autor Wiadomość
***

Posty: 650
Dołączył(a): 21.05.2005
Offline
PostNapisane: 1 mar 2006, 10:39 
Cytuj  
Minor speed increase, swift potion ? Nic innego mi do glowy nie przychodzi :)


_________________
This is 10% luck,
20% skill,
15% concentrated power of will,
5% pleasure,
50% pain,
And 100% reason to remember the name!

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 1 mar 2006, 10:45 
Cytuj  
Demandread napisał(a):
Minor speed increase, swift potion ? Nic innego mi do glowy nie przychodzi :)
Nie umiesz czytać czy masz problemy ze zrozumieniem ?
Jestem w zasięgu, moge nawet przebiec przez niego na wylot a Backstab nie działa ! Out Of Range
Zwykle wyglada to tak że przebiegam na wylot i znowu zaczynam sie cofać bo biegne przed niem a nie za nim a Backstab nie wchodzi


_________________
psn


Ostatnio edytowano 1 mar 2006, 10:49 przez Deshroom, łącznie edytowano 1 raz
***

Posty: 650
Dołączył(a): 21.05.2005
Offline
PostNapisane: 1 mar 2006, 10:48 
Cytuj  
Deshroom napisał(a):
[...]
Problem pojawia sie czasami jak kogoś gonie (np. Flagkeepera) jestem na jego plecach i dusze backstab a tu ciagle Out Of Range. Jestem w zasiegu ![...]

Deshroom napisał(a):
Nie umiesz czytać czy masz problemy ze zrozumieniem ?

No chyba Ty nie umiesz.

EDIT ( po Twoim edycie )
Ja takich doswiadczen nie mialem, wiec nie wiem o co chodzi.


_________________
This is 10% luck,
20% skill,
15% concentrated power of will,
5% pleasure,
50% pain,
And 100% reason to remember the name!

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 1 mar 2006, 10:50 
Cytuj  
spoko, poczekam :wink:


_________________
psn

***

Posty: 650
Dołączył(a): 21.05.2005
Offline
PostNapisane: 1 mar 2006, 10:53 
Cytuj  
Cytuj:
Cytuj:
Demandread napisał:
Minor speed increase, swift potion ? Nic innego mi do glowy nie przychodzi
Nie umiesz czytać czy masz problemy ze zrozumieniem ?
Jestem w zasięgu, moge nawet przebiec przez niego na wylot a Backstab nie działa ! Out Of Range
Zwykle wyglada to tak że przebiegam na wylot i znowu zaczynam sie cofać bo biegne przed niem a nie za nim a Backstab nie wchodzi


"Ostatnio zmieniony przez Deshroom dnia 01 Mar 2006 10:49, w całości zmieniany 1 raz"

Cytuj:
Żadnego ze swoich postów tu nie edytowałem

Oh, RLY ?

Czlowiek chce pomoc i spotyka go taka "podzieka", lol.

Peace.


_________________
This is 10% luck,
20% skill,
15% concentrated power of will,
5% pleasure,
50% pain,
And 100% reason to remember the name!

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 1 mar 2006, 10:57 
Cytuj  
Dobra czyli ustaliliśmy że poczekamy moze ktos inny bedzie wiedział o co chodzi :wink:
PLX HELP Fragi mi uciekają :evil:


_________________
psn

*

Posty: 5321
Dołączył(a): 19.11.2004
Offline
PostNapisane: 1 mar 2006, 11:02 
Cytuj  
Lag ?


_________________
I say starighten yuh crooked ways.
Blessed is the man that walketh not in the counsel of the ungodly.

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 1 mar 2006, 11:09 
Cytuj  
Shadhun_ napisał(a):
Lag ?
no tak mi się wydaje ale moze jest jakaś metoda ?
generalnie mam niski ping i gra mi się świetnie. nie mam kłopotów z timingiem, ale to doprowadza mnie do rozpaczy bo to jest punkt vs brak punktu :har:
Oczywiście nie jest tak zawsze wiec chyba lag ale może jest jakaś metoda spamowania żeby weszło :P


_________________
psn

******

Posty: 4659
Dołączył(a): 12.02.2005
Offline
PostNapisane: 1 mar 2006, 11:12 
Cytuj  
Deshroom napisał(a):
Oczywiście nie jest tak zawsze wiec chyba lag ale może jest jakaś metoda spamowania żeby weszło :P


pewnie nie o takie rozwiazanie ci chodzi ale ja jak mam w/w problem to wale siatke (z inzynierii) lub blind a jesli oba na cooldownie zaczynam spamowac SS ten jakos lepiej na lagu wchodzi przynajmniej takie odnosze wrazenie.


_________________
Noregoth active
Flonoe, Milea retired

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 1 mar 2006, 11:23 
Cytuj  
Fabianek napisał(a):
Deshroom napisał(a):
Oczywiście nie jest tak zawsze wiec chyba lag ale może jest jakaś metoda spamowania żeby weszło :P


pewnie nie o takie rozwiazanie ci chodzi ale ja jak mam w/w problem to wale siatke (z inzynierii) lub blind a jesli oba na cooldownie zaczynam spamowac SS ten jakos lepiej na lagu wchodzi przynajmniej takie odnosze wrazenie.
wiesz może i o takie zastanawaim sie czy na lepsze wchodzenie backstaba na lagu ma wpływ właczenie najpierw autoataku
inzynieria musi poczekac - disenchanting to mega kasa :wink:


_________________
psn

***

Posty: 524
Dołączył(a): 25.04.2005
Offline
PostNapisane: 1 mar 2006, 12:38 
Cytuj  
To wina laga - przynajmniej tak mi sie wydaje. Biegniesz za kolesiem, możesz go wręcz posmyrać daggerrem po karku, ale BSa nie wbijesz. Szału można dostać.

Wysnuwam wniosek na podstawie innych rzeczy - lecimy sobie na gryfach czy tam innym paskudztwie, kumpel dosłownie mi siedzi na ogonie, a pisze do mnie, że w zyciu go nie dogonie - dla niego to ja gonie jego), to samo na AB - zawsze jak wystartujesz z innymi na równo z bazy, to pokazuje Ci, że jedziesz pierwszy, a jedziecie równo.

Po prostu, Panie, oszukaństwo! No na BG zawsze miałem osobną parę butów ze zwiększaniem prędkości.


_________________
http://eu.wowarmory.com/character-sheet ... k&n=Boonha

****

Posty: 1009
Dołączył(a): 23.02.2005
Offline
PostNapisane: 1 mar 2006, 14:54 
Cytuj  
pare miechow praktyki i nauczysz sie jak biegac za druidem zeby go bic :D

a tak serio, przez chwile musisz biedz kawaleczek przed nim, najlepiej z autoatakiem,
jak widzisz ze jednak go nie dogonisz bo ci sie sprint konczy to tylko blind, ale tez musisz byc prawie na nim, inaczej wyskoczy OoR


_________________
Keron -> http://armory.wow-europe.com/character- ... ll&n=kERON

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 1 mar 2006, 15:06 
Cytuj  
Robus napisał(a):
pare miechow praktyki i nauczysz sie jak biegac za druidem zeby go bic :D

a tak serio, przez chwile musisz biedz kawaleczek przed nim, najlepiej z autoatakiem,
jak widzisz ze jednak go nie dogonisz bo ci sie sprint konczy to tylko blind, ale tez musisz byc prawie na nim, inaczej wyskoczy OoR
no i o taka rade mi chodziło - dziękuje, pocwicze bo troche mi szkoda blindów na OoR

tylko weź troche rozjaśnij , bo nie czaje troche jak moge go nie dogonić jak jestem przed nim :P


_________________
psn

****

Posty: 1554
Dołączył(a): 22.01.2006
Offline
PostNapisane: 1 mar 2006, 15:20 
Cytuj  
Zwykłe przekłamanie graficzne połączone z lagiem


_________________
"Są dwie rzeczy bezgraniczne: wszechświat i Ludzka głupota, co do wszechświata nie jestem pewien" A. Einstein

***

Posty: 665
Dołączył(a): 22.09.2005
Offline
PostNapisane: 1 mar 2006, 15:23 
Cytuj  
Deshroom napisał(a):
tylko weź troche rozjaśnij , bo nie czaje troche jak moge go nie dogonić jak jestem przed nim :P

Pozycja na kliencie nie jest update'owana co ramke, tylko jak przyjdzie info z serwera. Zeby postacie w miedzyczasie nie staly w miejscu, to cos z nimi trzeba zrobic. Zazwyczaj aktualna pozycje wylicza sie na podstawie predykcji z poprzednich ramek (w najprostszej wersji: jezeli w poprzedniej ramce koles przesunal sie do przodu, to w aktualnej klient tez go przesunie). W momencie kiedy dochodzi sygnal z serwera pozycja jest korygowana. Przy lagu i gwaltownych zmianach kierunku/pozycji wychodzi skakanie i przeklamania.

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 1 mar 2006, 15:33 
Cytuj  
Farin napisał(a):
Zwykłe przekłamanie graficzne połączone z lagiem

nie wiem czy zwróciłes uwage że ja się nie dziwie :wink:

Cytuj:
przez chwile musisz biedz kawaleczek przed nim ... jak widzisz ze jednak go nie dogonisz...
ok czyli zakładam że gonić go mam zacząć jak bede przed nim. tak zrobie.
GIVE ME BLOOD. MORE BLOOD :] (uwielbiam odgłos umierającej taurenki)

@Zoltan
to nie jest zupełnie tak, bo biegne za nim przechodze go na wskroś a on biegnie po lini prostej, naprawde czasem 3 razy go przenikniesz z tyłu w przód i spowrotem spamując BS i nic
jasnie dziekuje za wyjasnienie ale nawet przy lagu kwestia jest tego jak zrobić to z poprawką na laga, bo ja biore poprawke i nie wchodzi :har:


_________________
psn

*****

Posty: 2857
Dołączył(a): 31.12.2005
Offline
PostNapisane: 1 mar 2006, 16:19 
Cytuj  
A więc Desh - jest to BUG który uwidocznił się w 1.9. BS nie wchodzi gdy jestes za gosciem i W ZASIEGU, mimo ze mozesz wbijac white damage. Jest to najzwyklejszy w swiecie bug, powiekszany przez lag. Wiec jedyne co mozesz zrobic to poczekac do 1.10 i modlić się, że to zostanie poprawione.

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 1 mar 2006, 16:22 
Cytuj  
niebezimienny napisał(a):
A więc Desh - jest to BUG który uwidocznił się w 1.9. BS nie wchodzi gdy jestes za gosciem i W ZASIEGU, mimo ze mozesz wbijac white damage. Jest to najzwyklejszy w swiecie bug, powiekszany przez lag. Wiec jedyne co mozesz zrobic to poczekac do 1.10 i modlić się, że to zostanie poprawione.
BUG brzmi lepiej. Jeśli nie tylko ja mam takie problemy i wcześniej było lepiej to może to naprawią :wink:


_________________
psn

****

Posty: 1009
Dołączył(a): 23.02.2005
Offline
PostNapisane: 1 mar 2006, 16:26 
Cytuj  
nie kumasz desh
zakladam ze gonisz druida w kocie = on biegnie deczko wolniej niz ty na sprincie
biegniesz sobie rowno z nim i w kolko masz OoR na backu (musisz go troche wyprzedzac zeby wbic backa), sprint wygasa a druid spieprza dalej, jak ci sprint zgasnie bedac na rowni z nim to w sek, najpozniej 2 juz bedzie OoR na blindzie i zawodnik sobie spokojnie oleje ciebie i twoje backi i twojego nic niewartego poisona (zadziala max 2-3 sek, przy kumatym druidzie jeszcze krocej lub wogole)

wiec zeby cokolwiek zrobic musisz go wyprzedzac pare krokow, inaczej bye bye

a najlepiej to spokojnie poczekac na druta w tunelu ;P, tam przynajmniej nie spieprzy w kocie :P


_________________
Keron -> http://armory.wow-europe.com/character- ... ll&n=kERON

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 1 mar 2006, 16:29 
Cytuj  
dobra czyli ty robisz to tak że fizycznie zaczynasz próbować naprawde go zahaczyć jak bedziesz nie za nim, nie wnim tylko przed nim. rozumiem

ale to jest lag i tu poprawka jest oczywista, zobacz co mówi przedmówca :har: grałes WSG/AB po paczu 1.9 ?
ja grałem tylko po paczu bo rogala mam 30 dni :wink:


_________________
psn

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 2291 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14 ... 115  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.